Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mundial 2010 w RPA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6716)

flamengista 11.06.2010 19:15

Czyli rozumiem, że wszystko przed nami - w tym i pierwsze miejsce w klasyfikacji "liczba morderstw na 1000 mieszkańców", "liczba nosicieli HIV na 1000 mieszkańców", % populacji żyjącej poniżej progu ubóstwa...

Sorry za OT, ale zacznijmy doceniać to, co mamy. Owszem, piłkarzy mamy fatalnych ale z RPA bym się nie wymienił.

qchar90 11.06.2010 19:18

kogo oni zapraszaja do studia Mirka Trzeciaka ;| ja pier...
mam nadzieje ze Urugwaj wygra

Wiślak-1990 11.06.2010 19:19

przeciez pisze ze chodzi Mu o reprezentacje, a reszte sobie sam dopisales :-)

jurukuru 11.06.2010 19:26

Marsylianka...... :)

Ps. rozgrzewka trąbkami już była- świetnie :|

brylant17 11.06.2010 19:27

Kutwa znowu te trąbki da się coś z tym zrobić? tego się oglądać nie da :/

WISŁAZWE 11.06.2010 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 912437)
Kutwa znowu te trąbki da się coś z tym zrobić? tego się oglądać nie da :/

Wyłączyć głos innej rady nie ma :)

Jaroo1 11.06.2010 19:53

Ciekawe czy na tym mundialu uslyszymy namiastke dopingu ktora przebilaby sie przez ten wrzask trabek :D Bez sensu Mistrzostwa od strony kibicowskiej.Przeciez nawet tam dopingowac w kilka tys osob to pewnie nic nie slychac ani na stadionie ani w tv, tylko trabki. Jak sie o nich zapomni i sie wslucha w komentatorow to nie jest az tak zle ale jak sie znowu slyszy to buczenie to noz sie w kieszeni otwiera. ****a na **** trabic w to gowno 90 minut. Masakra jakas

Jurand 11.06.2010 20:21

Niestety obawiam się, że te mistrzostwa moga być jeszcze słabsze niż w Korei, a już na pewno będą pod względem atmosfery... Tak to się niestety kończy jak organizacje daje się krajom spoza Europy, ew. Ameryki Łacińskiej.

Blaszczu16 11.06.2010 20:26

Kur*a, jacy Ci komentatorzy są nieobiektywni to szok. Cały czas są przeciwko Francji. Tylko liczą na potknięcie Trójkolorowych :/. Mam nadzieje, że Francja sprawi zawód tym pier....m komentatorom... i wygra z Urusami.

klusek106 11.06.2010 21:15

Powiem wam ze nei moge ogladac tego dziadostwa... mimo ze slaba jak dotad gra druzyn, tak jeszcze w****iajace te cale vuvuzele czy co tam.

Istny piknik, albo jakbym byl w Zakopanem, a na belce startowej Malysz.

qchar90 11.06.2010 21:25

Za nami dwa pierwsze mecze, mecz RPA z Meksykiem nawet nawet, cos sie dzialo, natomiast mecz Francja Urugwaj slaby ;/
te wuwuzele sa tak w****iajace ;/ przez 90 minut dmuchaja w te traby no ja *******e ;|

Mario Nh 11.06.2010 21:29

W takich chwilach jak ta doceniam komentatorów z C+.
I Jeszcze te trąbki... przecież nie gra ich reprezentacja... podnieca ich to czy co?

Powinni zabronić im to wnosić na stadion.
A i Jeszcze jedno. Jeśli jakiś vłavłazel się ujawni na Reymonta... będzie miał prze***e :lol:

SZYMEK_TSW 11.06.2010 21:30

Mecz otwarcie nawet fajny niczym jak nie mecz otwarcia, a po Francji cudów się nie spodziewałem, ale sądziłem że jakoś fartem strzelą jedną bramkę, ale tam zarówno nie ma drużyny jak i brakuje indywidualności. Po fajnym meczu RPA - Meksyk słabizna ten drugi mecz.

No i ocipieć można o tych trąbek, gdyby to jeszcze się wzmagało w akcja ofensywnych to pal sześć, ale to ciągły dźwięk przez 120 minut :/

Jaroo1 11.06.2010 21:54

no trabki wymiataja, oni ponoc w to trabia i przed meczem i po meczu jeszcze. Chyba naprawde ich podnieca ten dzwiek. Ilez mozna. ****a nieraz na wlasne uszy slyszalem jak ludzie w to trabia ale to byla 1 (slownie jedna) trabka i az uszy puchly taki zajebany dzwiek a oni ****a z tym lataja po calym kraju i w setkach czy tysiacach trabia. Porazka jakas, oni chyba nie maja zmyslu sluchu, albo nie maj rozumu, raczej to drugie.
Szkoda ze przez te jebane trabki jakby te Mistrzostwa schodza na drugi plan uhehe ale naprawde dla kibica ktory lubi doping to to trabienie jest po prostu smieszne, zalosne i nie do pojecia.
Co do meczow to mecz ptwarcia mi sie podobal. Szybka gra z obu stron, zero cackania sie, RPA i Meksyk grali o wszystko. Sporo akcji, duzo strzalow=emocji. Za to Francja z Urugwajem zawiodla zupelnie. I jk mozna bylo sie zastanawiac nad tym czy Francja i Meksyk dadza rade awansowac to teraz nie zdziwi to ze Francja zajmie nawet 4 miejsce. Wydaje sie ze bedzie to strasznie wyrownana grupa.
Z tego co tam zauwazylem w 1 meczu (tak troche ogladalem, troche na kompa zerkalem) to chyba specjalnie sedziowie nie pomagali gospodarzom wiec to tez napewno pozytywne (moze tez na te trabki sa w****ieni i nie beda pomagac hehe). Ciekawe czy dalej gospodarze beda forsowani przez sedziow, oby nie, niech wygra czysty sport

Szyman423 11.06.2010 21:58

Żal mi troche było tego zawodnika z 14 z Urugwaju.
Zagrał 16 min. i tu dwa żołcia ;/
Trąbki? nie wiem jak sie chce im trąic przez cały mecz ... wkurzające no ale dobra przeżyjemy.
W 1 meczu myślalem ze wygra MEksyk, RPA mialo tylko kilka okazji.
W 2 meczu to własnie tak mi sie zdawalo że francuzi nie beda mieli latwo.
Czekamy co pokaze jutro team Maradony ;d

Stavanger 11.06.2010 21:59

Mecz Meksyk-RPA to całkiem dobry początek mundialu, nawet mimo wyniku remisowego. Natomiast mecz Urugwaj-Francja słaby, ale na szczęście trójkolorowi zremisowali. Co do mundialu, denerwują vuvuzele(?) no i nareszcie dobrzy sędziowi, którzy jak dotąd nie popsuli swoimi decyzjami spotkań.

LanceTS 11.06.2010 22:00

Nie wiem czemu ale jak dla mnie lepszy był mecz Francji z Urugwajem. A wszyscy, że słąby mecz, i żę Meksyk - RPA to było coś oO
Wszystko narazie mniej więcej z oczekiwaniami, zobaczymy co będzie jutro.

Devonisch 11.06.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 912456)
Kur*a, jacy Ci komentatorzy są nieobiektywni to szok. Cały czas są przeciwko Francji. Tylko liczą na potknięcie Trójkolorowych :/. Mam nadzieje, że Francja sprawi zawód tym pier....m komentatorom... i wygra z Urusami.

Cały świat liczy na potknięcie nie trójkolorowych a czarnych w barwach Francji, to po primo. Secundo, ta złodziejska menda Henry powinien wisieć za mecz z Irlandią - ale za to, że dziś sygnalizował w polu karnym rękę przeciwnika to powinien zostać przeruchany przez stado dzikich nosorożców. I tu się zgadzam z komentatorami.

fak ju le ble

SV_ 11.06.2010 22:47

Szkoda ze to nie tylko Ci z RPA tak napierrdalaja na tych trąbkach. Mam nadzieje ze Angielscy kibice cos ogarną jutro żeby rozgonić to towarzystwo z trąbkami/przebić się przez ten hałas.

Cetnik 11.06.2010 23:42

Pierwszy mecz ciekawy,żwawy..szczególnie zainponował mi w nim młody Meksykanin z Arsenalu Velo no i pięknie wykończył akcje ten z RPA.
Drugi mecz to nuda..mecz bez historii jak to się zwykło mówic.
A trąbki..oby je jakoś przyciszyli lub zakazy stadionowe za nie wlepiali. :D

Kosa93 12.06.2010 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 912448)
Ciekawe czy na tym mundialu uslyszymy namiastke dopingu ktora przebilaby sie przez ten wrzask trabek :D Bez sensu Mistrzostwa od strony kibicowskiej.Przeciez nawet tam dopingowac w kilka tys osob to pewnie nic nie slychac ani na stadionie ani w tv, tylko trabki. Jak sie o nich zapomni i sie wslucha w komentatorow to nie jest az tak zle ale jak sie znowu slyszy to buczenie to noz sie w kieszeni otwiera. ****a na **** trabic w to gowno 90 minut. Masakra jakas

Co Ty gadasz :P kilka razy było słychać Allez France :D To jest już doping na miare Francuzów :lol:

JAR0 12.06.2010 09:18

Coraz więcej głosów przeciw trąbą. Mogli by coś z tym zrobić w końcu :/

http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,...wuzelami_.html

Mario Nh 12.06.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 912597)
Coraz więcej głosów przeciw trąbą. Mogli by coś z tym zrobić w końcu :/

http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,...wuzelami_.html

Ten filmik... Nie jestem rasistą, ale to są jakieś dzikusy.

JAR0 12.06.2010 09:23

Dokładnie :-D

A tu inna ciekawostka :shock:

http://www.sport.pl/MS2010/1,104137,...czarowany.html

pan_premier 12.06.2010 09:42

po 1 dniu
mecz otwarcia super, najlepszy jaki pamiętam, Meksyk pokazał, że jest drużyną niefrasobliwą głupie straty dziury w obronie.
jakoś nie widze by mieli szansę na bycie czarnym koniem turnieju.
RPA na miare swoich mozłiwości, mają szansę na wyjście z grupy

Francuzi jak to oni, bez ambicji, bez wyrazu, do dupy.
Urugwaj to inny poziom piłkarski, ale w tej grupie nie są bez szans, ale patrząc na grupę B, wydaje sie, ze kazda z drużyn z grupy A ma szanse na cwierćfinał.

co od trąbek zachowujecie sie jak hipokryci. Kiedy u nas zakazuje sie różnych rzeczy na stadionach to płacz i lament, kiedy w Afryce dopingują(:lol:) tak jak lubia to byście ich pozamykali. no cóż.

najlepszy kolega który wspomina o kibicowskim aspekcie mistrzostw :lol:
poczucie humoru widać sie Ciebie trzyma mocno

dzisiaj dwa ciekawe mecze, pierwszy diwe drużyny grajace przede wszystkim fizycznie i taktycznie drugi, dokładne przeciweństwo.

Mecz Anglii z USA moze być jak Francja -Meksyk

Jaroo1 12.06.2010 09:50

Mnie ten filmik z Polem rozpierdala. Wyslannik antykibicowskiej GW posrod super kibicow z Afryki, az dziw ze jeszcze ich nie nazywaja chuliganami i chamami. Stoi sobie Michalek Pol po srodku lasu trabek, nic nie slyszy, uszki go bola, pewnie z checia by krzyknal "zamknac sie ****y" ale nie moze bo by dostal wuwuzela, a co tam odbije sobie obsmarowujac ich w GW :D

Maciuś 12.06.2010 10:08

Mi ten dzwiek trabek przypomina pierdzenie starej kozy.

Syn Kangura z 1984 12.06.2010 10:13

Skąd wiesz jak pierdzi stara koza??

Kibic_1906 12.06.2010 10:28

Te wuwuzele to naprawdę porażka.Współczuję naprawde kibicom którzy tam siedzą za grube pieniądze a poźniej za jeszcze grubsze będą leczyli uszy:D

Schabek 12.06.2010 11:18

http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,7...ancuchowa.html

Cytat:

Działacze namawiają kibiców, by zabierali na stadiony zatyczki do uszu...
hehe :D

Co do dzisiejszych meczy to Argentyna powinna sobie poradzic, Anglia to jedna wielka niewiadoma sami siebie uwazaja za faworytow ale zobaczymy jak zagraja z Jankesami ktorzy w ubieglym roku dobrze czuli sie na boiskach RPA, a Korea Grecja to takie 0-0 chyba się szykuje

pawelwislak 12.06.2010 11:42

a mi się wydaje mam takie przeczucie że Koreańczycy pojadą z Grekami ostro i mam taką nadzieję nie cierpię Greków... W sumie koreanczycy się bardzo profesjonalnie przygotowywali do mistrzostw i na najwyżej technologi więc kondycyjnie powinni zmiażdżyć papadopulosów

Mario Nh 12.06.2010 11:44

Może Koreańczycy dzisiaj zagłuszą te vłavłazele. Jeśli nie oni to kto na tym mundialu? :)

Ciekawy jestem przygotowania fizycznego Koreańczyków. Czy znów zabiegają rywala...

_ukoL 12.06.2010 11:59

Kompletnie nie przepadam za jednymi i drugimi. Do Korei to się zraziłem jeszcze w 2002 jak sędziowie "drukowali" im mecze z Włochami i Hiszpanią. Greków znowu zawsze za ten "antyfutbol" z 2004 zapamiętam. Nie wiem, niech będzie tu nudne 0-0 i niech po trzech meczach wracają i jedni i drudzy do domu.

miśqu 12.06.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 912454)
Niestety obawiam się, że te mistrzostwa moga być jeszcze słabsze niż w Korei, a już na pewno będą pod względem atmosfery... Tak to się niestety kończy jak organizacje daje się krajom spoza Europy, ew. Ameryki Łacińskiej.

Masz zastrzeżenia do dopingu Japonii i Korei? Oni w wielu przypadkach lepiej dopingują od Europejczyków. :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 912522)
Szkoda ze to nie tylko Ci z RPA tak napierrdalaja na tych trąbkach. Mam nadzieje ze Angielscy kibice cos ogarną jutro żeby rozgonić to towarzystwo z trąbkami/przebić się przez ten hałas.

Realne bo Anglików przyjechało 100 tys. Amerykanów 140 tys. ale kto powiedział że im tego badziewia nie wcisną? :p Nam też kiedyś wcisnęli.

Zerują na ludzkiej głupocie i nikt tego nie zabroni... FIFA zasłania się jakąś tradycją, a biznes się kręci. Przez to ten syf rozprzeszczenia się na inne kraje Afrykańskie co oczywiście kibicom i zawodnikom się musi nie podobać. Północ Afryki to jak Europa, a pozostała część to perkusja, tańce, śpiewy a nie buczenie!

Też jak 90% ludzkości liczę na odpadnięcie Francji. Ogólnie widzę, że nie docenia się Meksyku. Dzisaj nieśmiało stawiałbym na Koreę, Argentynę, USA. Jednak podobnie jak wczoraj może paść każdy wynik.

Maciuś 12.06.2010 12:55

Jak najbardziej jestem za ograniczeniem liczby zespolow na MŚ i ME.

Wasiu 12.06.2010 13:13

Nie ma Polski, ktora ostatnio zdominowala rywalizacja o najgorszy zespol turnieju wiec w tym roku walka zapowiada sie ciekawie. Ja osobiscie obstawialem, ze Honduras wygra ten malo zaszczytny tytul, ale jak widac Grecy maja silne aspiracje, zeby zgarnac miano najgorszej.

Awe 12.06.2010 13:19

Grecy za bardzo zasugerowali się tym, że mistrzostwa są w Afryce i postanowili grać taktyką Długiej Dzidy.
Na razie najbardziej czadu dają komentatorzy. Ci wczoraj nie wiedzieli co to spalony (!), a ten dziś cały czas przed meczem nawijał, że Koreańczycy są szybcy i zwinni ale nie potrafią grać w powietrzu i to będzie atut Greków. Mógł się Engela zapytać :D Korea wygrywa większość górnych piłek w tym meczu.

Karlos 12.06.2010 13:24

Koreanczycy prowadza z Grekami po 1 polowie 1:0

3żyk 12.06.2010 13:29

Historia jest jednak przewrotna. Ostentacyjnie wiezieni przez sędziów w 2002 Koreańczycy, dzisiaj mogą się poczuć jak ówcześni rywale. Karma :)

Mario Nh 12.06.2010 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 912763)
Koreanczycy prowadza z Grekami po 1 polowie 1:0

Te, serio? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 912760)
Na razie najbardziej czadu dają komentatorzy. Ci wczoraj nie wiedzieli co to spalony (!), a ten dziś cały czas przed meczem nawijał, że Koreańczycy są szybcy i zwinni ale nie potrafią grać w powietrzu i to będzie atut Greków. Mógł się Engela zapytać :D Korea wygrywa większość górnych piłek w tym meczu.

Przed wykonaniem tego rzutu wolnego powiedziałem, że Koreańczycy są zwinni, dostawią nogę albo głowę i...gol :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl