![]() |
drugie zdjęcie: http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=411
co to k..a jest? |
Cytat:
uroki Sosnowca. |
Wiadomo co z Leszczakiem w końcu ??
|
Cytat:
Matko swieta ..ja juz myslalem ze odcial sie od tych panow a tu widze ze czepiaja se go jak rzepy psiego ogona... Madrze ktos zauwazyl ze Rafal Boguski w formie to nasz najepszy zawodnik :) Jak wroci do pelni sprawonsci to to bedzie nasz prawdziwy motorek napedowy,zwrocicie uwage jak on mysli przy podawaniu pilek. |
Cytat:
:shock: |
O dziwo ... TAK
:D |
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1053.html
relacja z meczyku... Cebanu fajnie opowiada o tym jak dostał info, że gra ;) Szkoda tylko, że spotkanie bez kibiców, bo pożegnanie Mauro nie wyszło zbyt okazale :( |
ja rozumiem że "najlepszych" sędziów pozamykano we Wrocławiu i teraz awanse dostali ludzie kompletnie bez refleksu jak ten liniowy.Jak tak dalej będzie to ciężko będzie na wiosne walczyc o mistrzostwo majac przeciwko sobie "czarnych" z choroągiewkami i gwizdkami
|
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
|
Ten liniowy od kilku lat jest przydupasem Małka, dobrze go pamiętam bo kilka lat temu byłem bliski wybiegnięcia na murawę po jego kolejnej decyzji a z ryja dość charakterystyczny coś między Maciusiem z klanu a Frankensteinem :D
|
Cytat:
|
Nieudolność to za mało
Polscy sędziowie są jak wino i nie są jak wino. Z jednej strony im starsi, tym więcej trzeba za nich zapłacić, a z drugiej strony im starsi, tym gorsi :)
|
|
|
Cytat:
|
mecz z Lubinem pokazał jak przy absencji Sobola i ... Diaza słaba jest nasza pomoc. Przez prawie całe 90 minut to Lubin mógł cokolwiek zdziałac własnie dzięki temu, że ani Cantoro (starający sie w rozgrywaniu, ale nie potrafiący zorganizować defensywy w drugiej linii), ani Jirsak (dużo biegania na albi) nie są w stanie w drugiej linii zrobić cokolwiek sensownego.
Dobrze, że nasi skrzydłowi górowali nad skrajnie ustawionymi pomocnikami Lubina. Inaczej nie wyszlibyśmy z chaosu. Zresztą praktycznie całą druga odsłona to był jeden wielki chaos w środku pola. Dobrze, że wracający Boguski i wchodzący do srodka Piotr Brożek potrafili coś w tym chaosie ugrać. Moim zdaniem (nie wszyscy musza się zgadzać), na wiosne nie ma co liczyć na Mauro. Doceniam jego grę sprzed kilku laty, ale na dzisiaj potrafi tylko udowodnić, że jest albo leniwy, albo już niewydolny. Potrafi pohasać po boisku kiedy liczy, że można zamydlic oczy bossowi i wynegecjowac nowy kontrakt. I niewiel więcej. Szkoda mi go, ale klub piłkarski to nie sentymenty (oprócz tych kibicowskich). Jirsak - nie kojarzę do kiedy na kontrakt, ale... w myśl głoszonych przez co poniektórych poglądów, ze Skorża nie zna się na piłkarzach, niech pójdzie na wypożyczenie do Ruchu, czy Lechii. Może tam sie przebudzi? Bo ja na jego dobra grę w Wiśle prawie od początku nie liczyłem i nie liczę. Zostaje w środku Sobol - jak się wyleczy, ale trzeba już mysleć o nastepcy. Garguła - wielki znak zapytania. Boguski może obok Sobola dobrze się sprawdzać w roli playmakera? Ale to za mało w przypadu kontuzji... czy kartek, bo trudno liczyć na postępy Gołosia, czy naszej młodzieży. |
Można spróbować Mączyńskiego, ale jaka jest gwarancja że jest lepszy od Diaza czy Jirsaka ?
|
Cytat:
Musze przyznac ze Tomek Irsak zawodzi niestety na pelnej lini i mecz z Lubinem byl tylko udukumentowaniem tego. Czesto fauluje,i chaotycznie podaje pilki.Jesli Skorza jakos do niego nie dotrze to naprawde przy calej sympaatii do niego ,czeka go chyba lawka. Ja licze ze naszym liderem na wiosne bedzie Boguski bo to pilkarz ktory ma spore umiejetnsoci, nielzoa technike i najwazniejszy atut-mysli na boisku.Oby kontuzje go omijaly a bedziemy mieli z niego duuuuzo pozytku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl