![]() |
Chaveza trzeba obrobić, tak jak to miało miejsce z Diazem. Pamiętam jeden z pierwszych meczów Juniora w Pucharze Ekstraklasy. Ogrywano go niemiłosiernie na skrzydle i ,,piękny Matti Borek" mówił, że dużo wody w Wiśle musi upłynąć, aby Diaz wywalczył miejsce w pierwszej 11. Jak się później okazało Junior był jednym z filarów Wisły. Szczerze mówiąc, to nie widzę sensu wypożyczania piłkarzy z lig półamatorskich. Jeśli ktoś się zdecydował na Osmana, to należało go kupić, podpisać kontrakt na 4 lata i chłopaka uczyć europejskiej piłki nożnej. Na 1 rok, to można było wziąć kogoś z ligi włoskiej itp.
Co do Kirma, to dla mnie jest to człowiek zagadka. Chyba jedyny ,,international level" w naszej drużynie, a po prostu nie może tego pokazać w Wiśle i nie wiadomo dlaczego. A co do meczu z Jagą, to jeśli nikt nie zarobi czerwonej kartki na Grosickim, to powinniśmy ten mecz wygrać. Oczywiście pod warunkiem, że Sobol nie będzie grał takiego dramatu jak ostatnio, gdyż w innym przypadku zgniotą nas w środku pola. |
Cytat:
a swoja droga, tak jak od poczatku wierzylem i obstawialem na dlugo przed meczem z Lechem 2:0 dla Jagi, tak jak i teraz obstawiam 2:0, to przed samym meczem zawsze jest jakis niepokoj i obawy o wynik. Tak samo teraz tez pewna obawa sie pojawia, bo niewiadoma jest jak Maaskant przez te 2 tygodnie posklejal te klocki i jaki rezultat da proponowane przez niego ustawienie. Mysle, ze to dla Was dobre posuniecie granie przez Was dwoma defensywnymi pomocnikami w Bialymstoku,bo moze dac to ciekawy i mocny pojedynek w srodku pola. A jak tak bedzie, to bedzie ciekawy mecz, czego wszystkim zycze, bo raczej o postawe Jagi jestem spokojny. Wolalbym jednak, zebysmy zagrali w srodku Hermesem i Grzybem niz Hermesem i Kascelanem. Choc niewykluczone tez, ze wszyscy trzej sie pojawia. Oj nie moge sie juz doczekac i odliczam godziny.. :) Cytat:
Cytat:
Szczerze, poprawilbym bocznych obroncow- tzn. kupil jeszcze lepszych niz obecni dla zdrowej konkurencji oraz dorzucil klasowych- pomocnika i napastnika, a wtedy mysle, ze na dluzej bedziemy w czolowce w kolejnych sezonach. to tyle, bo juz rozmywam chyba. ;) |
Podtrzymuje zdanie, ze Jagiellonia powinna sobie dzisiaj bez problemu z nami poradzic. Juz widze, jak Cikos i Bunoza walcza z Kupiszem czy Grosickim :D, o Frankowskim to nawet nie wspominam. Beda jaja, jak z Ruchem ;).
|
Pisałem to samo :) Hm, ale serce każe wierzyć w dobry rezultat. Że Maaskant i kopacze wykonali dobrą pracę i przynajmniej będą wiedzieli jak sie poruszać po boisku, jak bronić. Jeśli zagramy na 60%-70% potencjału, to możemy ten mecz zremisować :)
|
Na Jage już 2.2 :)
Na Wisle 3.0. Faworytem co raz bardziej jest Jagiellonia, ale myślę, że będzie bramkowy remis, obym sie mylil i były 3 pkt. Tego sobie zycze i równiez pozostalym kibicom. |
Cytat:
Wisła w ostatnich latach miała prawie zawsze zespół o klasę lub dwie lepszy od Jagielloni. Obecnie kadrowo jesteśmy tylko trochę lepsi od Jagi, więc mecz może różnie się potoczyć. Nadal jednak twierdzę, że jeśli nie będzie czerwieni dla nas i jeśli Sobol podoła, to ten mecz wygramy albo przynajmniej będziemy lepsi na boisku. |
siemka moze mi ktos powiedziec czy mamy zgode z jaga czy nie bo jakies sluchy mie doszly o jakies sprzeczki pozdrawiam
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zgody nie ma już pare lat. A jeszcze co do meczu, strasznie pewni są kibice Jagi, podobobnie było w przypadku kibiców Widzewa, mam nadzieje że skonczy sie tak samo :) |
Cytat:
Niedługo wyrówna się, bo poleci dużo kasy na Wisle. |
[QUOTE
Co do Kirma, to dla mnie jest to człowiek zagadka. Chyba jedyny ,,international level" w naszej drużynie, a po prostu nie może tego pokazać w Wiśle i nie wiadomo dlaczego. .[/QUOTE] Może czas Kirma ustawiać w obronie ...Ja bym już go dawno ustawił. Ma fajne możliwości jak na bocznego obrońce jest szybki ma dobrą kiwkę i uderzenie z dystansu. |
Juz widze te pojedynki na skrzydlach: Cikos vs Kupisz i Grosicki vs Paljic. Niestety, wbrew sercu, ale stawiam 'jedynke' u buka ;) Nawet zastanowie sie nad handi.
|
A ja czuję, że właśnie wygramy :)
|
nie wiem o czym tutaj w ogole gadanie, tego meczu nie przegramy, a mysle, ze uda strzelic sie ta jedna bramke wiecej... robicie z tego Franka i Grosickiego jakies nieziemskie gwiazdy, a prawda jest taka, ze dzisiaj sobie nie poradza z nasza obrona.. mysle, ze efekt nowej miotly w Wisle bedzie dzisiaj dostrzegalny!:)
|
dla zainteresowanych, Frankowski przed meczem z Wisełką - http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...k-przed-wisla/
|
Co z tym certyfikatem Boukhariego ?
|
Cytat:
jak masz tak narzekac to lepiej nic nie pisz, idz na fora innych klubów i wychwalaj ich zawodników, bądź gnoj wszystkich równo |
Ostatnie notowanie z giełdy Betfair:60% kasy poszło do tej pory na Jagę,18% na remis i 22% na Wisłę.
|
certyfikat Boukhariego nie dotarł - wg mnie jesteśmy w dupie, nie widzę zawodnika który poprowadzi grę :(
ps. swoją drogą to jest to żenujące - dwa tygodnie temu prezentujemy zawodnika i od tego czasu nie uzyskaliśmy jego certyfikatu... |
Szczerze powiedziawszy to obawiam się tego meczu a zwłaszcza o los obrońcy,który będzie pilnował Franka.Dwa tygodnie temu Arboleda miał ogromne trudności by go powstrzymać.Skończyło się czerwoną kartką.
|
Wisła Kraków
Pawełek Cikos Cleber Bunoza Paljić Sobolewski Wilk Boguski Żurawski Rios Paweł Brożek Rezerwowi: Kurto Chavez Jirsak Kirm Małecki Kowalski Rado |
Bogus w pierwszym? Miejmy nadzieje ze poprawil przyjecie
|
innego wyjscia nie ma, trzeba walic do przodu, w tylach i tak jest bida, i do tego Paljic ktory PO RAZ PIERWSZY zagra na tej pozycji.. tylko gdzie Malecki? ja wiem ze Bogus strzelil dwie czy trzy bramki w ostatnim meczu ale nie wydaje mi sie zeby nie mial dalej problemow z przyjeciem pilki.. Malecki szarpie do przodu, potrzebna jest moc, obym sie mylil i mogl po meczu wykreslic mega minus za posadzenie Malego na lawie..
|
Boguski w pierwszym,a Małecki na ławie.Hmm...Ciekawe...
|
krótko i na temat: Tylko ZWYCIĘSTWO WISEŁKO tylko ZWYCIĘSTWO
sorka za capsa :P |
Maaskant: znam nazwiska piłkarzy Jagielloni :D
|
Patrząc na wytypowaną jedenastkę można się spodziewać, że chłopaki będą grali otwarty futbol :) Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Brożek, Boguski, Rios i Żurawski - na papierze wygląda to nieźle...
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Małecki znowu coś odpie***la czy może kontuzja jakaś?
Bo mimo wszystko grał od początku rundy, z powodzeniem dość, w przeciwieństiwe do Boguskiego. Interesujące... |
ale tępak ten prezes Jagielloni
|
Po mojemu bardzo inteligentny cczlowiek, ale kazdy mierzy swoja miara.
|
nie jestem jakoś specjalnie fanem Małeckiego, ale posadzenie go na ławie i postawienie na Boguskiego to jakaś kpina... jedyny zawodnik obok Clebera który gryzie trawe w każdym meczu i ciągnie do tego ten wózek...
|
golismo :D ale spokojnie :P
no tak dziękuje.Dzięki MARIO!! |
czemu boże...
|
1:1 :D
10 znaków |
Majstersztyk...
|
buahahahahahha
ale jaja, dobre to bylo :D |
kur... a tak się pięknie zaczęło.
Ta nasza obrona... |
brawo Mario!!! ;] ;] a nie mówiłem że zawsze coś zmaścić musi ;]
|
Cleber zawalil.. obiektywnie rzecz ujmujac
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl