![]() |
Widziałem z 2 mecze z tego turnieju w tym finał i muszę powiedzieć, że w organizowanej u mnie amatorskiej lidze halowej, chłopaki lepiej i ładniej dla oka grają. Akurat meczu Wisły nie widziałem. Nie wiem jak sobie radzili, ale to co było mi dane zobaczyć to kopanina na cuda, z nielicznymi przebłyskami gry technicznej i jakiegoś pomyślunku w rozgrywaniu akcji.
Co do dopingu. Zrobił na mnie wrażenie. Hala również. |
na tvp polonia leci mecz Wisla - Arka (powtórka Remes CUp)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl