![]() |
...i znowu te żałosne wrzutki... To jakaś masakra!!!!!
|
Jop, Piotr Brozek Do Mlodej Ekstraklasy I Niech Sie Od Mlodych Ucza Kaleki!
Alvarez I Kirm Maja 200 Godzin Zostawac Po Treningach I Uczyc Sie Dosrodkowac! Pawel Brozek Niech Zacznie Biegac! Jedyny Pozytyw To Jirsak! |
holenderski trener z drugiej ligi uczony i szkolony od podstaw systemem tamtejszej szkoly trenerskiej, bedzie zdecydwanie lepszy niz znani nam i 'lubiani' polscy trenerzy
|
Do czego to doszło, że trzeba się modlić o remis w derbach... :(
|
Cytat:
Czy ja ci napisałem "chłopcze" ?! Jeśli nie, to szanuj drugiego ! A na marginesie. Chwal sobie dalej P. Skorże. Twoja sprawa. Dla mnie, to jest b. przeciętny trener. Dzisiejszego żenującego spektaklu mu z pewnością niezapomnę ! |
Bez Honoru Bez Ambicji! Hanba!
|
Cytat:
|
obniżyć dziadom wypłaty o 70%..
|
Wpusccie Rasiaka ! :lol:
|
patologia :(
|
Nie wiem czy nie za szybko wpuścił tego Leszczaka, jeszcze są całe 4 minuty plus doliczony
|
Pierwsze przyzwoite dośrodkowanie w meczu- Leszczak
|
oooo k*rwa leszczak na 5 minut O_o
|
Leszczka Na Ostatnie5 Minut Idioto!!!!!!!!!???????????!!!!!
|
Cytat:
To teraz musi jeszcze tylko dwie bramki strzelić:rotfl: |
Spoko, będzie remis i z tego wyniku musicie być zadowoleni :/
|
Jesteśmy ku*** w dupie
|
86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...
|
"Co wy robicie wy Białą Gwiazdę hańbicie "
Wstyd kompromitacja Skorża musi odejść ! |
Cytat:
wolałbyś któregoś z nich? przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww. |
Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...takowych na dzisiaj nie ma w klubie, a to przez fatalnie prowadzona polityke kadrowa.
|
Jeśli nowy trener to ktoś z zagranicy, Petrescu odpadł bo gwiazdeczki nie chciały zapierdalać na treningach i moim zdaniem takich będzie się trzeba pozbyć! Kazdy z was wie co mysli Pan Cupial... oj zbieraja sie ciemne chmury nad Mackiem :/
|
Cytat:
|
Levadie zapomniałem, Lecha zapomniałem, Legie zapomniałem, ale tego tym cieciom nie zapomne
|
Na tą gre nie da sie po prostu patrzeć.. Oni nie tworzą żadnego zgranego kolektywu! Wstyd i rozczarowanie..
|
dzieci już się cieszą.....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe co trener powie po meczu???? "liga będzie ciekawsza"
|
mam nadzieje, że Skorża już do Krakowa nie przyjedzie, bo zostanie zwolniony od razu po końcowym gwizdku!!!!!!!!!
|
co za wstyd ,niech wydupca Skorze bo z takim zaangazowaniem to sie w glowie nie miesci zeby podejsc do meczu
|
Cytat:
po prostu irytuje mnie ostatnio napeirdalalnie na skorze.... bledy popelnia... ale do jasnej cholery nigdy nic nie osiagniemy jesli bedziemy zwalniac trenera po kilku nieudanych meczach... powinno sie go rozliczyc po sezonie... nie mam ochoty w tej chwili analizowac calego meczu, ile w tym winy trenera, itd.... ide ochlonac... |
ja .......e
|
Coś się skończyło. Kto zawinił? Nie mnie to oceniać. Pozostawiam to mądrzejszym ode mnie lub tym którzy mądrzejszymi się mienią.
Pieniądze szybko się skończą, a wstyd pozostanie na długo... |
Cytat:
2) No i co kolego, dało to coś, że aż musiałeś zareagowac na mój post ?! |
****A MAĆ!!!
|
Przegranie z Levadia Legia i Lechem nieboli tak jak dzisiaj
|
Skorza powinien zlozyc dymisje na miejscu w Sosnowcu i juz nie wracac do Krakowa !!!
|
ostatni mecz na kuponie ze Wisla strzeli gola... 370 zl w plecy ;(! Moze poprostu gwiazdki traktuja Macka jak kolege ? Przyjaciela? Ziomka ? Trzeba tam kogos z batem ktory bedzie ich nap.... !
|
Ale wstyd...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl