![]() |
Wynik szału nie robi, ale przecież Wiślacy nie będą im spuszczać łomotu 5:0, to takie rozbieganie było.
|
czyżby szykuje się nowa zgoda ? Było by zajebiście, zawsze do Resovii czułem sympatie :)
|
Cytat:
|
|
Żurawski powierdział:
Cytat:
Cytat:
|
Skrót meczu
http://www.youtube.com/watch?v=GAXpu...ayer_embedded#! Na skrócie (sekunda 51) pokazana jest jedna akcja, w której Chavez popełnił dwa błędy w jednej akcji. |
A przy golu odpuszcza krycie. Co się z tymi piłkarzami dzieje ? Po przekroczeniu granic Polski wszyscy tracą umiejętności ? Mamy jakiś kryptonit w kraju ? :D
Na MŚ nie oglądałem meczy Hondurasu, ale po podstawowym obrońcy spodziewałem się czegoś więcej. |
Cytat:
|
No marnie ten Chavez wygląda (na tych urywkach oczywiście) - strata bramki a On nie upilnował piłkarza Resovii - ale jak pamiętam Junior Diaz wyglądał równie słabo na początku w Wiśle.
|
Interwencje Jovanica naprawde pierwsza klasa , zastanawia mnie dlaczego to Mario częściej wychodzi w pierwszej jedenastce...
|
Cytat:
|
Cytat:
Wystarczyloby tylko tym gwiazdeczkom przypomniec ze Karabach gral z nami dwumecz ale tak naprawde to dla Azerow byly tylko 2 jednostki treningowe. |
Powodem do zadowolenia są dobre interwencje Jovanicia oraz to ze Pawełek wpuścił gola. Mam nadzieje ze nasz trener nie bedzie wystawiał Mariusza w 1 składzie.
|
Cytat:
|
Czy ktoś może coś napisać na temat gry naszego nowego zawodnika , tego Marokańczyka? jak się zaprezentował itp...
|
Oni słaniali się po boisku z tego co widzę. Za wcześnie póki co na ocenę Chaveza. Ale troche facet zagubiony. Boukhari nieco przyciężkawy. Trucht Kryszałowicza. Rios to jedyny zawodnik jaki potrafi kopnąc normalnie piłkę na nbramkę z tego cowidzę. Już 2 mecz gośc oddaje groźne strząły z dystansu. Poza tym piknikowo ;-)
|
dokladnie nasi mieli trening odstawiali nogi itd sovia biegala ambitnie do konca, starali sie chcieli pokazac co zrozumiale ale nie starczylo umiejetnosci i sil
|
Cytat:
A po drugie: jakbym był osobą decyzyjną w Wiśle to Panowie by ode mnie dostali karę finansową w wysokości 200 tys zł z adnotacją, że mecz na który przychodzą kibice to nie trening, chyba, że chcą za rok przerżnąć z drużynami z Gruzji albo Mołdawii, wtedy niech od razu pakują manatki i się wynoszą. Co za brak ambicji. |
Dziwne. Nie tak dawno chwalono Żurawia że przed kamerami powiedział prawdę i to co myśli, a dziś ma się do niego pretensje gdy powiedział prawdę i to co myśli....
|
Jeżeli wg naszych gwiazd Pawełka i Żurawia, ten mecz był traktowany jako trening, to ładnie się chłopaki obijają.
|
Cytat:
|
dokladnie nierozumiem was ile mieli bramek strzelic Resovii 9 ? jak dzis? zebyscie byli zachwyceni ze potraktowali to bardzo powaznie? bo jak ktos gral w pilke badz uprawial jakis sport wie ze za 100% nie zawsze da sie bo taka jest ludzka mentalnosc i nie kazdy wychodzi z sparingu, treingu zawsze maksymalnie zmotywowany zreszta pokazal Arsenal z Legia zwlaszcza w pierwszej polowie jak zrobic warszawski show ;)
|
Cytat:
Takie spotkania trzeba odbębnić, byle tylko nie złapać kontuzji i wsio. Pokazać się, wszak w Rzeszowie przyjazd Wisły to jak odpust w parafii. Liga jest ważna, za parę dni biegac mają w Białymstoku i z zaangażowania tam możemy ich rozliczać. Jedyne o co można się doczepić to brak lekkiej kurtuazji, mogli skłamać do kamery, że rywal postawił wysokie warunki, że nie można było go lekceważyć i takie tam :) Tak gadali nawet galaktyczni z FCB przed i po dwumeczu z nami, taki zwyczaj, że się cieniasów nie gnoi zbyt tylko przyjeżdża, robi swoje, pościemnia trochę w wywiadach i pakuje walizki. |
Piłkarsko mecz słaby ale czego sie spodziewac po sparingu kibicowsko gospodarze fajnie sie zaprezentowali nasi po 15 minetach koniec dopingu nawet po golach zero entuzjazmu po meczu podziekowania dla resowiakow za ugoszczenie na festynie i koncercie szacun dla dziewczyn obciagajacych z gwinta duch w narodzie nie ginie :lol: wiecej takich wypadzikow :D
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...6&postcount=57 Cytat:
Cytat:
Sprawdź sam co jest w prasie na ich temat. Czarno na białym cała moja rzeszowska kolekcja. Sport w Rzeszowie 1905-1911 komplet skanów z "Głosu Rzeszowskiego" http://www.megaupload.com/?d=DOI7KUFF |
Cytat:
Najbardziej pasowało mi to określenie do tego co tam wyczyniacie w temacie historii Wisły. "Tradycyjna nazwa GTS Wisła", "faszystowskie pozdrowienie", czy choćby mendziarski znaczek wstawiony w artykule dotyczącym "fałszerstwa historii", nie wspominając już o statucie Wisły, który rzekomo zabraniał przynależności żydów (wiem wiem poprawiliście to już dawno) to tylko trzy przykłady, które świadczą o "bezstronności" tego portalu. Jeśli zaczniecie pisać rzetelnie, zgodnie z prawdą w temacie Wisły to ja nie będę używał takich określeń. Bóg mi świadkiem: jakem Polak, Wiślak i Katolik :) Co ja mówie...-jeśli przeprosisz za swój postępek (wiesz jaki) to nawet Ciebie nie będę nazywał "kutasem" . Ba, jeśli Twoje oceny względem Wisły nie będą oderwane od ziemi (np.coś w stylu "Wisła z bagażem trupów"), to nawet słowo "bałwan" nie przejdzie mi przez klawiature . Cytat:
Cytat:
Natomiast Twoja interpretacja jest nie na miejscu, bo jeśli redaktor miał by to właśnie na myśli to przeciwnikiem championów rzeszowskich był by zlepek najlepszych zawodników z Krakowa. Wg mnie to najlepsza drużyna rzeszowska, która spotkała się z przecenioną przez redaktora "najlepszą" drużyną krakowską. Autor chciał dodać w ten sposób rangi zawodom lub nie miał wystarczającej wiedzy. Ps. Przepraszam, że tak późno,Twoją ewentualną odpowiedź przeczytam za ok. 2 tygodnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl