![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszystko masz na oficjalnej. Osobiście kupiłem po 30 zł. Najdroższe są po 35 a najtańsze po 15
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ |
na oficjalnej jest napisane
|
Mecz z Widzewem będzie dobrą okazją do pokazania się dla takich piłkarzy jak Branco (na dobrą sprawę zagrał 1 mecz więc nie można go skreślać. W obronie nieźle gra), Łobodziński, Wilk, Rios. Mysle, że w tym meczu trener będzie szukał odpowiedzi na pytanie kto ma zastąpić Boukhariego w meczu ligowym. Szansa dla Riosa, który mógłby być dobrym ofensywnym pomocnikiem. Zauważyłem, że posyła ciekawe prostopadłe podania.
|
Ciekawe czy Jovanić dostanie szansę zagrania, czy już nie podniesie się z ławki w tym sezonie.
|
Mam nadzieję, że dostanie.
Odpocznie pewnie Sobol, Boukhari w ich miejsca Rios i Wilk. Reszta raczej bez zmian. |
Po pierwsze należy potraktować mecz z Widzewem śmiertelnie poważnie , góra 2-3 zmiany . Boukhari i odpoczynek dla Sobola . Zreszta do meczu z Lechem jest sporo czasu , więc jeśli zespół jest po Lechii w pełni sił to nie można oszczędzać drużyny . Szczególnie w obronie lepiej znowu nie mieszać , niech popełnia błedy ale się zgrywa , z meczu na mecz musi być lepiej .
Widzew to naprawde silny rywal , a PP w tym sezonie po prostu nie możemy odpuścic . Poprostu musimy wykorzystać atut własnego boiska i awansować do dalszej rundy . |
Dla przypomnienia - mecz z Widzewem będzie można obejrzeć w TVP Sport.
http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Roz...Pucharu-Polski |
Widzew z kontry grać potrafi, Robak i Sernas wygrywają pojedynki biegowe z każdym naszym obrońcą (no może poza Paljicem i Piotrkiem Brożkiem). Kilka długich piłek i może być po meczu, jak z Jagiellonią. Z drugiej strony jak szybko nie stracimy gola (czy to możliwe?) jest szansa na wygraną.
Cóż szkoda by było pożegnać się z PP na swoim stadionie. |
Mecz z Widzewem do prawdopodobnie jedyna nasza droga do pucharów na ten sezon. Oba zespoły podbudowane zwyciestwami z górą tabeli. Bedzie ciezko, oj bedzie.
|
Heh idę z kumplem starym Widzewiakiem na mecz mam nadzieję że ja będę się śmiać z niego a nie on ze mnie. Paradoks jest taki że jest również kibicem Wisły ale w tym meczu jest za Widzewem. Ja wierzę w zwycięstwo i z pewnością będzie to mecz walki
|
Osobiście w obronie nic bym nie zmieniał, a jeśli już to Branco za Cikosa reszte zostawić niech gra i się ogrywa. Do pomocy Wilka zamiast Sobolewskiego, a do ataku Rios z Brożkiem. Boukhari na ławkę. i myślę, że spokojnie można będzie Widzew przejść. Oni są mocni w meczach u siebie a wyjazdy u nich leżą podobnie jak Jagiellonii.
|
Cytat:
|
Na boisku niech piłkarze dadzą z siebie wszystko. A My zróbmy to samo na trybunach ! Ponieśmy naszych do zwycięstwa nad Widzewem !
|
jak myślicie dostane jutro spokojnie bilety na G??
|
Tak, kupisz na lajcie.
|
ja mam na F, mam nadzieję, że wygramy i stadion będzie pełniutki po ostatnim triumfie
|
moze kogos z młodej na ławke i wpuscic w 75 minucie a nuz sie trafi drugi kuba
|
Zrobiłbym tak: Jeśli wygrywamy i mamy już pewną wygraną to możemy wpuścić młodzika na zmianę i dać mu szansę. Praktycznie nie ma ryzyka
|
Cytat:
Jestem za tym aby szansę dostało 2 młodych zawodników, jeden na 60 drugi 30 minut. Puchar Polski jest zbyt cenny w naszej sytuacji by stawiać do gry większą ilość młodych graczy. Chętnie zobaczyłbym Chrapka na pozycji Boukhariego w parze z Garguła i Wilkiem. Tyle ode mnie. We wtorek chciałbym widzieć Wisłę z drugiej połowy meczu z Lechijką! |
a moze zawodnicy z Młodej ME nie okarza sie gorsi od graczy obecnych moze jest tam drugi Głowacki,Szymkowiak,Franek,Kosa,Kuba
|
Żadnych eksperymentów, trzeba to wygrać! Tak samo potem z Amiką... i następny i jeszcze następny mecz...
|
kolego czasem trzeba dac szanse młodym inaczej beda to wieczne talenty
|
Jak by się wyróżniali na treningach to pewnie by szansę dostali, może po prostu talentu nie mają ? Powiedz mi ilu wychowanków Wisły gra w Wiśle albo gdzieś w ekstraklasie. Leszczak, który był uznawany za największy talent, wypiął się na Wisłę, poszedł do Górnika i jakoś nie potrafi się tam przebić.
|
Cieżki mecz bedzie... Widzew po Jadze pewnie w dobrych nastrojach i z nami niema nic do stracenia... boje sie tego co Robak & Sernas mogą zrobić z naszą zajebistą obroną...My musimy wygrać bo to może być przepustka do pucharów, co do skladu, chciałbym Jove w bramce, Wilka w pomocy, niech Sobol odpocznie, i naturalnie Andy za kebaba... reszta bez zmian bo ten mecz po prostu trzeba wygrać, szczescie dla nas że gramy u siebie a nie w Łodzi.
|
Małecki,Brożki,Juszczyk
|
Puchar to najprawdopodobniej jedyna szansa w tym sezonie na puchary. Trzeba więc grać co najmniej z takim zaangażowaniem jak w ostatnim meczu z Lechią. A że łatwo nie będzie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać...
|
Cytat:
|
nie przesadzajcie mamy 7 Punktów straty do lider wiec nawet na Mistrza mamy szanse Lech po połowie sezonu mial strate do Wisły 11 punktów i tytuł zdobył wiec grac w lidze trzeba
|
Cytat:
|
Mam 2 wolne karnety na sektor E za 15 zł za osobę kontakt na pw
|
Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądał skład w tym meczu. Czy zagramy tak jak z Lechią, żeby zacząć zgrywać ten skład, czy Maaskant da odpocząć niektórym przed Lechem i wpuści np. Jovanica, Jirsaka i kilku z ME?
I puchar jest ważny, bo to moze być jedyna droga do pucharów i w lidze też trzeba zacząc piąć się do góry w tabeli. |
Z ME raczej nikt nie zagra bo ME gra dzisiaj w Gdańsku
|
Cytat:
|
Cytat:
Grają świetnie w obronie, i znakomicie z kontrataku. Dlatego radzą sibe wtedy, gdy przeciwnik atakuje, niszcząc go zabójczymi kontrami - vide ostatni mecz z Jagiellonią, gdzie to Jaga prowadziła grę, a nie radzą sobie, jak muszą atakować - vida nasz mecz gdzie graliśmy tak sobie, ale wygraliśmy strzelając gola z kontry. Obawiam się, że będzie strasznie ciężko - będziemy prowadzić grę, a Widzew nas strzeli po dupie paroma kontrami i będzie po meczu. Wydaje wam się, że Chavez i Bunoza zatrzymają kontry Sernasa i Robaka? |
Cytat:
|
No i takie właśnie wypadnięcie Brożka nam doskonale obrazuje, że potrzeba się rozejrzeć za silnym napastnikiem. Bo nawet nie wiadomo kogo wprowadzić - reszta goli nie strzela. Rios nie strzelił ani jednej bramki, a Zurawski jest bez formy i bez chęci do gry.
Jak bym miał wybierac to postawiłbym na Małeckiego, bo udowodnił w poprzednich meczach, że umie trafić, a grał pomocnika Co się tyczy Wilka za Sobolewskiego, to szczęścnie w nieszczęsciu. Będzie okazja się przekonac, czy Cezary da sobie sam radę jako defensywny pomocnik. Do tej pory grał tylko w parze z Sobolewskm...jeśli się mylę to poprawcie. |
Bez Brożka i Sobola - szkoda, że ME grali dzisiaj, widziałbym na środku ataku Papieża, może Szewczyka.
A tak zagra pewnie Rios bądź Żuraw. |
Wypadnięcie Brożka i Sobola to oczywiście jest jakieś osłabienie, ale nie dramatyczne. Nie byli to zawodnicy, którzy ciągnieli grę w tej rundzie.
Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niz Czarek za Radka. To jest jego silny zmiennik i następca. Kiedy mamy go próbowac, jak nie w takiej wymuszonej sytuacji. Nikogo lepszego zresztą nie mamy. Z napastnikiem już sprawa nie jest tak jednoznaczna. Patryk wypowiedział się, że bardzo chciałby zagrać u Maaskanta jako napastnik. Może spełnić jego marzenia. Z Lechią dość dobrze ciągnął grę. Co do meczu cudów się nie spodziewam. Klucz do wygranej będzie taki sam jak w Łodzi, strzelić obojętnie jak bramkę i drzeć pazurami ziemię, kosić wszystko równo z trawą, szarpać za koszulki i co tam jeszcze kto u nas potrafi. Wszystko przynajmniej 40 metrów przed nasza bramką. Byle nie dopuścić ich do kontaktu z naszymi stoperami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl