Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 6 grudnia godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6684)

brylant17 06.12.2009 16:13

gooooooooooooool LOL

luke1906 06.12.2009 16:13

I jednak ****a da się wymienić kilka podań?

ChinoRios 06.12.2009 16:14

Gooooooooooooooooooooooooooool CTM !!!! dalej Wiselkaaaaa !!! :D

masterlag 06.12.2009 16:14

co ten Malecki teraz odje**ł?!?!?! :(

PhantomRanger 06.12.2009 16:14

jest 1;1, ale na jak długo?

pikey 06.12.2009 16:14

Mały Gwiazdo!!!!

For_FuN_ 06.12.2009 16:14

Brawo Wojtek :).

Żuczek 06.12.2009 16:14

Tego to żem się nie spodziewał. Tylko, że teraz nasi pewnie uznają, że na dziś starczy strzelania

Cetnik 06.12.2009 16:14

I szybkie wyrównanie...:) może remisik choc Nasi Gwiazdorzy wywiozą teraz..może.

coberec 06.12.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 826268)
Czy to łyse ruskie drewno wystawi kiedyś łaskawie kopyto by przeciąć dośrodkowanie??

Nie ma takiej opcji

gromaders 06.12.2009 16:15

niemożliwe co Jop robi

TymonPRO 06.12.2009 16:15

Z ruchu narazie dobrze gra Niedzielan i Jop xD

ChinoRios 06.12.2009 16:15

Maleckiiiiiii, takie bliskooo !!!!! dawaj.......vamos Wislaaaaa

Grisza1 06.12.2009 16:15

Kur..... Mały.....

vaazon 06.12.2009 16:15

MAŁY? NIE MAM SŁOW! TRUDNO PODAC DO PARTNERA W POLU KARNYM? Ktos byl niepilnowany na 13 metrze.

ChinoRios 06.12.2009 16:16

Malecki polskie messi ;)

Tylko_Wisła! 06.12.2009 16:18

Jak dobrze że Diaz w następnym meczu nie zagra to co on wyprawia to są jaja...

bebeto 06.12.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 826290)
Dzieci wojny.

Może by tak jak na innych szanujących się forach zablokować dodawanie komentarzy na czas meczu.

Nie musisz tu włazić na czas meczu,albo w ogóle...:-P

Grisza1 06.12.2009 16:21

Łobo na zblizeniu wygladal, jakby juz byl zaje...any ;)

kibic sukcesu 2007 06.12.2009 16:23

Jaki by nie był końcowy wynik tego meczu, wszystko co napisano w tym wątku o Jopie jest prawdą (nawet jak strzeli zwycięską bramkę). Gościu powinien dać już sobie spokój z Wisłą. Oczy mnie bolą, jak patrzę na jego grę.

Tylko_Wisła! 06.12.2009 16:24

Jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MARCELO

iiYama 06.12.2009 16:25

Brawooooooooo :)

bebeto 06.12.2009 16:25

Jeeeeeessssttttttttt...

Locdog 06.12.2009 16:25

JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

For_FuN_ 06.12.2009 16:25

Gol!! Piotr Brozek superstar :P.

ChinoRios 06.12.2009 16:25

goooooooooooooooooooooooooool CTM niesamowite !!!!!!

klubus 06.12.2009 16:25

o kurr... Marcelo GOOOOOOOOl

KRIS22 06.12.2009 16:26

Jestem na razie pod DUŻYM wrażeniem gramy naprawdę dobrze po stracie gola taką Wisełkę chcę oglągać zawsze !!!

Vuko 06.12.2009 16:26

Maaaaarcelo, aaaaaa!

Sami 06.12.2009 16:26

Mają jaja.

TymonPRO 06.12.2009 16:26

a nie mówiłem nasz snajper Marcelo !!!

Grisza1 06.12.2009 16:26

Uffffffff.....Marcelo:)!!!!!!!!!!!!!!

kondzio7 06.12.2009 16:26

Marcelo na króla strzelców idzie!!!:D

Eustachy 06.12.2009 16:26

No teraz to wzbudzili moje uznanie :D !!
O wszystko bym ich podejrzewal, ale nie o to zeby na wyjezdzie podniesc sie z 1:0 na 1:2 :)

Żuczek 06.12.2009 16:26

Jak to miło, gdy nasi zaczynają się starać :))) Tylko teraz chłopaki utrzymać to!

bebeto 06.12.2009 16:27

Pewnie gruba kasę skubną za Marcela w przerwie.

Cetnik 06.12.2009 16:27

Rozgrywanie stałych fragmentów taktyką ,,na Marcelo'' jednak się sprawdza czasami. :D

luke1906 06.12.2009 16:27

Chyba doszli do wniosku, że kolejna porażka to by była jednak przesada.

Tak mają grać, ZAWSZE.

grzesiek632 06.12.2009 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 826198)
no i pomysłowe rzuty wolne, wrzućmy na Marcelo, może oni jeszcze nie wiedzą że trzeba go kryć trzema.

z pozdrowieniami

prober 06.12.2009 16:28

Żeby obrońcy musieli ratować posadę trenerowi...
Fajnie, że jest prowadzenie; fajnie, że wróciła skuteczność - ale na dłuższą metę ten zespół NIE MOŻE być tak poukładany.
W Chorzowie powinno być już 3:1 lub 4:1.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl