Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

sq 15.07.2010 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 934701)
(...)
przecież nikt z was chyba nie wierzy, że ITI myśli o czymś innym niż kasie.
Kibice Legii mają sprowadzić ITI nowych kibiców, gdy będzie ok 15 -20 tys ludzi na meczach, będzie można z powrotem wywołać mini wojnę i wywalić starych kiboli

też tak myślę.
sprzedaż karnetów jest dużo mniejsza niż ITI przypuszczało, decyduje się na ruch "wyciągnięcia ręki na zgodę", do czasu aż ogarnięci tęsknotą za starym dopingiem na Legii ludzie wykupią karnety.
jak już karnety zostaną wykupione - ITI znajdzie sobie powód by się pozbyć niewygodnych - a kasa za karnety już będzie..

kreseq 15.07.2010 10:41

Problem w tym ze to spotkanie i tak nic nie zmieni. Oni musza sie spotkac, bo jak odmowia to bedzie punkt dla SKLW.
Podpisza jakis papier, a i tak "wykresla" w czasie sezonu tych ktorych chca w imie zasady " Dajcie mi czlowieka, a ja juz znajde na niego paragraf".

Nie jest wazne ze ktos cos chce podpisac, wazne dla Nas i dla Was jest to, jak postrzega sie w tej chwili kibicow, i jakich kibicow chca miec u siebie na stadionie.

Wyobrazmy sobie mecz Legia - Wisla. W czasie meczu miedzy przyspiewkami poleci cos w stylu "GTS..." i juz leci zakaz. Ja mowie powaznie - takich spiewow sobie ITI nie zyczy i koniec. Tyle ze mecz to nie jest k*** koncert zyczen.

Musza zapelnic stadion bo im sie pod dupa pali. Na otwarci moze byc sporo ludzi, ale w trakcie naszej ligowej kopaniny trzeba bedzie jakos ludzi zachecic do przyjscia. Tutaj talon na parowe nie wystarczy.

Bylismy i jestesmy w czarnej dupie. Jesli ITI podpisze porozumienie, a po czasie zacznie "wylapywac" i tak tych ktorych nie chce na stadionie, jesli im to sie uda i mimo to stadion bedzie jako tako zapelniony, to wtedy reszta kibicowskiej rodziny powinna sie bac.

Marszałek 15.07.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 934813)

Wyobrazmy sobie mecz Legia - Wisla. W czasie meczu miedzy przyspiewkami poleci cos w stylu "GTS..." i juz leci zakaz. Ja mowie powaznie - takich spiewow sobie ITI nie zyczy i koniec.
c.

Ja tu ich rozumiem i popieram:)

Ale tak serio. Nie podejrzewam aby ITI chciało się specjalnie przejmowac tym czy ktoś będzie przychdzodził na mecze czy tez nie. Nie są zawieszeni gdzieś w próżni aby nie zdawac sobie sprawy z tego,że większość stadionu może stać pusta. Wejda w jaiś deal z miastem i zaraz przeczytamy,że Warszawa dopłaca do stadionu. Lub zaczną sprowadzać ludzi z okolicznych wioch koło Warszawy i też zapełnią w jakimś stopniu stadion. Jakoś spokojny jestem o to,że dadzą sobie rade. Nie w ten to w inny sposób.

rw88 15.07.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 934813)
Podpisza jakis papier, a i tak "wykresla" w czasie sezonu tych ktorych chca w imie zasady " Dajcie mi czlowieka, a ja juz znajde na niego paragraf".
.

W czasie sezonu? Wątpię. Jedna większa akcja ITI mogłaby spowodować, że karnety może i byłyby wyprzedane, ale zdecydowana większość mimo tego znowu by stadion opuściła i długo na niego by nie wróciła (nie mówiąc o ponownym kupnie karnetów), a mody wśród nowych kibiców momentalnie się nie stworzy, to jest raczej proces długotrwały. I tak sądzę, że również długotrwałym, powolnym procesem ITI będzie chciało wymieniać widownie, wraz z wzrostem zainteresowania piknikowej części trybun. Ważne po prostu żeby SKLW szybko na takie zapędy reagowało publicznie, jak teraz widać - to działa. Zresztą nie wątpię że tak będzie, a jak sytuacja się rozwinie, zobaczymy. Może akurat Walterki dadzą sobie spokój i jedni drugim w drogę wchodzić nie będą.

sq 15.07.2010 13:01

z tymi wioskami naokoło Warszawy to może być fakt.
nie wszędzie jest net, nie wszędzie docierają informacje, a wielu znajdzie się chętnych na promocje truskawek
zwłaszcza jeśli ITI zaproponuje możliwość spotkania na stadionie (spotkania w sensie zobaczenia z trybuny po drugiej stronie) gwiazd tvnowskich seriali...

emj10 15.07.2010 13:12

Przecież z tymi wiochami to się już dokonało. Od kilku sezonów znaczny %, jeśli nie większość na trybunach stanowili ludzie z Legionowa, Pruszkowa, Nowego Dworu, Grodziska, Wołomina, Marek, Ząbek, Zielonki etc. Kiedyś też tak było, ale znacznie silniejszy był ruch Ultras w różnych dzielnicach Warszawy. Znamienne jest to, że "niekumatych" założył radny ode mnie z miasta :P

ToTylkoJa 15.07.2010 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 934701)
moim zdaniem kibice Legii stracą na układaniu się teraz.
za 2 miesiące ok, teraz jest to na rękę tylko ITI

przecież nikt z was chyba nie wierzy, że ITI myśli o czymś innym niż kasie.
Kibice Legii mają sprowadzić ITI nowych kibiców, gdy będzie ok 15 -20 tys ludzi na meczach, będzie można z powrotem wywołać mini wojnę i wywalić starych kiboli

W sumie Twoje myslenie jest logiczne, ale co to da ITI, jak teraz podpisza porozumienie, SKLW zacznie promowac Legie i klub sprzeda więcej karnetów. Przecież w każdej chwili protest może się odnowić. To, że sprzedadzą w tej rundzie czy sezonie ileś tam karnetów, nie musi być jednoznaczne z tym, że za rok czy dwa tych karnetów opchnął równie dużo. ITI chyba aż tak głupie nie jest, dla nich nie liczy się tylko to co będzie teraz czy za pół roku, oni muszą patrzeć na to szerzej tzn co będzie za 3, 5 czy więcej lat. Bo inaczej to będą stratni, gdy znów popadną w konflikt z SKLW.

W pełni zgadzam się z Tobą, że ITI nie zależy na kibicach czy czymś innym- im zależy tylko i wyłącznie na kasie. Ale jednak zdają sobie sprawę, że środkiem do tych pieniędzy są kibice (dobre relacje z SKLW). Bez nich kasa fiskalna będzie o wiele uboższa. I to wg mnie jest główny powód tego, że raczej iti nie powinno wywoływać żadnej wojny (przynajmniej z premedytacją).

ITI nigdy nie pokocham ani nawet nie polubię. Oni nas zapewne też. Ale obie strony zdają sobie sprawę, że bez siebie nie są w stanie osiągać takich 'zysków' (iti kasę, a sklw sprawy związane z ruchem kibicowskim), jakie by chcieli. Dobrze zarządzający właściciel swoją firmą nawet jak kogoś nie lubi, to powinien sprawiac pozory, że jednak mu na kliencie zależy. ITI chyba jednak zobaczyło, że sam stadion czy tez kupienie jakiegoś piłkarza nie zapełni stadionu (no, chyba, że kupiliby kogoś naprawdę znanego)- takie było ich myslenie, ale teraz wiedzą, że bez współpracy z SKLW nic z tego nie będzie. Dlatego nie mogą sobie pozwolić na dalsze wojny. Sądzę, że jednak wyciągneli wnioski.

Oldpara 16.07.2010 08:45

Nie wiecie o co chodzi z tym nachalnym promowaniem Lecha przez Gazetę Wyborczą? Jakaś umowa marketingowa, czy coś?

Kibice Kolejorza starają sie bojkotować GW, a Ci jak gdyby nigdy nic, wchodzą im w 4litery bez wazeliny.

Chodzi mi o ilość newsów o Lechu w GW, o specjalny portal GW www.sport.pl/lechpoznan/0,0.html itp. Żadna inna drużyna nie jest tak dopieszczana przez GW.

pan_premier 16.07.2010 09:08

Oldpara- też to zauważyłem, po serii furiackich atakó na kibiców, na gazecie jest teraz o Lechu tylko pozytywnie. Przypuszczam, ze to kalkulacja. Gdyby tka Lech wszedł do LM a GW nie miała akredytacji na mecze :lol: ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 935083)
...

myślałem o tym jeszcze chwile i się z Toba zgadzam. Kibice sa na straconej pozycji, bo tak naprawdę nie ma nadziei na wycofanie się ITI w najbliższym czasie, więc chyba trzeba zacząć współpracować. I tka jest źle i tak, a przynajmniej bedziecie mieli normalne mecze ;)

killzone 16.07.2010 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SKLW wraz z KP
Komunikat KP Legia Warszawa i SKLW

W nawiązaniu do zaproszenia, jakie w dniu 14.07. Stowarzyszenie wystosowało do Zarządu KP, informujemy, że strony uzgodniły termin otwartego dla wszystkich zainteresowanych kibiców Legii spotkania, na którym zamierzamy sfinalizować rozmowy na temat porozumienia kończącego konflikt między zorganizowanym ruchem kibicowskim, a władzami klubu.


Spotkanie to odbędzie się w poniedziałek 26.07.2010 o godzinie 19:00. Miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie.

Zarząd KP Legia Warszawa, Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Pozyjemy zobaczymy.

emj10 16.07.2010 12:32

A jednak... zobaczymy co z tego wyjdzie i na ile zażyła będzie "przyjaźń" między obiema stronami.

PoloniaDumaStolicy 17.07.2010 20:37

Nic z tego nie wyjdzie. Królewskie :)

Mario Nh 17.07.2010 21:03

Widać pierwsze efekty pracy Skorży w Legii?

kreseq 17.07.2010 21:19

Rzeznik dostal w dynke wiec to nie wina trenera, Choto meczy sie z przewleklym urazem jeszcze od czasow Urbana, Kosecki ma isc od poniedzialku do LKSu wiec i tak by nie pojechal.

Wasiu 17.07.2010 21:48

Zycze zdrowia Waszym zawodnikom, ale po kontuzji przychodzi czas na rehabilitacje i powolne wprowadzanie do gry. Zobaczymy jak to sie skonczy. Moze Teriozzni zagra jakas gitarowa ballade zeby sie szybciej kosci zrosly.

Pablooo 18.07.2010 11:17

http://s24.pl/dramat_trenera_zaglebia-s76718.html

Żmijka 18.07.2010 21:21

Onyszkę czeka trasplantacja nerki :| rok bez piłki, także pewie już w ogólę koniec grania (patrząc na wiek). Masakra jakaś :/

Pawlolek 18.07.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weszło
Często jest tak, że chcemy wam coś napisać, ale nie możemy ("Na razie tego nie wrzucajcie, bo mi w klubie jaja urwą" i inne prośby). Wówczas coś wam sugerujemy. Ale nie zawsze skutecznie. Ostatnio wpisaliśmy na FB, że Polonia z Przyrowskim w bramce to świata nie zwojuje. I nikt nie zapytał: "Z Przyrowskim? A dlaczego nie z Onyszką?!". Nikt nie skojarzyl... Dziś już podano publicznie - transplantacja nerki...


Zostaje życzyć Onyszcze powodzenia...

RAFi89 18.07.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 937885)
Onyszkę czeka trasplantacja nerki :| rok bez piłki, także pewie już w ogólę koniec grania (patrząc na wiek). Masakra jakaś :/

Przyznam że nie wiem jak wyglądają testy medyczne ale nie dało się tego wykryć.

Buziek_LG 18.07.2010 23:16

Onyszko nie przechodził testów przed podpisaniem kontraktu, przynajmniej z tego co wiem

Aaarrgh 18.07.2010 23:21

Buziek_LG ma rację. Nikomu nie przyszło do głowy sprawdzenie krwi. Mistrzostwo świata w niekompetencji... Ale dla nas - kibiców KSP to standard...

Angmir 19.07.2010 14:24

Koledzy Legioniści - i co z tym poniedziałkowym spotkaniem kończącym konflikt na Łazienkowskiej ? W ogóle się odbyło ? trwa własnie ? bo dziwnie o nim cicho ... Portale nic nie piszą - coś chyba sie zje ....

DysoN 19.07.2010 14:27

Skoro jest cicho to pewnie sie nie dogadali do konca z wyjatkiem uzgodnienia ze nikt pary z geby nie puszcza dopoki rozmowy sie nie skoncza (w ten, czy inny, sposob)

killzone 19.07.2010 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 938413)
Koledzy Legioniści - i co z tym poniedziałkowym spotkaniem kończącym konflikt na Łazienkowskiej ? W ogóle się odbyło ? trwa własnie ? bo dziwnie o nim cicho ... Portale nic nie piszą - coś chyba sie zje ....

Wyraznie jest napisane ze ewentualne podpisanie dokumentów kończących konflikt odbedzie się w poniedziałek 26.7.2010 o godzinie 19.00

iiYama 19.07.2010 19:46

Raport Deloitte za sezon 2009, tzn. podsumowanie finansowe ekstraklasy za ubiegły sezon:

http://www.deloitte.com/view/pl_PL/p...42f00aRCRD.htm

Kolejno: Pozycja w rankingu, Klub, Przychody (mln PLN), Wzrost / spadek przychodów
1 Lech Poznań 40,3
2 Wisła Kraków 30,1
3 Legia Warszawa 23,8
4 GKS Bełchatów 21,1
5 Śląsk Wrocław 20,6
6 Zagłębie Lubin 20,0
7 Cracovia 14,3
8 Arka Gdynia 14,0
9 Ruch Chorzów 12,3
10 Jagiellonia Białystok 12,2

Arturo Qr2nów 19.07.2010 23:23

Wywiad z profesurem. Trochę na luźno, ale z ciekawymi sprawami. Chociaż trochę ogólnikowo. Z resztą zobaczcie sami ;)

Cytat:

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ludzie mieli radość z przychodzenia na stadion. Ja Cracovii nie buduję dla siebie - powiedział w rozmowie z "Gazetą Krakowską" prezes i współwłaściciel Cracovii Janusz Filipiak

Panie Prezesie, można na słówko?
Oczywiście, ale proszę koniecznie napisać, że jestem najdłużej urzędującym prezesem w ekstraklasie. Właśnie przed chwilą to odkryłem. Leci mi już siódmy rok (śmiech).

Pewnie dlatego, że sam się Pan zatrudniał i tylko sam Pan się może zwolnić.
(śmiech) Obojętnie, co się za tym kryje, jest to faktem. Właśnie przed chwilą powiedziałem trenerowi Ulatowskiemu, że skoro od tylu lat jestem prezesem, to nie można mówić, że się nie znam na piłce.

Budowa nowego stadionu jest już na ukończeniu, a nowej drużyny?

Jeszcze nie, nadal szukamy zawodników. Priorytetem jest pozyskanie środkowego obrońcy, bo nie możemy, jak to się mówi, obskoczyć ligi dwoma stoperami. To jest najpilniejsza sprawa. Mamy na oku kilku kandydatów. Wszystkich z zagranicy.

W Polsce nie ma odpowiednich piłkarzy, czy chcą za dużo zarabiać?
Po prostu nie ma w naszej lidze stopera, którym bylibyśmy zainteresowani. Chcieliśmy Macieja Sadloka z Ruchu Chorzów, ale nie do przyjęcia były warunki transferu. Dawaliśmy za niego i za Artura Sobiecha pięć i pół miliona złotych. Chorzowianie odmówili. Płacenie za tę dwójkę większych pieniędzy to już byłaby gruba przesada.

Podobno Polonia Warszawa oferowała za nich sześć milionów.
Tego nie wiem, ale nasza oferta na pewno była najlepsza. Dawaliśmy pieniądze czystą gotówką, od ręki. Żadnej spłaty w ratach.

Licytujecie odważnie. Czyżby latem zaczął Pan działać jak właściciel Polonii, Józef Wojciechowski, który rujnuje się na transfery i kontrakty dla nowych piłkarzy?
Nie, i nie chciałbym, żeby nas porównywano.

Transfery jednak przeprowadzacie bogate.
To bardzo dobrze przemyślane ruchy. Zatrudniliśmy Arka Radomskiego, bo potrzebowaliśmy zawodnika doświadczonego, z charakterem. I już dochodzą do mnie bardzo dobre opinie na jego temat. Sprowadziliśmy dwóch młodych rozwojowych Serbów. Trener bardzo chciał Krzysztofa Janusa, ręczył, że będzie przydatny. Chcemy budować zespół tak, żeby mieć po dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję. Aha, i nie zapominajmy też o Saidim z NEC Nijmegen.

Dużo za niego zapłaciliście?
Kwoty nie zdradzę, ale to na pewno rekordowy transfer w dziejach klubu.

Jego pozyskanie to duże wydarzenie. Do tej pory nie zdarzało się, by młody, sporo grający zawodnik z ligi holenderskiej decydował się na grę w Polsce. Czyżby nasza liga stawała się konkurencyjna wobec Eredivisie?

Tak się zrobiło, że jesteśmy w stanie wydawać takie pieniądze, jak niektóre holenderskie kluby, czy nie przymierzając zespoły z końcówki tabeli Bundesligi. Decydujące są jednak nie środki, ale kontakty Tomka Rząsy. Gdyby nie on, to tego typu transfery

Jeśli nie uda się pozyskać już żadnego zawodnika, to i tak będzie Pan zadowolony?
Byłbym, ale to na pewno jeszcze nie koniec. Mogę zdradzić, że o stopera walczymy z Leeds Utd. Brzmi super, prawda? Jednak ktoś, kto się interesuje ligą angielską wie, że Leeds lata świetności ma za sobą (w tym sezonie awansowało do Championship, zaplecza Premier League - przyp. red.). Poza tym może sprowadzimy jeszcze jakiegoś napastnika - zwłaszcza w obliczu kontuzji Matusiaka - ale to już nie jest tak palący problem.

Nowa drużyna, nowy stadion. A wyniki?
Zobaczymy. Bywało, że jechaliśmy na mecz wygrać 4:0, a było dwa do tyłu. Dużo lat już jestem tym prezesem, dużo widziałem, więc nie chcę za bardzo się rozmarzać.

Ze swojej ekskluzywnej loży wolałby Pan chyba jednak oglądać walkę o czołowe lokaty, a nie o utrzymanie?
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ludzie mieli radość z przychodzenia na stadion. Ja Cracovii nie buduję dla siebie.

Będziecie robić szum marketingowy wokół nowego obiektu? Legia Warszawa zorganizowała całą kampanię reklamową.
Szum się robi sam, jest bardzo duże zainteresowanie. Pewnie dlatego, że wszystko pięknie i szybko buduje i za chwilę nasz stadion będzie pierwszym gotowym. Przecież nawet Legia nie będzie miała jeszcze całego stadionu. A my tak. I to już 25 września.

Sprzedaliście już skyboxy?
Zainteresowanie jest spore, choć ludzie trochę kręcą nosem na cenę (od 40 tysięcy złotych za sezon za 15-osobową lożę - red.).
źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Na uwagę zasługuje, że nigdzie nie ma wzmianki o Wiśle. Pewnie mocno zaciskał zęby.

wisl@k_TS 19.07.2010 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 938865)
Na uwagę zasługuje, że nigdzie nie ma wzmianki o Wiśle. Pewnie mocno zaciskał zęby.

Moim zdaniem wzmianka jest, ale ukryta :D

Cytat:

Będziecie robić szum marketingowy wokół nowego obiektu? Legia Warszawa zorganizowała całą kampanię reklamową.
Szum się robi sam, jest bardzo duże zainteresowanie. Pewnie dlatego, że wszystko pięknie i szybko buduje i za chwilę nasz stadion będzie pierwszym gotowym. Przecież nawet Legia nie będzie miała jeszcze całego stadionu. A my tak. I to już 25 września.

Filippo123321 20.07.2010 01:52

Podobno FK Baku zaproponowalo Bartusiowi Grzelakowi 100 tys zł miesięcznie.

Vinci 20.07.2010 09:49

Cytat:

Na uwagę zasługuje, że nigdzie nie ma wzmianki o Wiśle. Pewnie mocno zaciskał zęby.
Wątpię, wygląda to trochę tak, że wszystko idzie po jego myśli. Stadionik powstaje im bez większych problemów, transfery zapowiadaja się nieźle...to może byc dla nich dobry sezon.

mitmichael 20.07.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 938969)
Wątpię, wygląda to trochę tak, że wszystko idzie po jego myśli. Stadionik powstaje im bez większych problemów, transfery zapowiadaja się nieźle...to może byc dla nich dobry sezon.

Jak kazdy poprzedni :)

rw88 20.07.2010 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 938865)
Jeśli nie uda się pozyskać już żadnego zawodnika, to i tak będzie Pan zadowolony?
Byłbym, ale to na pewno jeszcze nie koniec. Mogę zdradzić, że o stopera walczymy z Leeds Utd. Brzmi super, prawda? Jednak ktoś, kto się interesuje ligą angielską wie, że Leeds lata świetności ma za sobą (w tym sezonie awansowało do Championship, zaplecza Premier League - przyp. red.). Poza tym może sprowadzimy jeszcze jakiegoś napastnika - zwłaszcza w obliczu kontuzji Matusiaka - ale to już nie jest tak palący problem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym o kogo może mu chodzić.

Cytat:

Slovakian duo Tomas Brusko and Marian Jarabica have both linked up with the Leeds squad on the pre-season tour. The 21-year-old Jarabica is a Slovakian under-21 international centre-back and is currently with Ceske Budejivice while Brusko is a midfielder from MFK Dubnika.
The duo have both been given permission by their clubs to train with Leeds and to take part in Tuesday's friendly against MFK Ruzomberok.
The pairing joined up with the squad for training earlier this week and will supplement Simon Grayson's squad at Ruzomberok.
Jeśli to prawda to naprawdę w ciekawych zawodników celuje w tym momencie Cracovia. Zresztą co by nie mówić, aktualne okienko transferowe jest chyba najlepiej zapowiadającym się w historii naszej ligi, obyśmy tak o każdym kolejnym mogli mówić w następnych latach.

szprotson 20.07.2010 10:35

http://www.futbol.pl/artykul/89756.html

Cracovia wygra wyścig z Lechem?

Donki 20.07.2010 13:00

Jesli ktos z was ma Orange sport info to dzisiaj o 19 jest mecz Legii z Bordeau
Birsa- http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Birsa 20.07.2010 13:03

A będzie można oglądnąć ten mecz gdzieś w internecie? Chciałbym zobaczyć jak gwiazdki Legii i ich najlepszy trener ogrywają francuskich amatorów:D

AS82 20.07.2010 13:30

Filipiak już tyle o tym murzynie z NEC Nijmegen opowiada ,że zycze mu aby ten murzyn złamał noge w pierwszym meczu :lol:

pan Dudi 20.07.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 938999)
Jeśli ktoś jest zainteresowany tym o kogo może mu chodzić.



Jeśli to prawda to naprawdę w ciekawych zawodników celuje w tym momencie Cracovia. Zresztą co by nie mówić, aktualne okienko transferowe jest chyba najlepiej zapowiadającym się w historii naszej ligi, obyśmy tak o każdym kolejnym mogli mówić w następnych latach.


No, ale zaraz- obaj trenują z Leeds (które w przeciwieństwie do Cracovii oczywiście lata świetności ma za sobą BUAHAHAHAHA i nie ważne, że co roku sprzedają jakieś zawodnika albo dwóch po kilka milionów funtów do klubów PRM- Delph do Aston Villa za chyba 7 mln funtów, w tym roku mówi się o Snodgrassie do Newcastle), ale profesor o nich walczy? Przecież oni wszyscy to są ciężkie przypadki do leczenia klinicznego, albo lepiej do uśpienia od razu jako przypadki beznadziejne. Oczywiście chorobliwej mitomanii. Co to był za węgierski Ronaldo u nich kiedyś? Teraz ten Suvorov- Maradona Macedonii. A idź pan z nimi w ch** :D Z Józkiem Wojciechowskim i jego klubem dobrali się idealnie.

kreseq 20.07.2010 18:48

Antolovich - Bramkarz, ktorego powinno sie wyslac na roboty terenowe. Macie chyba lepszego bramkarza. U Nas jest CIENIAS. Zawalil 4 raz w 2 meczach...gratuluje.

SĘDZIA ZGRED 20.07.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 939121)
Jesli ktos z was ma Orange sport info to dzisiaj o 19 jest mecz Legii z Bordeau
Birsa- http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Już 2:0 dla Bordeux.. Ten bramkarz Legii to chyba będzie niewypał... co chwile wali klopsy...Może Maciek będzie go trzymał jak u nas Pawełka ...

Donki 20.07.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 939397)
Antolovich - Bramkarz, ktorego powinno sie wyslac na roboty terenowe. Macie chyba lepszego bramkarza. U Nas jest CIENIAS. Zawalil 4 raz w 2 meczach...gratuluje.

NO włsnie ogladam mecz i stwierdzam ze strasznie nie pewny ten wasz bramkarz :p

kreseq 20.07.2010 18:50

Mamy kur** rodzacego sie znowu Jedze, mamy Manu, mamy Mezenge, mamy super Cabrala...ale mamy tez Antolo...sorry ale jak ja go widze to mnie trzesie. Koles ma naprawde albo za duzo wodki we krwi albo nie nadaje sie na nasza cienka lige. To jego KOLEJNY babol...i to nie LIGA!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl