![]() |
Jeszcze qrwa najeżdżajcie na Marcelo. Obrońce, który strzelił tyle bramek dla Wisły. Żal mi się robi jak czytam niektóre wpisy. Byle zawodnik z zagranicznej ligi gra w ****ę lepiej niż gwiazda z Polski. Jedno słowo: D N O. To słowo obrazuje polską piłkę.
|
Nie wiem jak wy ale ja sie w sercu raduje na mysl ze za pare dni przeczytam rano w gazecie ze Skorza zostal pogoniony z Wiselki - Niech ta lamaga przestanie hanbic nasz klub!
|
Takie mamy szczeście, że piłkarze, którymi się interesujemy, albo ich testujemy, ale nie przechodzą do Wisły, z czasem stają się naszymi katami. Lewandowski, Nowak a teraz czekam tylko co ten Bożok wymyśli
|
Cytat:
|
Cytat:
|
pierwszy raz równolegle z oglądaniem meczu odświeżam ten temat na forum co pare minut i żałuje , że to zrobiłem bo niektórzy takie brednie piszą że nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać; wszystkim tym klaunom radzę żeby ze zwalnianiem trenera i bluzganiem na zawodników radze by zaczekali do końca meczu
|
Co Wy pi...cie? Golem dzieli się Marcelo z Pawełkiem.... masakra
|
Marcelo znowu zawalił bramkę! Czarna rozpacz - myślałem że Jop nie gra, a tu Marcelo go dzielnie zastępuje!
|
Ależ jesteśmy chujowi, żal na to patrzeć...
Mają 45 minut na pokazanie, że mają jaja. |
@MacieqLeo
Zobaczymy co bedziesz mowil po meczu ... |
Frajerstwo wstyd Wisle przynosza i niechodzi o wynik bo mozna przegrac ale ZERO AMBICJI
|
Teraz czekamy na wpier*ol od Lecha,Legii i Cracovii ,co z taka gra jak teraz jest bardzo realne
|
Niezależnie od wyniku końcowego tego meczu, muszę powiedzieć, że Bogusław Cupiał musi .......nąć ręką w stól Wiślacki, bo bez potężnego wstrząsu, gra Wisły osiągnie dno moralne i piłkarskie.
|
Panowie, przestańcie ku**a pier***ić, będziecie narzekać po meczu jeżeli się wynik nie zmieni. A ja mam nadzieje i wierze, że się zmieni i ten mecz wygramy.
Co nie zmnienia faktu, że w pierwszej połowie graliśmy niesamowity piach, i to z Arką :( |
5 kobiet gra 2 razy bardziej walecznie niż 11 facetów...
coś tu jest kur*a nie tak!!! |
Cytat:
|
To Marcelo nie może popełnic błędu i Pawełek a reszta co, nietykalna? ^^
|
Przecież na to się nawet patrzeć nie da. Nie zauważyłem żadnego zawodnika, któremu by się chciało grać...
|
Zobaczcie, jak teraz graja, a jak bede grac kolo 70 - 80 minuty, gdyby sie taki wynik utrzymywal tfu tfu Teraz spacerowe tempo...Czemu nie moga grac z pelnym zangazowaniem calego meczu?
|
Rozumiem, że jest ogólne wqrw*** itp. ale niektórzy walą takie wpisy, że sie zastanawiam czy przypadkiem Arce nie kibicują... Wszelkie lole, qrews*** minki proponuje w dupę sobie wsadzić!!!
|
Profesor Marcelo...
Prawda jest taka ze naszym gwiazdorzynom sie w dupach popzrewracalo. Marcelo wielki profesor czul sie az tak pewny ze osmieszy goscia ze osmieszyl sam siebie. I przwda jest taka ze plyniemy mecz z takimi cieciami ze az zal sie robi ... Zenada... |
Cytat:
Czekam na komentarze koyoota i oldpary. Jak tam Panowie, dzisiaj również widzicie europejską myśl taktyczną Skorży? Przepraszam, że jestem złośliwy, ale ile jeszcze takich meczów Wam potrzeba, żeby Wam klapki z oczu zeszły? |
No to teraz polski Benitez pewnie wpusci Ba.
|
żaden Marcelo tylko Sobolewski, i to nawet nie raz, a już dwukrotnie nie potrafił przyjąć piłki lecącej na nogę, co doprowadziło dwa razy do groźnej kontry, wystarczyła jedna i przegrywamy
|
Nie zwalać winy na Pawełka ! On nie nauczył się wybijać piłki - swoją drogą, ale przy bramce 100% winy Marcelo. :/
|
Cytat:
Dzisiaj fatalnie Sobolewski, Diaz jest zupelnie osamotniony w srodku pola. Poraz kolejny widzimy rowniez, dlaczego Alvarez nie zrobil kariery w Serie A...chlopak nie ma zupelnie dosrodkowania, a ogladalem wszystko spotkania w tym sezonie i nie bylo chocby jednego przyzwoitego. |
Niech wreszcie Skorża coś z nimi zrobi bo nawet po głupich okrzykach słysze że się z nimi pi.erdoli :/ słychać tylko : gramy gramy, taaaaak taaaaak i brawo brawo jak któryś poda celnie piłke do kolegi ustawionego 5 metrów dalej...
Licze że w szatni padną ostre słowa i w drugiej połowie coś ruszy bo niewyobrażam sobie straty punktów w tym meczu... Jedzeimy z nimi !!!!!!!! |
Zespół bez formy, cóż poradzić. Modlić się o remis.
|
Cytat:
|
Nasze gwiazdy,niech w końcu obudzą sie z zimowego snu i niech zaczną grać porzadna piłke.. Jak narazie jest słabo aż przykre..
Mam cichą nadzieje,ze 3pkt pójda do nas,choć wiem ze cięzko będzie.. pzdr. |
Nie chodzi o to że Skorża hańbi klub , tylko o to że gra Wisły się COFA w rozwoju pod jego skrzydłami - jak 2 sezony temu graliśmy pięknie , skrzydłami tak teraz klepiemy trawe!
Nie moge patrzeć na Diaza - WON!!! Ruch bije Arke w Gdyni 3-0 a my przegrywamy!Oni nie mają jaj - taka prawda!Walczy Sobol , próbuje Kirm a reszta???Pawełek znowu się zachowuje jakby się stuknął o słupek , Marcelo zawalił wszystkie 2 bramki w tym roku , Boguski katastrofa , Pietia dno , Diaz - K(*^%^##*$*@&*(!!!! Jest godzina 21 a ja już zasypiałem przed telewizorem.... TEGO SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ!!!Czołokopy i tyle!! HEJ WISŁA KOSZ!!!!!!!!!!!!!!!! |
**** tam wy.......ić Skorże w kolejce już czekają bobo, liczka, radolski Kulawik, Moskal, Motyka...
|
Cytat:
|
Dla mnie osobiscie i pewnie dla Was też to jest SKANDAL !
jedyna nadzieja że te grajki co biegają z Białą Gwiazdą na sercu kapną się że są na boisku do piłki nożnej o wymiarach ok 100 na 50 metrów i pokażą pazur jak w pamiętnym meczu derbowym (0-1)4-1 |
3 miesiące przygotowań i jak zwykle Maciuś nie trafił z formą. Zespół dramatycznie nieprzygotowany do rundy. Nawet z broniącą się przed spadkiem Arką przegrywamy. Totalna niemoc, kopanina, parodia futbolu. W tej albo przyszłej kolejce zmiana lidera.
|
Piłka nożna to gra zespołowa. Wina jest całego zespołu w tym, że przegrywamy 1-0. Tyle.
|
Gra jest ok, pressing ok, ale k**** goli nie nuczyli ich strzelac?! Franek wroc i pokaz gwiazdkom co to znaczy snajper. Marcelo obciaza glownie ta bramka, jak to p*****a to juz nie mam slow,a Zlotousty out!! Pawelek zrobil co mogl, wiec nie najezdzajcie tak na niego.
|
|
Przerażający jest poziom tego meczu, koszmarny obraz gry Wisły. Niechlujstwo aż kipi w każdym zagraniu, lekceważenie rywali i własnych obowiązków kuje w oczy, tragedia. Oni w ogóle nie biegają, nie walczą, nie są myślami na boisku.
Ciężko to oglądać i komentować. Wstyd mi, że tak gra moja drużyna i tak nieprofesjonalnie wyglądają nasi zawodnicy i ich podejście do zawodu. |
W tym sezonie jak co roku bijemy się o Ligę Mistrzów. Tylko czy zdobędziemy mistrzostwo? Póki co zapowiada się walka o puchary..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl