Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7180)

skeba 20.04.2010 19:50

No to chyba Kasperczak postawił na Bułgara kreskę. W Wiśle już nie zaistnieje, zresztą, spodziewalem sie tego. Napastnicy z lapanki

SpoXsteR 20.04.2010 19:50

NONSZALANCJA.. za duzo jej w tym meczu, a przede wszystkim w koncowce.. za wolno, na pokaz, kombinacja i ciagle te 15 cm brakuje - strasznie mnie to irytuje .. jak to zremisujemy to nasi sa frajerami, mecz ktory 4-0 powinnismy wygrac

kuba16 20.04.2010 19:50

dawac wiecej szans Maczynskiemu za Jirsaka. z czecha nic nie ebdzie a z Maki moze cos wyrosnie.

prober 20.04.2010 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 886556)
w ogóle jak patrze na Brożka to mi go żal, taki biedny jest, widać, że ma jakiś problem, nie ma tego błysku... ehh

Przecież on już swój problem rozwiązał - strzelił pierwszą bramkę od pół roku.

mic1992 20.04.2010 19:52

brożek znowu podaje:evil:

skeba 20.04.2010 19:53

Brożek to widzę pomylil pozycję, co on w pomocnika sie bawi. Mial czystą pozycje. to podaje. Widać nie czuje sie pewnie.
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.

kuba16 20.04.2010 20:01

Maly ma charakter. i dorbze. sedzie gamon z kapelusza kartke wyciagnal.

jurukuru 20.04.2010 20:02

Mały na koniec ładnie podsumował sędziego i jego kuriozalną decyzje :D

tomasz_19 20.04.2010 20:02

gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć :)

qchar90 20.04.2010 20:02

po co Paweł Brożek podaje, niech strzela.
Mecz ok. Śląsk beznadziejnie słaby. Nie istniał.

SpoXsteR 20.04.2010 20:03

WIELKI KOP W DUPSKO OD TRENERA!
jest wygrana, ale ta nonszalancja po prostu przerazala.. za wolno, na pokaz, zbyt duzo kombinacji,ostatnie sekundy meczu, nasza polowa a on gdzies to w roj grajkow rzuca z autu zamiast do bramkarza i tak samo te irytujace podania na klepke pod naszym polem karnym, zostaje minuta do konca meczu to sie wypierdala w **** ta pilke jak najdalej od naszej bramki, a nie bawi sie w klepki , mecz do 4-0 a my trzesiemy sie by nie zremisowac

WIELKIE UFFFFFFFFFFFF..


Acha , i trzeba zrzutke zrobic na jakies miesisko dla nich.. bo wielu z nich nie potrafilo kopnac pilki na wiecej niz 20 cm, przez to wlasnie tez nie strzelilismy wielu bramek

Malecki mi sie podobal, bo jest chlopak dynamiczny, raz, raz i klepa .. a nie chodzenie z pilka, stanie z nia i uderzenie pilki ktora wolniej sie poruszala od zolwia

harthausen 20.04.2010 20:03

uf, po meczu.
Najcięższy chyba mecz dla Marcello, toż on cały czas bardziej musiał patrzyć, by go żółtkiem sędzia nie upolował niż na piłkę.

vabanq 20.04.2010 20:04

Gra calkiem niezla dzis ale w****iaja mega takie niewykorzystane setki jak ta z brozkiem i Lobo.

tofik 20.04.2010 20:05

Brożek oduczył się strzelać bramki.
Ogólnie przy takiej postawie i skuteczności remis z Lechem będzie dobry.

BRTS39 20.04.2010 20:06

Co myslicie zagra Clebi z Amiczką? Bo chyba innego wyjścia niema.


A od kartki to bym sie odwołał.

AdiWiślak. 20.04.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 886562)
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.

Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu. Mąka kiedyś też strzelił hattricka i co z tego wyszło ? Ale z drugiej strony , polska liga jest tak nienormalna , że jeśli ktoś zagra w miare udany sezon , to juz kosztuje Bóg wie ile (patrz Sobiech), wiec czasem warto zaryzykować.

AS82 20.04.2010 20:07

Ciekawe czy Cleber czy Diaz zagra z Amicorzem

tomasz_19 20.04.2010 20:08

Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...

prober 20.04.2010 20:10

Kasperczak wygrał wszystkie 4 mecze w lidze po przejęciu drużyny miesiąc temu, to znakomity wynik biorąc pod uwagę nastroje sprzed kilku tygodni.

Teraz pierwszy mecz z naprawdę silnym rywalem: potyczka z Lechem. Ciekawe jak trener poskłada obronę wobec absencji podstawowego stopera.

BRTS39 20.04.2010 20:11

A i cieszy że są wpuszczani młodzi.

skeba 20.04.2010 20:12

Cytat:

Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu
Nie oceniam go po 1 spotkaniu. Sobiech i Janoszka to najbardziej wyrozniajacy sie postacie Ruchu. Wolę, żeby biegał Sobiech, czy Janoszka, niż Bułgar, który posturą przypomina Boguskiego, a gra 2 klasy gorzej.

AS82 20.04.2010 20:16

Kasperczak mial 2 tygodnie czasu a nadal duza czesc ,na czele z Pawlem Brozkiem, jest bez formy , gra tez nei zachwycala ,ale zwycięzców sie nei sadzi

Marcin_fan 20.04.2010 20:16

ale ten Sobiech jest pewnie 3 lub 4 razy droższy niz ten Bułgar a zagrał ku*** dopiero 1 dobry sezon...

JrQ- 20.04.2010 20:19

Niech gra Diaz.
Co jak co, ale wpuszczanie Clebera na tak ważny mecz, byłoby wielkim ryzykiem.

lorddavy 20.04.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 886576)
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...


jedyna opcja to Diaz na srodku obrony w pomocy on sie kompletnie nie nadaje ale obronca bedzie na pewno lepszym niz Cleber, ktory nie gral powaznego meczu przez 5 miesiecy

rafal777 20.04.2010 20:23

Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...

Witoldon 20.04.2010 20:25

Kończąc temat o Janoszce to bodajże rok, półtora była informacja w jakiejś gazecie o jego ewentualnym transferze do Wisły, oczywiście wtedy tułał się po ME.
Co do dzisiejszego spotkania to strasznie irytował mnie Paweł Brożek, jego niezdecydowanie i ta niedokładnośc. Jeśli chodzi o Arka to szkoda, że się tak zachował, szczególnie, że był na połowie Śląska.

QBAS 20.04.2010 20:27

Mam nadzieję, że Cleber wyjdzie na Amicę. Bo jak Junior będzie grał defensora to chyba na zawał zejdę..

mic 20.04.2010 20:37

Pchnijmy tego Kirma za 10 pilek, jest gorszy niz Lobo w swoim najgorszym okresie...

Hudy 20.04.2010 20:40

Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz??

"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą."
czyli może nie jest tak źle

OPTIMUS_(konto_usunięte) 20.04.2010 20:50

Pierwszy do wywalenia Pawełek ,rany.. co mecz jakaś niepewna interwencja.

Acima 20.04.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 886594)
Pchnijmy tego Kirma za 10 pilek, jest gorszy niz Lobo w swoim najgorszym okresie...

Niedługo mundial, więc po co się męczyć i ryzykować kontuzje?

Luk_Biala_Gwiazda 20.04.2010 20:59

Gadacie durnoty. Kirm nie gral dzisiaj zle, byly klepki, byly sprinty, jakies wrzutki, nie narzekajcie. To samo z Diazem. Bardzo fajnie sie dzis zastawial, uspokajal gre, owszem, mial kilka niecelnych zagrac, ale to mozna przypisac kazdemu zawodnikowi Wisly dzis, procz chyba Maleckiego, ktory, moze nareszcie wrocil na wlasciwe tory.

Griszka30KR 20.04.2010 21:02

To druga w kolejności zła okolicznośc jaka mogła sie nam przydażyc
1.Strata dwóch
2.Strata Głowackiego
3.Strata Marcelo
Głowacki sam sobie winien.
W środku może zagrac Diaz lub Cleber,ale kto będzie kapitanem(chodzi o wpływ)?
Nie osłabia to jednak wrażenia po to dobrej pracy Kasperczaka.Wisła dzisiejszego meczu to jest to o co ma chodzic w przyszłosci,gra z pierwszej piłki,podania po ziemi,głównie skrzydłami,jak trzeba przez środek,okazji multum.Dziękuje i zapraszam Lecha do nas

mcovalski 20.04.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 886590)
Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...

Pewnie sprzedał mecz bo po sezonie ma przejść do Lechoamiki!!

crazykaro 20.04.2010 21:07

Gdy Głowa leżał z ręką na murawie to co miał zrobić? Zakopać czy podnieść do góry? Swoją drogąjak w II płowie koleś ze Sląska zagrał ręką to nie przypominam sobie zółtej kartki. Sędzia wiedział co robi i znalazł odpowiedni moment bo innego by nie miał.

Ciekawe jak tam Cleber?

AYALA 20.04.2010 21:07

Małecki niczym Messi przy tej bramce.Po miesiącu pracy Henia widac że gra jest płynniejsza, nie ma tak wielu niecelnych zagrań jak na początku.Brakuje tylko skuteczności

tommiyacht 20.04.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 886595)
Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz??

"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą."
czyli może nie jest tak źle

a to ciekawe bo siedział dziś (Cleber) na VIPowskiej, nie dalej jak kilka siedzeń od Fedorowicza, Wilczka i Smudy.

Co do meczu:

Wyglądało to nawet nawet, chociaż trzeba powiedzieć że Śląsk grał pyte że ąz miło. Zero pressingu i nasi sobie rozgrywali praktycznie na ich połowie, mielismy duuuzo miejsca i czasu i dlatego te akcje jakoś sie kleiły. Niektore ładne dla oka.

Kartka dla Głowy oczywiście słuszna, nawet z zakola było to widać, odwoływanie sie nie ma żadnego sensu. Pytanie tylko - co sobie Arek myślał i po jakiego grzyba w sytuacji bez zagrożenia zrobił takiego paszkwila. Kapitan.

Brożek mógł dziś dogonić Lewego w klasyfikacji

Wystawianie Clebera, który nie grał meczu w tej rundzie, jest chyba lekkim kamikadze. Myśle że bedzie Jop.

szczebrzeszcz 20.04.2010 21:22

- sytuacje: 22 - 6
- strzały: 17 - 4
- strzały celne: 2 - 0
- posiadanie piłki: 55% - 45%
- dośrodkowania: 39 - 13
:)

minus to celność tylko 2!

PS. na Lecha pewnie zostawili :)

DysoN 20.04.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 886613)

Wystawianie Clebera, który nie grał meczu w tej rundzie, jest chyba lekkim kamikadze. Myśle że bedzie Jop.

A wystawienie Jopa nie?? No moze nie, to bardziej jak dac malpie skalpel.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl