Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

Acima 12.03.2011 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1063661)
Ale Gienek nie ma ppodań więc przestańcie jechać po nim ....a mac.

Hubnik jakby grał w Wiśle to miałby podania. Jest coś takiego jak umiejętność gry bez piłki, której u Genkova za bardzo nie widać.

Lysy 12.03.2011 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 1063631)
Małecki to nie jest typowy egzekutor jest trochę za nerwowy w sytuacjach bramkowych !!!...

Tak, znowu wykazał się "nerwowością" ! Sączcie p... bo zawsze jak na kogoś narzekacie to zawodnik strzela bramkę ;)
Brawo Patryk, nasz najlepszy NAPASTNIK!

albert02 12.03.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1063672)
Hubnik jakby grał w Wiśle to miałby podania. Jest coś takiego jak umiejętność gry bez piłki, której u Genkova za bardzo nie widać.

Nie widac? To chyba inne mecze ogladamy. Ktorys raz juz widze jak Genkov sciaga na siebie obroncow robiac miejsce Maleckiemu czy Kirmowi.

qchar90 12.03.2011 19:11

bo Małecki to napastnik, bramki potrafi strzelac
dzis przez cala polowe byl nie widoczny, dostal jedno dobre podanie i bramke strzelil

fanfan 12.03.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1063665)
Małecki - super bramka !
On nam tworzy grę w tej rundzie wiosennej

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1063669)
Gdyby nie Malecki, to ta druzyna by nie istniala...

Czy Wy czasem nie przesadzacie? Oczywiście wielkie brawa należą się za bramkę , bardzo dobrze uderzył i prowadzimy ale poza bramką niczego wielkiego nie pokazał i krótko mówiąc słabo zagrał w tych pierwszych 45 minutach ale oczywiście za bramkę wielki plus.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1063672)
Hubnik jakby grał w Wiśle to miałby podania. Jest coś takiego jak umiejętność gry bez piłki, której u Genkova za bardzo nie widać.

Hubnik jest innym typem napastnika!!! Więc nie ma sensu ich porównywać.

buczo1985 12.03.2011 19:13

Po grze nie spodziewałem się, że zejdziemy do szatni z bramkową zaliczką. Coś się musi zmienić w drugiej połówce w rozgrywaniu piłki!

Zwitter 12.03.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1063667)
Kłopot z czytaniem ze zrozumieniem ? 'Może stać się'. To chyba robi różnicę...

Nie mam kłopotu z czytaniem ze zrozumieniem, po prostu śmieszy mnie takie pisanie po trzech meczach. Zagrał super 2 mecze, teraz idzie trzeci i mamy pisać, że może stać się transferem dziesięciolecia? Bez jaj.

Co do gry Wisły to dopiero pod koniec pierwszej połowy coś się ruszyło, bo tak to była tragedia. Mieliśmy szczęście, że nie przegrywaliśmy. Meliksonowi wcześniej się nie udało wykorzystać dwóch sytuacji, ale na szczęście Mały pięknie wykończył akcję i jest prowadzenie przed przerwą. Trzeba uspokoić grę bo chaos nieziemski. Gra na stojąco, jak obrona ma piłkę to dzida do przodu bo nikt nie wychodzi doi podania. Liczę po przerwie na lepsze 45 minut.

IncognitoTSW 12.03.2011 19:14

I jakby nie patrzeć to akcja zaczęła się od przerzutu Małeckiego z lewej strony na prawą - beznadziejnego, ale piłkarz Widzewa wczuł się w atmosferę i stracił ;]

Teqcontroller 12.03.2011 19:15

Nie ma ruchu bez piłki , obrona nie wie co to jest wyjść z piłką i podać po ziemi , nie ma wychodzenia na pozycje (Oprócz Meliksona) Jirska coś próbuje ale chuja z tego jest.

Gienek chce grac szuka piłki ale jak taki Bunoza kopie jak głupi , albo Chavez co nie umie piłki kopnąć po ziemi tylko gorną i jeszcze nie dokładnie.

Problem sie zaczyna od:

Zero ruchu bez piłki.
Dżidy naszej obrony.
I granie do tyłu.

Tutaj widzę główne problemy.

Gargamel 12.03.2011 19:16

Podoba mi się gra Genkova. Bierze na siebie obrońców, walczy o piłki, próbuje rozgrywać, wisienką na torcie oczywiście byłyby bramki, ale myślę, że niedługo chłopak pokaże swoje pełne możliwości. Małecki dzisiaj cicha woda, co kibiców porwała :) Walczymy!

Wsciekly Pies 12.03.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1063671)
A miałem pisać że Mały też niewidoczny jest :P i w dodatku głupie podanie min wcześniej ehhh on to ma szczęście :)
Co do gry to czasami wygląda to źle... czasem mam wrażenie że oni kolorów koszulek nie rozróżniają :)
Ale mam nadzieję że trener ich zruga i zmobilizuje na 2 połowę.

U nas bez piłki to jedynie Pareiko, Maior i Maskant potrafią grać... Wkurza mnie to bo druga linia w ogóle nie umie się pokazać a nasi obrońcy zamiast cierpliwie rozgrywać to walą dzidy, chyba że takie są ich założenia taktyczne.

AS82 12.03.2011 19:21

dlugie podania sa irytujace,tymbardziej ze gramy 3 srodkowych pomocnikow,ale pocieszajace jest ze duzo tych dlugich pilek zbieramy od razu albo po szybkim pressingu .Brawo "Silny" :D

kk23 12.03.2011 19:25

Jak dla mnie Genkov robi swoje - absorbuje obrońców, wygrywa główki, przepychanki (sprytne zachowanie przy golu Patryka) - za mało dostaje prostopadłych piłek p ziemi, jak dla mnie.

Stawiam, że teraz już pójdzie gładko, Widzew się otworzy i posypią się gole.

PhantomRanger 12.03.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1063676)
Hubnik jest innym typem napastnika!!! Więc nie ma sensu ich porównywać.

Racja Hubnik to napastnik pokroju Frankowskiego, czyli czeka na dogranie piłki. Brożek był podobnym typem napastnika. Zaś Genkov swoją grą przypomina Żurawskiego tylko, że do pary brakuje mu zawodnika pokroju Frankowskiego. Małecki to bardziej cofnięty napastnik niż nominalny napastnik.

Evil_ 12.03.2011 19:33

haha Bunozaaa

Kluvi 12.03.2011 19:35

za takie zachowanie Bunoza powinien usiąść na ławce ... pogratulować mu głupoty

skeba 12.03.2011 19:36

Bunoza prawie brameczkę sprezentował Widzewowi. Ten koleś jest nieobliczalny

For_FuN_ 12.03.2011 19:38

Chyba sobie jaja robicie z tym Genkovem...walczy i to w kazdym meczu Hubnik i Rudnves, a nie Bulgar. Nie mowie juz o tym, jak ci dwaj biegaja i pokazuja sie do pilek. Cwetan ani nie walczy, nie przepycha sie, ani nie szuka prostopadlych pilek...poprostu snuje sie po tym boisku. Oceniajmy go przez pryzmat innych(lepszych) pilkarzy w naszej lidze. W koncu to mialo byc fantastyczne wzmocnienie(wedle naszego sztabu trenerskiego i niektorych forumowiczow), ktore przez przypadek nie zawojowalo ligi rosyjskiej :D. Narazie widzimy goscia, ktoremu poprostu brakuje umiejetnosci i ambicji(to gorsze).

skeba 12.03.2011 19:48

Rios za Genkova - może coś z przodu ruszy
Wystarczyło nogę wstawić i byłaby bramka panie Genkov
Melikson - Bóg !

vaazon 12.03.2011 19:50

Genkov zejdŹ czŁowieku!

Eternit 12.03.2011 19:53

Izraelski Messi:D

vaazon 12.03.2011 19:54

Boże, Kirm będzie strzelał. Słupek czy poprzeczka?

matkur 12.03.2011 19:55

Kirm proszę strzel

Sędzia 12.03.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1063690)
W koncu to mialo byc fantastyczne wzmocnienie(wedle naszego sztabu trenerskiego

Wedle naszego sztabu fantastycznym wzmocnieniem miał być Melikson. Genkov miał być tylko typem napastnika, którego trener potrzebował.

Jaapowy 12.03.2011 19:55

moze trafi dla odmiany

qchar90 12.03.2011 19:55

slupek zaliczy

Evil_ 12.03.2011 19:56

boże, ale strzelił tego karnego..

Jaapowy 12.03.2011 19:57

na raty, ale jest

skeba 12.03.2011 19:57

Koleś jest lewonożny, a strzela z prawej - ma szczęście, że się tak odbiła
Kiedy ten Maaskant wpuści Riosa ?

Kluvi 12.03.2011 19:57

ważne że trafił po dobitce :D

PhantomRanger 12.03.2011 19:57

Brawo 2:0 :) Teraz grając z przewagą 1 zawodnika nie powinniśmy tego meczu nawet zremisować.

vaazon 12.03.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1063702)
Koleś jest lewonożny, a strzela z prawej - ma szczęście, że się tak odbiła
Kiedy ten Maaskant wpuści Riosa ?

eee Kirm jest prawonożny, dlatego jak gra na lewej to często robi wajchę i dośrodkowuje prawą.

Blacha92 12.03.2011 20:02

dlaczego nie ma żadnych zmian?

Sędzia 12.03.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1063702)
Kiedy ten Maaskant wpuści Riosa ?

Rios raczej już u nas nie zagra. Chyba że będzie jakaś wyjątkowa konieczność.

skeba 12.03.2011 20:03

Cytat:

dlaczego nie ma żadnych zmian?
Wchodzi najbardziej perspektywiczny zawodnik - Łobodziński
Genkov - Piękny strzał na pustaka

Evil_ 12.03.2011 20:04

Genkov hahahahahhaahah

Zwitter 12.03.2011 20:04

Jak można takiej patelni nie strzelić?

Acima 12.03.2011 20:04

Cweten "inny typ napastnika" Genkov się nie popisał. Jednak podania ma :)

vaazon 12.03.2011 20:05

Łobo to technik wyborowy, na zmęczonego przeciwnika w sam raz.
Genkov, jak już mówiłem...zejdź.

skeba 12.03.2011 20:05

A czaicie, gdyby był remis i Genkov, by taką setkę spierdzielil ? Zycia by nie mial. Koleś nieogarnia i nie ma co plakac, ze dopiero 3 spotkanie...
Strata Genkova, koleś nie strzela, nie podaje - nie wiem, może jestem wyczulony na jego punkcie...

Jest i Rios, 3 minutki na placu - wow, niszczymy psychicznie zawodnika chyba


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl