![]() |
Buahaha, Kulawik jest "genialny". Co robi na boisku Cikos, Rado i Pawelek?
Jeszcze raz wielkie brawa dla Basalaja za ofensywe transferowa, ktora konczy sie tym, ze gramy Cikosem, Kowalskim, Cleberm i Diazem w obronie. |
to jest tak jak się sprowadza szrot a nie piłkarzy, tragedia, tylko trener zamordysta cokolwiek zrobi z ta banda marnych kopaczy
|
gramy lepiej a przegrywamy 0-2 :-/
|
hehe Pawelek supersta +, obrona ktora jest monolitem+ trenerz samymi trafionymi decyzjami .... 4 bramki dla Ruchu to lekko widze w tym meczu (oczywiscie jak tylko niebieskim bedziesie chcialo atakowac caly mecz)
p.s Z przodu nic nie gramy. |
Szok jak ich miażdżą!Grają jak pacjenci po narkozie.Cikos nie ma pojęcia o piłce.Na Pawełka szkoda czasu.Ruch biega,a tamci robią chyba kupę.
|
Do wyjebnania wszysycy zawodnoicy lacznie z trenerem majacym wizje...
Zenada byla z Krabachem teraz juz sie tego nazwac nie da... |
Cytat:
Bo ja oglądam Ruch - Wisła, a Ty? |
Ten Kowalski to jest kur** poziom Młodej Ekstraklasy. Alvarez był o klase lepszy od Cikosa.
|
No żesz k***a to jakiś sabotaż czy co? Oby sie skończyło tylko 2-0.
|
http://www.youtube.com/watch?v=hWq3gALincY dodaj jeszcze, że bez obrony
|
poczekajcie prawdziwe wzmocnienia maja byc zimą:lol:
|
Dziś po prostu już nie mamy takich gwiazd jak dawniej. Kiedyś w każdej formacji mieliśmy reprezentanta obecnego lub byłego. Grało 11 gwiazd tej ligi. A dziś nic z tego nie zostało + przygotowania Kasperczaka i mamy co mamy.
4-1 dla Ruchu. |
ale z nami jadą...:(
|
A kogo ma Kulawik postawic na prawą obronę? Gra tym co ma. Co by zmienił w tym meczy Garguła? Jirsak skoro Rado przynajmniej biega.
|
Taktyka trenera,dlatego tak to wygląda
Złe ustawienie |
Ale Ruch jedzie z Wisłą! Takiego czegoś to nie widziałem od lat. Jak zderzenie muchy z pociągiem towarowym. Akcja za akcją, Wiślacy bezradni, zamykani w polu karnym jak w hokeju. Na dobrą sprawę powinno być 3:0.
|
Zurawski kolejny mecz - niewidoczny.
|
Cytat:
|
Cikos nie powinien grac na obornie, tylko w pomocy, bo odbior i krycie to u niego 0. Cleber chodzi caly czas wkurviony, bo wrocil do Wisly, w ktorej sam musi grac w obronie. Pawelek standardowo :D A jedna z wiekszych picz ekstraklasy - Olszar robi obrone jak chce.. Godne zastanowienia
|
Ten kto wskaże mi w którym ostatnio meczu Wiślacy wymienili pięc celnych podań na połowie rywala zakończonych strzałem stawiam wirtualne piwo
|
Moze byc ciezko sie utrzymac w tym roku ...
|
Trzeba cos natychmiast zmienic, bo skonczy sie naprawde blamazem.
Cleber nie ma z kim grac...a to przeciez pilkarz, ktory zaraz konczy kariere. |
czego k.wa wszyscy chcecie, za 2 piłkarzy dostaliśmy 4,5 mln euro, a wzięlismy 8 którzy w całości kosztowali 1,5 mln,
miejsce w górnej połówce tabeli to nasze możliwości |
Boże ale leszcze wstyd Wisła wstyd
|
Jak dla mnie Rado obok Clebera najlepszy z tej zbieraniny
|
Na razie wynik meczu na forum: 2 bany długoterminowe, 2 żółtka.
Ja rozumiem wzburzenie (choć pora przywyknąć - nadchodzą trudne czasy), ale wyzywanie piłkarzy mających Białą Gwiazdę na piersi to skandal! Chcecie sobie poprzeklinać, to róbcie to w domu a nie na klawiaturze. |
checi to nie wszystko, w przypadku Rado - sorry ale zostawienie tego goscia w skladzie a nie danie do 18 meczowej Garguly i Jirsaka to ... teraz wychodzi nie ma kto pilki rozegrac, nawet jak Jirsa byl niewidoczny, 2-3 pilki dawal..
4-3-3.. uwazam ze swietna taktyka dla Wisly, ale nie mozna jej sotoswac jezeli Ci zwodnicy nie w niej nie grali, i do tego jesli na obozie bylo 4-4-2, goscie nie wiedzxa gdzie maja biegac, z tego wynika brak kolektywu |
Panowie, przecież Rado wcale nie gra tak źle. Najgorzej spisują się boczni obrońcy, którzy są ogrywani niemiłosiernie. Diaz i Cikos to nieporozumienie, przykro mi to mówić, ale mamy najgorszą obronę od czasów Telefoniki...
|
Cytat:
|
Z Rado jeszcze będziemy mieli pożytek w przyszłości :) Młody a najlepiej się p[prezentuje z całej ofensywy dziś.
|
Byłem tydzień temu na meczu Lechia - Ruch. Ruch nie zagrał kompletnie NIC! Naprawdę jeżeli oni już nas ogrywają to na miejscu tych piłkarzyków zastanowiłbym się czy nie lepiej coś innego w życiu robić.
|
Kasztan co ty piszesz za głupoty? Jirsak nic by tutaj nie zrobił. Mało miał okazji żeby do siebie przekonac kibiców i trenerów? Co do Guły nie wiadomo do końca jakie były motywy że został w domu. Może kolejna kontuzja, nie zdziwiłbym sie.
|
Ale mnie Sobol w....ia, stoi jak kołek w środku pola ja pierdzielę.
|
Cytat:
|
Dopóki Wisła nie wyszkoli wychowanków, dopóty będzie syf. Najemnicy nie będą umierać za Wisłę.
|
wejdzie Boguski i będzie dobrze<lol2>xD
|
W tym sezonie tradycyjnie o miejsce walczyć będą Wisła, Legia i Lech... tyle, że dla odmiany o miejsce poza grupą spadkową :D
|
Cytat:
Bylem na 2 lidze i bylem na 1 lidze i bede zawsze. I nigdy nie bylem kibicem sukcesu Wojtusiu... |
Cytat:
Przecież ostatnio Wisłę oglądają chyba tylko ludzie o mocnych nerwach. Nie przypominam sobie ostatnio jakiś wielkich sukcesów... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl