Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Gołota - Adamek (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6481)

DarekW 25.10.2009 18:29

Czekamy na wielkie walki Tomasza Adamka! New Polish Power!!! Jackowo Proud!

Wojtas 25.10.2009 18:42

A ja tam sadze ze kariera Andzeja wcale nie taka zakonczona.


Teraz zbierze sie dookola niego pelno cwaniaczkow i innych typow i widzac jego niemoc i słabosc będa rzucac mu wyzwanie.


Jak bedzie kasa,gruba kasa to kto wie moze i Golota wejdzie na ring.

DarekW 25.10.2009 19:06

Z pewnoscia Endrju jeszcze wyjdzie na ring aby zarobic kilka setek tysiecy pln lub usd. I z cala pewnoscia mu sie to nalezy!

buczo1985 25.10.2009 19:29

Podejrzewałem, że "Endriu" nie ma szans. Szkoda mi tylko stylu tej porażki. Nie jestem wielkim fanem boksu i samego Gołoty, ale jakiś tam sentyment z dawnych (dobrych) czasów został. A tu niestety w starym stylu trzask trzask i Andrzej leży:P

Wiślak-1990 25.10.2009 19:34

W sumie kto by nie chciał za tyle kasy po ryju dostać:rotfl:

darotsok73 25.10.2009 20:06

Trochę mnie dziwi wiara ludzi w to że Gołota potrafi jeszcze boksować. Przecież bokserem przestał być kilka lat temu , jeśli wogóle nim był.
Z wagi ciężkiej pozostała mu już tylko masa. Nie udało mu się raz , drugi i piąty i człowiek choć trochę myślący powinien wiedzieć że " czas ze sceny zejść". A tu wieczna chcica na kasę , dmuchanie balonu i kolejna jatka . Za rok jak się znowu ktoś z kasą zgłosi to Gołota stanie w ringu z Agnieszką Rylik , Guzowską , albo... Jolą Rutowicz. :D I przegra.

Misterio 25.10.2009 20:06

W pierwszej rundzie Andrew miał gardę niczym Muhamed Ali. :D

pysio 25.10.2009 20:07

a ja do końca trzymałem kciuki za Gołotę i liczyłem na jego metamorfozę w następnych rundach niczym Sylwester Stalone w Rokich :D

liczyłem, że Gołota zaraz zacznie boksować i pokaże Adamkowi gdzie jego miejsce, czyli w wadze... klasie... niższej :D

lucekj 25.10.2009 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 807809)
Widzę, że próbujesz na siłę zaklinać rzeczywistość i uciekać przed prawdą, która jaka jest każdy z nas miał szansę obejrzeć wczoraj.

nic próbują zaklinać rzeczywistości, Gołota nie jest moim idolem i nigdy nim nie był, podobnie Adamek.

Obydwóch bokserów lubię, lecz do Gołoty mam większy sentyment, stoczył kilka dobrych walk i zrobił dużo dla polskiego boksu.

Fakt faktem, że po 96 roku zaliczył więcej wpadek i było mi wstyd, ale mimo wszystko jakaś sympatia zawsze w kibicach zostawała i pomimo walk retransmitowanych w tele-expresie dalej mu kibicowałem.

Przyczyna porażki jest bardzo prosta, Andrzej jest już emerytem, a nei bokserem, co było widać wczoraj. Już we wcześniejszych walkach widać było, że jest coraz wolniejszy i porusza się w ringu jak wielki kloc, a po złamaniu ręki już w ogóle muchy nie może złapać.

Na dzień dzisiejszy nie można równać Adamka i Gołoty. Teraz trzeba kibicowac tylko temu pierwszemu.



EDIT:
PIERWSZEMU oczywiscie :]

!!IRIVER!! 25.10.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 807962)
Na dzień dzisiejszy nie ma można równać Adamka i Gołoty. Teraz trzeba kibicowac tylko temu drugiemu.

W czym mamy kibicować Gołocie? :foch:

Wiślak-1990 25.10.2009 20:19

A ja mam pytanie czy wyobraza sobie ktos walke Adamka z Kliczko? Bo ja nie bardzo to nie jest jego waga.

piter19 25.10.2009 20:19

wie ktoś coś o tej butelce co ją ktoś rzucił w 5 rundzie przed samym końcem walki??

South 25.10.2009 21:31

przykro było patrzeć jak Andrew upadał na deski ,coż to już nei te lata Andrzej ...

gigant 25.10.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 807970)
wie ktoś coś o tej butelce co ją ktoś rzucił w 5 rundzie przed samym końcem walki??

Butelka brązowa, bezzwrotna z piwa Żubr. Inne źródła mówią o zielonej z Lecha, ale jeszcze sprawdzę.

W.O.J.Z.I.N 25.10.2009 21:42

ciekawe jestem jak by ta walka wygladala gdyby Andrew byl mlodszy o10 lat

1q2 25.10.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 807969)
A ja mam pytanie czy wyobraza sobie ktos walke Adamka z Kliczko? Bo ja nie bardzo to nie jest jego waga.

Teraz to raczej ciężko to sobie wyobrazić...ale za kilka kilogramów przerobionych na mięśnie...być może.Zresztą nie czarujmy się - Adamek ma małe szanse by zostać mistrzem w jakiejś liczącej się organizacji.Natomiast pewnie ma szanse na jakiś na prawdę gruby pieniądz więc wd mnie dobrze zrobił - zaryzykował to że będzie przegrywał ale chyba gorzej dla jego kariery było by się kisić w niższej kategorii wagowej.

Arkas - już to pisałem, nie walił w nos a jarał dzointy:), znaczy się to mu znaleziono w moczu więc najpewniej jarał nie przed walką a wcześniej.A pisze o tym po raz drugi bo gdyby Tyson był na prochach to by to usprawiedliwiało Gołotę ale nie był więc tego argumentu nie powinno się podnosić.

Kowal! 25.10.2009 22:15

prosiłbym o autora i tytuł piosenki przy której wychodził "Master" lub ten wytatuowany (Janicki?) - 1sza walka .. jakiś polski rap.

Ciężko będzie Adamkowi, przynajmniej na początku. No ale zobaczymy jak to będzie jak trafi na jakiegoś sprawnego boksera, bo masowo mu brakuje do tej kategorii na pewno.

Arkas 25.10.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 807857)
Rozumiem przegrać z Tysonem po walce, ale uciekać z ringu? Tego mu nigdy nie wybaczę

Gdzieś czytał bodajże, że okazało się że Tyson był na jakiś prochach czy cóś i pewnie Gołota wyczuł sprawę i popier*olił sprawę.

Ogólnie szkoda Andrzeja, liczyłem ze pokaże więcej, ale już niestety nei te lata. Swoje osiągnął, czas na innych.
Mam nadzieję ze już na ring nie wyjdzie, bo jego ciosy idą w takim tempie, że zanim jeden doleciał do Adamka, to ten mu zdążył przyłożyc i jeszcze odskoczyc.

SiASiN 26.10.2009 01:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 808111)
Gdzieś czytał bodajże, że okazało się że Tyson był na jakiś prochach czy cóś i pewnie Gołota wyczuł sprawę i popier*olił sprawę.

Walkę z Tysonem uznano za nieodbytą, ponieważ w organizmie Tysona stwierdzono potem jakieś nielegalne środki.
Gołota sygnalizował w narożniku, że Tyson jest jakoś dziwnie pobudzony.

Andrew na walkę z Adamkiem był fatalnie przygotowany. Otłuszczony i nieruchawy przy takiej sprężynie jak Adamek musiał polec prędzej czy później.
Spodziewałem się, że walka "ma trwać" dłużej ze względu na dzięgi z reklam, ale o ustawianiu mowy być nie może, chopoki prały się zdrowo.

Dupy dał trener Colona, który po walce powiedział, że przecież Gołota był świetnie przygotowany. Powinien tak rozpisać trening żeby Gołota schudł, popracował nad szybkością, tymczasem Andrew poruszał się w ringu jak pijany wujek na weselu.
Każdy jego cios był sygnalizowany i Adamek w porę robił unik. Gołota w zasadzie w ogóle nie klinczował, przecież przy tej różnicy mas gdyby się zwyczajnie uwalił na Górala, ten przy takich szarpaninach, odpychaniach traciłby wiele sił.

Adamek obrósł w piórka po tym zwycięstwie. Sporo zyskał, pokonanie Gołoty, boksera coś tam jeszcze znaczącego w tym światku nie przejdzie bez echa. Jednak nie wróżę mu wspaniałej kariery w tej wadze. Facet nie ma mocnego ciosu. Zauważcie ile razy trafiał czysto Gołotę. Każdy z liczących się bokserów wagi ciężkiej zdążyłby w pierwszej rundzie dwa razy zabić tak przygotowanego Gołotę.

Jeśli teraz Adamek miałby walczyć w ringu, z którymś z gigantów ze wschodu (Kliczko, Wałujew) to po prostu przy pierwszym strzale nakryłby się butami, z gęby miał spaghetti, a z nosa pędzel.

wolfy 26.10.2009 04:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 808046)
Butelka brązowa, bezzwrotna z piwa Żubr. Inne źródła mówią o zielonej z Lecha, ale jeszcze sprawdzę.

To by się zgadzało.
Kto by zwrotnymi rzucał?

flamengista 26.10.2009 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 808041)
przykro było patrzeć jak Andrew upadał na deski ,coż to już nei te lata Andrzej ...

To prawda. Za starych dobrych lat padał na deski w dużo lepszym stylu. Wpadał na liny, prawie wypadając z ringu, jak leciał d.pą na ziemię to był prawdziwy huk. Potrafił także zaliczyć 3 knockdowny w jednej rundzie, czym może się pochwalić naprawdę niewielu pięściarzy.

A teraz wrażenie było takie, jakby ktoś upuścił pudding zrobiony do niedzielnego obiadku. Takie "plask" zamiast "bum".

TSW_forever 26.10.2009 08:36

[QUOTE=Kowal!;808080]prosiłbym o autora i tytuł piosenki przy której wychodził "Master" lub ten wytatuowany (Janicki?) - 1sza walka .. jakiś polski rap.

Master wychodził przy piosence Kultu "Knajpa morderców" z płyty "Tata Kazika".
Co do gali, to wybrałem się do Łodzi, celem obejrzenia sobie tej nowej hali i przyjrzenia się z bliska tzw. "walce stulecia" :) Wszystkie te walki przed Adamkiem, to raczej żenada. Na hali nic ciekawego się nie działo, kiepska organizacja, można było przez te 5 godzin oczekiwania znieść jajo z nudów. Sama hala OK, ale zaplecze na tej imprezie nie było zbyt ciekawe. Jedno stoisko, w którym mozna było jakąś szamkę nabyć i gigantyczne kolejki do niego. Podobnie nie za ciekawie przedstawiała się kwestia parkowania przed halą, ale tego akurat można się było spodziewać.
Na hali sporo wrzutów i prowokacji ze strony ŁKS-u. Co chwilę niosło się po hali "klubem Łodzi jest Ełkaes" oraz prowokacyjne "jebać RTS". Wyraźnie chłopcy czekali aż się wychyli ktoś z Widzewa, ale nic takiego nie nastąpiło.
Rozczarowała mnie też sama Łódź. Obeszliśmy wszystkiie (kilkadziesiąt) knajpy na Piotrkowskiej, w celu znalezienia TV z Orange Sport i obejrzenia meczu Wisły z Piastem, ale zupełnie bezskutecznie. Raptem w kilku mieli Cyfrę +, ale o Orange Sport można było zapomnieć.

Kowal! 26.10.2009 12:25

[QUOTE=TSW_forever;808162]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowal! (Post 808080)
prosiłbym o autora i tytuł piosenki przy której wychodził "Master" lub ten wytatuowany (Janicki?) - 1sza walka .. jakiś polski rap.

Master wychodził przy piosence Kultu "Knajpa morderców" z płyty "Tata Kazika".

chodzi mi jednak o utwór przy którym wychodził Janicki :)

WiślakNH 26.10.2009 16:05

Gdzie mogę obejrzeć całą walkę?Wcześniej jeszcze była na YT a teraz zablokowali najlepsze nagrania

R33 26.10.2009 20:19

Ipla może?

WIŚLAK1981 26.10.2009 20:45

Szkoda ,że tak perfidnie było widac,że Andrew zrobił to dla 300tys dol !!!!!!!!!!!!!! Smutny koniec kariery !!!!

AYALA 26.10.2009 21:11

Holyfield jest o 6 lat starszy od Gołoty i wciąż sobie całkim dobrze radzi.Jak równy z równym walczył z Wałujewem .Niech sie wiec Andrju weźmie za porządny trening to może jeszcze coś osiągnie.

WiślakNH 26.10.2009 21:32

Holyfield przegrał wygraną walkę z resztą z Wałujewem.
Według mnie Adamek ma duże szansę w wadze ciężkiej,nie będę sie rozpędzał pisząc,że zdobędzie pas mistrzowski,bo na to jeszcze za wcześnie,ale w obecnej chwili problemy miałby chyba tylko braćmi Kliczko.

Nawiązałem do kogoś powyżej i napisałem,że "z resztą wygrał z Wałujewem"

wolfy 26.10.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 808473)
Holyfield jest o 6 lat starszy od Gołoty i wciąż sobie całkim dobrze radzi.Jak równy z równym walczył z Wałujewem .Niech sie wiec Andrju weźmie za porządny trening to może jeszcze coś osiągnie.

Nie z jedną sprawną ręką. Ta walka pod względem sportowym to była pomyłka.

IncognitoTSW 26.10.2009 22:36

Holyfield to całkiem inny typ boksera. Wybiegany, nie siłowy.

Wałujew za parę lat będzie jak Gołota.

szprotson 27.10.2009 12:12

wszysto bylo ustawione!

_ukoL 27.10.2009 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 808473)
Holyfield jest o 6 lat starszy od Gołoty i wciąż sobie całkim dobrze radzi.Jak równy z równym walczył z Wałujewem .Niech sie wiec Andrju weźmie za porządny trening to może jeszcze coś osiągnie.

Nie każdy ma tak wytrzymały i odporny na upływ czasu organizm. Po Andrzeju było widać, że boks już nie dla Niego. Szkoda, bo darzę go sentymentem ale czasu się nie oszuka i po Gołocie widać, że to już koniec. Będę pełen podziwu jeżeli stanie jeszcze raz do walki, chociażby z Bowe'm lub kimś innym.

killzone 27.10.2009 13:29

a jeszcze co do Pasu Polsatu:

http://i.demotywatory.pl/uploads/125...by_xss_500.jpg

:rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl