![]() |
Na szybko w przerwie:
- Bunoza wroc jak najszybciej. Para Chavez-Jaliens to sabotaz - Sobol gra tragicznie. Wilk na boisko - Czerwien dla buca z Korony ewidentna, pare zolci tez powinno byc - Pareiko wiadomo - Jak dla mnie karny dosc dyskusyjny, ale jak to sie mowi "sedzia sie wybroni" - Jirsak o dziwo cos gra - Niech sie wreszcie gwiazdorki obudza, bo znowu frajersko zremisujemy/przegramy |
Cytat:
|
Cytat:
Każdy ma wkład w zdobyte punkty, czy to bramkarz, czy obrońca, czy zawodnik z innej formacji - tak gra klasowa druzyna, nie tylko 1 zawodnik, a cały team. Kirma nie zmieniać. Do zmiany nadaje się Chavez - brak zmiennika, no i Sobol, ale Maaskant poczeka do 70 ze zmienami zapewne. Sobol powinien zejść po 1 faulu, bo później sprowokują go i gramy w 10 i przy rozpędzonej Koronie, stracimy coś |
No i co? Spokojnie będzie 3-0/4-0 dla nas? A no właśnie nie i było to do przewidzenia. Wiadomo, że każdy się będzie na Wisłę zawsze bardziej spinał.
Nie podoba mi się do końca sędziowanie, ale cóż... Tego pana kojarzę z najgorszym. Fakt, z chęcią i ja zobaczyłabym Wilka zamiast Sobola. Mam nadzieję, ze uspokoimy to w drugiej połowie, strzelimy na 2-0 i wrócimy do Krk z 3 pkt. Trzeba wierzyć i trzymać kciuki. Cieszę sie, że Genkov strzelił, no i Pareiko... Cud, miód! :) |
Brakuje spokoju w rozegraniu, nie ma dwóch zdań. Poprawiliśmy się dopiero w doliczonym czasie gry, co stanowi dobry prognostyk na drugą połowę.
Pareiko niewątpliwie bohaterem pierwszych 45 minut, a antybohaterem sędzia Piasecki, który powinien odesłać do szatni Lecha. Co innego asystenci, bo ci wyłapali kilka spalonych, szczególnie przy bramce Niedzielana. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie tranquilo i zawieziemy trzy punkty do Krakowa. Mecz jest bardzo nerwowy, ale pozostaję optymistą. |
Kieleccy piłkarze i sędzia - kpina. Przecież oni ewidentnie mierzą nie tyle w zwycięstwo, co w zdrowie naszych piłkarzy. Dołączają do całego stada kieleckich cwaniaków - zero dopingu, ale jak Wisła przyjeżdża to trza ją powyzywać, szczególnie, jak od nas nikogo nie ma. BOHATERSTWO.
|
Żenada, te kieleckie ....y powinny co najmniej w 9 grać.
Panowie, w ataku jest OK. Gramy fajnie, kombinacyjnie. Tylko niech się sędzia ogarnie i te szmaty wykartkuje. linie na boisku: OBRONA ----------------- duuuuuuuza przerwa SOBOL - JIRSAK+MAOR ------ 3 Z PRZODU ---------- tak to wyglada i jesli tracimy pilke to mamy dziure i w obronie wyglada to tak jak wyglada... jak juz dopchamy pilke do tej peirwszej linii to klepiemy ladnie, ale jesli ona nie dochodzi to od razu jest kontra i nerwowka.. +niepotrzebny faul Chaveza w polu karnym, bo i tak by nic z tego nie bylo, ale mamy PAREIKO. Gosc jest wielki. Na 2 polowe wpuscilbym Wilka za Jirsaka zeby troche przesunac linie pomocy do obrony. |
Cytat:
U nas Małecki strzela, u was Chinyama strzela w bramkarza. I dlatego m.in. jesteśmy lepsi. Dalej nie bede wyliczał. Dobrze, w cudzysłowiu, że ta kosa poszła w nogi Genkowa - twardego chłopa, nie w Meliksona... Jaka frekwencja w Kielcach? Kiedyś potrafili sie przynajmniej zmobilizować na mecz z nami. U nas lepszy doping na sparingach. |
Znając życie głupio zremisujemy ten mecz. Niestety środek przepuszcza za dużo akcji. Sobol już nie te lata i nie ta gra, a Jirsak nigdy nie umiał grać w odbiorze.
|
Ogarnijcie się w końcu na tym forum i zajmijcie oglądaniem meczu, a nie komentowaniem tego co każdy widzi!
|
Cytat:
|
Masa szczęścia w pierwszej połowie,oby w drugiej się ockneli.
|
Czemu oni po strzeleniu gola kompletnie odpuścili? Mam nadzieję, że Maaskant mocno z nimi porozmawia w przerwie i będziemy znów oglądać taki mecz, jak na początku. Poza tym Sobol do zmiany.
A sędzia kompletnie nie panuje nad meczem, powinien minimum jeszcze trzy żółtka scyzorom pokazać, mam nadzieję, że żadnemu z naszych nie stanie się w tym spotkaniu nic poważnego, bo np. w wypadku Genkowa było już tego blisko, a arbiter nawet tam faulu nie widział. |
Jak wszyscy dożyją do końca to będzie nieźle. To kieleckie bydło wyładowuje swoją frustrację na piszczelach naszych zawodników. Gdyby nie to, że wynik jest niepewny to oddelegowałbym Sobola z misją specjalną wysłania kogoś od nich ( Lech, Niedzielan?) na wcześniejszą emeryturę.
PS. Śmieszą mnie bluzgi na naszych. Kibiców nie ma a zawodnicy i tak nie licząc Sobola i Małego ch... z tego rozumieją. PS 2. Czy jakaś pani nie chciałaby zrobić dobrze Panu Pareiko? Chłop zasługuje na coś bardzo przyjemnego a nawet przystojny jest więc powinno być łatwiej :P |
Ale Sobol gra padake... ja pier... rusza sie jakby z imprezy dopiero wrócił... Tak samo duzo błędów Paljic... reszta gra ok... nie potrzebnie sie rozluźniają mieli pod kontrolą i sie nerwówka zrobiła... W szatni o.......!
|
Sobol beznadziejny ale tak slabego Kirma jeszcze nie widzialem ..... najslabszym aktorem tego przedstawiania jest chyba sedzia, bo ten mecz przypomina bardziej polowanie na nogi przeciwnika niz gre w pilke
|
Sędzia chyba zpomniał kartek...Sobol gra padline straszną, nie potrafi do przodu celnie podać, ale mnie rozczarowuje nawet bardziej Melikson. Nie wiem co się z nim stało. Cień zadownika z początku. Czyżby zapomniał jak się gra w piłkę? O naszej grze obronnej można powiedzieć tylko tyle... Pareiko. Nie wiem czemu jest tyle niedokladnych podań w łatwych sytuacjach. Ważne że wygrywamy i trzeba tak do końca
|
nie stracić gola na początku drugiej połowy i będzie dobrze:)
|
Spokojnie mogło być 3-1 dla Koroniarzy, ale jednak dobry bramkarz na swoim miejscu robi różnicę. Przynajmniej w naszej lidze.
|
Cytat:
|
Melikson fajnie szarpie, ładnie przyśpiesza, tylko dzisiaj z dokładnością podań słabiej. Faktycznie kielce za bardzo cisną, musi się Chavez ogarnąć... Natomiast denerwują mnie te faule kieleckich płaczków, naprawdę połamią kogoś jak tak dalej pójdzie
|
Cytat:
Dobra rada... Pozbyć się Bereta a zatrudnić dobrego doświadczonego dyrektora sportowego... Ale to już wasz problem... No to wracamy do meczu... Wisła grąc i wygrać... :> |
Cytat:
|
Moim zdaniem gramy najlepszy mecz w sezonie albo oglądamy całkowicie dwa inne mecze.Obrona trochę słabo.Potrzeba stopera i bocznych obrońców bo obrona trochę dziurawa jest.W przodzie bardzo dobrze.Słabiej Sobol i wpuścił bym Wilka który zdominuje środek pola.W ataku bardzo dobrze.Z Cvetana będziemy mieli dużo radości.Słabiej dziś Melikson ale i tak poziom trzyma.
|
kurcze szkoda tej obrony dawno tak żle w tej formacji nie było nie wiem co zrobic w takim wypadku kupić stopera??
|
Cytat:
Pierwsza połowa na plus, kilka zagrań i akcji naprawdę super. Trochę się pogubiliśmy, ale liczę, że od początku drugiej połowy zaczniemy szanować piłkę i może jeszcze uda się coś strzelić i pozbawić Koronę jakichkolwiek szans na remis. |
Cytat:
|
Jak patrze na naszą obrone to mam serce w przełyku. Tragedia i tyle. Sobol zawodzi na pełnej linii, kilka odbiorów, ale pełno strat i fauli. Szykuje się ciężka druga połowa.
|
Cytat:
Czy gdzieś napisałem, że bramkarz to nie Wasz zawodnik? Jest to bardzo ważna pozycja w zespole. Wiele razy czytałem na tym forum, że gdyby nie Mucha to Legia byłaby w jeszcze większej dupie. Teraz jest tak, że gdyby nie Pareiko, to Wisłą też miałaby gorszą sytuację. To, że Wisła zdobędzie mistrza to już pewne, ale gra nie zachwyca. Wisła gra kichę i tego nie zaprzeczysz. Bramkarz wybrania Wam już kolejne spotkanie i tyle. To samo robił nam Mucha w poprzednich latach. Gdyby Jan nadal był u nas na bramce, to jestem tego pewny, że mielibyśmy więcej pkt. Ok kończę Zwitter tak oglądałem pierwszą połowę i gdyby nie Pareiko to byście przegrywali. Tak trudno to zrozumieć? I skoro już tak wypominasz karnego z kapelusza, to wspomnij mecz ze Śląskiem (gol ze spalonego Wrocławian) czy spotkanie z Cracovią, gdzie sędzia nam przeszkadzał. Spadam, na razie. |
Skorża patrz jak gra Niedzielan a ty mu nawet szansy nie dałeś.
|
Pareiko-(*obrońca,Budoza,obrońca,Paljic,Wilk,Sobol,Maor,Ma ły,Kirm,Genkov
|
To co robi Korona za przyzwoleniem pana Dawida P. to jest skandal , tak się nie gra w piłkę!! Niedzielan i Lech - tych panów już nie powinno być na boisku! Co do Wisły - początkowe 15min bardzo dobrze , później padaka. Sobol słabo , Kiro słabo , Paljic słabo , no i ten Melikson - zawodzi straszliwie.. Strzelić jeszcze 2-3 brameczki tym paniom i tyle ;)!!
|
Jak na moj rozum to pilkarze Wisly bardziej o zwyciestwie to mysla o tym zeby zejsc calo z boiska. Bez pomocy lekarzy. I zeby pojechac do domu a nie do szpitala. Ciezko sie gra jak musisz uwazac zeby Ci rywal nogi nie zlamal.
|
Sobol juz niestety tradycyjnie najsłabszy...
|
*BUNOZA;)ale nie jest źle ważne że zdobywamy punkty o niczym INNYM NIE MARZE JAK O WYGRANIU W TYCH ŚMIESZNYCH KIELCACH 0-3 prosze!!!!!!!!!!!!!!
|
Sergei Pareiko Naszym bohaterem jest. Sergei Pareiko Naszym bohaterem jest :D Obrona niech sie jeszcze poprawi
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
karny był tak pewny jak to, że kibice korony to kur.wy
mam nadzieję, że nasi wyjdą w bojowych nastrojach na drugą połowę |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl