Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

neq. 20.03.2011 18:32

oj Burliga, Burliga...

sportnh 20.03.2011 18:32

No i Malecki by nas zalatwil.

PANDEM0NIUM 20.03.2011 18:32

Jakim cudem przy takiej obronie tracimy tak mało bramek? Toż to ewenement

DrunkenBear 20.03.2011 18:33

Wilka mógłby wpuścić za Sobola... No i może Łobo za Małego...

maxx304 20.03.2011 18:34

Podaj jak podaj... lepiej sp...aj z pola karnego jak nie wiesz co to gra w linii:
Nie wiem, czy on nie myśli na boisku, czy tylko jedna myśl mu przyświeca - głowa w dół i rura. Albo proste podanie, albo żadne. Czeka, myśli, a w końcu robi najgorsze co może. Wbrew pozorom myślenie i szybkie podejmowanie TRAFNYCH decyzji jest też na boisku potrzebne i odróżnia dobrych zawodników od przeciętnych.

mitmichael 20.03.2011 18:36

Denerwuja mnie takie zagrania - zamiast podawac do niepilnowanego zawodnika to podaja tam gdzie najwiekszy gaszcz pilkarzy przeciwnika, to jest chyba jakas mania w pilce noznej,

vaazon 20.03.2011 18:38

Ładnie. 1:2

neq. 20.03.2011 18:38

aha,znaki ....a

mateuszchester 20.03.2011 18:38

Parodia qr...

sportnh 20.03.2011 18:38

i bardzo dobrze, gramy jak cip.y w tym meczu, trzeba to powiedziec sobie prosto w oczy

Ogryzek 20.03.2011 18:38

No i Pareiko zrobił kolejnego "pawełka"....

krowczax 20.03.2011 18:38

Emm... źle sie dzieje w państwie Wiślan

Teqcontroller 20.03.2011 18:38

Takto ....A JEST jak się śpi od początku 2 połowy ....a mać ! Zero akcji nic ....a dno ja .......e.

skeba 20.03.2011 18:39

Pareiko kolejny błąd tego zawodnika - ile razy on już wypluł piłkę ?

sevenheaven 20.03.2011 18:39

katastrofalny błąd Burligi, przypatrzcie się co robi on przy akcji ..

letischoo 20.03.2011 18:39

ja pier.... zero zrozumienia;/ ja chce zobacyzć Riosa i Łobo...;p

Ravers 20.03.2011 18:39

Pareiko brawo ku*** już 2 bramki zaje*ał czekamy na więcej...

PANDEM0NIUM 20.03.2011 18:39

W II połowie nasza gra to lekki dramat. Przecież oni nie są w stanie wymienic 4 celnych podań pod rząd

MMTS 20.03.2011 18:39

ja p... znowu nie ma blokady strzału na 16m...gdzie jest Sobol? bo że obrony nie ma to już wiemy...

BRTS39 20.03.2011 18:40

gdyby nie Pareiko to to wisona mielibyśmy 5 puntów a nie 9.

wierny 20.03.2011 18:40

Ale adrenalina gdy przy piłce jest Jaliens :)

Zienczuk8 20.03.2011 18:40

w drugiej połowie to Polonia na razie wygląda jakby walczyła o mistrzostwo, a my o utrzymanie... no i kończy się to dla nas właśnie tak..

NHwiernyTS 20.03.2011 18:40

Nie ma obrony nie ma napastnika !!!!!!! I tyle.
K***a kogo on zmienia !!! Nie może dać Riosa ?? Po co on go bierze w ogóle jak nie wstawia !!!

maxx304 20.03.2011 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1067806)
Pareiko kolejny błąd tego zawodnika - ile razy on już wypluł piłkę ? http://www.internetowy.strefa.pl/gry.gif

Szabanaście, k...a. Grałeś kiedyś na bramce, że wyrokujesz? Strzał był mocny, a asekurujących było DWÓCH. Mieli wyjebać piłkę w kosmos, czego niestety nie zrobili.

seta 20.03.2011 18:40

To jest ....a .......ona kompromitacja.

Olivarez 20.03.2011 18:40

4-5-1 to system do dupy, wpuścić 2 napastnika dkn

skeba 20.03.2011 18:40

Cytat:

gdyby nie Pareiko to to wisona mielibyśmy 5 puntów a nie 9.
Nie oznacza, ze ma ciągle piłki wypluwać...
Wchodzi Sivakow - tragedia, przecież ten Białorusin to kpina

sportnh 20.03.2011 18:41

sobol brawo za strzal, zejdz juz

Chrisman 20.03.2011 18:41

Brawo sobolewski swietny strzal do zmiany niedolego

mateuszchester 20.03.2011 18:41

Żal to oglądać , zero obrony , zero pomysłu

Syn Kangura z 1984 20.03.2011 18:41

Jezus, zamykajcie te tematy na czas meczu bo naprawdę dno dna na tym forum...

Jazon 20.03.2011 18:41

Totalne dno Wisła gra. Totalne.

tofik 20.03.2011 18:42

Kompromitująca gra, płakać się chce.

krowczax 20.03.2011 18:42

Kpina to większość wpisów tutaj.

63.5 Kg 20.03.2011 18:42

Wiekszej zenady sie juz grac nie da...
I to trwa z meczu na mecz jest coraz gorzej...

A obrona na poziomie 4 moze 5 ligi i Jaliens ktory jest 3 krotnie slabszym zawodnikiem od Bunozy...

Teqcontroller 20.03.2011 18:42

Ruszają się jak mucha w gównie pykają sobie ....a pyk pyk i chuja z tego jest ja .......e , no tak to jest jak sie w chuja leci , przejebiemy kolejny mecz na własne zyczenie ....a.

BRTS39 20.03.2011 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1067819)
Nie oznacza, ze ma ciągle piłki wypluwać...
Wchodzi Sivakow - tragedia, przecież ten Białorusin to kpina

To ....a poproś Pawełka, ten to był golkiper.

mateuszchester 20.03.2011 18:43

Karnyyyyyy oby ! !

AS82 20.03.2011 18:43

haha karny ,oby trafili na 2-2

Chrisman 20.03.2011 18:43

Ale borski sedziuje dla wisly


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl