Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

Elefant 17.09.2010 11:49

Jak nigdy pasowałoby ten mecz wygrać.

Wygrana jest potrzebna Maaskantowi, by potwierdzić, że droga którą idzie jest prawidłowa i aby piłkarze i władze Spółki nabrali do niego większego zaufania. Potrzebna jest piłkarzom, by potwierdzić, że „trud i znój” :lol: jaki podjęli w ostatnich tygodniach to dobra metoda dojścia do sukcesu. I aby wytrącić argumenty tym, którym z owym „trudem i znojem” nie po drodze.

Wygrana jest potrzebna także, aby przywrócić magię R22 jako twierdzy Wisły. Aby każda drużyna, która tu przyjedzie znów miała miękkie kolana, zanim jeszcze wyjdzie na boisko.

Krzyma 17.09.2010 12:50

Warto dodać że spora grupa zawodników zagra po raz pierwszy przy R22. Jovanic, Cikos, Bunoza, Paljic, Rios, Wilk, Kirm, Boukhari, Chavez, Garguła.
Pokażmy im na co stać kibiców Białej Gwiazdy !!
Liczę na trojkę do zera :)
Do zobaczenia na meczyku !!

moskit 17.09.2010 13:35

Liczę na zwycięstwo wiślackiego oręża ale trochę obawiam się niedzielana ( oby nie popsuł nam dziś święta)

For_FuN_ 17.09.2010 13:51

Z taka obrona meczu sie nie wygra...stawiam na 1 : 1.

katiusza 17.09.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 981650)
Może lekki OT ale nie wiedzialem gdzie pisać o tym, czy można wejść z piciem swoim na mecz? Bo na reprezentacji nawet z 0,5 nie wpuszczali.

0,5 to można po meczu zrobić :rotfl:

Marcinnno 17.09.2010 13:58

Ciekawe czy Nikola zostanie jakoś szczególnie przywitany przez kibiców. Za dawnych lat był jednym z ulubieńców : ) Mam nadzieje, że Wisła zagra dobry mecz, a przede wszystkim dzisiaj wygra. Fajnie by było jak by wraz z magią Reymonta 22 wróciła magia u Maćka Żurawskiego ;)

Żuczek 17.09.2010 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 981651)
Z taka obrona meczu sie nie wygra...stawiam na 1 : 1.

Wynik 1:1 raczej by sugerował, że coś nie tak jest z naszym atakiem, a nie obroną.

For_FuN_ 17.09.2010 14:17

WIdac wymagania zmieniaja sie systematycznie i zamiast w gore, leca w dol...strata u siebie bramki z Korona i ewentualny remis, to sukces ;)...

element 17.09.2010 14:18

Skoro według wielu Niedzielan to goal-machine a nasza obrona jest w opłakanym stanie to jedna bramka do tyłu to na prawdę duży sukces. W przeciwnym razie sami sobie zaprzeczycie, zresztą nie po raz pierwszy. I temat tyczy się tyłów, a nie wyniku.

festereknh 17.09.2010 15:50

=]
 
Prezes Basłaj.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aj_do_kibicow/

Robert Maaskant - wypowiedź!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...do_zobaczenia/

Pod koniec filmiku Pana Roberta, aż mi ciary przeszły po plecach... Że odbiegnę od tematu.
Aparaty spokojnie wnosić można... Tylko proszę amatorów fajnych fotek, o nie robienie fotek tzw. "twarzówek"

B.S.N.T.

aNouc 17.09.2010 16:28

Przypominam, sprzedaż wejściówek aż do rozpoczęcia spotkania prowadzona będzie w sklepie Wiślacki Świat.

stanch99 17.09.2010 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 981776)
pi......ca to mozna dostac bedac dzis 1500 km od stadionu, ale mnie nosi nie milosiernie

Dokladnie. Mialem przyjechac na otwarcie no ale niestety nie z mojej winy nie udało sie. Strasznie mnie nosi i nie moge doczekac sie transmisji(wolałbym być na R22, ale co zrobic ;/). Obstawiam 3:1 oczywiscie dla Wisełki :)
Panowie licze na zajeb*sty doping. Niech nowi zobaczą co znaczy gra na R22. Pozdrawiam :)

BRTS39 17.09.2010 17:43

Licze na dobrą gre i wspaniały doping. Mam prośbe nie oceniajcie naszych do końca meczy obojętnie czy bedzie dobrze czy zle. Jak chcecie po nich pojechać róbcie to po meczu jak pochwalić też.
DO BOJU!!!!!!!!!



Jka zawsze odwrotnie napisze - PRZEGRAMY!!!!rzadko sie przepowiada niespodzianke. Ale mimo wszystko dziś przepowiem i też przepowiem wam że dziś wam przepowiem.

Sorry ale to takie moje zaklęcia.

kpn 17.09.2010 18:05

Wisła Kraków
Jovanić
Cikos
Cleber
Bunoza
Paljić
Wilk
Sobolewski
Rios
Żurawski
Boukhari
Paweł Brożek

Czyli bez niespodzianek

piotrek chicago 17.09.2010 18:36

3 zawodnikow ktorzy kiedys u nas grali mam nadzieje na nasza wygrana ale ta trojka napewno bedzie sie chciala pokazac szczegolnie niedzielan.

brylant17 17.09.2010 18:54

O kur...a opowieść o Pawle i Gawle w C+ hahahaa :lol: i podsumowanie o Małeckim ja muszę grać ku...a mać :D

Kryniu 17.09.2010 18:57

heh dobry wierszyk. Szkoda że nie pokazali prezentacji tylko te reklamy

PotiWisla 17.09.2010 18:57

Ten wierszyk to hit :) cała prawda o naszych piłkarzach.

Krolik 17.09.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 981802)
O kur...a opowieść o Pawle i Gawle w C+ hahahaa :lol: i podsumowanie o Małeckim ja muszę grać ku...a mać :D

Zaje...... y ten wierszyk !!!!
Powinni Małeckimu to wlaczac OBOWIAZKOWO przed kazdym treningiem !!!!!!!!!! :-)

Kryniu 17.09.2010 18:59

ok chłopaki oglądamy nie gadamy

harthausen 17.09.2010 19:06

ale oprawa przywitalna - zaniemówiłem, słuchałem, oglądałem. Cudo.

mendoza 17.09.2010 19:15

8 min szału nie ma

brylant17 17.09.2010 19:23

Ja Rios to jest jednak różnica, przejmując tą piłkę zjadł by jeszcze kanapkę :D

Zbyychu 17.09.2010 19:29

Rios i Wilk pięknie, ale Boukhari! ajajaj.

Maciuś 17.09.2010 19:33

Parafrazujac slowa piosenki Metalliki: exit Bioguski i Malecki, enter Rios i Boukhari. Ci dwaj ostatni naprawde robia roznice.

kalosz 17.09.2010 19:34

LECHIA 1;0 Cracovia !!

mercury 17.09.2010 19:38

Paweł mnie zadziwia. Zamiast machać rękami bije brawo :) to mi się podoba :)

PS: Tylko żałować, że mnie tam nie ma.. ehh..

leszekm_ 17.09.2010 19:49

żurawski oldboj

krowczax 17.09.2010 19:50

stwierdzam ,ze jesli wykupimy riosa to bedzie nasza najlepsza inwestycja od x lat


edir: 1:0 ! Paweł Brożek !

brylant17 17.09.2010 19:50

Ależ akcja ależ brama!!!!!

leszekm_ 17.09.2010 19:50

na nos piłka, brawo!

kalosz 17.09.2010 19:50

goooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll lll

martiness 17.09.2010 19:51

Jak dla mnie to Korona powinna prowadzić co najmniej 1:0.
I jak tak dalej Wisła będzie grać, to w końcu kielczanom coś wpadnie.

mendoza 17.09.2010 19:51

Rios brawo!!!!!

krowczax 17.09.2010 19:51

tak tak , wygrywamy , ZLE !
przegrywamy - jeszcze gorzej

Evil_ 17.09.2010 19:51

mam taką propozycję.. niech Boguski zostanie po którymś treningu i niech go trochę Rios poduczy :)

Kryniu 17.09.2010 19:55

ulga po tym golu, normalnie krzyczałem. Rios brak słów aby go określić- zajebisty

leyzer87 17.09.2010 19:56

Chciałbym zwrócić uwagę na grę Cikosza. Znów nam ratuje dupska, jak w Białymstoku, a przy tym gra mimo wszystko troszkę lepiej. Z tej mąki będzie chleb. Podoba mi się, że nasza gra obronna nie wygląda tak źle. Coś jeszcze strzelimy.

EDIT:
Boukhari - narazie bardzo ładnie. I w obronie i w ataku, szkoda tylko tej jego sytuacji.

brylant17 17.09.2010 19:56

Brać Riosa!! wyłożyć ile trzeba i będzie mega talentem a Wisła będzie miała z niego pożytek!!

Kryniu 17.09.2010 20:01

Rios jest graczem na którego warto wywalić trochę kasy. Koleś myśli i co najważniejsze nie boi się brać ciężaru gry na siebie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl