Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

Nitrox 08.08.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 956093)
ponawiam pytanie , kto zagrywał do Brożka chwile przed golem Małego?

Sobolewski.

tarantulaw2 08.08.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 956092)
Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.

przy okazji zapytam:

co jest ze stroną fanatyka ?

bo jak wejdę na:

http://www.tswisla.pl/fanatyk/

to mam tylko to co oferują, a jak wchodzę w:

www.sklep.tswisla.pl


to jest błą 403 Forbidden.



poproszę o prawidłowego linka, jeśli jest.

dzięki


http://www.greenzone1.info/channel4.html

Tu jest luzik, zero zwiech, płynnie.

uzytkownik_forum 08.08.2010 18:50

Zgadzam sie z opinia, że dopóki Wisłą będą rządzić Brożkowie, to będziemy w d... Już bratersko skasowali dwie "setki". Brawo dla Kirma, zawsze wierzyłemw tego chłopa.

Zbyychu 08.08.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 956092)
Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.

to oglądaj mecz, a nie odświeżaj forum co 10 sekund.

julo 08.08.2010 18:50

Może później RIOS wejdzie za Pi. Brożka. A Wilk za Rado albo Sobola.

A Kirmowi widać że najbardziej sie chce. Odżył po zmianie trenera.
Ale jak myślą że wygraną z Arką odkupią grzechy Karabachu to sie mylą.
Żeby ten wstyd odkupić to rok dobrej gry nie pomoże.

brylant17 08.08.2010 18:51

a Pawełek już zaczyna SHOW.....

tofik 08.08.2010 18:51

Z niczego ta bramka, fart trochę. Ale to już nas nie powinno dziwić. W końcu to PL ekstraklasa.
Fajnie, że Kiro asystę ma i Mały gola .Kumple teraz :)

Pawko 08.08.2010 18:51

za dużo swobody po stronie Cikosa mają..

CH. 08.08.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 956088)
Mam jedno pytanie. Czemu Piotrek Brozek mial pretensje do Kirma o to ze Piotrek Brozek zle przyjal pilke?

Czy on sobie ****a kpi? Czy o droge pyta?

mial pretensje o to ze Kirm mu nie podal przy strzale, kiedy Piotrek mial pusta bramke przed soba i pozostaloby mu dolozyc noge, , na razie Sobol gracz meczu, irytujaca jest ta sennosc w obronie, szkoda tych niewykorzystanych sytuacji bo byloby po meczu

tarantulaw2 08.08.2010 18:53

Arka nas przycisnęła teraz trochę. Niedobrze...

koyoot 08.08.2010 18:54

Kirm mu dogral, Piotrek zle przyjal na klate ta pilke, odskoczyla i zaczal machac lapami w kierunku Andraza.

Teraz przed chwila podanie Maleckiego do Kirma, mimo tego ze nieudane, Majstersztyk.

Malecki bylby swietnym srodkowym ofensywnym pomocnikiem. Typowy wolny elektron.

julo 08.08.2010 18:55

Po jednej nieudanej akcji widać że chyba Pa Brożek z Kirmem mało sie lubią.

Pawko 08.08.2010 18:55

ale te balony Małego to mnie do pasji doprowadzają..

tarantulaw2 08.08.2010 18:56

Jak dla mnie faulu tam nie było. Zwykła walka...

IncognitoTSW 08.08.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 956106)
ale te balony Małego to mnie do pasji doprowadzają..

Przecież lepsze niż Alvareza...:rotfl::rotfl::rotfl:

mic1992 08.08.2010 18:56

nie było faulu, powinno być 2-0

Wiślak709 08.08.2010 18:57

dobry strzal Rado:)

Pawko 08.08.2010 18:57

brawo Rado , o to chodzi!

tarantulaw2 08.08.2010 18:57

I co narzekacze na Rado? Najpierw róg wywalczył, teraz ładny strzał i kolejny róg.

Zbyychu 08.08.2010 18:58

i jeszcze ten strzał. a przed chwilą przyjęcie z klejem w nodze. zupełnie bez strachu i szacunku dla rywala. szacun :)

LanceTS 08.08.2010 18:58

Tu nie chodzi o brak ambicji. Zobaczyłem mecz z Karabachem jeszcze raz na spokojnie, oglądam dzisiejszy mecz i piłkarze jak walczą tak walczą. Po prostu gdy im nie idzie, wygląda to tak jak by nie walczyli, jak by im się niechciało grać.

A gra taka sobie. Ważne że są sytuacje, dobrze gra Rado, słabo obrona.

TeeS 08.08.2010 18:59

Małek się popisał po raz kolejny... Bramkarz nie łapie piłki, a ten gamoń gwiżdże faul, który tylko on widział chyba...

tarantulaw2 08.08.2010 19:00

PAWEŁEK ! ! :D:D:D:D:D:D:lol:

IncognitoTSW 08.08.2010 19:00

Pawełek tradycyjnie ma klej w rękawicach

vaazon 08.08.2010 19:00

O mały włos o piłka przeszłaby między nogami Pawełka :D

julo 08.08.2010 19:01

Czekam niecierpliwie na wejscie Riosa. Ciekawy jestem tego zawodnika.

tarantulaw2 08.08.2010 19:02

Obrońcy Wisły też zaczęli sezon Ekstraklasy... :lol:

IncognitoTSW 08.08.2010 19:02

Gdzie teraz był Cikos?

brylant17 08.08.2010 19:02

Milan błagam wejdź !! bo ja zaraz zawału dostanę :P

IncognitoTSW 08.08.2010 19:03

Diaza to nie skomentuję bo się mało nie zabił na tej piłce

Wiślak709 08.08.2010 19:04

koniec 1 polowy

mic1992 08.08.2010 19:05

1 połowa nienajgorsza ale powinno być przynajmniej 2-0, mam nadzieje, że po przerwie wejdzie Rios

tarantulaw2 08.08.2010 19:06

To teraz mamy 15 minut na modlitwy by Rios wszedł :P

zapalony 08.08.2010 19:06

koniec.. TRAGEDIA MECZ Panowie, powiedzmy to sobie szczerze TRAGEDIA, Wisla absolutnie nie prowadzi gry z Arką jako gospodarz.. to mowi samo za siebie..

Pochwaliłbym CIKOSA.

Czekam na wejscie RIOSA..

mr_kwolf 08.08.2010 19:06

Rado niestety nie daje rady. Jeszcze nie ten poziom niestety. Strzał ładny ale ogólnie unika gry, w środku go ogrywają jak chcą.
Kirm udowodnia że grać w piłkę potrafi, pytanie czemu nie gra tak zawsze?
Reszta ani in plus, ani in minus się nie zaznaczyli. Mecz jak na razie bez historii.

tofik 08.08.2010 19:06

Najgorzej chyba Piotr Brożek gra. A Paweł jakiegoś oświecenia dostał bo BIEGA!
Przy tej drużynie takie małe rzeczy trzeba dostrzegać i doceniać! :)

wiśnia 08.08.2010 19:06

jezu ale kopanina:lol:

laxa 08.08.2010 19:07

zwróćcie uwagę na jeden fakt, w polu gra 50% (nie wliczam pozycji bramkarza) chłopaków którzy wyszli z grup młodzieżowych naszego klubu.

SĘDZIA ZGRED 08.08.2010 19:07

Po 1 połowie... na plus Rado, Małecki Kirm Cikos ....na 0 Obrona... Ale słabo Sobolewski, Brożki...i Pawełek brawo za interwencje ale widać że to nasz stary dobry Pawełek...

Acapelo 08.08.2010 19:07

oczywiscie tak jak mowilem Kirm najlepszy choc raz mogl podac


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl