![]() |
Żadnego. W ogole pączków nie jem :)
|
I jak tam, podtrzymujecie tradycję?
U mnie na razie 8 pączków poszło. |
Dwa !
A dzień się dopiero zaczyna ... |
Na śniadanie trzy, zaraz na drugie powtórka. Nie dogadaliśmy się w robocie i każdy kupił po 10 :lol:
|
walczymy od rana, zaczynamy od 2 ale jakos nie siedzą ...
albo czlowiek za stary albo nawymyslali ....a smakow zamiast dac zwyklego z różą... ale robie grunt by pobic 14 z tamtego roku :) |
Cytat:
Też dwa. Ale do 4 myślę dobić. :) |
Dwa zjadłem. Zdziwiony jestem że odkopany temat z przed tylu lat.
|
Jest i piąty! Ale już opornie.... Styka
|
Oj, słabiaki ;)
Poszło 11 i szykuje się jeszcze jeden na zakończenie dnia. No i jest :D Zakończenie dnia - 12 sztuk. |
Całe Trzy .
|
Siedem. Zjadłbym w sumie jeszcze :D
|
Zero.
Jak co roku. |
Cytat:
Jedna sztuka. |
jest źle
paczkow coraz mniej bo 5, a tluszczu coraz wiecej! Dobiłem na koniec faworkami (chrust dla old schoolu) ale to nie ten sam smak co babci :) |
4 pączki i 2 donuty.. dramat :(
ale to nie moja wina tylko, bo tyle kupiłem. ogólnie wczoraj złapałem mocny w...., bo byłem w 3 sklepach i wszędzie ani jednego pączka, co oni, nie zdają sobie sprawy, że Polak w tłusty czwartek chce dostać pączki wszędzie i o każdej porze dnia? :D |
Tylko 6 pączków... za dużo rozdałem i tyle dla mnie zostało :)
|
uwielbiam ten temat :) Ja w tym roku tylko dwa, ale jeden mega pyszny z przwdziwą konfiturą z róży a nie jakąś marmoladą i polany ajerkoniakiem :)
|
8, czyli w normie
|
12 z tego 6 w 13 minut... dziękuję
|
w czasach mojej młodszej młodości raz wpier........ 33 sztuki za cały dzień .. Jutro myślę, że z 15 trza będzie zjeść :) może wejdzie
|
Na rozgrzewkę dzisiaj faworki jutro pączki :D
|
A to faktycznie dzisiaj ... podkład delikatne śniadanie, wpierdzielanie kalorii w robocie :D
|
nie lubię pączków, poniedziałków, ciepłego mleka i żydów ale pączki zjem przynajmniej dwa.
|
Po drugim śniadaniu w pracy czyli 5 już mam za sobą. Na obiad planuję z adwokatem:)
|
Jednego.
Jak czasem zaglądam na forum, to dzisiaj uświadomiłem sobie ze ten temat jest chyba starszy od wielu uzytkownikow.... |
narazie 3,....a ale lipa tylko 3, ale to chujowe paczki byly.
dobije do 10 nie ma bata dzien jeszcze dlugi :) |
Jednego, wole faworki, wlasnie sobie kupilem 2kg :D
|
9 zjedzonych, reszta rozdane, jest lepiej niż rok temu :D
|
4 pączki, 3 kawy i obiad dziś odpuszczamy.
Na kolacje jeszcze ze dwa z czekoladą. |
Trochę lepiej niż roku temu ;) 6 wystarczy
|
Licznik zatrzymał się na siedmiu. Starzeję się.
|
Aż 2,5 :-)
|
W tym roku słabawo - tylko 8.
Jakiś zły dzień był :D |
przebijam towarzystwo, 10! :D
więcej nie będzie, zero na stanie smakowały dziś dobrze, pozdrawiam innych ponczkożerców ;) |
ja dzis tylko 3 - caly czas mam w pracy zwyczaj - ze paczek to jedyna drozdzowka- wiec jem codziennie rano jako przystawka zeby " nie palic na czczo " ...dzis byl jedyny dzien w roku ze po 2 paczkach mialem mega zgage i zjadlem drugiego tylko dlatego ze zostalem poczestowany i glupio bylo odmowic kobiecie ....ogolnie to dzis - jak co roku sa najgorsze- najochydniejsze i najbardziej badziewne i nie swieze paczki w roku ....
|
Ze wstydu zapadam sie pod ziemie. Zapomnialem - 0:(
|
no to tradycyjnie
ja jeszcze ani jednego bo jak widziałem kolejki do cukierni to mi się odechciało ... ale będę jeszcze walczył! |
Na razie 5 :)
|
Póki co dwa i może coś jeszcze wpadnie później.
|
4! Ale już koniec ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl