Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

TSman 26.11.2009 19:52

rffrgtfrfrgtfrrf kur*aaaa!!!!!!!!

WISŁAZWE 26.11.2009 22:00

bnjm

:D 1000000 znaków

k888 27.11.2009 15:49

0iytuht

hehe dobra rozkminka :)

MessiWisła4ever_tsw 27.11.2009 16:42

uyhjjnm
10 znaków

bearex 27.11.2009 17:03

junmhy7


:D lol

harimata 30.11.2009 19:50

gh- jedno uderzenie

ffrgtfvrb- 3 uderzenia

Legia mistrzem Polski - 340 uderzeń

neq. 22.02.2012 21:15

rtfguyh


co Wy na to żeby odświeżyć temat !? szukałem go z poł godziny.....

WISŁAZWE 22.02.2012 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1222118)
rtfguyh


co Wy na to żeby odświeżyć temat !? szukałem go z poł godziny.....


Niepotrzebnie zamykam :lol:










Żartowałem, dziś mam dobry humor :D

piter116 22.02.2012 21:19

kjkjkm
:D

4fan_player 22.02.2012 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1222119)
Niepotrzebnie zamykam :lol:










Żartowałem, dziś mam dobry humor :D

Wydaje mi się, że ten temat powinien być przede wszystkim dla moderatorów. Zwłaszcza dla jednego.

Pozdro F.

KrajanTSW 22.02.2012 21:23

fgthjunh :D

markowywislak 22.02.2012 21:25

rftgy ale przy.......iłem czołem w biurko ałaaa

thebo4 22.02.2012 21:40

y6hkijomytgrytg

Dzideek 22.02.2012 21:47

gth76y5
Z poważaniem, rgftvhuy

PrzemooTSW 22.02.2012 21:48

fhygt
Twarda Bania!:D

danpe_ 22.02.2012 22:04

Niektórzy to się chyba tarzają po tej klawiaturze.

:cenzura: wyszo mi "gts" :shock: muszę walnąć jeszcze raz


klmmk

O, teraz dobrze.

przemo 22.02.2012 22:08

juh

ciekawe nie powiem :mysli:

SV_ 22.02.2012 22:08

uyh7

Jebnąłem klawiatura w głowę!

leyzer87 22.02.2012 22:31

vn b

Ale bania panowie. Ciekawsze to, niż Marsylia-Inter.

rasel1906 22.02.2012 22:33

huj :D
10 znaków

Proud 22.02.2012 22:43

yhgth

;)

Oxydrene 22.02.2012 22:50

jnhjyubtg

hehe

BartekA/J 22.02.2012 22:54

rt gyvcJE*** ŻY******CIDFHCUDYBCU :)

fst 22.02.2012 23:02

yrtfgvbbbbbbbbr

kamilo941 23.02.2012 16:21

junjuhm
haha, nie wierze że to zrobiłem :D

mistico 23.02.2012 16:39

ythgr5fedwsqassedrftvgybhujikmuhyuyhfgrvdcssxdsfgt hjyn

Sylwek1906 23.02.2012 16:42

bhnv

tak w ogóle patrząc na wyczyny niektórych to chłopaki macie prze***ane czoła :D

WISŁAZWE 23.02.2012 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1222452)
ythgr5fedwsqassedrftvgybhujikmuhyuyhfgrvdcssxdsfgt hjyn

Ale masz wielką głowę :shock:

Mareq 23.02.2012 16:58

IsAlw2dstad-n2ra

martin_6 23.02.2012 17:02

huyjb

Słabiutko...

chopin 23.02.2012 17:04

yuuu

szału nie ma:D

Wizard 23.02.2012 17:09

tgvrujh

mistrz temat.

Kosa93 23.02.2012 17:13

uy

jżs fcg! :D

gypsy 18.08.2013 14:04

a co mi tam, też sobie je*nę :D

hyuuj7

Błaszczu_WIŚLAK 18.08.2013 14:13

to żeś odkopała :D

Valandil 18.08.2013 15:01

uy766h

to i ja

gooro33 18.08.2013 15:32

yggggggggggggg

a raczej JG Jesteś Gejem hehe

StelmiOriginal 18.08.2013 15:58

tyyyyyyb

nice :)

Flinston 18.08.2013 16:16

ygu7t

10znaków

WiślakMyślenice 18.08.2013 16:18

Tak myślałem, żeby przeprowadzić małą innowację- przejeżdżać klawiaturą po ryju jak ręcznikiem i zobaczyć co wyjdzie ;P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl