![]() |
gooooooooooooool LOL
|
I jednak ****a da się wymienić kilka podań?
|
Gooooooooooooooooooooooooooool CTM !!!! dalej Wiselkaaaaa !!! :D
|
co ten Malecki teraz odje**ł?!?!?! :(
|
jest 1;1, ale na jak długo?
|
Mały Gwiazdo!!!!
|
Brawo Wojtek :).
|
Tego to żem się nie spodziewał. Tylko, że teraz nasi pewnie uznają, że na dziś starczy strzelania
|
I szybkie wyrównanie...:) może remisik choc Nasi Gwiazdorzy wywiozą teraz..może.
|
Cytat:
|
niemożliwe co Jop robi
|
Z ruchu narazie dobrze gra Niedzielan i Jop xD
|
Maleckiiiiiii, takie bliskooo !!!!! dawaj.......vamos Wislaaaaa
|
Kur..... Mały.....
|
MAŁY? NIE MAM SŁOW! TRUDNO PODAC DO PARTNERA W POLU KARNYM? Ktos byl niepilnowany na 13 metrze.
|
Malecki polskie messi ;)
|
Jak dobrze że Diaz w następnym meczu nie zagra to co on wyprawia to są jaja...
|
Cytat:
|
Łobo na zblizeniu wygladal, jakby juz byl zaje...any ;)
|
Jaki by nie był końcowy wynik tego meczu, wszystko co napisano w tym wątku o Jopie jest prawdą (nawet jak strzeli zwycięską bramkę). Gościu powinien dać już sobie spokój z Wisłą. Oczy mnie bolą, jak patrzę na jego grę.
|
Jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MARCELO
|
Brawooooooooo :)
|
Jeeeeeessssttttttttt...
|
JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Gol!! Piotr Brozek superstar :P.
|
goooooooooooooooooooooooooool CTM niesamowite !!!!!!
|
o kurr... Marcelo GOOOOOOOOl
|
Jestem na razie pod DUŻYM wrażeniem gramy naprawdę dobrze po stracie gola taką Wisełkę chcę oglągać zawsze !!!
|
Maaaaarcelo, aaaaaa!
|
Mają jaja.
|
a nie mówiłem nasz snajper Marcelo !!!
|
Uffffffff.....Marcelo:)!!!!!!!!!!!!!!
|
Marcelo na króla strzelców idzie!!!:D
|
No teraz to wzbudzili moje uznanie :D !!
O wszystko bym ich podejrzewal, ale nie o to zeby na wyjezdzie podniesc sie z 1:0 na 1:2 :) |
Jak to miło, gdy nasi zaczynają się starać :))) Tylko teraz chłopaki utrzymać to!
|
Pewnie gruba kasę skubną za Marcela w przerwie.
|
Rozgrywanie stałych fragmentów taktyką ,,na Marcelo'' jednak się sprawdza czasami. :D
|
Chyba doszli do wniosku, że kolejna porażka to by była jednak przesada.
Tak mają grać, ZAWSZE. |
Cytat:
|
Żeby obrońcy musieli ratować posadę trenerowi...
Fajnie, że jest prowadzenie; fajnie, że wróciła skuteczność - ale na dłuższą metę ten zespół NIE MOŻE być tak poukładany. W Chorzowie powinno być już 3:1 lub 4:1. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl