Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

willow 24.04.2010 17:11

II połowa fatalna w naszym wykonaniu, niestety Lech lepszy, dłużej gra piłką, składniej rozgrywa w środku pola.

WislaOnly 24.04.2010 17:13

Szacun dla MAŁEGO!!!!!!

kpn 24.04.2010 17:16

no nic. 4 pkt przewagi dalej

prober 24.04.2010 17:16

Ogólnie końcówka jak na grę bez napastnika, z czterema ofensywnymi pomocnikami, ze stoperem w ataku i bramkarzem na jednej nodze - nienajgorsza :)

Daniel Alves 24.04.2010 17:17

dobry wynik

IncognitoTSW 24.04.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 888049)
Szacun dla MAŁEGO!!!!!!

Za?
10 znakow

skeba 24.04.2010 17:17

Cytat:

Szacun dla MAŁEGO!!!!!!
Za co ? Za bezproduktywnosc ?

SpoXsteR 24.04.2010 17:17

uff.. dobrze jest, dobry mecz Wisly, na prawde dobrze sie to ogladalo... na + praktycznie kazdy.. wielkie brawa dla Pawelka, Sobola, Malego, Lobodzinskiego, Marcelo..
jednak niesmak jest.. bylismy lepsi.. ale to na prawde dobry wynik, jak tak beda grac dalej to o MP jestem spokojny

alez burza mozgow na forum Poznaniakow bedzie... :lol:

zobaczyc w****iona buzke Lewandowskiego? bezcenne

willow 24.04.2010 17:18

Remis brałem przed meczem w ciemno. I po spotkaniu muszę przyznać, że odetchnąłem z ulgą. Lech był lepszy. Może nie jakoś bardzo, ale jednak lepszy.

WislaOnly 24.04.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 888054)
Za co ? Za bezproduktywnosc ?

Synek inny mecz oglądałeś??? Chłop walczył za trzech! Pomyśl zanim skrytykujesz! JJBG!!!!:foch:

wislakrakow124 24.04.2010 17:19

i gdzie ta wielka Amica?? Jakby Brozek byl w formie to pod koniec 1 polowy jak nic by bramke strzelil

Wujor 24.04.2010 17:19

rozczarowanie....czy ta wisla naprawde nie może pokonac choc raz w tym sezonie takiego lecha czy legii?? podejrzewam ze z oboma klubami będziemy miec niekorzystny bilans...w sumie wstydzior.

Grisza1 24.04.2010 17:19

Wisła ma cztery punkty przewagi, a Lech jest w korzystniejszej sytuacji. Brawo Panie Mielcarski :D

BRTS39 24.04.2010 17:21

SPokojnie Kasperczak dopiero przejął zespół to Skorża był autorem tej passy. Z resztą widać że Łobo też gra lepiej.

martiness 24.04.2010 17:21

Jest się z czego cieszyć?
Legia walcząca o puchary na wyjeździe, Cracovia broniąca się przed spadkiem "na wyjeździe", Odra co prawdaw "w domu" ale być może dla Odry mecz z Wisła to będzie być albo nie być w lidze..

Lech ma tylko Ruch z silniejszych drużyn do przełknięcia..

twardybidon 24.04.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 888034)
SZTILIĆ - ****a jak to slyszę to mnie ****ica strzela,iwański chłopaczyna ze wsi a nie komentator.

Ej ziomek, ale wiesz że tak to się wymawia? :) S z haczkiem = Sz

FajQ 24.04.2010 17:24

Gra nie było zła ale musi być lepsza.Przede wszystkim ukłony za walkę bo dzisiaj było widać, że naszym piłkarzom ZALEŻY na zwycięstwie.Wynik 0:0 nie jest zły stawia nas w korzystniejszej sytuacji niż Amice.To oni muszą się martwić a nie my.Grają lepiej ? Ok może i grają ale dziś sobie nie pograli i to my jesteśmy bliżej mistrzostwa.
Pytanie Marcelo dalej jest zagrożony kartkami ?

skeba 24.04.2010 17:25

Cytat:

Synek inny mecz oglądałeś??? Chłop walczył za trzech! Pomyśl zanim skrytykujesz! JJBG!!!!:foch:
Wiesz co to jest bezproduktywnosc ?
Biegał, biegał, ale bez celu. Zamiast grać to sędziował. Ta sytuacja przy linii to jest śmieszna, miał piłkę koło nogi to zamiast ją zabrać to rusza rękami. Taka prawda, ze Patryk gra dobrze ze słabeuszami. Zawodzi w tych meczach na szczycie

Boguski - Nieobecny
Pawełek - Jeden z najlepszych na boisku
Łobodziński - Aktywny, miał setkę przy linii, mógł uderzyć, zwolnil, podal, obroncy wybili. W I polowie byl najblizej celu
Marcelo - Najpewniejszy z obronców - za mocny na tę ligę
Jop - O dziwo pewny mecz, dobre interwencje, oby tak dalej.
Sobolewski - Pewnie z tyłu, Niszczył w pomocy.

Lewandowski nie istniał. Chłopak był sfrustrowany to zaczynał atakować. Diaza - wylacznie tylne formacje, w przodzie jest niewidoczny.

igortsw 24.04.2010 17:25

Remis zadowala, ale naprawdę żadna z drużyn nie pokazała praktycznie nic w ofensywie, a przecież to główni kandydaci do mistrzostwa i gry w europejskich pucharach...

Obustronnie natomiast można pochwalić formacje defensywne, zarówno Lecha; w szczególności Arbolede i Bosackiego; ale i Wisłę; Marcelo- jak zwykle bardzo wysokim poziom, Jop odziwo bez większych błedów no i do formacji defensywnej można zaliczyć również Pawełka, który dzisiaj dla mnie rozegrał najlepszy mecz w sezonie.

MaG* 24.04.2010 17:26

Ogromne brawa dla Sobola i Pawełka.
Remis sprawiedliwy.

bebeto 24.04.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 888056)
Remis brałem przed meczem w ciemno. I po spotkaniu muszę przyznać, że odetchnąłem z ulgą. Lech był lepszy. Może nie jakoś bardzo, ale jednak lepszy.

Powinieneś chyba forum zmienić.Co post powtarzasz "lech lepszy","lech lepszy"...:shock: Wydaje mi się że inny mecz oglądałeś!!!! Wisła była lepsza i tylko dzięki Kotorowskiemu i może Arboledzie nie wygraliśmy.

wislakrakow124 24.04.2010 17:26

Lobo calkiem przyzwoite spotkanie! Diaz mnie zadziwia zastawia sie dobrze podaje i jest faulowany! w tym meczu byl bardzo aktywny a Marcelo klasa sama w sobie

konrad1991tsw 24.04.2010 17:27

Tak na "gorąco" :

- wielkie brawa dla Pawełka (kilka naprawdę udanych interwencji), Sobola (kapitalnie zgasił Stilica), Diaza (za walkę), Alvareza (świetnie radził sobie dzisiaj w obronie), Łobodzińskiego (ehh, gdyby tylko wykorzystał tą szansę w 1 połowie)

- musimy pracować nad grą ofensywną, czegoś w niej brakuje, choć momentami wyglądało to przyzwoicie

- dlaczego ta k***a Gancarczyk nie dostał czerwonej kartki? Najpierw wycina rywala a potem jeszcze odstawia pyskówkę...

- gdzież jest ten wielki lech, ta drużyna marzeń? Dlaczego dzisiaj wart miliony euro Lewandowski nie potrafił nic pokazać ? Bo nie miał naprzeciwko siebie Piasta Gliwice i kompletnie nic nie pokazał

- dlaczego komentatorzy cały czas są zdania że lech ma większe szanse na tytuł niż my ? Przez cały mecz Iwański z tym żałosnym Dawidziukiem się niemal spuszczali nad lechem, mimo że ten nic nie grał...

I jeszcze raz chcę pochwalić wolę walki, dawno nie widziałem tak walczącej Wisły...

s1mone 24.04.2010 17:27

Ja miałem wrażenie, że Wiślacy w pierwszej połowie narzucili takie tempo i presssing, że obydwa zespoły zupełnie opadły z sił w 2 połowie i była totalna mizeria.

Remis chyba nikogo nie krzywdzi, chociaż to Lech był bliższy objęcia prowadzenia w 2 połowie.

AS82 24.04.2010 17:29

Nie wiem na ktorym miejscu zakonczymy sezon ,ale nie jestem za tym aby w przyszlym sezonie prowadzil ja Kasperczak ,bo zadnej poprawy w grze nie widac a niektorzy pilkarze sa nadal w tragicznej formie. Ten remis zadowala ,bo Lech gral troche lepiej ,na duzy plus Pawełek , Sobol ,niezle Alvarez ,Diaz i Łobodzinski ,beznadziejnie Boguski i Paweł Brozek

DJ Hazel 24.04.2010 17:30

Co by tu nie mówić remis to dobry wynik dla nas bo wciąż kontrolujemy sytuacje.Nie ważne w jaki sposób ale ważne że dokładamy kolejne cegiełki w kierunku mistrzostwa.Martwi jednak poziom spotkania bo w przyszłości oba kluby reprezentować będą nasz kraj w pucharach.A z taką grą obawiam się znów kompromitacji.Irytuje mnie nieco trener Kasperczak który grubo po 70 minucie wpuszcza dopiero pierwszego rezerwowego i zmienia bezproduktywnego Brożka...kosztem Jirsaka.Dlaczego szans nie dostaje Hristov?Czy jest aż tak słaby?To samo tyczy się Kirma który za Skorży był podstawowym piłkarzem a teraz przegrywa walkę z Łobodzińskim.Nie wydaje mi się żeby był lepszy.Cóż czas na Piasta a później Koronę.

d 24.04.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 888056)
Lech był lepszy. Może nie jakoś bardzo, ale jednak lepszy.

Nie wiem z której strony, gra ich gwiazd najlepiej podsumowuje bezradność zespołu. Jedynie Peszko stanowił jakieś realne zagrożenie.

Mecz generalnie kopanina, kunktatorstwo i dobra gra obrońców z obu stron. Nam brakło armat, Lechitów nasi totalnie wyłączyli. Owszem, Lech mógł wygrać, ale przypadkowo, tak samo zresztą jak i my. Dlatego myślę, że ten remis jest sprawiedliwy, a do tego dla nas korzysstny.

U nas właściwie wszyscy na plus – nie podobał mi się jedynie dość bezproduktywny Boguski. Zaryzykuję stwierdzenie, że Pawełek zagrał dziś najlepszy mecz w Wiśle od początku. Choć zawsze go krytykowałem dziś przyznaję – brawa!

Ogólnie nie jest źle. Umiarkowany optymizm.

vaazon 24.04.2010 17:31

Najmocniejszy punkt - defensywa, najsłabszy - ofensywa.
Na wielki plus występy: Pawełka, Sobolewskiego, Łobo, Diaza i Jopa.
Na minus: niewidoczny Boguski, Brożek chcący wjechać z piłką do bramki, zamiast strzelać jak piłka już jest pod jego nogami.
Mały też średnio zagrał, za dużo pyskówki w momencie, kiedy gra jeszcze toczy się.

Trudno wygrywać jeśli nie ma się ataku...

WislaOnly 24.04.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 888067)
Wiesz co to jest bezproduktywnosc ?
Biegał, biegał, ale bez celu. Zamiast grać to sędziował. Ta sytuacja przy linii to jest śmieszna, miał piłkę koło nogi to zamiast ją zabrać to rusza rękami. Taka prawda, ze Patryk gra dobrze ze słabeuszami. Zawodzi w tych meczach na szczycie

Boguski - Nieobecny
Pawełek - Jeden z najlepszych na boisku
Łobodziński - Aktywny, miał setkę przy linii, mógł uderzyć, zwolnil, podal, obroncy wybili. W I polowie byl najblizej celu
Marcelo - Najpewniejszy z obronców - za mocny na tę ligę
Jop - O dziwo pewny mecz, dobre interwencje, oby tak dalej.
Sobolewski - Pewnie z tyłu, Niszczył w pomocy.

Lewandowski nie istniał. Chłopak był sfrustrowany to zaczynał atakować. Diaza - wylacznie tylne formacje, w przodzie jest niewidoczny.

Chłopie jaj sobie robisz, to chodź raz bądź tak bezproduktywny na forum i nic nie pisz. Jakby nie Mały to nie było by ruchu na tym skrzydle. A do kogo miał zresztą podawać jak Boga prawie nie było???? Ładnie walczył...

wislakrakow124 24.04.2010 17:31

AS28@ to co to jest gra komputerowa ze chlopaki po nie calym miesiacu maja odzyskac swiezosc i grac jak Barcelona

lucekj 24.04.2010 17:32

TYPOWY mecz z cyklu piłkarskie szachy!

Amika musiała my nie i dlatego w drugiej połowie gralismy pasywnie skupiając się na obronie, Amika była cały czas przy piłce, wiślacy nastawiali sie chyba na grę z kontry tylko nei wiem kim...

typowa gra na remis z naszej strony

żal było patrzeć na poziom tego spotkania, aż wyć się chciało, płakać natomiast patrząc na statystę Pawła Brożka, totalny brak formy, totalnie zabubiony, każdy element piłkarski u niego kuleje KAŻDY.

Poziom polskiej piłke idzie po równi pochyłej w dół od jakiś 5 lat, jakby porównać to spotkanie do hitu z 1998 roku Legia Wisła to..... odpowiedzcie sobie sami


0:0 odbije się w końcowym rozrachunku jestem tego pewien, od Legii oklep z 2-0, ze sraxa może remis....

szkoda, ale obecnie nie stać nas na nic więcej

TymonPRO 24.04.2010 17:32

Świetnie grał łobo walczył za czterech,diaz nawet dobrze ,pawełek również,mistrz zostanie w Krakowie nie ma innej opcji


PS:Gancarczyk czerwoną powinien dostać śmieć jeden

AS82 24.04.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 888080)
AS28@ to co to jest gra komputerowa ze chlopaki po nie calym miesiacu maja odzyskac swiezosc i grac jak Barcelona

to kiedy beda w formie ,jak sie liga skonczy ?

Kamson 24.04.2010 17:36

Pierwsza połowa niezła, druga mizerna. Ogólnie dużo walki, mało składnych akcji, ale pierwszą połowe oglądało się bardzo przyjemnie. Bardzo dobry mecz Łobo, Pawełek również bezbłędnie. Gdyby Brozio był w formie, to zainkasowalibyśmy 3pkt. Mimo wszystko z tego remisu cieszymy się my, nie Amica. W najbliższych meczach musi być walka na całego i droga od zwycięstwa do zwycięstwa.

Dlaczego Sewcio G. nie dostał czerwieni? Musiał by Łobodzińskiemu noge połamać?

Arboleda i jego kolejny pokaz pajacowania... u-u-u-u-u...

willow 24.04.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 888070)
Powinieneś chyba forum zmienić.Co post powtarzasz "lech lepszy","lech lepszy"...:shock: Wydaje mi się że inny mecz oglądałeś!!!! Wisła była lepsza i tylko dzięki Kotorowskiemu i może Arboledzie nie wygraliśmy.

Czy to forum jest przeznaczone tylko dla tych, co się spuszczają nad grą Wisły, czy od czasu do czasu można powiedzieć prawdę?

A Ty to co, z gatunku tych, że jak Ci pluną w twarz to mówisz, że deszcz pada?

Lech był lepszy a ja się cieszę z remisu. To jest moje zdanie i mam do tego prawo. A nienawidzę hipokryzji i zakłamania. I tyle w temacie.

LAB 24.04.2010 17:37

tylko zeby nam PZPN za to uuuu nie ciachnoł punkcikow :/

wislakrakow124 24.04.2010 17:37

AS28@ poprawa niektorych zawodnikoe jest poczekajmy z ocena dokonca sezonu wtedy bedzie wiadomo czy Henry powinien zostac

anthony09 24.04.2010 17:38

Ogólnie rzecz biorąc to można podsumować pracę Henryka Kasperczaka na "+" bo odmienił całkowicie nam 2 zawodników (Łobo i Pawełka, którzy byli najlepszymi graczami na boisku). Oceny innych, że Lech był lepszy są śmieszne ... Wisła dyktowała grę i to Lech musiał się dostosować. Lewandowski całkowicie bezproduktywny razem z Peszką, bo nie stworzyli żadnej klarownej sytuacji (jedną miał Lewy ale spieprzył, gdyby go nie było to może byłby gol dla Lecha ale się wepchał na nasze szczęście) Pawełek jest bogiem dla mnie ;D i nawet Dudka nam nie potrzeba czy Cecha przy takiej grze Mariusza, bo swoją grą (żadnej wpadki) ustabilizował grę obrony, był jej pewnym punktem. Łobodziński pokazał tak naprawdę kto jest najlepszym prawo-skrzydłowym w lidze, faulowany bodajże z ok. 8-10 razy.
Ogólnie to mecz pozytywny, nawet Jop zagrał poprawnie tylko gdyby Marcelo strzelił tą setkę z dyni to normalnie byłoby więcej niż SUPER ;)

Hudy 24.04.2010 17:39

no niestety nie udało się wygrać ale z taką siłą ofensywną jaką w tej chili mamy to nie jest łatwe
zastanawiałem się kogo tu wpuścić do ataku ale z tą ławką to jedynie można roszadę zrobić w defensywie
liga się kończy i trzeba na gwałt wzmocnić się napastnikiem a nawet dwoma
a co do oceny piłkarzy to na pewno wyróżnił się Pawełek za pewność i bezbłędność oraz Sobol który wziął na siebie cały środek

satori 24.04.2010 17:41

Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej po Lechu. Bałem się szybkich groźnych kontrataków jednak myslę, że Lech zawiódł. Nam wystarczał remis chociaż sądzę, że do końca chcieliśmy wygrać ten mecz. Bardzo dobry mecz Mariusza Pawełka przez cały mecz grał bardzo pewnie. W sumie wszyscy zasługują na pochwałę bo nie uważam, że był to zły mecz. Wiadomo jaka jest stawka więc takie mecze wyglądają tak jak to powiedział Arek Głowacki w przerwie w c+. Nie podobała mi się natomiast praca sędziego. Brakowało konsekwencji w decyzjach zwłaszcza przy faulach. Jak to możliwe, że Gancarczyk po ewidentnym brutalnym faulu na Łobodzińskim wybucha jeszcze złością na sędziego? Według mnie ewidentnie zasłużył na drugą żółtą kartkę..
Najważniejsze jest to, że to my jesteśmy bliżej mistrzostwa!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl