![]() |
Jak nigdy pasowałoby ten mecz wygrać.
Wygrana jest potrzebna Maaskantowi, by potwierdzić, że droga którą idzie jest prawidłowa i aby piłkarze i władze Spółki nabrali do niego większego zaufania. Potrzebna jest piłkarzom, by potwierdzić, że „trud i znój” :lol: jaki podjęli w ostatnich tygodniach to dobra metoda dojścia do sukcesu. I aby wytrącić argumenty tym, którym z owym „trudem i znojem” nie po drodze. Wygrana jest potrzebna także, aby przywrócić magię R22 jako twierdzy Wisły. Aby każda drużyna, która tu przyjedzie znów miała miękkie kolana, zanim jeszcze wyjdzie na boisko. |
Warto dodać że spora grupa zawodników zagra po raz pierwszy przy R22. Jovanic, Cikos, Bunoza, Paljic, Rios, Wilk, Kirm, Boukhari, Chavez, Garguła.
Pokażmy im na co stać kibiców Białej Gwiazdy !! Liczę na trojkę do zera :) Do zobaczenia na meczyku !! |
Liczę na zwycięstwo wiślackiego oręża ale trochę obawiam się niedzielana ( oby nie popsuł nam dziś święta)
|
Z taka obrona meczu sie nie wygra...stawiam na 1 : 1.
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Nikola zostanie jakoś szczególnie przywitany przez kibiców. Za dawnych lat był jednym z ulubieńców : ) Mam nadzieje, że Wisła zagra dobry mecz, a przede wszystkim dzisiaj wygra. Fajnie by było jak by wraz z magią Reymonta 22 wróciła magia u Maćka Żurawskiego ;)
|
Cytat:
|
WIdac wymagania zmieniaja sie systematycznie i zamiast w gore, leca w dol...strata u siebie bramki z Korona i ewentualny remis, to sukces ;)...
|
Skoro według wielu Niedzielan to goal-machine a nasza obrona jest w opłakanym stanie to jedna bramka do tyłu to na prawdę duży sukces. W przeciwnym razie sami sobie zaprzeczycie, zresztą nie po raz pierwszy. I temat tyczy się tyłów, a nie wyniku.
|
=]
Prezes Basłaj.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aj_do_kibicow/ Robert Maaskant - wypowiedź! http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...do_zobaczenia/ Pod koniec filmiku Pana Roberta, aż mi ciary przeszły po plecach... Że odbiegnę od tematu. Aparaty spokojnie wnosić można... Tylko proszę amatorów fajnych fotek, o nie robienie fotek tzw. "twarzówek" B.S.N.T. |
Przypominam, sprzedaż wejściówek aż do rozpoczęcia spotkania prowadzona będzie w sklepie Wiślacki Świat.
|
Cytat:
Panowie licze na zajeb*sty doping. Niech nowi zobaczą co znaczy gra na R22. Pozdrawiam :) |
Licze na dobrą gre i wspaniały doping. Mam prośbe nie oceniajcie naszych do końca meczy obojętnie czy bedzie dobrze czy zle. Jak chcecie po nich pojechać róbcie to po meczu jak pochwalić też.
DO BOJU!!!!!!!!! Jka zawsze odwrotnie napisze - PRZEGRAMY!!!!rzadko sie przepowiada niespodzianke. Ale mimo wszystko dziś przepowiem i też przepowiem wam że dziś wam przepowiem. Sorry ale to takie moje zaklęcia. |
Wisła Kraków
Jovanić Cikos Cleber Bunoza Paljić Wilk Sobolewski Rios Żurawski Boukhari Paweł Brożek Czyli bez niespodzianek |
3 zawodnikow ktorzy kiedys u nas grali mam nadzieje na nasza wygrana ale ta trojka napewno bedzie sie chciala pokazac szczegolnie niedzielan.
|
O kur...a opowieść o Pawle i Gawle w C+ hahahaa :lol: i podsumowanie o Małeckim ja muszę grać ku...a mać :D
|
heh dobry wierszyk. Szkoda że nie pokazali prezentacji tylko te reklamy
|
Ten wierszyk to hit :) cała prawda o naszych piłkarzach.
|
Cytat:
Powinni Małeckimu to wlaczac OBOWIAZKOWO przed kazdym treningiem !!!!!!!!!! :-) |
ok chłopaki oglądamy nie gadamy
|
ale oprawa przywitalna - zaniemówiłem, słuchałem, oglądałem. Cudo.
|
8 min szału nie ma
|
Ja Rios to jest jednak różnica, przejmując tą piłkę zjadł by jeszcze kanapkę :D
|
Rios i Wilk pięknie, ale Boukhari! ajajaj.
|
Parafrazujac slowa piosenki Metalliki: exit Bioguski i Malecki, enter Rios i Boukhari. Ci dwaj ostatni naprawde robia roznice.
|
LECHIA 1;0 Cracovia !!
|
Paweł mnie zadziwia. Zamiast machać rękami bije brawo :) to mi się podoba :)
PS: Tylko żałować, że mnie tam nie ma.. ehh.. |
żurawski oldboj
|
stwierdzam ,ze jesli wykupimy riosa to bedzie nasza najlepsza inwestycja od x lat
edir: 1:0 ! Paweł Brożek ! |
Ależ akcja ależ brama!!!!!
|
na nos piłka, brawo!
|
goooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll lll
|
Jak dla mnie to Korona powinna prowadzić co najmniej 1:0.
I jak tak dalej Wisła będzie grać, to w końcu kielczanom coś wpadnie. |
Rios brawo!!!!!
|
tak tak , wygrywamy , ZLE !
przegrywamy - jeszcze gorzej |
mam taką propozycję.. niech Boguski zostanie po którymś treningu i niech go trochę Rios poduczy :)
|
ulga po tym golu, normalnie krzyczałem. Rios brak słów aby go określić- zajebisty
|
Chciałbym zwrócić uwagę na grę Cikosza. Znów nam ratuje dupska, jak w Białymstoku, a przy tym gra mimo wszystko troszkę lepiej. Z tej mąki będzie chleb. Podoba mi się, że nasza gra obronna nie wygląda tak źle. Coś jeszcze strzelimy.
EDIT: Boukhari - narazie bardzo ładnie. I w obronie i w ataku, szkoda tylko tej jego sytuacji. |
Brać Riosa!! wyłożyć ile trzeba i będzie mega talentem a Wisła będzie miała z niego pożytek!!
|
Rios jest graczem na którego warto wywalić trochę kasy. Koleś myśli i co najważniejsze nie boi się brać ciężaru gry na siebie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl