Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

Kordel. 16.07.2018 12:19

Sesja ślubna na stadionie :)



Panowie i Panie, możliwa jest opcja sesji ślubnej na stadionie?

Jeśli ktoś miał już takie doświadczenia z tym związane to proszę na priv bo mam parę pytań :)

luke1906 16.07.2018 22:02

Jest możliwa, a przynajmniej kiedyś na pewno była. W 2016 kosztowało to 250 zeta.

Mike88 09.08.2018 06:25

Kojarzy ktoś może czy na mecz można wejść z laptopem ?Będę zaraz po pracy i nie mam gdzie zostawic.

Enigmovsky 25.09.2018 10:14

Mam pytanie odnośnie parkingów przy stadionie, czy jest możliwość gdzieś niedaleko stadionu zaparkować za darmo?

ArturBarlinek 25.09.2018 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1515502)
Mam pytanie odnośnie parkingów przy stadionie, czy jest możliwość gdzieś niedaleko stadionu zaparkować za darmo?

za darmo:
przy AGH - koło hali Wisły
na al. 3 maja - za firko parking

a tak w ogóle to parking darmowy jest od pon.-pt od 20.00 za darmo w całym mieście

Enigmovsky 25.09.2018 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1515503)
za darmo:
przy AGH - koło hali Wisły
na al. 3 maja - za firko parking

a tak w ogóle to parking darmowy jest od pon.-pt od 20.00 za darmo w całym mieście

Ok dzięki za info :D
Dzisiaj to może nie będzie jeszcze wielki problem, gorzej podczas meczu z Korona :D

regan 25.09.2018 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1515504)
Ok dzięki za info :D
Dzisiaj to może nie będzie jeszcze wielki problem, gorzej podczas meczu z Korona :D

chłopie królewska bronowicka zamknięta... gdzie ty się tam chcesz samochodem pchać? Przecież przed meczem w okolicy będą takie korki, że aż stach się bać...

mlynek 10.11.2018 10:25

Panowie mam pytanie, jadę dzisiaj do Gorlic wie czy w jakims lokalu można tam oglądnąć mecz Wisełki ?

Booze1988 10.01.2019 11:59

Czy jest możliwość zamiany w ramach karnetu miejsca na inny sektor? Mam karnet na C do końca sezonu, a po ostatnich doniesieniach odnośnie działalności SKWK straciłem chęć stania obok tych ludzi.

szym_ek 10.01.2019 12:57

... do usunięcia

ArturBarlinek 10.01.2019 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Booze1988 (Post 1529828)
Czy jest możliwość zamiany w ramach karnetu miejsca na inny sektor? Mam karnet na C do końca sezonu, a po ostatnich doniesieniach odnośnie działalności SKWK straciłem chęć stania obok tych ludzi.

obecnie nie ma takiej możliwości

kasza 22.01.2019 13:14

Cześć! Jaki jest najbliższy parking strzeżony koło stadionu? I czy orientujecie się jakie są tam teraz stawki za godzinę?

________________________
wypożyczalnia przyczep to świetne rozwiązanie na transport.

Honker 25.01.2019 16:50

Kupię karnet mojej mamie, ale zakładam mimo wszystko, że nie będzie na wszystkich meczach. Czy jest opcja, że ktoś inny wejdzie na mecz na który ona nie będzie chciała się wybrać?

kriz69 25.01.2019 21:52

może być problem ochrona nie przepuści

grohu24 31.01.2019 09:56

Czy będą sprzedawane bilety na sektor gości na mecz z Górnikiem?

Cycu 16.09.2019 18:39

Dlaczego klub bilety na sektory VIP Gold i VIP Silver sprzedaje za pośrednictwem strony eventim.pl zamiast na bilety.wisla.krakow.pl tak jak ma to miejsce z innymi sektorami?

Za darmo chyba tego nie robią, musimy im coś odpalać i nie widzę sensu sprzedawać tego poprzez pośrednika jak możemy robić to sami, ktoś się orientuje w tej sprawie?

ArturBarlinek 17.09.2019 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1543153)
Dlaczego klub bilety na sektory VIP Gold i VIP Silver sprzedaje za pośrednictwem strony eventim.pl zamiast na bilety.wisla.krakow.pl tak jak ma to miejsce z innymi sektorami?

Za darmo chyba tego nie robią, musimy im coś odpalać i nie widzę sensu sprzedawać tego poprzez pośrednika jak możemy robić to sami, ktoś się orientuje w tej sprawie?

bilety VIP można kupować telefonicznie lub na R22


Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:

poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.

andej 24.09.2019 19:26

Witam,


Czy są tutaj jacyś kibice Wisełki z Cieszyna?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl