Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

PanPlamka 21.08.2010 15:40

Ha ha, Paljic! 1:0

lukas63 21.08.2010 15:41

jeeeeeeeeee

martiness 21.08.2010 15:41

Nie da się oglądać tej kopaniny...

AgresywnyChomik 21.08.2010 15:42

Brawo Pajlic.

Sredniak z 2 bundesligi ktory potrafi celnie kopnac pilke to i tak poziom nieosiagalny dla wielu naszych ligowcow.

wolfy 21.08.2010 15:42

Ale gol Pajlicia:lol:

Mielcarz puścił Cabaja.

Bronimy wyniku, panowie:D

martinius028 21.08.2010 15:42

Palijić jea:D

Falmokirak 21.08.2010 15:42

to chyba gol z dedykacją dla wolfygo i marcusa

Zwitter 21.08.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 965991)
Nie da się oglądać tej kopaniny...

Widziałem znacznie gorsze mecze. Ten może nie jest jakiś porywający ale jest w miarę szybki. Ważne, że wygrywamy.
Strzelić na 2:0 i kontrolować spokojnie mecz.

buczo1985 21.08.2010 15:43

Przód do wymiany. Rios? Żuraw? Oni w ogóle coś wnoszą do gry?

tofik 21.08.2010 15:43

Brawo Dragan :)
Jak strzeliliśmy bramkę to powinno być dobrze.

martiness 21.08.2010 15:45

Widzew za bardzo spięty, mogli prowadzić, a przegrywają, no i najgorsze, że nie grają własnej piłki tylko się motają niepotrzebnie.
Mam nadzieję, że będzie jak w Kielcach - zły początek i szczęśliwy koniec.
Hej, Widzew gol!:)

Żuczek 21.08.2010 15:45

No widzicie - w naszej lidze, żeby strzelać gole wystarczy umieć celnie strzelać. Nie ważne, czy jest to słaby strzał w bramkarza, wystarczy, że jest celny.

PanPlamka 21.08.2010 15:46

Uwielbiam te pierwsze mecze po zatrudnieniu nowego trenera, kiedy naszym gwiazdkom nagle chce sie biegac.

Matti1231 21.08.2010 15:46

Misie Wisłą podoba ,jest agresywna odbiera piłkę na stronię Widzewa ( w taki sposób strzelili gola).
Miejmy nadzieję że z meczu na mecz bd coraz lepiej :D

Eternit 21.08.2010 15:47

Bramka po odbiorze Riosa:]

Karherop 21.08.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 965992)
Sredniak z 2 bundesligi ktory potrafi celnie kopnac pilke to i tak poziom nieosiagalny dla wielu naszych ligowcow.

niestety dla niektórych wilków było to dla trudne do zrozumienia

Wisła dzisiaj naprawde dobrze sie prezentuje , może brak im składnych akcji , ale nie odpuszczają i to jest najwazniejsze , jeśli strzelimy na 2-0 to można byc spokojnym o wynik

crazykaro 21.08.2010 15:48

Nie grają ładnie a w końcu zaczeli biegać. Zapierd*lają jak nigdy w ostatnich miesiącach

bouli76 21.08.2010 15:48

A ja widze calkiem inna Wisle niz w Chorzowie - tu przynajmniej walcza - naprawde chce im sie biegac i to jest dla mnie wazne - ze nie przechodza obojetnie obok meczu jak to czasem bywalo.

tedyy 21.08.2010 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 966006)
Nie grają ładnie a w końcu zaczeli biegać. Zapierd*lają jak nigdy w ostatnich miesiącach


nowy trener na trybunach:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

martinius028 21.08.2010 15:52

Wilk bardzo agresywnie gra...

Lysy 21.08.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 966009)
Wilk bardzo agresywnie gra...

No Wilk prezentuje się lepiej niż Sobolewski w poprzednich meczach, ciekawe czy starczy mu kondycji by tak biegać do końca spotkania.

tedyy 21.08.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 966009)
Wilk bardzo agresywnie gra...

Cytat:

AgresywnyChomik napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Sredniak z 2 bundesligi ktory potrafi celnie kopnac pilke to i tak poziom nieosiagalny dla wielu naszych ligowcow.
niestety dla niektórych wilków było to dla trudne do zrozumienia

Wisła dzisiaj naprawde dobrze sie prezentuje , może brak im składnych akcji , ale nie odpuszczają i to jest najwazniejsze , jeśli strzelimy na 2-0 to można byc spokojnym o wynik

tu chodzi o wolfy'ego;p

kot_dżinks 21.08.2010 15:58

Wystarczy, że panienki trochę pobiegają i proszę... da się! ....a czy to tak wiele?!

sportnh 21.08.2010 15:58

Rios jak dla mnie gra dobrze ale moze PAwel moglby wejsc za Zurawia, Rios jest naprawde ok tylko brak mu jeszcze zrozumienia z kolegami

Dean 21.08.2010 15:58

Rios ma kartkę i zmieniłbym go za Pawła. Powiedzmy, że zrobił już swoje.

Chociaż może lepiej Żurawia zdjąć, bo nic zupełnie nie pokazał.

palladynTS 21.08.2010 15:59

czyli da się ?
nagle chłopocki przypomnieli sobie jak się biega?
ogólnie na +...
Żuraw where are you?

airborne4009 21.08.2010 15:59

No, gra jest brzydka, ale pierwszy raz w tym sezonie widze walkę na boisku na całego. Efekt nowej miotły? Rios dobrze gra, nie ma podań to co ma zrobić? Po jego odbiorze padła bramka,a Paljić pokazał jak się strzela.

brylant17 21.08.2010 16:00

Da się bo nasi się wystraszyli nowego trenera :lol: Jak tam grał Milan? nie mogłem obejrzeć pierwszej połowy musiałem wyjść...

Fuks 21.08.2010 16:01

Mecz w porządku, jak na to co pokazywali poprzednio. Najbardziej doceniam Wilka, bardzo mi sie podoba jak ten gosc zapieprza, nie ma odpuszczania, ostra gra i dobry odbior.

mitmichael 21.08.2010 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 966015)
czyli da się ?
nagle chłopocki przypomnieli sobie jak się biega?
ogólnie na +...
Żuraw where are you?

Słowa Zurawskiego potraktowali chyba powaznie i zaczeli grac swoje :>

s1mone 21.08.2010 16:02

Na boisku niezła wojna i to głównie dzięki sędziemu bo na to pozwala. Bardzo mi się podoba Wilk - kurde taki zadziora, że szok :D

mr_kwolf 21.08.2010 16:03

do kasacji

wislakrakow124 21.08.2010 16:03

Milan bez interwencij

serek.c2 21.08.2010 16:03

Jeszcze żeby zadziora Wilk oprócz fauli kopnął z sensem piłkę...

maxx304 21.08.2010 16:04

Ta ....a... Rios słaby... A kto odebrał piłkę tuż przed golem? Niektórym to się całkiem w dupach poprzewracało...
Dobrze że Wiślacy w końcu walczą. Jak się biega więcej niż zwykle, to i efekty są :)

kamilSKMK 21.08.2010 16:04

Najwazniejsze jest to ze jest zaangazowanie i chce im sie biegac. Bardzo dobra gra drugiej lini Jirsak Wilk Paljic i Maly naprawde dobrze. Swietnie tez Cikos choc czase znow glupie straty ale fajna gra w ofensywie .Slabiutko za to Zuraw:/

mr_kwolf 21.08.2010 16:04

Powiedzmy sobie szczerze, nie gramy za dobrego futbolu, pięknych akcji nie ma wcale. Ale walczymy. Naprawde widać że chłopaki walczą, a to jak widać wystarcza żeby zdominować Widzew (który jak widać chłopcem do bicia nie jest). Oby tak dalej.

Co do podniet Paljica to bez jaj panowie. Gość mimo tej bramki gra słabo i to że strzelił (a raczej Mielcarz puścił) nie powoduje że możemy go uznać trafiony transfer.

PS. Żeby nie było że uważam już Paljica za szrot i do odstrzału. Ja dalej nie wiem jak go ocenić i daje mu jeszcze troche czasu.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 966020)
Na boisku niezła wojna i to głównie dzięki sędziemu bo na to pozwala. Bardzo mi się podoba Wilk - kurde taki zadziora, że szok :D

Kolega żartuje? Przecież tutaj po gumie we włosach ocenili że się do niczego nie nadaje i panienka a nie piłkarz.

rafal777 21.08.2010 16:04

Środek pola bez Sobola! Nie wiem może to zbieg okoliczności ale środek wygląda bez Radka dużo lepiej. Byłem od kilku spotkań za tym żeby usiadł na ławce i narazie to się opłaciło. Wilk dobrze się usawia i też jest waleczny więc dawać mu szansę na grę.

JrQ- 21.08.2010 16:05

Akcji zbyt wielu nie ma, ale kontrolujemy grę i cały czas gramy w okolicach pola karnego Widzewa, nieźle.

sportnh 21.08.2010 16:05

Jirsak do wymiany beznadzejny jest ten typ..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl