Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

bebeto 26.09.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 986849)
Dobrze czytam? Remisujemy z GKS który la luzie wrzucił Legii 2 bramki, a powinien 2x tyle. Legia i Lech nie grają rewelacyjnej piłki. Liczę, że 89 minucie padnie dla nas bramka na 2;1 :)

Kto wie ile by nam wrzucili z Żewłakowem...

leszekm_ 26.09.2010 17:49

doping gks dzieci prowadzą

NHwiernyTS 26.09.2010 17:51

Jakbym był trenerem zabroniłbym Małeckiemu wykonywać stałych fragmentów.

Lysy 26.09.2010 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 986789)
w A klasie widuję pewniejszych bramkarzy niż pawełek. poważnie.

A ja lepszych kibiców. Poważnie.

krowczax 26.09.2010 17:55

Ale sie wynudziłem.
A mogłem sie uczyc haha :D

PotiWisla 26.09.2010 17:55

Jakby nie pawełek to byśmy wygrali , ten gosc nigdy nie potrafi pomóc drużynie.

damian4892 26.09.2010 17:55

Kibice pierwsza klasa ;P Fajnie jakby Maly w nastepnym meczu gral od poczatku..

63.5 Kg 26.09.2010 17:56

Niech te pseudograjki i pajace przestana niszczyc Wisle...

krowczax 26.09.2010 17:56

Fajnie jakby Mały nie dotykał piłki przy stałych fragmentach

A Jaga 1:0 po bramie.. Grosickiego

calieri 26.09.2010 17:56

I dalej psuł połowę piłek? Jedyny plus, że naprawde chcę mu się biegać i walczyć. Tyle, że nie przekłada się to zbytnio korzystnie na grę Wisełki

OpEnTaNy 26.09.2010 17:56

1:1... 3 mecze bez zwyciestwa 2 pkt... Brak zgrania i komunikacji tak sobie gre naszych kopaczy tlumaczę...
Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.

Kryniu 26.09.2010 17:56

Sorki za Bogusia. Jak się człowiek może pomylić

bebeto 26.09.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian4892 (Post 986858)
Kibice pierwsza klasa ;P Fajnie jakby Maly w nastepnym meczu gral od poczatku..

Dlaczego fajnie??

Kamson 26.09.2010 17:57

Ta nasza obrona to jest przejebana :lol: takie bramki z dupy to na podwórku sie rzadziej zdarzają.
Na jaki ch*j zmienił Cikosa na tego kolesia z bananem na głowie?!

mic 26.09.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 986857)
Jakby nie pawełek to byśmy wygrali , ten gosc nigdy nie potrafi pomóc drużynie.

Ty sie lecz :shock: Powaznie mowie.

PS. Pawelek
-----
Po raz pierwszy zaluje tego, ze bylo slychac 'kibicow' Wisly

Bardzo sie ciesze ze Cleber dostal zoltko i w nastepnym nie zagra, niestety kolejny bardzo kiepski mecz.
Branco dwa razy chrzani akcje bo musial sobie strzelic... eh

robin hood 26.09.2010 17:57

7 pkt straty w 3 meczach, zejdźmy na ziemię środek tabeli to max na co stać gwiazdy krakowskiej piłki

Acapelo 26.09.2010 17:57

Branco slaby, Chavez lepszy od Clebera, Zurawski slabizna.

mateusz212 26.09.2010 17:57

ogladajac takie mecze czlowiek traci kilka lat zycia.....nie chce mi sie pisac o meczu ale to jest tragedia....

Forza 26.09.2010 17:57

Żurawski w Wiśle powinien zniknąć tak samo jak Wichniarek w Lechu... Po prostu tragedia.

Gdyby w Wiśle nie grano tak samolubnie a bardziej kombinacyjnie to byśmy zwyciężyli na tym przebrzydkim stadionie.

Kandzior 26.09.2010 17:58

Masakra. Nasze grajki odżyły dopiero po karnym i gdy Bełchatów kończył w dziesiątkę. Remis, porażka, remis, porażka... Ile tak jeszcze?

bravelukas 26.09.2010 17:58

Małecki chciał dziś pokazać, że umie strzelać, ale okazało się, że nie potrafi....po wejściu na boisko pokazał chyba 3 bezsensowne próby strzałów zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów (Brożek, Żuraw)...a te dosrodkowania jego to totalne dno...

Poza tym nie potrafiliśmy po strzelonym karnym siasc na GKS, gryzc trawe i cos im strzelic.

Kamson 26.09.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 986866)
Po raz pierwszy zaluje tego, ze bylo slychac 'kibicow' Wisly

Za przeproszeniem o ch*j ci chodzi? :shock:

63.5 Kg 26.09.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 986868)
Branco slaby, Chavez lepszy od Clebera, Zurawski slabizna.

Branco lepszy od Cikosa bo slabszym sie byc nie da...

Proud 26.09.2010 18:00

NIe mamy szans na Mistrzostwo w tym roku.

Nie widać żednej poprawy w grze. Bukhari gra chyba za znajomości z trenerem. Poza bramkowym podaniem nie pokazał nic. Wygląda jak kopia motoryczna Wojtka Łobodzińskiego. Nie biega, nie walczy, nie angażuje się w grę.
Chavez i Cleber - ludzie pomyłek...
Żurawski jest beznadziejny...nie wiem czemu gra w pierwszym składzie.

Jedyny Paweł Brożek i Dragan Paljić prezentowali się dziś solidnie.

Z każdym meczem gramy gorzej.

bebeto 26.09.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 986873)
Za przeproszeniem o ch*j ci chodzi? :shock:

Też chciałbym wiedzieć??

63.5 Kg 26.09.2010 18:01

Boukhari nie biega i sie nie angazuje w gre bo poprostu on nie ma sil...

IncognitoTSW 26.09.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 986847)
Małecki poraża tymi wrzutkami normalnie

"Ale Alvarez miał gorsze"

tofik 26.09.2010 18:02

Nie patrzcie na wyniki, tylko na to co gramy w obecnej chwili, a co gra przeciwnik. Bełchatów to zdyscyplinowana drużyna. Mądrze się bronili i nie pozwolili naszym praktycznie na nic. A my oczywiście słabo. Niepewnie w obronie i bez błysku w ataku. Może poza podaniem Boukhariego do Brożka.
Trudny teren, gdzie zawsze nam się grało ciężko l W obecnej formie remis można uznać za sukces.

Apeluję, by nie srać żarem z powodu pozycji w tabeli czy kiepskich wyników. To jest normalne, bo nie ma jeszcze drużyny. I tak mamy szczęście, że gramy w tak słabej lidze :) Chociaż może w lepszej nikt by nie wyprzedał obrony w obawie przed kompromitacją i ost miejscem .

wiśnia 26.09.2010 18:03

Ważne że Bogusiowi się kasa zgadza po wyprzedazy. Reszta to ....

bebeto 26.09.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986877)
Boukhari nie biega i sie nie angazuje w gre bo poprostu on nie ma sil...

Jak już ktoś pisał Boukhari ma lepszą technikę niż połowa drużyny,to samo zresztą tyczy się Riosa!!

Teqcontroller 26.09.2010 18:04

komentarz do tego meczu ..lepiej nic nie mówić ...nie wiem co się dzieje z Wisłą ale ten mecz pokazał w jakiej jesteśmy jeszcze dupie ...

rafkur 26.09.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 986873)
Za przeproszeniem o ch*j ci chodzi? :shock:

Myślę że np o "jazda z ......" - wcześniej Bełchatów śpiewał " Wisłę pokonamy".....

Grisza1 26.09.2010 18:04

Wynik lepszy niż gra. Na 12 możliwych punktów Maskant zdobył 5. Marnie to wygląda.

PotiWisla 26.09.2010 18:05

[QUOTE=mic;986866]Ty sie lecz :shock: Powaznie mowie.

PS. Pawelek
-----
Po raz pierwszy zaluje tego, ze bylo slychac 'kibicow' Wisly/QUOTE]

Sam sie lecz skoro żałujesz tego ze był słychac naszyk kibiców !

Proud 26.09.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986877)
Boukhari nie biega i sie nie angazuje w gre bo poprostu on nie ma sil...

to czemu gra?

jak ktoś jest słaby motorycznie, to się z nim pracuje aż dojdzie do formy, a nie wstawia za "nazwisko" do pierwszego składu.

tofik 26.09.2010 18:05

Tak liczcie punkty facetowi, który nawet nie przygotowywał tej drużyny. Patologia ....a.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 986887)
to czemu gra?

jak ktoś jest słaby motorycznie, to się z nim pracuje aż dojdzie do formy, a nie wstawia za "nazwisko" do pierwszego składu.

Bo nawet bez sił jest w stanie coś kreatywnego stworzyć, patrz dzisiaj. Co by było bez tego ? W dupę.

63.5 Kg 26.09.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 986882)
Jak już ktoś pisał Boukhari ma lepszą technikę niż połowa drużyny,to samo zresztą tyczy się Riosa!!

Technike ma lepsza ale on pol meczu pzrestal...

fanfan 26.09.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 986793)
Tak jak przypuszczałem...Maskant to słaby trener...gadać że Bełchatówm słabszy niż Korona, wystawiać Pawełka na bramkę...no to robi się ciekawie bo niepamiętam kiedy byliśmy tak nisko...dziękuje Basałaj za oddanie ligi....wiem, wiem nie ma obrony ale na papierze mamy najlepszy skaład w lidze....kolejny sezon bez pucharów, Basałaj kim chcesz zapełnić stadion z taką grą???????????

Napewno nie takimi debilami jak Ty.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 986815)
A czym narazie Ci zaimponował?? Nie widzieć że Pawełek jest słaby, stawiać na Clebera i Chaveza którzy popełniają błędy, grubego Marokańczyka zamiast Garguły...przecież każdy kibic to widzi, w czym Jovanic jest słabszy od Pawełka, Bunoza od Chaveza???

Pawełek może nie jest wybitnym bramkarzem ale dzisiaj zagrał dobry mecz, nie popełnił błędu . Maskant chyba lepiej od Ciebie się zna na piłce i widzi naszych bramkarzy na treningu więc to że stawia na Pawełka musi chyba o czymś świadczyć. Co do Clebera i Chaveza jeśli nie na nich to na kogo ma stawiać? Marcelo i Głowackiego już przecież u nas nie ma a Bunoza i Kowalski nie są lepsi. Co do "grubego" Marokańczyka to jakby nie jego dobre podanie to nawet jednego punktu byśmy nie mieli a co pokazał Garguła w meczu z Dolcanem? Zresztą jakby Maskant postawił w dzisiejszym meczu na Jovanicia , Bunozę i Gargułę i Wisła nie wygrała tak samo byś narzekach . Jeśli Ci się to wszystko tak bardzo nie podoba to nie oglądaj meczów Wisły , nie kibiców jej i nie płacz zawsze że wszstko jest beee. Zawsze tylko potrafisz krytykować , obrażać i wymądrzać się na forum a w rzeczywistości pewnie chowasz się po kątach bo po takich wypowiedziach dawno byś zęby stracił.

Lucas.B 26.09.2010 18:06

Fakty są bolesne - trzeci z rzędu mecz bez wygranej - a w sumie zdobytych punktów nawet mniej niż liczba rozegranych spotkań ligowych - środek jak nic to góra na chwilę obecną. Basałaj gdzie ten twój tajny plan budowy zespołu i marketingu.

Proud 26.09.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 986882)
Jak już ktoś pisał Boukhari ma lepszą technikę niż połowa drużyny,to samo zresztą tyczy się Riosa!!

To wystawmy drużynę futsalową w meczu ze Sląskiem. Oni wszyscy mają świetną technikę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl