Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

As 04.03.2011 21:51

Moze Jirsak potrzebowal znalezc 'swojego trenera'. Talent przeciez ma wiec moze teraz przy Maskancie sie przebudzi.

skeba 04.03.2011 21:54

Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?

For_FuN_ 04.03.2011 21:55

Gracze meczu: Jirsak i Malecki.

Wiślak709 04.03.2011 21:57

Łobo klapa

TymonPRO 04.03.2011 21:57

Łobo walczy nie skreślajcie go!!!

moce 04.03.2011 21:58

Lobo na swiezosci powinien ich mijac jak tyczki

SWEET_83 04.03.2011 22:02

Mamy lidera Wisełko Mamy Lidera !!!

Teqcontroller 04.03.2011 22:04

Do poprawieni:
-Więcej ruchu bez piłki.
-Wychodzenia na pozycje (nie stanie za obrońcami i czekanie na cholera wie na co)

Było mało zagrań z 1 piłki.

Ale poczekajmy jeszcze kilka kolejek jak to będzie wyglądać.

Wsciekly Pies 04.03.2011 22:04

Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu:).

Elendil 04.03.2011 22:04

przy słabej obronie i braku dobrego napastnika, powinniśmy grać chyba siedmioma pomocnikami...

Cóż, wygląda na to, że Jirsak za Sivakova w następnym meczu.

As 04.03.2011 22:05

Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.

DrunkenBear 04.03.2011 22:07

Mały zamiast machać łapami na kolegów będzie ich w tej rundzie ślinił ;D

TymonPRO 04.03.2011 22:07

Lidera mamy za ch... go nie oddamy !!!

cfa 04.03.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1059927)
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.

Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.

krzywy 04.03.2011 22:11

....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!

Vuko 04.03.2011 22:11

No to Jirsak zagrał klasyka, jeden dobry mecz na rundę, zobaczymy czy jeszcze coś pokaże w sezonie.

Mixu 04.03.2011 22:11

Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda

Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle ;)

kro91 04.03.2011 22:12

Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie ;) a nie od razu go skreslacie ;) dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/

Vuko 04.03.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1059931)
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!

Mały może grać na środkowym napastniku.

Teqcontroller 04.03.2011 22:17

Martwi obrona i atak i to co pisałem wyżej. Na Polską ligę taka gra wystarczy ale coś po za tym to już nie.

88seba88 04.03.2011 22:17

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

PiotrG 04.03.2011 22:20

No, ten temat powinien być w trakcie meczu niemal nieaktywny, a sporo osób z Krakowa tutaj jednak siedzi.

Baala 04.03.2011 22:22

Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.

krzywy 04.03.2011 22:22

niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.

buczo1985 04.03.2011 22:24

Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.

Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto :)

CH. 04.03.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1059937)
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

No nie mamy, 43 tyś miejsc na Lechu i co mecz po 18 tyś.

W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji.

Gargamel 04.03.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1059937)
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

A gdzie Ty chłopaczku byłeś na meczu!!!?

Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła!

Bielau 04.03.2011 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1059940)
Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.

Mecz słaby w pierwszej połowie, w drugiej nie było już tak źle i naprawdę myślę,że jeśli nasi zawodnicy więcej czasu spędzą wspólnie na boisku, to będzie to wygłądało zdecydowanie lepiej:D

Obrona rzeczywiście nie za pewnie, choć Jalliens lepiej niż w poprzednim meczu, przynajmniiej nie popełnił żadnego błędu..Genkov..jemu też trzeba dać szansę myślę, że się jeszcze rozegra ale trzeba brać też pod uwagę że jedyne piłki jakie dostaje to jakieś wysokie przebitki w których sobie nieźle radzi. Ogólnie optymistycznie patrzę w przyszłość :P

Maxior 04.03.2011 22:30

Mecz Jirsaka byl:D Dobrze zagrali też Mały, Melikson, Kirm, słabo Genkov, coś do bulgarow nie mamy szczęścia. Do jutra mamy Lidera, oby dłużej:D

PhantomRanger 04.03.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1059930)
Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.

Bo potrafi zagrać dwa-trzy dobre mecze w sezonie? Jeśli utrzyma tendencje z dzisiejszego meczu można go zostawić, jeśli nie pożegnać bez żalu. Mecz z pewnością lepszy niż ten wtorkowy. Nie ma się jednak co napalać.

Tarann 04.03.2011 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059916)
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?

Kwestia manii polskości w polskiej piłce.

Im więcej płaczu o obcokrajowców tym więcej "polskich" zmian.

Wisła pierwszym kozłem na wymacanie przez pzpn+polish profesjonal medja na ile da się podburzyć polski motłoch przeciwko niepolskim elementom.

koker 04.03.2011 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kro91 (Post 1059934)
Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie ;) a nie od razu go skreslacie ;) dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/

caly czas do przodu ;)

tomasz_19 04.03.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1059937)
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

myślę, że to m.in. kwestia słabszego przeciwnika... na mecze derbowe, przyjacielskie, z Lechem, Legią, Jagą... bilety rozejdą się jak świeże bułeczki...
to także sprawa raczkującego dopiero marketingu, od którego też przecież dużo zależy... bo to on ma przyciągnąć na stadion tzw. "pikniki"...
ogólnie biorąc pod uwagę, to że weekend się dopiero co rozpoczął i że wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie :P) to frekwencja jest nie najgorsza :)

osobiście gdybym miał wybierać pomiędzy fotelem i telewizorem, a pójściem na stadion to oczywiście wybrałbym to drugie, ale bądź tu człowieku dobrym kibicem skoro się mieszka 450 km od Krakowa... ehh

Oldpara 04.03.2011 22:36

Granie zaczęło się, jak przestaliśmy opierać się na dwójce Sobolewski + Siwakow w środku. Któryś musi zejść - jak wszedł Wilk i Jirsak to była zupełnie inna gra - szczególnie do przodu.

Z tyłu - sorry, ale Jaliens wypada najgorzej z trójki środkowych obrońców. Może mi sie wydaje, ale to chyba on odbuścił Grzyba przy bramce.

Maaskant lubi dawać szansę zawodnikom i chwile ich holować, więc Jaliensa na razie nie odstawił - tak samo jak Genkowa - ale wygląda na rozsądnego i za 2-3 mecze będziemy grali z Małym w napadzie, Wilkiem w śordku i Bunozą z Chavezem w obronie.

Pareiko rzeczywiście dobry zakup.

Pajo1906 04.03.2011 22:37

http://s2.ifotos.pl/img/wisla1_hrnwhsn.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/ruch1_hrnwhss.png
Wisła Kraków - Ruch Chorzów

624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png
http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg

1-0 Kirm
Kod:

http://www.multiupload.com/PY0E23GOST
1-1 Grzyb
Kod:

http://www.multiupload.com/821SF6WNO9
2-1 Jirsak
Kod:

http://www.multiupload.com/Y8R3R2KVHO
3-1 Melikson
Kod:

http://www.multiupload.com/Y80VM9Q0OR
Wszystkie Bramki Spakowane RARem
Kod:

http://www.multiupload.com/WVECJC1S9U


Simao1 04.03.2011 22:37

Niezły mecz w wykonaniu Wisły. Świetna zmiana Jirsaka, genialny mecz Pareiki, pierwszy gol Meliksona - z każdą następną kolejką będzie widać coraz bardziej ten kolektyw. Jeszcze 2-3 mecze i będziemy oglądać wspaniałe widowiska :)
Co więcej, kolejne dobre spotkanie Małego. Bez niego Wisła byłaby pozbawiona blasku.

Nie mogę jednak zrozumieć waszych pretensji do Genkova. Dostał zaledwie 2 piłki, z czego jedną za plecy, a drugą za mocną. Zagrał bardzo dobre spotkanie walcząc w przodzie, a będąc kilkukrotnie faulowanym, nie przestraszył się i wciąż atakował obrońców. Dajcie mu czas, wystrzeli prędzej, czy później.

A tak swoją drogą - więcej dystansu Panowie i trzeźwości w ocenie spotkania.

emj10 04.03.2011 22:38

To co zrobiło Jirsak przy 3 bramce to jakaś masakra. Chyba Melikson ma dobry wpływ na niektórych zawodników jeśli chodzi o walory techniczne rzemiosła piłkarskiego.

TymonPRO 04.03.2011 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1059954)
Granie zaczęło się, jak przestaliśmy opierać się na dwójce Sobolewski + Siwakow w środku. Któryś musi zejść - jak wszedł Wilk i Jirsak to była zupełnie inna gra - szczególnie do przodu.

Z tyłu - sorry, ale Jaliens wypada najgorzej z trójki środkowych obrońców. Może mi sie wydaje, ale to chyba on odbuścił Grzyba przy bramce.

Maaskant lubi dawać szansę zawodnikom i chwile ich holować, więc Jaliensa na razie nie odstawił - tak samo jak Genkowa - ale wygląda na rozsądnego i za 2-3 mecze będziemy grali z Małym w napadzie, Wilkiem w śordku i Bunozą z Chavezem w obronie.

Pareiko rzeczywiście dobry zakup.

Może z przodu było lepiej ale bacznie obserwowałem dziś Sobola i grał nienagannie w Destrukcji,lepszego defensywnego pomocnika w naszej lidze nie znam

Zwitter 04.03.2011 22:40

Na + zdecydowanie Pareiko, Mały, Jirsak, Melikson.
Ja nie wiem czemu Szymek się zachwycał grą Bunozy, według mnie jeden z najsłabszych na boisku. Dziwie się bardzo, że Maaskant wystawił Bunoze zamiast Chaweza na środku, oby w następnym meczu już nie popełnił takiego błędu. Jaliens również bardzo słabo i to kolejny mecz, obawiam się, że to transfer niewypał, ale obym się mylił. W obronie na plus Czikosz.
Martwi trochę to, że Wilk siedzi na ławie, nie licząc tych ostatnich 15 minut. Powinien zdecydowanie więcej grać.

Drozd 04.03.2011 22:40

Wszyscy którzy psioczyli na Irsaka powinni włazić pod stół i odszczekiwać. A na przyszłość ugryźć się w język. Dobrze ze sa punkty dobrze że jast walka i bieganie ale jeszcze za dużo chaosu. Mały w pierwszej połowie miał dograć do pustego na piątce i było by 2:0 i po meczu, a tak do samego końca nerwówka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl