![]() |
Czyli rozumiem, że wszystko przed nami - w tym i pierwsze miejsce w klasyfikacji "liczba morderstw na 1000 mieszkańców", "liczba nosicieli HIV na 1000 mieszkańców", % populacji żyjącej poniżej progu ubóstwa...
Sorry za OT, ale zacznijmy doceniać to, co mamy. Owszem, piłkarzy mamy fatalnych ale z RPA bym się nie wymienił. |
kogo oni zapraszaja do studia Mirka Trzeciaka ;| ja pier...
mam nadzieje ze Urugwaj wygra |
przeciez pisze ze chodzi Mu o reprezentacje, a reszte sobie sam dopisales :-)
|
Marsylianka...... :)
Ps. rozgrzewka trąbkami już była- świetnie :| |
Kutwa znowu te trąbki da się coś z tym zrobić? tego się oglądać nie da :/
|
Cytat:
|
Ciekawe czy na tym mundialu uslyszymy namiastke dopingu ktora przebilaby sie przez ten wrzask trabek :D Bez sensu Mistrzostwa od strony kibicowskiej.Przeciez nawet tam dopingowac w kilka tys osob to pewnie nic nie slychac ani na stadionie ani w tv, tylko trabki. Jak sie o nich zapomni i sie wslucha w komentatorow to nie jest az tak zle ale jak sie znowu slyszy to buczenie to noz sie w kieszeni otwiera. ****a na **** trabic w to gowno 90 minut. Masakra jakas
|
Niestety obawiam się, że te mistrzostwa moga być jeszcze słabsze niż w Korei, a już na pewno będą pod względem atmosfery... Tak to się niestety kończy jak organizacje daje się krajom spoza Europy, ew. Ameryki Łacińskiej.
|
Kur*a, jacy Ci komentatorzy są nieobiektywni to szok. Cały czas są przeciwko Francji. Tylko liczą na potknięcie Trójkolorowych :/. Mam nadzieje, że Francja sprawi zawód tym pier....m komentatorom... i wygra z Urusami.
|
Powiem wam ze nei moge ogladac tego dziadostwa... mimo ze slaba jak dotad gra druzyn, tak jeszcze w****iajace te cale vuvuzele czy co tam.
Istny piknik, albo jakbym byl w Zakopanem, a na belce startowej Malysz. |
Za nami dwa pierwsze mecze, mecz RPA z Meksykiem nawet nawet, cos sie dzialo, natomiast mecz Francja Urugwaj slaby ;/
te wuwuzele sa tak w****iajace ;/ przez 90 minut dmuchaja w te traby no ja *******e ;| |
W takich chwilach jak ta doceniam komentatorów z C+.
I Jeszcze te trąbki... przecież nie gra ich reprezentacja... podnieca ich to czy co? Powinni zabronić im to wnosić na stadion. A i Jeszcze jedno. Jeśli jakiś vłavłazel się ujawni na Reymonta... będzie miał prze***e :lol: |
Mecz otwarcie nawet fajny niczym jak nie mecz otwarcia, a po Francji cudów się nie spodziewałem, ale sądziłem że jakoś fartem strzelą jedną bramkę, ale tam zarówno nie ma drużyny jak i brakuje indywidualności. Po fajnym meczu RPA - Meksyk słabizna ten drugi mecz.
No i ocipieć można o tych trąbek, gdyby to jeszcze się wzmagało w akcja ofensywnych to pal sześć, ale to ciągły dźwięk przez 120 minut :/ |
no trabki wymiataja, oni ponoc w to trabia i przed meczem i po meczu jeszcze. Chyba naprawde ich podnieca ten dzwiek. Ilez mozna. ****a nieraz na wlasne uszy slyszalem jak ludzie w to trabia ale to byla 1 (slownie jedna) trabka i az uszy puchly taki zajebany dzwiek a oni ****a z tym lataja po calym kraju i w setkach czy tysiacach trabia. Porazka jakas, oni chyba nie maja zmyslu sluchu, albo nie maj rozumu, raczej to drugie.
Szkoda ze przez te jebane trabki jakby te Mistrzostwa schodza na drugi plan uhehe ale naprawde dla kibica ktory lubi doping to to trabienie jest po prostu smieszne, zalosne i nie do pojecia. Co do meczow to mecz ptwarcia mi sie podobal. Szybka gra z obu stron, zero cackania sie, RPA i Meksyk grali o wszystko. Sporo akcji, duzo strzalow=emocji. Za to Francja z Urugwajem zawiodla zupelnie. I jk mozna bylo sie zastanawiac nad tym czy Francja i Meksyk dadza rade awansowac to teraz nie zdziwi to ze Francja zajmie nawet 4 miejsce. Wydaje sie ze bedzie to strasznie wyrownana grupa. Z tego co tam zauwazylem w 1 meczu (tak troche ogladalem, troche na kompa zerkalem) to chyba specjalnie sedziowie nie pomagali gospodarzom wiec to tez napewno pozytywne (moze tez na te trabki sa w****ieni i nie beda pomagac hehe). Ciekawe czy dalej gospodarze beda forsowani przez sedziow, oby nie, niech wygra czysty sport |
Żal mi troche było tego zawodnika z 14 z Urugwaju.
Zagrał 16 min. i tu dwa żołcia ;/ Trąbki? nie wiem jak sie chce im trąic przez cały mecz ... wkurzające no ale dobra przeżyjemy. W 1 meczu myślalem ze wygra MEksyk, RPA mialo tylko kilka okazji. W 2 meczu to własnie tak mi sie zdawalo że francuzi nie beda mieli latwo. Czekamy co pokaze jutro team Maradony ;d |
Mecz Meksyk-RPA to całkiem dobry początek mundialu, nawet mimo wyniku remisowego. Natomiast mecz Urugwaj-Francja słaby, ale na szczęście trójkolorowi zremisowali. Co do mundialu, denerwują vuvuzele(?) no i nareszcie dobrzy sędziowi, którzy jak dotąd nie popsuli swoimi decyzjami spotkań.
|
Nie wiem czemu ale jak dla mnie lepszy był mecz Francji z Urugwajem. A wszyscy, że słąby mecz, i żę Meksyk - RPA to było coś oO
Wszystko narazie mniej więcej z oczekiwaniami, zobaczymy co będzie jutro. |
Cytat:
fak ju le ble |
Szkoda ze to nie tylko Ci z RPA tak napierrdalaja na tych trąbkach. Mam nadzieje ze Angielscy kibice cos ogarną jutro żeby rozgonić to towarzystwo z trąbkami/przebić się przez ten hałas.
|
Pierwszy mecz ciekawy,żwawy..szczególnie zainponował mi w nim młody Meksykanin z Arsenalu Velo no i pięknie wykończył akcje ten z RPA.
Drugi mecz to nuda..mecz bez historii jak to się zwykło mówic. A trąbki..oby je jakoś przyciszyli lub zakazy stadionowe za nie wlepiali. :D |
Cytat:
|
Coraz więcej głosów przeciw trąbą. Mogli by coś z tym zrobić w końcu :/
http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,...wuzelami_.html |
Cytat:
|
|
po 1 dniu
mecz otwarcia super, najlepszy jaki pamiętam, Meksyk pokazał, że jest drużyną niefrasobliwą głupie straty dziury w obronie. jakoś nie widze by mieli szansę na bycie czarnym koniem turnieju. RPA na miare swoich mozłiwości, mają szansę na wyjście z grupy Francuzi jak to oni, bez ambicji, bez wyrazu, do dupy. Urugwaj to inny poziom piłkarski, ale w tej grupie nie są bez szans, ale patrząc na grupę B, wydaje sie, ze kazda z drużyn z grupy A ma szanse na cwierćfinał. co od trąbek zachowujecie sie jak hipokryci. Kiedy u nas zakazuje sie różnych rzeczy na stadionach to płacz i lament, kiedy w Afryce dopingują(:lol:) tak jak lubia to byście ich pozamykali. no cóż. najlepszy kolega który wspomina o kibicowskim aspekcie mistrzostw :lol: poczucie humoru widać sie Ciebie trzyma mocno dzisiaj dwa ciekawe mecze, pierwszy diwe drużyny grajace przede wszystkim fizycznie i taktycznie drugi, dokładne przeciweństwo. Mecz Anglii z USA moze być jak Francja -Meksyk |
Mnie ten filmik z Polem rozpierdala. Wyslannik antykibicowskiej GW posrod super kibicow z Afryki, az dziw ze jeszcze ich nie nazywaja chuliganami i chamami. Stoi sobie Michalek Pol po srodku lasu trabek, nic nie slyszy, uszki go bola, pewnie z checia by krzyknal "zamknac sie ****y" ale nie moze bo by dostal wuwuzela, a co tam odbije sobie obsmarowujac ich w GW :D
|
Mi ten dzwiek trabek przypomina pierdzenie starej kozy.
|
Skąd wiesz jak pierdzi stara koza??
|
Te wuwuzele to naprawdę porażka.Współczuję naprawde kibicom którzy tam siedzą za grube pieniądze a poźniej za jeszcze grubsze będą leczyli uszy:D
|
http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,7...ancuchowa.html
Cytat:
Co do dzisiejszych meczy to Argentyna powinna sobie poradzic, Anglia to jedna wielka niewiadoma sami siebie uwazaja za faworytow ale zobaczymy jak zagraja z Jankesami ktorzy w ubieglym roku dobrze czuli sie na boiskach RPA, a Korea Grecja to takie 0-0 chyba się szykuje |
a mi się wydaje mam takie przeczucie że Koreańczycy pojadą z Grekami ostro i mam taką nadzieję nie cierpię Greków... W sumie koreanczycy się bardzo profesjonalnie przygotowywali do mistrzostw i na najwyżej technologi więc kondycyjnie powinni zmiażdżyć papadopulosów
|
Może Koreańczycy dzisiaj zagłuszą te vłavłazele. Jeśli nie oni to kto na tym mundialu? :)
Ciekawy jestem przygotowania fizycznego Koreańczyków. Czy znów zabiegają rywala... |
Kompletnie nie przepadam za jednymi i drugimi. Do Korei to się zraziłem jeszcze w 2002 jak sędziowie "drukowali" im mecze z Włochami i Hiszpanią. Greków znowu zawsze za ten "antyfutbol" z 2004 zapamiętam. Nie wiem, niech będzie tu nudne 0-0 i niech po trzech meczach wracają i jedni i drudzy do domu.
|
Cytat:
Cytat:
Zerują na ludzkiej głupocie i nikt tego nie zabroni... FIFA zasłania się jakąś tradycją, a biznes się kręci. Przez to ten syf rozprzeszczenia się na inne kraje Afrykańskie co oczywiście kibicom i zawodnikom się musi nie podobać. Północ Afryki to jak Europa, a pozostała część to perkusja, tańce, śpiewy a nie buczenie! Też jak 90% ludzkości liczę na odpadnięcie Francji. Ogólnie widzę, że nie docenia się Meksyku. Dzisaj nieśmiało stawiałbym na Koreę, Argentynę, USA. Jednak podobnie jak wczoraj może paść każdy wynik. |
Jak najbardziej jestem za ograniczeniem liczby zespolow na MŚ i ME.
|
Nie ma Polski, ktora ostatnio zdominowala rywalizacja o najgorszy zespol turnieju wiec w tym roku walka zapowiada sie ciekawie. Ja osobiscie obstawialem, ze Honduras wygra ten malo zaszczytny tytul, ale jak widac Grecy maja silne aspiracje, zeby zgarnac miano najgorszej.
|
Grecy za bardzo zasugerowali się tym, że mistrzostwa są w Afryce i postanowili grać taktyką Długiej Dzidy.
Na razie najbardziej czadu dają komentatorzy. Ci wczoraj nie wiedzieli co to spalony (!), a ten dziś cały czas przed meczem nawijał, że Koreańczycy są szybcy i zwinni ale nie potrafią grać w powietrzu i to będzie atut Greków. Mógł się Engela zapytać :D Korea wygrywa większość górnych piłek w tym meczu. |
Koreanczycy prowadza z Grekami po 1 polowie 1:0
|
Historia jest jednak przewrotna. Ostentacyjnie wiezieni przez sędziów w 2002 Koreańczycy, dzisiaj mogą się poczuć jak ówcześni rywale. Karma :)
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl