Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

HEDu 23.10.2010 18:17

Sobolewski to cień samego siebie, nie mamy kontroli w środku pola, potrzeba nam silnego defensywnego pomocnika, aż szkoda Barreto. Defensywa też niczego sobie "masełko".

satori 23.10.2010 18:19

Wszyscy mowicie o obronie a gdzie jest atak? Od miesiaca zdobylismy jedna bramke wielkim fartem.
Nie mamy ani jednego dobrego napastnika taka jest prawda. Brożek na dzień dzisiejszy jest po prostu słaby i to bardzo łagodne słowo.

HEDu 23.10.2010 18:20

upadek Wisły trwa od dawien dawna, jeszcze za Skorży wygrywaliśmy dzięki Marcelo, Diazowi i stałym fragmentom po których strzelali gole... standardowo środek tabeli dla tych piłkarzy to chyba max.

nicolas 23.10.2010 18:22

@Vuko, tedyy, leszekm_, Kluvi, wis997

Dzięki za linki!!! Na Wiślaka można liczyć :)

Jeszcze nie wszystko stracone, na szczęście jest druga połowa. Dobrze, że chłopaki już teraz się obudzili. Szkoda tylko, że puste krzesełka są na trybunach.
Pozdrowienia! :)

Evil_ 23.10.2010 18:23

O kurcze : Oooo

szczepanwislak 23.10.2010 18:23

jeeeeest!!!!

brylant17 23.10.2010 18:23

ale urwał!!!

Kluvi 23.10.2010 18:23

2:1 :D:D tak 3mać!!

satori 23.10.2010 18:24

Cupiał już tam myśli kogo by tu sprzedać przecież wygrywamy 2-1 wiec sobie poradzimy.

szczepanwislak 23.10.2010 18:24

panowie a ile jest widzów??

kpn 23.10.2010 18:24

piekne wejscie w druga połowe
trzymac wynik i ew cos dołozyc!

edit: 15 tys

vaazon 23.10.2010 18:25

Sobol udowodnił coś tym niedowiarkom z forum!
WISŁA! WISŁA! WISŁA!
Jeszcze niech Rios i Zuraw wejdą za Brożka i Boukhariego!

satori 23.10.2010 18:26

Boukhari... szok

PotiWisla 23.10.2010 18:26

Boukhari to jednak kaleka

TymonPRO 23.10.2010 18:26

co za drewno !!!!Boukhari

leszekm_ 23.10.2010 18:26

co ten kebab robi!

Evil_ 23.10.2010 18:26

Jak można nie trafić w piłkę...

brylant17 23.10.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 997769)
Boukhari to jednak kaleka

Drewno :lol:

Robek 23.10.2010 18:27

Bravo
ale sobol zawsze ładniejsze bramki strzelał
zeby to nie był ładny poczatek złego konca
Kebab do domu bez musztardy

szczepanwislak 23.10.2010 18:28

Boukhari co mecz ma jakąś sytuacje dogodną.
A teraz panowie nie dać się , bo nas Legia przegoni w tabeli, a teraz się zaczną kluczowe mecze

satori 23.10.2010 18:29

przydala by sie zmiana Rios za Boukhariego

Kandzior 23.10.2010 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 997748)
Jeśli będzie remis to bedzie dobrze. Na dzień dzisiejszy z ta obrona nie ma na co wiecej liczyc. W przerwie rozgrywek( i tak juz pozno) zegnamy Chaveza i Bunoze rozwiazujemy kontrakt, na ich miejsce kupujemy podkreslam kupujemy 2 nowych obroncow.

Wierzysz, że KUPIMY? :)

Oldpara 23.10.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 997752)
Chavez napewno warto kontrakt rozwiazac niech wraca do Hondurasu... Bunoza slaby ale przy dobrym obroncy potrafi dobrze zagrac.

Też mam takie wrażenie, że Bunoza ma szanse grać ok, jak będzie mu dane grać z kimś pokroju Głowackiego, Marcelo, lub Clebera w formie.

A Chavez jest za wolny na Ekstraklase, grał dobrze na MŚ, bo bronili się cały czas w swoim polu karnym i nie trzeba było dużo biegać.

Chavez plus Buonza to masakra..

krasny 23.10.2010 18:36

Nigdy nie napisałem zlego słowa o jakimkolwiek piłkarzu Wisły... Ale to co gra Boukhari to jest kurde padaka. Nerwy mnie biora jak widze takiego grajka w pierwszym skladzie...

TymonPRO 23.10.2010 18:38

drewno out wchodzi Wilk :)

Robek 23.10.2010 18:40

nie dobrze wszedł Dawidowski
oby nam nie strzelił z zemsty

Kandzior 23.10.2010 18:40

Tomek na boisko wszedł i pół Wisły kiwa :D

mercury 23.10.2010 18:42

Małecki do Traore :
Cytat:

wypierdalaj głupi chuju
^^

brylant17 23.10.2010 18:43

Karny :D


10 znaków



gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooool NARESZCIE KURVA :D

skeba 23.10.2010 18:44

Kto by pomyslał, ze z przegranego spotkania, można go wygrać. Zawsze jak krytykuję Wislakow to pozniej pokazuja mi, jak bardzo sie myle.

Gra nie zadowala, ale wynik i owszem.

Porównalbym to spotkanie do meczu Lecha z Legia. Coś wspaniałego - KIRM !!!!
Szczescie sie usmiechnelo do nas

TymonPRO 23.10.2010 18:44

Brożekl,Karny ala C Ronaldo ,Fenomenalnie

krowczax 23.10.2010 18:44

czy ktos się tego spodziewał ?!

satori 23.10.2010 18:45

Patrzac na ten mecz to mamy duzo szczescia... zwlaszcza jesli chodzi o decyzje sedziego.

For_FuN_ 23.10.2010 18:45

Buahahah, ale sedzia zalatwil Lechie :D. Najpierw nie odgwizdal karnego przy stanie 1 : 0 , a teraz gwizdze karnego, ktorego nie bylo :D. Pan Maaskant ma spore szczescie.

mercury 23.10.2010 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 997788)
czy ktos się tego spodziewał ?!

ja tak sobie myślałem że może być tak jak kiedyś w Gdańsku.. przegrywaliśmy mecz o mistrza a wygraliśmy dzięki wejściu smoka łobo :P

satori 23.10.2010 18:45

Masakra :o

brylant17 23.10.2010 18:46

hahahahahahaha KIRM :D WISŁA IS BACK!!!!

krowczax 23.10.2010 18:46

Czteeeeeeeeeeeryyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!

kpn 23.10.2010 18:46

co jest :D heeh

s1mone 23.10.2010 18:46

Pozdrawiam płaczków:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl