Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

bebeto 22.11.2009 18:55

...i znowu te żałosne wrzutki... To jakaś masakra!!!!!

Lechista69 22.11.2009 18:55

Jop, Piotr Brozek Do Mlodej Ekstraklasy I Niech Sie Od Mlodych Ucza Kaleki!

Alvarez I Kirm Maja 200 Godzin Zostawac Po Treningach I Uczyc Sie Dosrodkowac!

Pawel Brozek Niech Zacznie Biegac!


Jedyny Pozytyw To Jirsak!

Genio 22.11.2009 18:55

holenderski trener z drugiej ligi uczony i szkolony od podstaw systemem tamtejszej szkoly trenerskiej, bedzie zdecydwanie lepszy niz znani nam i 'lubiani' polscy trenerzy

Żurawek 22.11.2009 18:56

Do czego to doszło, że trzeba się modlić o remis w derbach... :(

Denethor 22.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819671)
sam sie chlopcze otrzasnij...

pewnie na koncu poprzedniego sezonu piales z zachwytu nad wyczynami skorzy... a teraz nagle beee bo kilku kopaczy nie potrafi szybko wymienic pilki miedzy soba?!
taka jest nasza liga... chu#%$%# jak barsz... i czy to jestesmy my, czy legi, badz lech kopanina jest prawie taka sama...
widocznie nie mamy az tak dorbych kopaczy jakby sie wydawalo.... wiecej w tym farta i dyspozycji dnia....

ze zwalnianiem skorzy poczekalbym do konca sezonu...

Po co t aprowokacja ?!
Czy ja ci napisałem "chłopcze" ?!
Jeśli nie, to szanuj drugiego !
A na marginesie. Chwal sobie dalej P. Skorże. Twoja sprawa.
Dla mnie, to jest b. przeciętny trener. Dzisiejszego żenującego spektaklu mu z pewnością niezapomnę !

Lechista69 22.11.2009 18:57

Bez Honoru Bez Ambicji! Hanba!

Tasio1906 22.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tasio1906 (Post 819678)
"Jak nie wygracie, do domu z buta wracacie"!

Powinni za darmo do końca sezonu grać... I nie mówcie, że postawa Naszych "orłów" jest winna trenera

pysio 22.11.2009 18:58

obniżyć dziadom wypłaty o 70%..

AS82 22.11.2009 18:58

Wpusccie Rasiaka ! :lol:

jarek kazik 22.11.2009 18:58

patologia :(

mr_kwolf 22.11.2009 18:58

Nie wiem czy nie za szybko wpuścił tego Leszczaka, jeszcze są całe 4 minuty plus doliczony

pikey 22.11.2009 18:59

Pierwsze przyzwoite dośrodkowanie w meczu- Leszczak

pawelwislak 22.11.2009 18:59

oooo k*rwa leszczak na 5 minut O_o

krystiano 22.11.2009 18:59

Leszczka Na Ostatnie5 Minut Idioto!!!!!!!!!???????????!!!!!

wolfy 22.11.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 819695)
Macie Leszczaka...

I to na całe cztery minuty!!

To teraz musi jeszcze tylko dwie bramki strzelić:rotfl:

Lechista69 22.11.2009 19:00

Spoko, będzie remis i z tego wyniku musicie być zadowoleni :/

Syn Kangura z 1984 22.11.2009 19:00

Jesteśmy ku*** w dupie

madziar 22.11.2009 19:01

86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...

Schabek 22.11.2009 19:01

"Co wy robicie wy Białą Gwiazdę hańbicie "

Wstyd kompromitacja Skorża musi odejść !

emjot 22.11.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 819706)
86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...

na ławie zostali Cebanu, Burliga, Janik i Cantoro
wolałbyś któregoś z nich?
przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww.

For_FuN_ 22.11.2009 19:03

Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...takowych na dzisiaj nie ma w klubie, a to przez fatalnie prowadzona polityke kadrowa.

Lechista69 22.11.2009 19:04

Jeśli nowy trener to ktoś z zagranicy, Petrescu odpadł bo gwiazdeczki nie chciały zapierdalać na treningach i moim zdaniem takich będzie się trzeba pozbyć! Kazdy z was wie co mysli Pan Cupial... oj zbieraja sie ciemne chmury nad Mackiem :/

madziar 22.11.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 819710)
na ławie zostali Cebanu, Burliga, Janik i Cantoro
wolałbyś któregoś z nich?
przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww.

tu nie chodzi o to kogo wprowadzil tylko kiedy... 4 minuty przed koncem? spooooro za pozno zwlaszcza ze nasz przod gra dno! praktycznie caly mecz!

pikey 22.11.2009 19:05

Levadie zapomniałem, Lecha zapomniałem, Legie zapomniałem, ale tego tym cieciom nie zapomne

przemek1902 22.11.2009 19:05

Na tą gre nie da sie po prostu patrzeć.. Oni nie tworzą żadnego zgranego kolektywu! Wstyd i rozczarowanie..

brylant17 22.11.2009 19:05

dzieci już się cieszą.....

koyoot 22.11.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819653)
Ludzie zacznijcie trzeźwo patrzec na niektóre sprawy. "Rabini" prowadzą z nami 1-0, a skórokopy dalej grają "swoją" piłkę taką, którą sobie "pykali" przez pierwsze 35 minut. Co robi trener (nota bene po żenadach z Tottenhamem, Levadią, Lechem i Legią) ?
Nic !!!
Brońcie dalej "swojego trenerka" !

Nic? Zaraz zaczal wprowadzac zmiany w zespole. Co ma ****a sam wejsc na bopisko z karabinem i zaczac strzelac? Zacznijcie trzezwo myslec.

wolfy 22.11.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 819712)
Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...

Żeby pokonać Cracovie?!

bebeto 22.11.2009 19:06

Ciekawe co trener powie po meczu???? "liga będzie ciekawsza"

pysio 22.11.2009 19:06

mam nadzieje, że Skorża już do Krakowa nie przyjedzie, bo zostanie zwolniony od razu po końcowym gwizdku!!!!!!!!!

AS82 22.11.2009 19:06

co za wstyd ,niech wydupca Skorze bo z takim zaangazowaniem to sie w glowie nie miesci zeby podejsc do meczu

raztaman 22.11.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819688)
Po co t aprowokacja ?!
Czy ja ci napisałem "chłopcze" ?!
Jeśli nie, to szanuj drugiego !
A na marginesie. Chwal sobie dalej P. Skorże. Twoja sprawa.
Dla mnie, to jest b. przeciętny trener. Dzisiejszego żenującego spektaklu mu z pewnością niezapomnę !

zadna prowokacja, zadne obrazanie, jesli to cie urazilo to sorry...

po prostu irytuje mnie ostatnio napeirdalalnie na skorze.... bledy popelnia... ale do jasnej cholery nigdy nic nie osiagniemy jesli bedziemy zwalniac trenera po kilku nieudanych meczach...

powinno sie go rozliczyc po sezonie...

nie mam ochoty w tej chwili analizowac calego meczu, ile w tym winy trenera, itd....

ide ochlonac...

brylant17 22.11.2009 19:07

ja .......e

Żurawek 22.11.2009 19:07

Coś się skończyło. Kto zawinił? Nie mnie to oceniać. Pozostawiam to mądrzejszym ode mnie lub tym którzy mądrzejszymi się mienią.

Pieniądze szybko się skończą, a wstyd pozostanie na długo...

Denethor 22.11.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 819720)
Nic? Zaraz zaczal wprowadzac zmiany w zespole. Co ma ****a sam wejsc na bopisko z karabinem i zaczac strzelac? Zacznijcie trzezwo myslec.

1) Na "to coś" się nie da trzeźwo myślec !
2) No i co kolego, dało to coś, że aż musiałeś zareagowac na mój post ?!

redrum 22.11.2009 19:08

****A MAĆ!!!

TymonPRO 22.11.2009 19:08

Przegranie z Levadia Legia i Lechem nieboli tak jak dzisiaj

Eustachy 22.11.2009 19:08

Skorza powinien zlozyc dymisje na miejscu w Sosnowcu i juz nie wracac do Krakowa !!!

Lechista69 22.11.2009 19:09

ostatni mecz na kuponie ze Wisla strzeli gola... 370 zl w plecy ;(! Moze poprostu gwiazdki traktuja Macka jak kolege ? Przyjaciela? Ziomka ? Trzeba tam kogos z batem ktory bedzie ich nap.... !

ypeeh 22.11.2009 19:09

Ale wstyd...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl