![]() |
Cytat:
|
Sivakov kompletnie bezproduktywny, Sobolewski niewiele lepszy. Jeden z nich koniecznie do zmiany na ofensywnego zawodnika.
|
siwakow KUR..wa nie moge patrzyc na goscia...
|
Niestety, ale takiego antyfutbolu dawno nie widziałem. Wiem, że cel uświęca środki, ale chyba są pewne granice. Jeśli do 75 minuty nic nie strzelimy to pewnie tego meczu nie wygramy.
|
Sivakowa widać tyle że on nie jest napastnikiem i trudno mieć do niego pretensje.
|
nie chciałbym aby 2 raz z rzędu przegrać mistrzostwo przez gole samobójcze................................
|
Nie ma wyjścia schodzi Sivakov w jego miejsce Rios lub Żuraw,Małecki na prawego pomocnika a Melikson na środek....
Sobol coś ty narobił :/ |
Jak mnie ten Sivakow denerwuje. Robert prosze wpusc Riosa, Melikson na jego pozycje a Mały na swoja - inaczej sie nie da.
|
1 Brakuje napastnika
2 Ciężko się gra z Śląskiem który zaparkował autobus w polu karnym ... 3 Będzie dobrze ;] |
Trzeba wpuscic napastnika...tylko kogo? To jest pytanie ;).
P.S - Jak juz wczesniej pisalem, w lecie potrzebujemy 2 porzadnych strikerow ;]. |
Przy tym co gra Sląsk to autobus Mourinho to jest ultraofensywna taktyka
A Mały do grania samemu na szpicy sie nie nadaje w ogóle a i od 20 minuty powinien Rios grać zza Sivakova |
Widzę, że na forum znaleźliście sobie nowego kozła ofiarnego - Sivakova.
|
czy tylko mi sie wydaje ze paradoksalnie gramy bardzo dobry mecz. Atak pozycyjny naprawde dziala, brak napastnika. Prawdziwego srodkowego napastnika. Ale i tak biorac pod uwage ze gramy przeciwko autobusowi to jestem pod wrazeniem gry ofensywnej. mimo niekorzystmego wyniku, brawo. grajmy tak dalej a gole padna. nie ma sily p.s. naprawde jestem pod wrazeniem ataku pozycyjnego.
|
wynik zły,a gra niezła. Trzeba koniecznie w drugiej połowie jeszcze mocniej przycisnac, tylko mniej pilek na afere. Po ziemi spokojnie, klepka i prostopadła i powinno cos wpasc.
|
Byłoby już 1:1, gdyby na boisku był napastnik?
|
Ogólnie to nasi nie grają źle tylko to wszystko jest na slow motion. Szybciej ,szybciej!!! Teraz dopiero widać jak brakuje Genkova.
|
Co Wy chcecie od Siwakowa, to ja nie wiem
Ogólnie to kurde bardzo szkoda tej głupiej bramki bo gramy dobre zawody. Z całym szacunkiem dla Małego ale on się na szpice nie nadaje, brakuje Genkowa bardzo widoczny. Moim zdaniem trzeba wpuścić Żurawia albo Riosa, a małego przesunąć. |
Szkoda by bylo tu stracic punkty bo Sląsk gra kompletną żenadę - to nasz chyba nasłabszy przeciwnik tej wiosny.
Małecki sobie nie radzi w ataku - brakuje Genkowa. |
jaki jest procent posiadania piłki?? 10-90? Mecz jak wczoraj Barcelona Real... zachowując oczywiscie proporcje :D
|
Przewagę 76-24 w posiadaniu to ja widzę tylko jak oglądam mecz Barcelony ;)
|
Cytat:
|
Malecki nie jest napastnikiem i dzis nam to wszystkim udowadnia.
Lekkosc z jaka Wisla operuje pilka, rozciagniecia, crossy - na mnie to robi wrazenie, widac mysl i co wazniejsze wykonanie w tym wszystkim. Genkova brakuje ale chyba trafniejsze jest stwierdzenie ze brakuje napastnika... Wierze ze bedie dobrze, z taka gra przegrac po samobojczym... |
Ale teraz Genkov by sie przydał - nosz kurde, ze tez ta kontuzja akurat w takim momencie wyszla.
|
Rios za Siwakowa, Mały na skrzydło, Melikson na środek i może jakimś cudem coś ugramy, chociaż cienko to wygląda...
|
Widzę takie rozwiązania - albo wchodzi Żurawski i chociaż próbuje walczyć w polu karnym o główki a Małecki schodzi na skrzydło, albo wchodzi Garguła i dalej próbujemy wjechać do bramki. Co chyba nie jest realne (Za mało strzałów z dystansu)
Oba scenariusze nie są idealne. Ale tak grać nie ma po co jak teraz gramy. Z piłką nie wjedziemy do bramki, a Małecki nie wygra główki. I co z tego ze mamy posiadanie piłki z 75%? Co to daje? No cóż, nie wygląda to dobrze, ale trzeba walczyć chociaż o punkt! |
Cytat:
|
Pierniczycie panowie. Sivakov najlepszy mecz do tej pory w naszych barwach. Ślicznie wchodzi w grę w ofensywie, a odbiory ma stanowcze i pewne. Bardzo ładnie gra, widać w jego grze wielkie chęci. W ogóle gramy bardzo do przodu i ładnie to wychodzi. Nasi stoperzy świetnie wszystko czyszczą. Jak dla mnie najlepszy Paljić jak na razie, a najsłabszy niestety Mały(chyba jednak na skrzydle by był bardziej produktywny. Podobało mi się bardzo to szybkie kilkudziesięciometrowe podanie wyrzutem z ręki, do Małego właśnie, Pareiki. Coś strzelimy.
|
Brawo ,zaraz zamiast Mistrza bedzie wielki ch*j. Jak można stracic taka szmaciarska bramke ??
|
Cytat:
|
Ja bym zostawił Siwakova a zdjął Sobola i kogoś do ataku za niego. Tylko kogo, zardzewiałego Żurawia czy niesprawdzającego się Riosa?? # pk nieodzowne, ale czy możliwe? Oby.
|
Cytat:
|
Cytat:
I co tu dodawać, dziwny mecz.. Wisła powinna wygrywać różnicą kilku bramek, posiadanie piłki to prawie 80% po stronie Wisły.. dziwny oj dziwny, ale takie się zdarzają. Wynik pewnie nie ulegnie zmianie. Jest takie oblężenie pod bramką Śląska w wykonaniu graczy Śląska że trudno podać prostopadłą piłkę. Zmienić taktykę, wykonywać wrzutki i strzelać na bramkę z dystansu. Może coś wpadnie po rykoszecie. |
Sivakov w pierwszej połowie gra bardzo dobrze, ładnie rozgrywa i...stwarza zagrożenie pod bramką Śląska.
Mamy 70 procent posiadania piłki i gramy dużo lepiej od Śląska. Świetnie gra także Paljic nie popełnia błędów w defensywie, ładnie włącza się do akcji ofensywnych. Zawodzi trochę Małecki nie jest stworzony do gry na szpicy. Przy takiej grze w pierwszej połowie... tego meczu nie wypada nie wygrać ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Utarło się na forum że Sivakov jest *ujowy i jakby strzelił 3 bramik to dalej by sie znalazł jakiś krytykant. Sivakov miał dużo wejśc w pole karne, cały czas był pod grą - moim zdaniem wywiązuje się ze swoich zadań. Obraz jego gry zamazała tylko jedna strata po której musiał faulować. Bardzo podoba mi się gra Chavaza. Śląsk nic nie gra, jedynie przeszkadzają Wiśle. Bramka z niczego zwykły fuks. Małecki nie nadaje się do gry na pozycji wysuniętego napastnika. Sobolewski gra trochę za głęboko. Ogólnie Wisłą gra dobrze. Brakuje bramki jedynie... Takie są moje spostrzegania. |
Dokładnie, Sivakov najlepszy na boisku.
|
Cytat:
|
Gramy dobrze, ale widać brak napastnika, który potrafiłby zamienić dośrodkowanie na coś pożytecznego. Ciężko wcisnąć prostopadłą piłkę. Może szansą jest wejście bocznego obrońcy i szukanie podania do tyłu. Właściwie trudno kogokolwiek zmienić.. Może Sivakov, ale on gra dziś dobrze..
|
Przypomina mi się poprzedni sezon. Znów trwonimy przewagę 10 punktów, bo Jagiellonia taka stratę miała, tzn. 9 punktów i mecz przegrany z nami.
Oby nie było znów płaczu |
Nie chodzi o to ze Sivakov zle gra tylko zwyczajnie 3 srodkowych pomocników jest niepotrzebnych
no chyba ze dać Chaveza do ataku bo z tych wrzutek to chvj bedzie przy Małym i Jirsaku w polu karnym |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl