![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=_BNhxTIoF5o
jestem pod wrażeniem, zapowiedź świetna. szczególnie ostatnie ujęcie z gwiazdą wychodzącą z mroku przyprawia o ciary. muzyka też dobra. i ogólnie dobry pomysł z wypowiedziami. brawo. |
Cytat:
Takie czasy nastały że 3/4 drużyn na świecie gra różnymi odmianami 4-3-3 . Odnośnie 4-4-2 to musisz mieć dwóch defensywnych pomocników którzy potrafią też grać do przodu(np.Murawski), ja takich w Wiśle nie widzę.Jeżeli już koniecznie miałoby być to 4-4-2 to tylko z Wilkiem i Sobolem na DM i Gargułą na lewej stronie schodzącym do środka a Kirm na prawą przed nimi Rios i wysunięty Brożek. Faktycznie Branco może być dobrą opcją na lewą obronę, więc może tak zagramy: http://this11.com/boards/128932880117511.jpg Rios w tym ustawieniu gra cofniętego prawego napastnika bliżej środka robiąc miejsce dla Cikosa, Sobol asekuruje, Guła musi pokazywać się do gry obrońcą i rozgrywać od tyłu. |
Jak dla mnie to z kim by nie grali ja obstawiam 3 do 0 dla nas i takiego wyniku sie spodziewam. Abstrachujac od tego to dla mnie najwazniejsze jest zebym widzial zaangazowanie, walke na calego ja za to place tak jak cala reszta kibicow kupujacych bilet i tego wymagam. Walka musi byc
|
nie wiedziałem, że są jacyś optymiści co do meczu z Legią
na przekór dotychczasowym moim typom stawiam 0:2 :/ tylko cud może to zmienić... kto wie może Machnowski wywinie numer w 5 minucie :) |
Cytat:
nie popadajmy ze skrajności w skrajność jakoże temat meczowy żeby nie było...nie odkryje ameryki iż wynik będzie zalezny od dyspozycji dnia, kto jak wejdzie w mecz, a także od naszych rozjemców,,, zwanymi inaczej sędziami. |
Bardzo fajna "reklamówka" oby tak dalej :)
http://www.youtube.com/watch?v=_BNhx...layer_embedded |
Sam nie wiem czego się spodziewać. Czy nasi wyjdą i zaczną grać piłką, po ziemi, czy zaprezentują "wysoki" poziom jak w meczu z Craxą czyli długa piłka na napastnika i niech sobie chłopak radzi. Legia też jakiegoś szału nie gra. Mecz do wygrania tylko trzeba zagrać naprawdę dobre i równe spotkanie + walka do ostatniej minuty.
|
Maciej Skorża wraca na Reymonta
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...onta,id,t.html Duży tekst o Skorży na Reymonta. Wygląda na to, że to wcale nie jest taki przyjemniaczek, na jakiego wygląda. |
A wiadomo co z tym Komorowskim?
|
Cytat:
|
Niepokoi mnie nasz srodek bo Bunoza i Chavez na bank polelnia jakies bledy i pytanie czy Legia to wykorzysta.
Maja szybkich Manu czy Radovica i tu bym uczulał ,zeby szybkich kontr nam nie robili. generalnie wazne jest opanowac srodek,i tu Lukasz Gargula musi wreszczcie zagrac dobry mecz a nie to co z Amiką,i ustawic Riosa a na szpicy Brozka. licze ze to nie bedzie mecz na 0;0 bo tak te ":hity" czesto wygladają,a my kibice musimy pomoc im a byc moze to bedzie piękny wieczór :) P.S bedzie gral Komorowski czy nie to mi to zwisa ,ale tu chodzi o cos innego.Ale wg mnie go zawiesza ,bo oni wiedzą o co :) |
Jeden grzyb, czy będzie grał Komorowski, czy nie. Chodzi tylko o sprawiedliwość, bo gdyby to był Wiślak to posiedziałby parę spotkań (Chavez), tylko, że zagranie Chaveza nie było celowe, a Komorowskiego i owszem.
Komorowski - Wawrzyniak (nie widzę różnicy) - nie są to zawodnicy, których Wisła powinna się obawiać |
Paweł Brożek na spokoju im coś właduje liczę na naszego najlepszego od lat zawodnika.
|
martwić to się trzeba jak jest dobrze,
bo jak jest źle to już jest za późno... przykro to mówić, ale tę porażkę trzeba wkalkulować :/ |
Cytat:
|
Fajna reklamówka, obyśmy tylko godnie tworzyli nową historię ...
|
http://legia.com/www/index.php?akt=18802
Ja poproszę o takie kulisy po meczu :). |
Fedorowicz powinien dostac zakaz wypowiadania sie na temat Wisly.
Wyjatkowy dwulicowiec. |
http://goool.pl/ekstraklasa/4644-kom...si-upieko.html
O ja pird..e !!! Wg. mnie to jest dodatkowa mobilizacja zeby im dołozyc i wygrac ten mecz! "Komisja Ligi Ekstraklasy SA Uznała, że faul legionisty nie był złośliwy i odstąpiła od ukarania go" |
ale za to Chavez ....a jego mać specjalnie nadepnął na Kuświka i złośliwie
|
Niektórzy (Legioniści) już pisali, ze "stracimy argument by uważać, że Komisja Ligi sprzyja Legii".
A tu proszę ;> |
kur.... wiedzialem ze go nie zawiesza ach ta legia dalej silna pod stolikiem...........
|
Cytat:
Wiec trzeba dac chlopakowi szanse na poprawe. Nawet nie chce mi sie tego komentowac bo zywe oczy wala w c..ja z nami kibicami. To nie jest komisja ligi tylko komisja Legii |
A no co wy liczyliście . Decyzje komisji ligi wobec Wisły są zawsze szybkie,zdecydowane i zawsze na naszą niekorzyść. Decyzje dla Legii są zawsze sprzyjające, tak samo jak dla Lecha. W sprawie ochrony w poznaniu bardzo ładnie ukręcono łeb sprawie, a wine zrzuciło się oczywiście na Wiślaków którzy zniszczyli toalety. Podsumowując - to że Komorowski może zagrać nie jest zaskoczeniem, to było raczej pewne. Zresztą wogólę zgroza jest taka że my tutaj na forum poruszamy temat takiego marnego piłkarzyny jak on. Wisła ma sie bać Komorowskiego ?? Bracia Wiślacy kim on wogóle jest !? Trochę szacunku do samych siebie, troche szacunku dla Wisły.
|
Zgadzam się z przedmówcą. Kogo my się mamy bac? Komorowskiego? czy jakby go zawiesili Wawrzyniaka czy innego piłkarzyny? Szanujmy się. Ja nawet nie wiem kto to ten Komorowski
|
Cytat:
Cały ten legijny twór Ekstraklasa S.A. robi wszystko aby za każdym razem dowalić Wisle wiedząc, że dla ich Legii jest najgroźniejszym przeciwnikiem pomimo miejsca w tabeli. |
Ogarnijcie te żale i co to za różnica Komorowski czy koks?
A jeśli chodzi o te teorie spiskowe to nie zawiesili go głównie dzięki zeznaniom Cionka, także te teorie spiskowe... |
chodzi o równość i zasady dla wszystkich a nie o to czy był to Komorowski czy jakiś inny pionek
|
UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ
Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu. UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp". Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami. |
Decyzja odnośnie Komorowskiego skandaliczna (choć raczej bez wpływu na wynik spotkania - Komorowski czy Wawrzyniak, bez różnicy...).
Gdzie jesteście forumowi Legioniści? ;) |
Niestety, Legia wygląda coraz lepiej. Zaś my - wiadomo.
Nie chcę siać czarnowidztwa, więc liczę na 1-1. Bo na pewno coś stracimy, przy takiej obronie. Postawiłbym na skład: Pawełek-Piotr Brożek-Bunoza-Chavez-Cikosz-Kirm-Sobolewski-Wilk-Pajlić-Małecki-Paweł Brożek. Moim zdaniem Pajlić jest w niezłej formie, ale lepszy byłby jako cofnięty napastnik/ofensywny pomocnik. Na pewno pożyteczniejszy niż Boukhari, który może wejść w drugiej połowie. |
Podobno na treningach ćwiczyli 4-4-2 z Piotrem Brożkiem w pomocy i Małeckim w ataku.
|
Fajnie, tylko na razie Piotrkowi gra w pomocy wychodzi "średnio". Szczególnie w środku pola.
|
Wg mnie ma to ustawienie większy sens niż granie Małeckim na skrzydle i samotnym Brożkiem.
Ten mecz nam da odpowiedź gdzie jesteśmy, bo jak widze wyniki Lecha to tylko nas sprali a tak to każdemu oddają 3pkty :), na dodatek fatalna gra w derbach. Oby się to zmieniło wraz ze zmianą ustawienia. |
Jedno co mi się w Legii podoba to to, że oni nigdy nie idą na kompromis. A że porażka nie wchodzi w rachubę, to przewiduję na piątek wygraną...
|
Gdzie są Legioniści?
Co powiecie o naszej fobii na temat Komisji Ligi? ładne Warszawskie bagno jest w tej polskiej piłce. Rzygać mi się chce ich stronniczością. ps: żeby nie było, w dupie mam czy zagra Komorowski, czy Wawrzyniak. Nie są to kluczowi zawodnicy. Ale chodzi mi o sam fakt. |
Sokojnie, można przyjąć, że obecność Komorowskiego w wyjściowej 11 to osłabienie Legii. Wirtuoz ich obron to napewno nie jest.
|
Jeśli to nie będzie przełomowy mecz Wisły to będzie ciężko coś zdziałać w tej rundzie.
|
Cytat:
|
OK. Tematy kibicowskie. Nie wiem czy ktoś pamięta mecz Wisły z Celticiem. Wtedy śpiewaliśmy tylko jeden klub, ale na inna melodię i według mnie było o niebo lepiej niż teraz. Wyobraźcie sobie, jak cały stadion to śpiewa powoli i niesie się doping na cały Kraków. Posłuchajcie i jeśli ktoś ma kontakt z gniazdowym niech mu rzuci pomysł. http://sky95.wrzuta.pl/audio/0jcuL51...lko_jeden_klub
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl