![]() |
Sesja ślubna na stadionie :)
Panowie i Panie, możliwa jest opcja sesji ślubnej na stadionie? Jeśli ktoś miał już takie doświadczenia z tym związane to proszę na priv bo mam parę pytań :) |
Jest możliwa, a przynajmniej kiedyś na pewno była. W 2016 kosztowało to 250 zeta.
|
Kojarzy ktoś może czy na mecz można wejść z laptopem ?Będę zaraz po pracy i nie mam gdzie zostawic.
|
Mam pytanie odnośnie parkingów przy stadionie, czy jest możliwość gdzieś niedaleko stadionu zaparkować za darmo?
|
Cytat:
przy AGH - koło hali Wisły na al. 3 maja - za firko parking a tak w ogóle to parking darmowy jest od pon.-pt od 20.00 za darmo w całym mieście |
Cytat:
Dzisiaj to może nie będzie jeszcze wielki problem, gorzej podczas meczu z Korona :D |
Cytat:
|
Panowie mam pytanie, jadę dzisiaj do Gorlic wie czy w jakims lokalu można tam oglądnąć mecz Wisełki ?
|
Czy jest możliwość zamiany w ramach karnetu miejsca na inny sektor? Mam karnet na C do końca sezonu, a po ostatnich doniesieniach odnośnie działalności SKWK straciłem chęć stania obok tych ludzi.
|
... do usunięcia
|
Cytat:
|
Cześć! Jaki jest najbliższy parking strzeżony koło stadionu? I czy orientujecie się jakie są tam teraz stawki za godzinę?
________________________ wypożyczalnia przyczep to świetne rozwiązanie na transport. |
Kupię karnet mojej mamie, ale zakładam mimo wszystko, że nie będzie na wszystkich meczach. Czy jest opcja, że ktoś inny wejdzie na mecz na który ona nie będzie chciała się wybrać?
|
może być problem ochrona nie przepuści
|
Czy będą sprzedawane bilety na sektor gości na mecz z Górnikiem?
|
Dlaczego klub bilety na sektory VIP Gold i VIP Silver sprzedaje za pośrednictwem strony eventim.pl zamiast na bilety.wisla.krakow.pl tak jak ma to miejsce z innymi sektorami?
Za darmo chyba tego nie robią, musimy im coś odpalać i nie widzę sensu sprzedawać tego poprzez pośrednika jak możemy robić to sami, ktoś się orientuje w tej sprawie? |
Cytat:
Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP: poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica. |
Witam,
Czy są tutaj jacyś kibice Wisełki z Cieszyna? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl