Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

buczo1985 18.01.2010 02:23

Widziałem z 2 mecze z tego turnieju w tym finał i muszę powiedzieć, że w organizowanej u mnie amatorskiej lidze halowej, chłopaki lepiej i ładniej dla oka grają. Akurat meczu Wisły nie widziałem. Nie wiem jak sobie radzili, ale to co było mi dane zobaczyć to kopanina na cuda, z nielicznymi przebłyskami gry technicznej i jakiegoś pomyślunku w rozgrywaniu akcji.
Co do dopingu. Zrobił na mnie wrażenie. Hala również.

tommiyacht 18.01.2010 22:22

na tvp polonia leci mecz Wisla - Arka (powtórka Remes CUp)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl