![]() |
Sobolewski to cień samego siebie, nie mamy kontroli w środku pola, potrzeba nam silnego defensywnego pomocnika, aż szkoda Barreto. Defensywa też niczego sobie "masełko".
|
Wszyscy mowicie o obronie a gdzie jest atak? Od miesiaca zdobylismy jedna bramke wielkim fartem.
Nie mamy ani jednego dobrego napastnika taka jest prawda. Brożek na dzień dzisiejszy jest po prostu słaby i to bardzo łagodne słowo. |
upadek Wisły trwa od dawien dawna, jeszcze za Skorży wygrywaliśmy dzięki Marcelo, Diazowi i stałym fragmentom po których strzelali gole... standardowo środek tabeli dla tych piłkarzy to chyba max.
|
@Vuko, tedyy, leszekm_, Kluvi, wis997
Dzięki za linki!!! Na Wiślaka można liczyć :) Jeszcze nie wszystko stracone, na szczęście jest druga połowa. Dobrze, że chłopaki już teraz się obudzili. Szkoda tylko, że puste krzesełka są na trybunach. Pozdrowienia! :) |
O kurcze : Oooo
|
jeeeeest!!!!
|
ale urwał!!!
|
2:1 :D:D tak 3mać!!
|
Cupiał już tam myśli kogo by tu sprzedać przecież wygrywamy 2-1 wiec sobie poradzimy.
|
panowie a ile jest widzów??
|
piekne wejscie w druga połowe
trzymac wynik i ew cos dołozyc! edit: 15 tys |
Sobol udowodnił coś tym niedowiarkom z forum!
WISŁA! WISŁA! WISŁA! Jeszcze niech Rios i Zuraw wejdą za Brożka i Boukhariego! |
Boukhari... szok
|
Boukhari to jednak kaleka
|
co za drewno !!!!Boukhari
|
co ten kebab robi!
|
Jak można nie trafić w piłkę...
|
Cytat:
|
Bravo
ale sobol zawsze ładniejsze bramki strzelał zeby to nie był ładny poczatek złego konca Kebab do domu bez musztardy |
Boukhari co mecz ma jakąś sytuacje dogodną.
A teraz panowie nie dać się , bo nas Legia przegoni w tabeli, a teraz się zaczną kluczowe mecze |
przydala by sie zmiana Rios za Boukhariego
|
Cytat:
|
Cytat:
A Chavez jest za wolny na Ekstraklase, grał dobrze na MŚ, bo bronili się cały czas w swoim polu karnym i nie trzeba było dużo biegać. Chavez plus Buonza to masakra.. |
Nigdy nie napisałem zlego słowa o jakimkolwiek piłkarzu Wisły... Ale to co gra Boukhari to jest kurde padaka. Nerwy mnie biora jak widze takiego grajka w pierwszym skladzie...
|
drewno out wchodzi Wilk :)
|
nie dobrze wszedł Dawidowski
oby nam nie strzelił z zemsty |
Tomek na boisko wszedł i pół Wisły kiwa :D
|
Małecki do Traore :
Cytat:
|
Karny :D
10 znaków gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooool NARESZCIE KURVA :D |
Kto by pomyslał, ze z przegranego spotkania, można go wygrać. Zawsze jak krytykuję Wislakow to pozniej pokazuja mi, jak bardzo sie myle.
Gra nie zadowala, ale wynik i owszem. Porównalbym to spotkanie do meczu Lecha z Legia. Coś wspaniałego - KIRM !!!! Szczescie sie usmiechnelo do nas |
Brożekl,Karny ala C Ronaldo ,Fenomenalnie
|
czy ktos się tego spodziewał ?!
|
Patrzac na ten mecz to mamy duzo szczescia... zwlaszcza jesli chodzi o decyzje sedziego.
|
Buahahah, ale sedzia zalatwil Lechie :D. Najpierw nie odgwizdal karnego przy stanie 1 : 0 , a teraz gwizdze karnego, ktorego nie bylo :D. Pan Maaskant ma spore szczescie.
|
Cytat:
|
Masakra :o
|
hahahahahahaha KIRM :D WISŁA IS BACK!!!!
|
Czteeeeeeeeeeeryyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!
|
co jest :D heeh
|
Pozdrawiam płaczków:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl