![]() |
coraz wieksza pyta w naszym wykonaniu
|
trzech podań nie potrafią wymienić... żal
|
Gdzie są zmiany ja się pytam....
|
Zaczynam nabierać przekonania, grają przeciw Skorży. Podobnie wyglądał mecz na 0-6 z Legią w 94r.
|
grają jak by byli drużyną z dna tabeli naszej ekstraturbydymo ligi
|
Cytat:
|
Dla mnie największym plusem ... póki co ... tego meczu jest sędziowanie. Myślałem, że nigdy tego nie napiszę. Bez nabierania się na ałaaaaaa i zamiast 250 fauli jest 15. Gra jest szybka i może nie piękna jak w Hiszpanii ale twarda i zacięta - dla facetów a nie panienek spod salonu kosmetycznego.
|
Wygramy 1:0. Wisła tylko czyha na błąd!
|
Łobo ma wejść. Coś czuję, że może dać dobrą zmianę : )
|
Cytat:
Też mam takie wrażenie albo są tak żałośnie przygotowani.. |
ale jak sciagnal jedynego zawodnika ktory potrafil przytrzymac pilke na niezawonego Bogusia to czego my chcemy
|
To co, jak nie wygramy Skorza leci?
|
coraz słabiej grają... nic się nie udaje, ani atak, ani obrona...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
że w ogóle wyszedł na mecz to i tak dobrze.. BYLE DO NOWEGO SEZONU , JUŻ NA SWOIM STADIONIE!! |
Cytat:
|
Zaraz wchodzi Maycon już się boję..... Łobo niewidoczny przez 3 minuty :P Giorgi wchodź :D
Edit o jednak dostał piłkę :D |
przypominam mi się tekst z jednego z "mixów youtube"
-Co to ****a jest? - RZECZYWISTOŚĆ ****A, RZE-CZY-WI-STOŚĆ !! mam dośc... |
Cytat:
|
Qźwa w środku pola nie istniejemy, chaos. Jak Ba jako środkowy dobrze zaczął to Skorża musiał zacząć mieszać...
|
Cytat:
|
Tez macie wrazenie ze zaczelo sie cholerne drukowanie przez Borskiego ?
|
Sabotażyści. Ewidentny sabotaż i czyste kurewstwo.
Niech chociaż dadzą szansą Sandomierskiemu na popełnienie błędu. |
Bedzie 1:0.. tylko ciągle nie wiadomo dla kogo..
|
Cytat:
|
to nie jest gra w pilke...
to jest kaleczenei tego sportu, żal na to patrzeć Niestety |
bravo Mały piekna centra
|
Cytat:
hahaha Mały i Łobo królowie dośrodkowań :P :D |
Do trzech razy sztuka, teraz to Wisła wygra 1:0 :D
|
nie narzekajcie,przynamniej ktoś fajnie relacjonuje
Cytat:
|
CZy wy tez macie wrazenie ze teraz nawet walecznosc u naszych siadla?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
przeLobował boisko
|
hehehe, Hristov nie wejdzie, po cholere go Skorza sciagal?
|
Cytat:
Nie da się ukryć że w Białymstoku zobaczyliśmy "inną" Wisłę. Już nawet nie wiem czy lepiej jest wygrać i zaciemnić obraz nędzy którą gramy czy lepiej przegrać i liczyć że wstrząs coś pomoże. |
Zmęczonego Diaza zmienia Tomas Jirsak.
Może wreszcie Jirsak coś pokaże :) |
Panowie zejdźcie z boiska..... robię składkę na rajstopy...:/
|
zero waleczności jak ktoś miałby tu wygrać to prędzej Jaga
|
Cytat:
Boguski każdy pojedynek przegrywa, jakakolwiek piłka nerwowa wypierdalamy do przodu na pałę. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl