Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

AS82 12.03.2010 21:27

coraz wieksza pyta w naszym wykonaniu

kucharz_77 12.03.2010 21:27

trzech podań nie potrafią wymienić... żal

GBO 12.03.2010 21:28

Gdzie są zmiany ja się pytam....

gigant 12.03.2010 21:28

Zaczynam nabierać przekonania, grają przeciw Skorży. Podobnie wyglądał mecz na 0-6 z Legią w 94r.

<Crasch> 12.03.2010 21:28

grają jak by byli drużyną z dna tabeli naszej ekstraturbydymo ligi

Pawlolek 12.03.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 868157)
Gdzie są zmiany ja się pytam....

I kto ma wejść niby?

Lord W. 12.03.2010 21:29

Dla mnie największym plusem ... póki co ... tego meczu jest sędziowanie. Myślałem, że nigdy tego nie napiszę. Bez nabierania się na ałaaaaaa i zamiast 250 fauli jest 15. Gra jest szybka i może nie piękna jak w Hiszpanii ale twarda i zacięta - dla facetów a nie panienek spod salonu kosmetycznego.

FredzIo 12.03.2010 21:29

Wygramy 1:0. Wisła tylko czyha na błąd!

eMTe 12.03.2010 21:29

Łobo ma wejść. Coś czuję, że może dać dobrą zmianę : )

Ksaron 12.03.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 868158)
Zaczynam nabierać przekonania, grają przeciw Skorży. Podobnie wyglądał mecz na 0-6 z Legią w 94r.


Też mam takie wrażenie albo są tak żałośnie przygotowani..

Robek 12.03.2010 21:31

ale jak sciagnal jedynego zawodnika ktory potrafil przytrzymac pilke na niezawonego Bogusia to czego my chcemy

Maciuś 12.03.2010 21:32

To co, jak nie wygramy Skorza leci?

massoud 12.03.2010 21:32

coraz słabiej grają... nic się nie udaje, ani atak, ani obrona...

Pawlolek 12.03.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 868165)
ale jak sciagnal jedynego zawodnika ktory potrafil przytrzymac pilke na niezawonego Bogusia to czego my chcemy

Odezwał mu się uraz, przez który nie grał z Arką.

SpoXsteR 12.03.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 868165)
ale jak sciagnal jedynego zawodnika ktory potrafil przytrzymac pilke na niezawonego Bogusia to czego my chcemy

Cytat:

Najlepszego na boisku w pierwszej połowie Ba zmienił Rafał Boguski. Senegalczyk opadł z sił, poza tym już na rozgrzewce naciągnął mięsień.

że w ogóle wyszedł na mecz to i tak dobrze..


BYLE DO NOWEGO SEZONU , JUŻ NA SWOIM STADIONIE!!

Robek 12.03.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 868166)
To co, jak nie wygramy Skorza leci?

tak na sybir:P

brylant17 12.03.2010 21:34

Zaraz wchodzi Maycon już się boję..... Łobo niewidoczny przez 3 minuty :P Giorgi wchodź :D


Edit

o jednak dostał piłkę :D

banasik 12.03.2010 21:35

przypominam mi się tekst z jednego z "mixów youtube"

-Co to ****a jest?
- RZECZYWISTOŚĆ ****A, RZE-CZY-WI-STOŚĆ !!

mam dośc...

Robek 12.03.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 868169)
że w ogóle wyszedł na mecz to i tak dobrze..


BYLE DO NOWEGO SEZONU , JUŻ NA SWOIM STADIONIE!!

mowisz o bogusiu? to chyba nie za dobrze

iiYama 12.03.2010 21:38

Qźwa w środku pola nie istniejemy, chaos. Jak Ba jako środkowy dobrze zaczął to Skorża musiał zacząć mieszać...

SpoXsteR 12.03.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 868174)
mowisz o bogusiu? to chyba nie za dobrze

o Ba... na treningu doznał urazu.. i nie było pewności że wystąpi

mic 12.03.2010 21:39

Tez macie wrazenie ze zaczelo sie cholerne drukowanie przez Borskiego ?

gigant 12.03.2010 21:40

Sabotażyści. Ewidentny sabotaż i czyste kurewstwo.


Niech chociaż dadzą szansą Sandomierskiemu na popełnienie błędu.

martiness 12.03.2010 21:40

Bedzie 1:0.. tylko ciągle nie wiadomo dla kogo..

tomasz_19 12.03.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 868153)
to i tak stracimy lidera,bedzie sie z czego cieszyc:-/

no jakoś mało prawdopodobne żeby Legia w takiej formie wygrała w Bytomiu

klusek106 12.03.2010 21:40

to nie jest gra w pilke...
to jest kaleczenei tego sportu, żal na to patrzeć
Niestety

Robek 12.03.2010 21:40

bravo Mały piekna centra

brylant17 12.03.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 868177)
Tez macie wrazenie ze zaczelo sie cholerne drukowanie przez Borskiego ?

yeep ;/ Nasza taktyka polega na tym, że przyjmij piłkę wybij jak najdalej a Brozio z Małym mają się plątać :D


hahaha Mały i Łobo królowie dośrodkowań :P :D

dawidex44 12.03.2010 21:41

Do trzech razy sztuka, teraz to Wisła wygra 1:0 :D

picasso 12.03.2010 21:41

nie narzekajcie,przynamniej ktoś fajnie relacjonuje

Cytat:

75'Wbiegł między kilku graczy gospodarzy Łobodziński, jakoś od razu było wiadomo, że upadnie. I upadł.

koyoot 12.03.2010 21:41

CZy wy tez macie wrazenie ze teraz nawet walecznosc u naszych siadla?

Robek 12.03.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 868180)
no jakoś mało prawdopodobne żeby Legia w takiej formie wygrała w Bytomiu

nie zapominaj o Lechu

dawidex44 12.03.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 868162)
Wygramy 1:0. Wisła tylko czyha na błąd!

Chyba swój :p

Lord W. 12.03.2010 21:42

przeLobował boisko

Maciuś 12.03.2010 21:43

hehehe, Hristov nie wejdzie, po cholere go Skorza sciagal?

mr_kwolf 12.03.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 868177)
Tez macie wrazenie ze zaczelo sie cholerne drukowanie przez Borskiego ?

Nie, nie mamy takiego wrażenia.

Nie da się ukryć że w Białymstoku zobaczyliśmy "inną" Wisłę.

Już nawet nie wiem czy lepiej jest wygrać i zaciemnić obraz nędzy którą gramy czy lepiej przegrać i liczyć że wstrząs coś pomoże.

dawidex44 12.03.2010 21:43

Zmęczonego Diaza zmienia Tomas Jirsak.

Może wreszcie Jirsak coś pokaże :)

WislaOnly 12.03.2010 21:43

Panowie zejdźcie z boiska..... robię składkę na rajstopy...:/

klubus 12.03.2010 21:43

zero waleczności jak ktoś miałby tu wygrać to prędzej Jaga

iiYama 12.03.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 868186)
CZy wy tez macie wrazenie ze teraz nawet walecznosc u naszych siadla?

Może sił im brakuje? Jaga jest szybsza, dokładniejsza, agresywniejsza.

Boguski każdy pojedynek przegrywa, jakakolwiek piłka nerwowa wypierdalamy do przodu na pałę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl