![]() |
No to chyba Kasperczak postawił na Bułgara kreskę. W Wiśle już nie zaistnieje, zresztą, spodziewalem sie tego. Napastnicy z lapanki
|
NONSZALANCJA.. za duzo jej w tym meczu, a przede wszystkim w koncowce.. za wolno, na pokaz, kombinacja i ciagle te 15 cm brakuje - strasznie mnie to irytuje .. jak to zremisujemy to nasi sa frajerami, mecz ktory 4-0 powinnismy wygrac
|
dawac wiecej szans Maczynskiemu za Jirsaka. z czecha nic nie ebdzie a z Maki moze cos wyrosnie.
|
Cytat:
|
brożek znowu podaje:evil:
|
Brożek to widzę pomylil pozycję, co on w pomocnika sie bawi. Mial czystą pozycje. to podaje. Widać nie czuje sie pewnie.
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas. |
Maly ma charakter. i dorbze. sedzie gamon z kapelusza kartke wyciagnal.
|
Mały na koniec ładnie podsumował sędziego i jego kuriozalną decyzje :D
|
gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć :)
|
po co Paweł Brożek podaje, niech strzela.
Mecz ok. Śląsk beznadziejnie słaby. Nie istniał. |
WIELKI KOP W DUPSKO OD TRENERA!
jest wygrana, ale ta nonszalancja po prostu przerazala.. za wolno, na pokaz, zbyt duzo kombinacji,ostatnie sekundy meczu, nasza polowa a on gdzies to w roj grajkow rzuca z autu zamiast do bramkarza i tak samo te irytujace podania na klepke pod naszym polem karnym, zostaje minuta do konca meczu to sie wypierdala w **** ta pilke jak najdalej od naszej bramki, a nie bawi sie w klepki , mecz do 4-0 a my trzesiemy sie by nie zremisowac WIELKIE UFFFFFFFFFFFF.. Acha , i trzeba zrzutke zrobic na jakies miesisko dla nich.. bo wielu z nich nie potrafilo kopnac pilki na wiecej niz 20 cm, przez to wlasnie tez nie strzelilismy wielu bramek Malecki mi sie podobal, bo jest chlopak dynamiczny, raz, raz i klepa .. a nie chodzenie z pilka, stanie z nia i uderzenie pilki ktora wolniej sie poruszala od zolwia |
uf, po meczu.
Najcięższy chyba mecz dla Marcello, toż on cały czas bardziej musiał patrzyć, by go żółtkiem sędzia nie upolował niż na piłkę. |
Gra calkiem niezla dzis ale w****iaja mega takie niewykorzystane setki jak ta z brozkiem i Lobo.
|
Brożek oduczył się strzelać bramki.
Ogólnie przy takiej postawie i skuteczności remis z Lechem będzie dobry. |
Co myslicie zagra Clebi z Amiczką? Bo chyba innego wyjścia niema.
A od kartki to bym sie odwołał. |
Cytat:
|
Ciekawe czy Cleber czy Diaz zagra z Amicorzem
|
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...
|
Kasperczak wygrał wszystkie 4 mecze w lidze po przejęciu drużyny miesiąc temu, to znakomity wynik biorąc pod uwagę nastroje sprzed kilku tygodni.
Teraz pierwszy mecz z naprawdę silnym rywalem: potyczka z Lechem. Ciekawe jak trener poskłada obronę wobec absencji podstawowego stopera. |
A i cieszy że są wpuszczani młodzi.
|
Cytat:
|
Kasperczak mial 2 tygodnie czasu a nadal duza czesc ,na czele z Pawlem Brozkiem, jest bez formy , gra tez nei zachwycala ,ale zwycięzców sie nei sadzi
|
ale ten Sobiech jest pewnie 3 lub 4 razy droższy niz ten Bułgar a zagrał ku*** dopiero 1 dobry sezon...
|
Niech gra Diaz.
Co jak co, ale wpuszczanie Clebera na tak ważny mecz, byłoby wielkim ryzykiem. |
Cytat:
jedyna opcja to Diaz na srodku obrony w pomocy on sie kompletnie nie nadaje ale obronca bedzie na pewno lepszym niz Cleber, ktory nie gral powaznego meczu przez 5 miesiecy |
Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...
|
Kończąc temat o Janoszce to bodajże rok, półtora była informacja w jakiejś gazecie o jego ewentualnym transferze do Wisły, oczywiście wtedy tułał się po ME.
Co do dzisiejszego spotkania to strasznie irytował mnie Paweł Brożek, jego niezdecydowanie i ta niedokładnośc. Jeśli chodzi o Arka to szkoda, że się tak zachował, szczególnie, że był na połowie Śląska. |
Mam nadzieję, że Cleber wyjdzie na Amicę. Bo jak Junior będzie grał defensora to chyba na zawał zejdę..
|
Pchnijmy tego Kirma za 10 pilek, jest gorszy niz Lobo w swoim najgorszym okresie...
|
Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz??
"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą." czyli może nie jest tak źle |
Pierwszy do wywalenia Pawełek ,rany.. co mecz jakaś niepewna interwencja.
|
Cytat:
|
Gadacie durnoty. Kirm nie gral dzisiaj zle, byly klepki, byly sprinty, jakies wrzutki, nie narzekajcie. To samo z Diazem. Bardzo fajnie sie dzis zastawial, uspokajal gre, owszem, mial kilka niecelnych zagrac, ale to mozna przypisac kazdemu zawodnikowi Wisly dzis, procz chyba Maleckiego, ktory, moze nareszcie wrocil na wlasciwe tory.
|
To druga w kolejności zła okolicznośc jaka mogła sie nam przydażyc
1.Strata dwóch 2.Strata Głowackiego 3.Strata Marcelo Głowacki sam sobie winien. W środku może zagrac Diaz lub Cleber,ale kto będzie kapitanem(chodzi o wpływ)? Nie osłabia to jednak wrażenia po to dobrej pracy Kasperczaka.Wisła dzisiejszego meczu to jest to o co ma chodzic w przyszłosci,gra z pierwszej piłki,podania po ziemi,głównie skrzydłami,jak trzeba przez środek,okazji multum.Dziękuje i zapraszam Lecha do nas |
Cytat:
|
Gdy Głowa leżał z ręką na murawie to co miał zrobić? Zakopać czy podnieść do góry? Swoją drogąjak w II płowie koleś ze Sląska zagrał ręką to nie przypominam sobie zółtej kartki. Sędzia wiedział co robi i znalazł odpowiedni moment bo innego by nie miał.
Ciekawe jak tam Cleber? |
Małecki niczym Messi przy tej bramce.Po miesiącu pracy Henia widac że gra jest płynniejsza, nie ma tak wielu niecelnych zagrań jak na początku.Brakuje tylko skuteczności
|
Cytat:
Co do meczu: Wyglądało to nawet nawet, chociaż trzeba powiedzieć że Śląsk grał pyte że ąz miło. Zero pressingu i nasi sobie rozgrywali praktycznie na ich połowie, mielismy duuuzo miejsca i czasu i dlatego te akcje jakoś sie kleiły. Niektore ładne dla oka. Kartka dla Głowy oczywiście słuszna, nawet z zakola było to widać, odwoływanie sie nie ma żadnego sensu. Pytanie tylko - co sobie Arek myślał i po jakiego grzyba w sytuacji bez zagrożenia zrobił takiego paszkwila. Kapitan. Brożek mógł dziś dogonić Lewego w klasyfikacji Wystawianie Clebera, który nie grał meczu w tej rundzie, jest chyba lekkim kamikadze. Myśle że bedzie Jop. |
- sytuacje: 22 - 6
- strzały: 17 - 4 - strzały celne: 2 - 0 - posiadanie piłki: 55% - 45% - dośrodkowania: 39 - 13 :) minus to celność tylko 2! PS. na Lecha pewnie zostawili :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl