![]() |
Moze Jirsak potrzebowal znalezc 'swojego trenera'. Talent przeciez ma wiec moze teraz przy Maskancie sie przebudzi.
|
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?
|
Gracze meczu: Jirsak i Malecki.
|
Łobo klapa
|
Łobo walczy nie skreślajcie go!!!
|
Lobo na swiezosci powinien ich mijac jak tyczki
|
Mamy lidera Wisełko Mamy Lidera !!!
|
Do poprawieni:
-Więcej ruchu bez piłki. -Wychodzenia na pozycje (nie stanie za obrońcami i czekanie na cholera wie na co) Było mało zagrań z 1 piłki. Ale poczekajmy jeszcze kilka kolejek jak to będzie wyglądać. |
Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu:). |
przy słabej obronie i braku dobrego napastnika, powinniśmy grać chyba siedmioma pomocnikami...
Cóż, wygląda na to, że Jirsak za Sivakova w następnym meczu. |
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.
|
Mały zamiast machać łapami na kolegów będzie ich w tej rundzie ślinił ;D
|
Lidera mamy za ch... go nie oddamy !!!
|
Cytat:
|
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!
|
No to Jirsak zagrał klasyka, jeden dobry mecz na rundę, zobaczymy czy jeszcze coś pokaże w sezonie.
|
Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda
Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle ;) |
Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie ;) a nie od razu go skreslacie ;) dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/
|
Cytat:
|
Martwi obrona i atak i to co pisałem wyżej. Na Polską ligę taka gra wystarczy ale coś po za tym to już nie.
|
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
|
No, ten temat powinien być w trakcie meczu niemal nieaktywny, a sporo osób z Krakowa tutaj jednak siedzi.
|
Moje spostrzeżenie:
- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów. - obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca. - pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku. - Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie. - Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał. |
niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.
|
Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.
Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto :) |
Cytat:
W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji. |
Cytat:
Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła! |
Cytat:
Obrona rzeczywiście nie za pewnie, choć Jalliens lepiej niż w poprzednim meczu, przynajmniiej nie popełnił żadnego błędu..Genkov..jemu też trzeba dać szansę myślę, że się jeszcze rozegra ale trzeba brać też pod uwagę że jedyne piłki jakie dostaje to jakieś wysokie przebitki w których sobie nieźle radzi. Ogólnie optymistycznie patrzę w przyszłość :P |
Mecz Jirsaka byl:D Dobrze zagrali też Mały, Melikson, Kirm, słabo Genkov, coś do bulgarow nie mamy szczęścia. Do jutra mamy Lidera, oby dłużej:D
|
Cytat:
|
Cytat:
Im więcej płaczu o obcokrajowców tym więcej "polskich" zmian. Wisła pierwszym kozłem na wymacanie przez pzpn+polish profesjonal medja na ile da się podburzyć polski motłoch przeciwko niepolskim elementom. |
Cytat:
|
Cytat:
to także sprawa raczkującego dopiero marketingu, od którego też przecież dużo zależy... bo to on ma przyciągnąć na stadion tzw. "pikniki"... ogólnie biorąc pod uwagę, to że weekend się dopiero co rozpoczął i że wciąż jest dość zimno (co dla większości "pikników" jednak ma znaczenie :P) to frekwencja jest nie najgorsza :) osobiście gdybym miał wybierać pomiędzy fotelem i telewizorem, a pójściem na stadion to oczywiście wybrałbym to drugie, ale bądź tu człowieku dobrym kibicem skoro się mieszka 450 km od Krakowa... ehh |
Granie zaczęło się, jak przestaliśmy opierać się na dwójce Sobolewski + Siwakow w środku. Któryś musi zejść - jak wszedł Wilk i Jirsak to była zupełnie inna gra - szczególnie do przodu.
Z tyłu - sorry, ale Jaliens wypada najgorzej z trójki środkowych obrońców. Może mi sie wydaje, ale to chyba on odbuścił Grzyba przy bramce. Maaskant lubi dawać szansę zawodnikom i chwile ich holować, więc Jaliensa na razie nie odstawił - tak samo jak Genkowa - ale wygląda na rozsądnego i za 2-3 mecze będziemy grali z Małym w napadzie, Wilkiem w śordku i Bunozą z Chavezem w obronie. Pareiko rzeczywiście dobry zakup. |
http://s2.ifotos.pl/img/wisla1_hrnwhsn.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/ruch1_hrnwhss.png Wisła Kraków - Ruch Chorzów 624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg 1-0 Kirm Kod:
http://www.multiupload.com/PY0E23GOSTKod:
http://www.multiupload.com/821SF6WNO9Kod:
http://www.multiupload.com/Y8R3R2KVHOKod:
http://www.multiupload.com/Y80VM9Q0ORKod:
http://www.multiupload.com/WVECJC1S9U |
Niezły mecz w wykonaniu Wisły. Świetna zmiana Jirsaka, genialny mecz Pareiki, pierwszy gol Meliksona - z każdą następną kolejką będzie widać coraz bardziej ten kolektyw. Jeszcze 2-3 mecze i będziemy oglądać wspaniałe widowiska :)
Co więcej, kolejne dobre spotkanie Małego. Bez niego Wisła byłaby pozbawiona blasku. Nie mogę jednak zrozumieć waszych pretensji do Genkova. Dostał zaledwie 2 piłki, z czego jedną za plecy, a drugą za mocną. Zagrał bardzo dobre spotkanie walcząc w przodzie, a będąc kilkukrotnie faulowanym, nie przestraszył się i wciąż atakował obrońców. Dajcie mu czas, wystrzeli prędzej, czy później. A tak swoją drogą - więcej dystansu Panowie i trzeźwości w ocenie spotkania. |
To co zrobiło Jirsak przy 3 bramce to jakaś masakra. Chyba Melikson ma dobry wpływ na niektórych zawodników jeśli chodzi o walory techniczne rzemiosła piłkarskiego.
|
Cytat:
|
Na + zdecydowanie Pareiko, Mały, Jirsak, Melikson.
Ja nie wiem czemu Szymek się zachwycał grą Bunozy, według mnie jeden z najsłabszych na boisku. Dziwie się bardzo, że Maaskant wystawił Bunoze zamiast Chaweza na środku, oby w następnym meczu już nie popełnił takiego błędu. Jaliens również bardzo słabo i to kolejny mecz, obawiam się, że to transfer niewypał, ale obym się mylił. W obronie na plus Czikosz. Martwi trochę to, że Wilk siedzi na ławie, nie licząc tych ostatnich 15 minut. Powinien zdecydowanie więcej grać. |
Wszyscy którzy psioczyli na Irsaka powinni włazić pod stół i odszczekiwać. A na przyszłość ugryźć się w język. Dobrze ze sa punkty dobrze że jast walka i bieganie ale jeszcze za dużo chaosu. Mały w pierwszej połowie miał dograć do pustego na piątce i było by 2:0 i po meczu, a tak do samego końca nerwówka.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl