![]() |
Ja bym chciał w koncu zobaczyc taki mecz, w ktorym Wisła bedzie sie musiala naprawde postarac o te 3 punkty, i jak sie juz rozpedzi to do 90 minuty (+ doliczone :D) nie odpusci ani chwili. Licze na dobry mecz, moze nawet byc remis, byleby w koncu jakis poziom byl...
|
Cytat:
|
Meczu na Canal+Sport nie będzie(odkodowanego:)). Za to jakieś inne mecze tej rundy powinni pokazać. Macie info:)
http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=382 |
spora część gwiazdek Amiki chce odejść z klubu, więc od dłuższego czasu robią wszystko, żeby cena za nich spadła. Mam nadzieję, że dotyczy to też meczu z nami
|
A ja mam nadzieję że to co mówiłem w innym temacie się spełni czyli że Kirm walnie hattricka:-p
A tak na serio to jestem bardzo ciekaw jaką formę prezentują nasi po tej przerwie na repre.Mam nadzieje że dziś wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i że będzie to ładny mecz w wykonaniu Wisły. Wynik stawiam 0:3 3xKirm :D |
Osobiście liczę na dobry widowiskowo mecz. Wynik, oczywiście mam nadzieję, że zwycięstwo, ale remis też nie byłby zły.
Do boju Wisełka! ;) |
że sie tak spytam..
Kto to jest Możdzeń? Czy to jest jakis bład moze na relacji? ? |
Wy chyba nie pojmujcie ze dla Amiki to juz ostatni dzwonek zeby nawiazac kontakt z gorą.
Jak wygraja to juz sa bliziutko Legii i maja do nas ramptem 8 pkt,co w przeciagu nawet do konca rundy nie wydaje sie byc az tak duza roznica. Zmierzam do tego ze oni maja wielka presje bo to dla nich super wazny mecz DLa nas tez ,do tego chcemy wziasc rewanz za zeszly sezon Bedzie wallkaaa :D |
Cytat:
|
Skład Amici wygląda słabiej od składu choćby Ruchu Chorzów:)
|
No ja nie wiem czy słabiej ... Lewandowski, Stilic, Peszko ...
|
Panie Dawidziuk: BOGUSKI a nie Bogucki następny komentator ehhh
|
No to naprawdę zaczeliśmy z "przytupem" ... dwie setki Lecha, mamy dużo farta
|
Teraz macie niepoprawni optymiści jak jedziemy Lecha 3-1. Może być dobrze ale będzie ciężko, bardzo ciężko.
|
Póki co cieniutko.
|
Taki początek:) Potem bedzie lepiej:)
|
Lewandowski to jest niesamowita panienka i cipka. Nie pogra dzisiaj. Nasi stoperzy wywracają go jak chcą.
|
Pawełek!!!! o matko co wybronił :D:D
|
czy Brożek nie powinien tego strzelać???
co jest z czuperowcem Kasprzikiem? forma czy kontuzja? |
Co się dzieje na lewej stronie naszej obrony??
|
póki co Irsaka nie widać a jak już jest przy piłce to babol. typowy mecz dla Sobola w środku, dużo walki, bardzo go brakuje
|
Ćwielong do zmiany. Spowalnia nasze akcje tylko.
|
LOL, ja wiem, że kibice Lecha lubią sobie pokrzyczeć i prowokować, ale śpiewanie...
"każdy to powie Cracovia rządzi w Krakowie" ... wobec osiągnięć obydwu klubów w ostatnich kilkunastu miesiącach, wyników ostatnich derbów, pozycji obydwu drużyn w tabeli oraz ogólnej atmosferze w obydwu klubach - jest groteskowo śmieszne :) |
do zmiany to jest raczej Diaz
|
ewidentny karny
|
w****** mnie ten sędzia ciekawe ile Amicka mu zapłaciła
|
Każdy to powie, Cracovia rządzi... w Charkowie?
:-) |
obym nie zapeszył ale Mario gra chyba mecz życia
|
Ciekawi mnie ile kuchenki zapłaciły sędziemu.
|
Karne może był ale na pewno nie ewidentny. Ja bym chyba też tego nie gwizdnął.
|
Wisła musi uspokoić gre...bo w takiej przepychanej kopaninie Lech jest dużo lepszy. Szkoda karnego i 2 sam na sam...ale Lech też miał swoje okazje.
|
Rudy frajer, karny ewidentny. Jak to był atak na piłke to ja święty jestem. I ten niby faul Marcelo pod koniec I połowy...
Najładniejszy mecz w tym sezonie Ekstraklasy, przynajmniej do przerwy. Trzeba coś ustrzelić w drugiej połowie. Rudy cieszy sie nową lodówką albo kuchenką... Cytat:
|
Cytat:
pewnie sprzętem AGD. Śmiech na sali co ten pan wyprawia. Każda wywrotka, pad Lechity i gwizdek...o sytuacji Małego w polu karnym nawet nie ma co się rozpisywać. |
Cytat:
A karny ewidentny. |
Cytat:
|
Komentator daje po dupie . . .
|
kto komentuję na TVP2 bo mam wrażenie, że za Amica jest...
|
amica kupiła sędziego?..
|
Sędzia jest strasznie dziwny gdzie ten był jakikolwiek faul Marcelo na Lewandowski to h** wie. Gwiżdze absurdalne sytuacje albo wogóle nie gwiżdze (karny).Co do gry to szybki mecz pomysł jest na grę co cieszy gramy piłką martwi skuteczność gdyż powinny być conajmniej 2 bramki dla Wisły.Cóż zobaczymy co pokarzą w drugiej połowie mam nadzieję że coś strzelimy.
|
Nikt z Wisły nie jest do zmiany bo kogo niby wprowadzić SKorża?? Łobo?? A co do sędziego to jest przecież korupcja ale Lech go nie przekupił tylko że to jest kibic Legii i nie chce by Wisła jak najdalej odskoczyła. Z drugiej strony dlaczego taki mecz sędziuje sędzia z Warszawy ciekawe kto to ustala pewnie też kibice Legii!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl