Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

arrosmay 20.03.2010 18:05

Zawiodłem się dzisiaj nieco na Ba, ponieważ według mnie był troszkę zbyt schowany z tyłu, ale poza tym to w końcu genialnie zagrał Lobo, tzn. genialnie jak na polską ligę, bo ostatni raz taką zmianę dał w meczu z Lechią poprzedniego sezonu chyba. Ogólnie na plus i sprawdziły się słowa Małego: Niech padnie pierwsza bramka to posypią się następne czy jakoś tak xD Praktycznie wszystkie bramki po błędach obrony i po tzw: "przebijankach", ale mimo wszystko miło było popatrzeć na tą radość bo strzelonych bramkach i teraz tylko czekać do wtorku xD

wojtole14 20.03.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 873448)
Nie podniecajcie sie tak bo wynik dużo lepszy niż gra

Twój podpis mówi sam za siebie :D
Mamy prawo do euforii, po fatalnych czterech meczach posuchy. Wreszcie obejrzałem 20 minut (chodzi mi tu wyłącznie o końcówkę) lepszej Wisły niż przez cały sezon Skorży.

Syn Kangura z 1984 20.03.2010 18:05

Nie ma co popadać w euforie, ale ja to zrobiłem bo dotychczas nie było zbytnio okazji więc trzeba korzystać już dziś! :-D

wojtole14 20.03.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 873454)
Pawel Brozek znowu 2 asysty...

Straszne co nie? Jakie znowu? Po czterech meczach bez bramki to nie jest takie ZNOWU.

Tenzen 20.03.2010 18:07

Ale Małecki powinien zostawać po treningach te dwie, trzy godziny i ćwiczyć dośrodkowania bo te baloniki są straszne.

Szczęśliwe zmiany.

No i wreszcie! :D

antoshka1985 20.03.2010 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 873455)
No to Heniu zadebiutował w lidze lepiej chyba niż miał zamiar, bo mało kto w debiucie ligowym wygrywa 3:0.

Skorża 4:0

anthony09 20.03.2010 18:09

Jak miał Heniu nie spaść z Górnikiem jak tam grają same kałamaki, które teraz pokazują, że są na 5 miejscu w II lidze. Po tym meczu i początkowych meczach tej rundy powinniśmy się wstrzymać z oceną pracy Heniego, bo to wszystko jest zasługą Maćka ;) Zobaczymy co będzie z Legią i Lechem ... Wisła gra strasznie przewidywalnie i statycznie, nie ma jakiegoś ozywienia akcji i w tym upatruję przyjście Kasperczaka, że pod jego wodzą znowu zaczniemy grać pięknie dla oka. Strasznie nie podoba mi się gra Kirma i według mnie powinien wylądować na ławce na najbliższy mecz, bo gra tragicznie... dobre zmiany Heńka pomogły i mamy upragnione, szczęśliwie zdobyte 3 pkt-y ;)

Magic19 20.03.2010 18:10

ale nie wydaje się wam że Ba gra trochę za bardzo z tyłu? powienien być zaraz za napastnikami a nie tak trzymać się tego środka masakrycznie, no ale to już trenera myśl gdzie go ustawi... wreszcie zwycięstwo i 3 brameczki... trochę na to trzeba było poczekać.. na plus Łobo i Jirsak, co to się porobiło:D

prober 20.03.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 873439)
hehe Łobo ciągle piłeczkę na prawą noge, balans w lewo i bieg w prawo :D

Ciiiii, bo jeszcze w Bytomiu, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu przeczytają. I będą pilnować w kolejnych meczach.

AS82 20.03.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 873461)
Twój podpis mówi sam za siebie :D
Mamy prawo do euforii, po fatalnych czterech meczach posuchy. Wreszcie obejrzałem 20 minut (chodzi mi tu wyłącznie o końcówkę) lepszej Wisły niż przez cały sezon Skorży.

Wielu po wejsciu Łobodzinskiego i Żirsaka powiedzialo dzis " K*rwa tylko nie oni" :>

maTyS. 20.03.2010 18:10

teraz myślę będzie już tylko lepiej chłopakom brakowało bramki żeby przełamać się psychicznie.

cieszę się jakbyśmy wygrali z Barceloną.

Marcinnno 20.03.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 873467)
Jak miał Heniu nie spaść z Górnikiem jak tam grają same kałamaki, które teraz pokazują, że są na 5 miejscu w II lidze. Po tym meczu i początkowych meczach tej rundy powinniśmy się wstrzymać z oceną pracy Heniego, bo to wszystko jest zasługą Maćka ;) Zobaczymy co będzie z Legią i Lechem ... Wisła gra strasznie przewidywalnie i statycznie, nie ma jakiegoś ozywienia akcji i w tym upatruję przyjście Kasperczaka, że pod jego wodzą znowu zaczniemy grać pięknie dla oka. Strasznie nie podoba mi się gra Kirma i według mnie powinien wylądować na ławce na najbliższy mecz, bo gra tragicznie... dobre zmiany Heńka pomogły i mamy upragnione, szczęśliwie zdobyte 3 pkt-y ;)

Właśnie wszystko jest zasługą tak jak piszesz Maćka '' Wisła gra strasznie przewidywanie i statycznie, nie ma jakiegoś ożywienia akcji''

biała gwiazda 20.03.2010 18:11

do:antoshka1985
chyba myślisz o meczu u nas, bo zadebiutował wygrywając z Zagłębiem Lubin 1:0 na wyjeździe, nie prowokuj

Wasiu 20.03.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez antoshka1985 (Post 873466)
Skorża 4:0

Jeśli chodzi Ci o debiu w Wiśle to 1:0.

koyoot 20.03.2010 18:15

O tym meczu mozna powiedziec dwie skrajnie rozne tezy. Ze gra tragiczna oraz swietna, oraz ze pilkarze do dupy oraz to ze znacznie przewazali umiejetnosciami indywidualnymi nad pilkarzami Lechii. Obie tezy sa trafne. Ale jedna jest do 65 minuty a druga od 65 minuty. Zwroccie uwage ze jedynej rzeczy ktorej naszym pilkarzom brakowalo to chyba tylko i wylacznie wiary i spokoju psychicznego w to ze moga wygrywac i demolowac lige. W momencie gdy futbolowka po strzale Marcelo zatrzepotala w siatce absolutnie caly zespol podbiegl do Marcelo by sie cieszyc wspolnie z tego gola. Widac ze to bylo naszym o wiele bardziej potrzebne, niz jakiekolwiek bury od trenera. Czasami zbyt duza presja powoduje to ze nic nie wychodzi bo po prostu chce sie za bardzo. W momencie gdy nasi grali juz na luzie w ofensywie(ale znowu wkradla sie nerwowosc w defensywe, co tylko potwierdza to o czym pisze, bo nasi bali sie zaczynac wszystko od poczatku w wypadku utraty przypadkowego gola) automatycznie pilka zaczela w cudowny sposob sama wchodzic do bramki przeciwnika.

Odnosnie gry to jak pisalem. do 65 minuty tragiczna. Od tej minuty juz wszystko naszym wychodzilo, byly odbiory, wygrywali pojedynki 1 na 1, ba! nawet biegowe wygrywali.

Dlatego koncze tego posta gromkim hallelujah i oby tak dalej czego naszym pilkarzom, sobie i wam wszystkim moi drodzy zycze:)).

Marcinnno 20.03.2010 18:15

Mam nadzieje, że nasi piłkarze się obudzą wreszcie i powstanie zdrowa rywalizacja. Kasperczak pokazał im, że każdy może grać, ale i każdy może zejść.

Robek 20.03.2010 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 873314)
Widac pikarzyki nie zareagowali pozytywnie albo ciezko im do głowy wchodzie i powoli im to idzie


powoli bo powoli ale jednak weszło:rotfl:

Adamek21 20.03.2010 18:22

Dziś dużo więcej zrobił Łobo niż Kirm w tych 3 meczach poprzednich.

harthausen 20.03.2010 18:24

do usunięcia

Karherop 20.03.2010 18:25

Wielka ulga po tych bramkach . Trzeba też powiedzieć , że całkiem inaczej wyglądała gra przy naszych kibicach . Widać było większą determinacje , chęć do gry , wsparcie trybun robi swoje .

Jak dla mnie , najlepszy mecz Wisły w tym sezonie obok meczu z Lubinem i Śląskiem na wyjeździe . Gra Wisły zawsze cieszy , gdy strzela bramki , wygrywa i jej jest jeszcze mało . To było po nich widać . Czesto w poprzedniej rundzie po strzeleniu 1 bramki Wisła była zadowolona wynikiem . Kasperczak jest tego typu trenerem , że na minimalizm nigdy nie pozwala . Oby Wisła przebudziła się na dobre .

A i nuż Łobo z Jirsakiem na dobre się rozkręcą , a moze i Boguś zacznie grać tak jak przed kontuzja .

AS82 20.03.2010 18:25

sam sie ciesze ,ale równie dobrze mogłobyc 0-0 ,ale najwazniejsze ze sa 3 punkty

damianos 20.03.2010 18:25

Cieszy zwycięstwo ale żal patrzeć na taką grę. Co drugie podanie niecelne, czasami nawet pomiędzy zawodnikami stojącymi kilka metrów obok siebie.Gra często na tzn. aferę czyli wybicie piłki do przodu i może ktoś ją z naszych przejmie. Oglądam mecze ligi hiszpańskiej i angielskiej i powiem, że z taką gra jaką prezentuje Wisła nie mamy absolutnie żadnych szans nawet z drużynami z dołu tabeli z wyżej wymienionych krajów.

Mało walki, mało biegania, bardzo niecelne podania, czasami kompletny brak pomysłu na przeprowadzenie akcji żal oglądać tych kopaczy którzy zarabiają kupę kasy.

To jest mentalność piłkarzy i jeśli ich nie zmienimy to oni już się nie nauczą dobrze grać, dobrze czyli porównywalnie do poziomu zawodników z lepszych lig.

Nie będzie kasy na dobrych zawodników, porządnych skautów, profesjonalnego szkolenia młodzieży i wdrażania ich do 1 zespołu to nie będzie wymarzonej Ligi mistrzów czy nawet dobrej gry w pucharze uefa.

Pozdro.

Grzadq 20.03.2010 18:29

Wynik lepszy od gry. I won z Diazem, 2 minuty meczu i 2 straty i aut wyrzucony _nie_na_boisko.

Tyle minusów, plusy? Odblokowaliśmy się, gramy lepiej, widać progres, z zespołu zejdzie ciśnienie. Heńkowi czas pracy leci i ten sam czas na zmienienie tej jakości gry Wisły. Poza tym wszyscy piłkarze zagrali lepiej niż w ostatnich meczach.

Bez mega podniety, ale z duuuużą nadzieją na wielki powrót Wisły :)

koyoot 20.03.2010 18:30

Damianos jak dla ciebie w tym meczu bylo malo walki to zaloz mocniejsze okulary. No offence of corz.

buczo1985 20.03.2010 18:31

Nareszcie. Oby to był dobry prognostyk :)

A tak na marginesie widzę, że przyjęło się heniowe "Żirsak" :D

For_FuN_ 20.03.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 873463)
Straszne co nie? Jakie znowu? Po czterech meczach bez bramki to nie jest takie ZNOWU.

Moze dla ciebie straszne, bo dla mnie kapitalne :). Znowu - tzn. ze tych meczow z asystami mial sporo i jest w tej chwili najlepszym "asystentem" ligi.

P.S - Zeby tlumaczyc kazde slowo... :D

anthony09 20.03.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 873484)

Jak dla mnie , najlepszy mecz Wisły w tym sezonie obok meczu z Lubinem i Śląskiem na wyjeździe . Gra Wisły zawsze cieszy , gdy strzela bramki , wygrywa i jej jest jeszcze mało .

Najlepszy mecz ... ? To chyba oglądaliśmy inne spotkania ;/ Gra Wisły jest fatalna, wygraliśmy mecz 3:0 szcześliwie dzięki Marcelo, nie mamy w ogóle skrzydeł, nie mamy ofensywnego pomocnika, który konstruuje atak pozycyjny, słaby mecz I.Ba strasznie statycznie zagrał (po jego grze wyobrażałem sobie ładne akcje, fajne piłki do przodu, a tu kicha ... ), Dobrze zagrał Łobo i według mnie zapracował sobie na "11" tak samo jak Jirsak zamiast Ba.
P.S. Jak dla mnie jeżeli będzie grać tak dalej to nie uzyskamy wystarczającej ilości punktów na Mistrza ;/ Wisła nie ma niestety pomocy na poziomie Amici ;/

Robek 20.03.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 873493)
Najlepszy mecz ... ? To chyba oglądaliśmy inne spotkania ;/ Gra Wisły jest fatalna, wygraliśmy mecz 3:0 szcześliwie dzięki Marcelo, nie mamy w ogóle skrzydeł, nie mamy ofensywnego pomocnika, który konstruuje atak pozycyjny, słaby mecz I.Ba strasznie statycznie zagrał (po jego grze wyobrażałem sobie ładne akcje, fajne piłki do przodu, a tu kicha ... ), Dobrze zagrał Łobo i według mnie zapracował sobie na "11" tak samo jak Jirsak zamiast Ba.
P.S. Jak dla mnie jeżeli będzie grać tak dalej to nie uzyskamy wystarczającej ilości punktów na Mistrza ;/ Wisła nie ma niestety pomocy na poziomie Amici ;/


przykro to stwierdzic ale Wisła nie ma pomocy na dzien dzisiejszy na miare MP a nawet ekstraklasy

Karherop 20.03.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 873493)
Najlepszy mecz ... ? To chyba oglądaliśmy inne spotkania


jeden z najlepszych , bo w tym sezonie takowe można naliczyc na palcach jednej ręki .

Wiślacy po raz trzeci w tym sezonie wygrali różnicą trzech bramek . Teraz może być już tylko lepiej .

1q2 20.03.2010 18:45

Kolejny fatalny mecz ,tym razem z rezerwami Lechii.Nie wiem co się dzieje z tym zespołem - na dziś to najważniejsze że w końcu padły gole i że mamy 3 punkty.

AS82 20.03.2010 18:46

Prawda jest tez taka ze w tragicznej formie sa: Kirm,Sobolewski i Paweł Brozek

Grzadq 20.03.2010 18:47

Kirm, Sobolewski i Diaz.

Pawła bym wyłączył, 2 asysty, przepychanie się, pare jego akcji było.

Jaroo1 20.03.2010 18:47

i co teraz mowia Ci co narzekali na Jirsaka i Łobo. Weszli Ci pilkarze i nagle kpiny typu "ooo teraz wszedl Jirsak i Lobo to napewno wygramy". No i co, zdarzyło sie ze wygralismy. Głupio Wam teraz? Teraz bedziecie pisac przepraszam Łobo, przepraszam Jirsak, super bramka. Zastanowcie sie co Wy odpierdalacie tymi swoimi wypowiedziami, co soba reprezentujecie. Czy Wisła wygrywa czy nie to jest sie z nia zawsze i od krytyki trzeba sie powstrzymac bo to nasz ukochany klub. Szkoda tylko ze musze Wam to uswiadamiac ja, chlopak ktory wychowal sie w odleglosci pol Polski od Krakowa a Wisle pokochal sam ale wie jak sie zachowac w przeciwienstwie co do niektorych Krakowian gdzie wydawaloby sie ze to przywiazanie do Wisły powinno byc mocniejsze. Wstyd za takich kibicow. Je..c kibicow sukcesu.

WiślakMyślenice 20.03.2010 18:48

ma ktoś może namiar bramki Jirsaka? linka na YT bym prosił :) stawka duża, gra toczy się o 0.7 ^^

massoud 20.03.2010 18:49

jest już jakieś foto?

1q2 20.03.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 873501)
i co teraz mowia Ci co narzekali na Jirsaka i Łobo. Weszli Ci pilkarze i nagle kpiny typu "ooo teraz wszedl Jirsak i Lobo to napewno wygramy". No i co, zdarzyło sie ze wygralismy. Głupio Wam teraz? Teraz bedziecie pisac przepraszam Łobo, przepraszam Jirsak, super bramka. Zastanowcie sie co Wy odpierdalacie tymi swoimi wypowiedziami, co soba reprezentujecie. Czy Wisła wygrywa czy nie to jest sie z nia zawsze i od krytyki trzeba sie powstrzymac bo to nasz ukochany klub. Szkoda tylko ze musze Wam to uswiadamiac ja, chlopak ktory wychowal sie w odleglosci pol Polski od Krakowa a Wisle pokochal sam ale wie jak sie zachowac w przeciwienstwie co do niektorych Krakowian gdzie wydawaloby sie ze to przywiazanie do Wisły powinno byc mocniejsze. Wstyd za takich kibicow. Je..c kibicow sukcesu.

buhahah - zajady mi popękały.Krytykować nie wolno, tylko chwalić albo milczeć:D Nie pomyliłeś czasem adresu?W stylu sekta.com?

Lechista69 20.03.2010 18:50

Za 500 tys zagrac jeden mecz w roku na dobrym poziomie to naprawde jest sztuka, juz tyle czekamy az oni zaczna sie splacac ze teraz dlugo beda musieli pracowac zeby zaufanie odzyskac, moze reka Henia podziala i Lobo i Jirsak stana sie wiodacymi postaciami w zespole, czego sobie i wam wszystkim zycze!

Lechista69 20.03.2010 18:51

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...sak__2_0_.html

pij z mysla o mnie :D

damianos 20.03.2010 18:52

koyoot - proszę cię nie żartuj. Gdzie ta walka była? Widzę, że przyzwyczaiłeś się do żenującego poziomu piłkarzy w polskiej lidze i słabo widzisz. Chcesz oglądnąć walkę, zaangażowanie, piękną grę to oglądnij mecz ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej itp.

Tak jak napisałem, trzeba się cieszyć z 3 bramek i 3 punktów i z tragicznej gry która wystarczy na marną ekstraklasę ale w europie nic nie zwojujemy jeśli nie będzie wyraźnej poprawy gry.

WiślakMyślenice 20.03.2010 18:54


Ehh, życie znów staje się piękne :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl