![]() |
Zawiodłem się dzisiaj nieco na Ba, ponieważ według mnie był troszkę zbyt schowany z tyłu, ale poza tym to w końcu genialnie zagrał Lobo, tzn. genialnie jak na polską ligę, bo ostatni raz taką zmianę dał w meczu z Lechią poprzedniego sezonu chyba. Ogólnie na plus i sprawdziły się słowa Małego: Niech padnie pierwsza bramka to posypią się następne czy jakoś tak xD Praktycznie wszystkie bramki po błędach obrony i po tzw: "przebijankach", ale mimo wszystko miło było popatrzeć na tą radość bo strzelonych bramkach i teraz tylko czekać do wtorku xD
|
Cytat:
Mamy prawo do euforii, po fatalnych czterech meczach posuchy. Wreszcie obejrzałem 20 minut (chodzi mi tu wyłącznie o końcówkę) lepszej Wisły niż przez cały sezon Skorży. |
Nie ma co popadać w euforie, ale ja to zrobiłem bo dotychczas nie było zbytnio okazji więc trzeba korzystać już dziś! :-D
|
Cytat:
|
Ale Małecki powinien zostawać po treningach te dwie, trzy godziny i ćwiczyć dośrodkowania bo te baloniki są straszne.
Szczęśliwe zmiany. No i wreszcie! :D |
Cytat:
|
Jak miał Heniu nie spaść z Górnikiem jak tam grają same kałamaki, które teraz pokazują, że są na 5 miejscu w II lidze. Po tym meczu i początkowych meczach tej rundy powinniśmy się wstrzymać z oceną pracy Heniego, bo to wszystko jest zasługą Maćka ;) Zobaczymy co będzie z Legią i Lechem ... Wisła gra strasznie przewidywalnie i statycznie, nie ma jakiegoś ozywienia akcji i w tym upatruję przyjście Kasperczaka, że pod jego wodzą znowu zaczniemy grać pięknie dla oka. Strasznie nie podoba mi się gra Kirma i według mnie powinien wylądować na ławce na najbliższy mecz, bo gra tragicznie... dobre zmiany Heńka pomogły i mamy upragnione, szczęśliwie zdobyte 3 pkt-y ;)
|
ale nie wydaje się wam że Ba gra trochę za bardzo z tyłu? powienien być zaraz za napastnikami a nie tak trzymać się tego środka masakrycznie, no ale to już trenera myśl gdzie go ustawi... wreszcie zwycięstwo i 3 brameczki... trochę na to trzeba było poczekać.. na plus Łobo i Jirsak, co to się porobiło:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
teraz myślę będzie już tylko lepiej chłopakom brakowało bramki żeby przełamać się psychicznie.
cieszę się jakbyśmy wygrali z Barceloną. |
Cytat:
|
do:antoshka1985
chyba myślisz o meczu u nas, bo zadebiutował wygrywając z Zagłębiem Lubin 1:0 na wyjeździe, nie prowokuj |
Cytat:
|
O tym meczu mozna powiedziec dwie skrajnie rozne tezy. Ze gra tragiczna oraz swietna, oraz ze pilkarze do dupy oraz to ze znacznie przewazali umiejetnosciami indywidualnymi nad pilkarzami Lechii. Obie tezy sa trafne. Ale jedna jest do 65 minuty a druga od 65 minuty. Zwroccie uwage ze jedynej rzeczy ktorej naszym pilkarzom brakowalo to chyba tylko i wylacznie wiary i spokoju psychicznego w to ze moga wygrywac i demolowac lige. W momencie gdy futbolowka po strzale Marcelo zatrzepotala w siatce absolutnie caly zespol podbiegl do Marcelo by sie cieszyc wspolnie z tego gola. Widac ze to bylo naszym o wiele bardziej potrzebne, niz jakiekolwiek bury od trenera. Czasami zbyt duza presja powoduje to ze nic nie wychodzi bo po prostu chce sie za bardzo. W momencie gdy nasi grali juz na luzie w ofensywie(ale znowu wkradla sie nerwowosc w defensywe, co tylko potwierdza to o czym pisze, bo nasi bali sie zaczynac wszystko od poczatku w wypadku utraty przypadkowego gola) automatycznie pilka zaczela w cudowny sposob sama wchodzic do bramki przeciwnika.
Odnosnie gry to jak pisalem. do 65 minuty tragiczna. Od tej minuty juz wszystko naszym wychodzilo, byly odbiory, wygrywali pojedynki 1 na 1, ba! nawet biegowe wygrywali. Dlatego koncze tego posta gromkim hallelujah i oby tak dalej czego naszym pilkarzom, sobie i wam wszystkim moi drodzy zycze:)). |
Mam nadzieje, że nasi piłkarze się obudzą wreszcie i powstanie zdrowa rywalizacja. Kasperczak pokazał im, że każdy może grać, ale i każdy może zejść.
|
Cytat:
powoli bo powoli ale jednak weszło:rotfl: |
Dziś dużo więcej zrobił Łobo niż Kirm w tych 3 meczach poprzednich.
|
do usunięcia
|
Wielka ulga po tych bramkach . Trzeba też powiedzieć , że całkiem inaczej wyglądała gra przy naszych kibicach . Widać było większą determinacje , chęć do gry , wsparcie trybun robi swoje .
Jak dla mnie , najlepszy mecz Wisły w tym sezonie obok meczu z Lubinem i Śląskiem na wyjeździe . Gra Wisły zawsze cieszy , gdy strzela bramki , wygrywa i jej jest jeszcze mało . To było po nich widać . Czesto w poprzedniej rundzie po strzeleniu 1 bramki Wisła była zadowolona wynikiem . Kasperczak jest tego typu trenerem , że na minimalizm nigdy nie pozwala . Oby Wisła przebudziła się na dobre . A i nuż Łobo z Jirsakiem na dobre się rozkręcą , a moze i Boguś zacznie grać tak jak przed kontuzja . |
sam sie ciesze ,ale równie dobrze mogłobyc 0-0 ,ale najwazniejsze ze sa 3 punkty
|
Cieszy zwycięstwo ale żal patrzeć na taką grę. Co drugie podanie niecelne, czasami nawet pomiędzy zawodnikami stojącymi kilka metrów obok siebie.Gra często na tzn. aferę czyli wybicie piłki do przodu i może ktoś ją z naszych przejmie. Oglądam mecze ligi hiszpańskiej i angielskiej i powiem, że z taką gra jaką prezentuje Wisła nie mamy absolutnie żadnych szans nawet z drużynami z dołu tabeli z wyżej wymienionych krajów.
Mało walki, mało biegania, bardzo niecelne podania, czasami kompletny brak pomysłu na przeprowadzenie akcji żal oglądać tych kopaczy którzy zarabiają kupę kasy. To jest mentalność piłkarzy i jeśli ich nie zmienimy to oni już się nie nauczą dobrze grać, dobrze czyli porównywalnie do poziomu zawodników z lepszych lig. Nie będzie kasy na dobrych zawodników, porządnych skautów, profesjonalnego szkolenia młodzieży i wdrażania ich do 1 zespołu to nie będzie wymarzonej Ligi mistrzów czy nawet dobrej gry w pucharze uefa. Pozdro. |
Wynik lepszy od gry. I won z Diazem, 2 minuty meczu i 2 straty i aut wyrzucony _nie_na_boisko.
Tyle minusów, plusy? Odblokowaliśmy się, gramy lepiej, widać progres, z zespołu zejdzie ciśnienie. Heńkowi czas pracy leci i ten sam czas na zmienienie tej jakości gry Wisły. Poza tym wszyscy piłkarze zagrali lepiej niż w ostatnich meczach. Bez mega podniety, ale z duuuużą nadzieją na wielki powrót Wisły :) |
Damianos jak dla ciebie w tym meczu bylo malo walki to zaloz mocniejsze okulary. No offence of corz.
|
Nareszcie. Oby to był dobry prognostyk :)
A tak na marginesie widzę, że przyjęło się heniowe "Żirsak" :D |
Cytat:
P.S - Zeby tlumaczyc kazde slowo... :D |
Cytat:
P.S. Jak dla mnie jeżeli będzie grać tak dalej to nie uzyskamy wystarczającej ilości punktów na Mistrza ;/ Wisła nie ma niestety pomocy na poziomie Amici ;/ |
Cytat:
przykro to stwierdzic ale Wisła nie ma pomocy na dzien dzisiejszy na miare MP a nawet ekstraklasy |
Cytat:
jeden z najlepszych , bo w tym sezonie takowe można naliczyc na palcach jednej ręki . Wiślacy po raz trzeci w tym sezonie wygrali różnicą trzech bramek . Teraz może być już tylko lepiej . |
Kolejny fatalny mecz ,tym razem z rezerwami Lechii.Nie wiem co się dzieje z tym zespołem - na dziś to najważniejsze że w końcu padły gole i że mamy 3 punkty.
|
Prawda jest tez taka ze w tragicznej formie sa: Kirm,Sobolewski i Paweł Brozek
|
Kirm, Sobolewski i Diaz.
Pawła bym wyłączył, 2 asysty, przepychanie się, pare jego akcji było. |
i co teraz mowia Ci co narzekali na Jirsaka i Łobo. Weszli Ci pilkarze i nagle kpiny typu "ooo teraz wszedl Jirsak i Lobo to napewno wygramy". No i co, zdarzyło sie ze wygralismy. Głupio Wam teraz? Teraz bedziecie pisac przepraszam Łobo, przepraszam Jirsak, super bramka. Zastanowcie sie co Wy odpierdalacie tymi swoimi wypowiedziami, co soba reprezentujecie. Czy Wisła wygrywa czy nie to jest sie z nia zawsze i od krytyki trzeba sie powstrzymac bo to nasz ukochany klub. Szkoda tylko ze musze Wam to uswiadamiac ja, chlopak ktory wychowal sie w odleglosci pol Polski od Krakowa a Wisle pokochal sam ale wie jak sie zachowac w przeciwienstwie co do niektorych Krakowian gdzie wydawaloby sie ze to przywiazanie do Wisły powinno byc mocniejsze. Wstyd za takich kibicow. Je..c kibicow sukcesu.
|
ma ktoś może namiar bramki Jirsaka? linka na YT bym prosił :) stawka duża, gra toczy się o 0.7 ^^
|
jest już jakieś foto?
|
Cytat:
|
Za 500 tys zagrac jeden mecz w roku na dobrym poziomie to naprawde jest sztuka, juz tyle czekamy az oni zaczna sie splacac ze teraz dlugo beda musieli pracowac zeby zaufanie odzyskac, moze reka Henia podziala i Lobo i Jirsak stana sie wiodacymi postaciami w zespole, czego sobie i wam wszystkim zycze!
|
|
koyoot - proszę cię nie żartuj. Gdzie ta walka była? Widzę, że przyzwyczaiłeś się do żenującego poziomu piłkarzy w polskiej lidze i słabo widzisz. Chcesz oglądnąć walkę, zaangażowanie, piękną grę to oglądnij mecz ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej itp.
Tak jak napisałem, trzeba się cieszyć z 3 bramek i 3 punktów i z tragicznej gry która wystarczy na marną ekstraklasę ale w europie nic nie zwojujemy jeśli nie będzie wyraźnej poprawy gry. |
Cytat:
Ehh, życie znów staje się piękne :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl