Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Gwiaździsty 21.04.2011 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1080289)
Żal co się z tą Nasza Lechia dzieje..
Niedługo chyba będzie potężny wstrząs.

Ale, prośba, te wstrząsy to dopiero po meczu z nami ! :)

orzeu 21.04.2011 09:50

....a coraz jest zabawniej. Znowu nie sadzilem ze dozyje momentu gdzie typm sie pyta komu bedziemy kibicowac w meczu Legii z Lechem i z gory zaklada ze nie uwierzy ze nikomu. Ja ci odpowiem, bede kibicowal Wisle w tym meczu. Czyli na przyklad kontuzjom pilkarzy naszych rywali.
Ja .......e..... :/

Wizard 21.04.2011 09:55

Gra i forma Lechii - dramat. Człowiek jedzie pół kraju a ogląda taki "popis" braku charakteru i zero ambicji. W Lechii nic nie funkcjonuje, boki obrony to dramat (i nie ma w tym winy Pietrowskiego, to jest nominalny środkowy pomocnik - przyczyna leży w beznadziejnych w tej chwili Deleu i Andriuskeviciusie), cała drużyna zgasła - gdy Traore coś spróbuje zagrać (choć i tak obniżył loty) to pozostałym piłka odskakuje na 5 metrów. Wygląda to dramatycznie w porównaniu z błyskotliwą jesienią.

Na puchary (tfu tfu, po takiej serii ostatnich 5? 6? meczów mówić o pucharach to nieporozumienie, a jednak szansa jest) nie ma co się oszukiwać - Lechia po prostu w tej chwili nie zasługuje. Nie ta forma, nie ta dyspozycja, także trzeba to przyznać - nie ci piłkarze, aby nie odpaść już w 1 rundzie. Niestety tyczy się to moim zdaniem także reszty ligi, z wyjątkiem Amiki. Legia i Jaga to potencjalni najbardziej sensowni kandydaci na pucharowiczów, ale puchary to mogą być za wysokie progi.

Dobrze się stało, że piłkarze Lechii po meczu dostali porządny opierd**. Takiej postawy nie można tolerować.

Gratulacje dla Legii za awans.

Zbychu 21.04.2011 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1080257)
Wolałbym, żeby Legia wygrała z kilku powodów.
Lech już się nagrał w pucharach. Wystarczy.
Legia odpadnie na samym początku, a Amica może coś zepsuć i dostać się do jakiejś grupy.
Skorża jest trenerem Legii.
Amica pokonała mój ulubiony zespół PP: Podbeskidzie.

Reasumując - raczej nie Amica niż nie Legia, więc wybieram Legię.

I co przeszkadza Ci to? Tak pewnie lepiej co roku żegnać się w sierpniu z pucharami.Tylko że z takim podejściem nigdy poziom polskiej ekstraklasy nie wzrośnie...

Sartre 21.04.2011 12:59

Cytat:

I co przeszkadza Ci to? Tak pewnie lepiej co roku żegnać się w sierpniu z pucharami.Tylko że z takim podejściem nigdy poziom polskiej ekstraklasy nie wzrośnie...
No więc właśnie, wartość pozytywna sukcesów Lecha w europejskich pucharach dla mnie przewyższa zasadniczo wartość negatywną - szczególnie, że grali w LE, gdzie pieniądze i prestiż mniejsze, a punkty i tak ciułają. Jeżeli mamy w jakiejś perspektywie doczłapać do grupy krajów wystawiających więcej zespołów w pucharach, musimy najpierw zdobywać punkty z większej ilości źródeł, tzn. mieć więcej zespołów które chociaż wchodzą do faz grupowych pucharów. Bardzo pomocne jest w tym bycie rozstawionym, więc żeby to osiągnąć - więcej zespołów musi mieć jakieś tam sukcesy na arenie europejskiej. Nie da się tego załatwić jedną drużyną, więc od tego nie ma ucieczki - trzeba liczyć na to, że innym (a w kontekście polskiej ligi - przeważnie największym konkurentom) też się powiedzie.

Koniec końców, konsekwencją tego jest nie tylko lepsza pozycja zespołów z Polski w pucharach, ale też większy prestiż ligi oraz pieniądze - a za tym idą większe możliwości ściągania do Polski fajnych zawodników i trenerów oraz większe inwestycje w infrastruktury klubowe. Dlatego liczenie na to że komuś podwinie się noga, bo dobrze mu idzie gra w europejskich pucharach, to jest liczenie głupiego.

kreseq 21.04.2011 13:25

Trzeba tez zrozumiec tych, ktorzy gdyby mieli 2 miejsca w LE czy LM to by tam widzieli tylko np Wisle, a drugie miejsce najlepiej dla nikogo.
Ja na to patrze inaczej. Nie chodzi o ilosc druzyn w pucharach, ani o to jaka to jest akurat druzyna.
Skoro juz ktos w tych pucharach jest to niech sobie gra na tyle na ile potrafi. Nie bede sie cieszyc ani plakac.
Oczywiscie kibicuje Legii i chcialbym zeby byla silna na arenie miedzynarodowej, ale jesli do pucharow wejdzie Wisla,Lech czy Izolator, to przeciez nie bede ogladac ich spotkan i modlic sie by sie skompromitowali. Zobacze jak kazdy mecz bez emocji i bez zadnych cisnien.

Punkty punktami, kazdy niech stara sie cos tam ugrac.

WiślakMyślenice 03.05.2011 13:15

Lech dzisiaj wygra z palcem w dupie :)

Maciuś 03.05.2011 13:18

Chyba lepiej jakby wygral Amikorz bo ma 4 razy wiecej punktow rankingowych niz Legia i wieksze szanse zeby nabic punkty dla Polski.

Kocur 03.05.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1085116)
Lech dzisiaj wygra z palcem w dupie :)

i to dosłownie rzecz ujmując :rotfl:

szprotson 03.05.2011 13:21

http://legionisci.com/zdjecia/larwa2011_finalpp.jpg

rysunek ukradziony z LL

podczas ostatniego meczu Legii ( z RTS) C+ wrzuciło taki fajny rysunek manu ze śmigłem w dupie, ma ktoś?

For_FuN_ 03.05.2011 13:36

Ale zeby transmisji nie bylo na TVP? Czlowiek zamiast przed tv, musi ogladac mecz w necie...TV Publiczna...jasne.

Jesli chodzi o same spotkanie, to wydaje mi sie, ze jednak Legia jest tutaj faworytem, chociaz i tak nie stawialbym wszystkich pieniedzy na ich triumf ;).

Marszałek 03.05.2011 13:40

Uważam,że wygrany będzie miał w poważaniu ligową młóckę, ktokolwiek to będzie. Szans na MP nie ma a udział w pucharach zagwarantowany. Cel osiągnięty jakby nie patrzeć.

brylant17 03.05.2011 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1085132)
Ale zeby transmisji nie bylo na TVP? Czlowiek zamiast przed tv, musi ogladac mecz w necie...TV Publiczna...jasne.

Jesli chodzi o same spotkanie, to wydaje mi sie, ze jednak Legia jest tutaj faworytem, chociaz i tak nie stawialbym wszystkich pieniedzy na ich triumf ;).

w programie jest na TVP Sport :shock:

Proud 03.05.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1085123)
podczas ostatniego meczu Legii ( z RTS) C+ wrzuciło taki fajny rysunek manu ze śmigłem w dupie, ma ktoś?

proszę:
http://legionisci.com/news/42498_Kon...ozliwosci.html

For_FuN_ 03.05.2011 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1085139)
w programie jest na TVP Sport :shock:

No wlasnie, a przeciez nie wszyscy maja TVP Sport... ja na kablowce nie mam.

laurence 03.05.2011 14:23

pewnie na itvp będzie w całkiem dobrej jakości.

doradca 03.05.2011 14:25

tvn turbo jeszcze

Robek 03.05.2011 14:30

jest jeszcze na TVN Turbo

dynek.pl 03.05.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1085119)
Chyba lepiej jakby wygral Amikorz bo ma 4 razy wiecej punktow rankingowych niz Legia i wieksze szanse zeby nabic punkty dla Polski.

dokladnie choc przez symaptię do Skorży mam ochote kibicowac w tym mezu Legii

szprotson 03.05.2011 14:43

Ja naprawde nie wiem komu mam kibicować w spotakniu pt "Ktoś umrze"

Nie wyorbazam sobie by trener który przegra dzisiejsze spotkanie trenował dalej. Oczywiscie tak było by z punktu widzenia kibica Wisły Kraków najlepiej,najrozsądniej i najefektywniej ale piłkarsko nie sadze zeby którykolwiek prezes to przetrzymał.
Jednej głowy musi byc mniej

mitmichael 03.05.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1085116)
Lech dzisiaj wygra z palcem w dupie :)

Tez stawiam na Lecha ale cos mi mowi, ze jednak wygra Legia.

Wojtas 03.05.2011 14:54

Ktos pewnie po dzisjeszym meczu poleci i chyba obstawiam ze bedzie to Bakero ale nigdy nic nie wiadomo.

Obydwa zespoly zagraja kluczowy mecz ,bo puchary niejako ratuja niezdobycie Mistrza i to dla Legii jak i Amiki.

Zapowiada sie ciekawie i pilkarsko i kibicowsko po 6 tys obu ekip i jescze gdzies tam Zawisza :) panowie z Gowno Prawda juz zapewne sa w gotowosci .

tofik 03.05.2011 15:20

Stawiam na Legię. Maciek lubi kolekcjonować trofea.

Karherop 03.05.2011 15:26

będzie dogrywka , może karne , a w nich błyśnie http://www.youtube.com/watch?v=TRP29...layer_embedded

puchar raczej dla drużyny Mariii

Dubi 03.05.2011 15:30

sądzę że wygra Legia, więc dziś kibicuję Amice
moim obaj trenerzy, Lecha i Legii poprowadzą swoje druzyny do końca rozgrywek,pod warunkiem, że ich piłkarze dadzą z siebie wszystko a nie wyobrażam sobie by było innaczej.

aNouc 03.05.2011 15:36

Dylemat kto ma je zdobyć.. niech wygra Legia. Mniejsze zło. Napompowanego balona z Wronek zdzierżyć nie idzie już. Znów podniety fanatyka Amiki Kołtona w meczach LE z ich udziałem to byłoby już stanowczo za dużo. Pod warunkiem że Amika będzie miało problem zając gwarantujące miejsce w pucharach w lidze, o co będzie trudno.

Dubi 03.05.2011 15:43

owszem, ale to Lech w LE jest w stanie pokazać coś sensownego ( punkty ) niż cała Legia Skorży czy jego następcy. Silny Lech w pucharach, słaby w lidze - stawiam na ten wariant.

aNouc 03.05.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 1085214)
owszem, ale to Lech w LE jest w stanie pokazać coś sensownego ( punkty )

Jakby Wisła coś z tego miała to i owszem byłbym za Amiką. Kasa, sponsorzy, nowi piłkarze, frekwencja..punkty to za mało, które zresztą i tak nic nie znaczą, chyba że Polska drużyna 4 razy pod rząd awansuje choćby do ćwierćfinałów LM , a że tak się nie stanie to Wisła musi pracować na samą siebie bez wsparcia punktowego Amiki czy Legii. To zbyt duże zyski dla rywali by mnie to miało cieszyć.

Worcester 03.05.2011 15:45

Niech wygra Legia. Warszawa jest bardziej reprezentatywna od Wronek.

Paweł 03.05.2011 15:45

Lech bez udziału w pucharach = rewolucja (Stilić, Rudnevs, może Krivets) = słaby Lech w lidze. Stawiam na Legię.

amauri1990 03.05.2011 15:49

Pójde dalej: zwycięstwo Legii = wyprzedaż w Lechu i, co chyba jeszcze ważniejsze, ciąg dalszy Skorży, Miklasa i spółki w Legii :)

Mario Nh 03.05.2011 16:10

Według mnie kibice Legii bardziej zasługują na to zwycięstwo.
Ja chce dobry mecz, najlepiej 2-2 w regulaminowym czasie plus karne i race na trybunach :-D

pikey 03.05.2011 16:28

Mnie zadowoli mecz z dogrywką i karnymi. Nie kibicuję żadnej z drużyn, niemniej czuję,że wygra Lech. Będą chcieli wyszarpać ten awans do eliminacji LE, tutaj przewiduję większą motywację,niż w Legii.

gianbuffon 03.05.2011 16:31

Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

Dzięki ;)

fialo 03.05.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1085232)
Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

4 drużynie w lidze :)

Edson 03.05.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1085232)
Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

Odp. 4 drużynie w lidze

Dzisiaj trzymam kciuki za kuchenki, bo Jaga gra w lidze z Legią i jak warszawiaki przerżną w finale PP, to będą się starali grać jak najlepiej w lidze, żeby zająć miejsce gwarantujące start w pucharach.

yogul 03.05.2011 16:58

Jeżeli wygra Legi, która ma większe szanse wskoczyć na do pierwszej trójki na koniec sezonu, to większe szanse na puchary ma Śląsk i Lechia, należy o tym pamiętać.

speedfashion 03.05.2011 16:59

@ Semper Fidelis 1985

Żeby Twoje słowa obróciły się w złoto! :)

wisl@k_TS 03.05.2011 17:01

Legia, niech te biedaki z Warszawy mają choć trochę chwil radości w tym sezonie :)

A co do samego meczu, to niech będzie mnóstwo bramek, otwarta gra i może...jakaś zadyma na trybunach? :D

zbrozlo 03.05.2011 17:15

Ja kibicuje meteorytowi, żeby się gdzieś tam zagubił (i odnalazł)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl