Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6310)

Eustachy 20.09.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skorża
Czasem takie mecze się zdarzają

Fragment z konferencji pomeczowej ze Skorza. Tak panie Macku, takie mecze sie zdarzaja. Z Levadia tez sie przydarzyly, co kosztowalo Wisle grube miliony i potezny wstrzas wewnatrz klubu. Tyle ze konsekwencje tegoz wstrzasu w zaden powazny sposob nie dotknely bezposrednich winowajcow, a zamiast tego zwolnienia i ciecia spotkaly wszystkich dookola poczawszy od dyr.sportowego, a skonczywszy na szukaniu oszczednosci w druzynie ME i wsrod sprzataczek. Nic dziwnego, ze na powtorke z Levadii nie trzeba bylo dlugo czekac.
Az strach pomyslec jak bedzie wygladalo trzecie podejscie Skorzy i jego "statycznych i znerwicowanych" pilkarzy do pucharowej konfrontacji.
Ale cos czuje, ze wcale nie bedziemy musieli czekac do kolejnej pucharowej wpadki, zeby po raz kolejny uslyszec ten oklepany slogan wypowiadany z tych samych ust.

As 20.09.2009 19:52

Szkoda ze chlopakom motywacji wystarczylo tylko na 5 kolejek. znowu sie zaczelo panienkowanie

SĘDZIA ZGRED 20.09.2009 19:52

Panowie - liga ogórkowa, drużyny ogórkowe a piłkarze....mizeria!!!! I teraz zastanawiam się czy to jest ta polska myśl szkoleniowa, że wszystko leży na głebokim dnie, albo niżej, że piłkarzy nie można lepiej wytrenować niż na Cyprze? A może muszą jeździć do piramidy jak za naszego wieszcza Teorii piłkarskiej Jurka Engela. A może to wina właścicieli klubów którzy nie chcą dawać na naszą skopaną grubych milionów bo widzą jaka to padaka a może PZPN....a może to lenistwo piłkarzy. Ja się pytam dla czego udało się siatkarzy wyciągnąć z dna europejskiego i światowego siatkarstwa na poziom wysoce światowy to czemu naszą skopaną się nie da. Jest ona systematycznie spuszczana w otchłań pisuaru wraz z moczem oddawanym w PZPN i przy jego aprobacie i biernym zadowoleniu z czerpania satysfakcji istnienia odpowiednich cyferek na koncie

rafal777 20.09.2009 19:54

Po pierwsze brawa dla Singlara!! On ledwo biegał a i tak raz przerwał groźną kontrę i naprawdę się starał. Panowi lamenty i lamenty na tym forum ale powiem Wam jedno, to się będzie powtarzać i powtarzać!! Zastanów się kibicu który lamentyjesz nad poziomem gry, zastanów przez chwilę. Po ilu ostatnich meczach Wisły coś nie pasowało, narzekałeś więcej niż chwaliłeś (jeśli chodzi o mnie to po 6 z 7, mimo wyników). A teraz pomyśl ile razy w tamtym sezonie narzekałeś, pewnie też sporo. Teraz przeanalizuj sobie w głowie że to jest właśnie poziom polskiej piłki. Narzekacie wszyscy na Wisłe a jest to Mistrz Polski. Pomyślcie o kibicach innych drużyn, które juz na starce tracą kilka punktów. Ja nie wierzę w to że Wisła zacznie grać super, po prostu nie wierzę że w takim składzie stać ich na kilka meczy z rzędu w brdzo dobrym stylu. To jest po prostu niemożliwe bo piłkarze polscy są po prostu słabi...Kto oglądał dziś derby Manchesteru ten widział co to jest piłka nożna i walka. Mam prośbę do Pawła Brożka by zerknął sobie na akcję Bellamy'ego. Napastnik na boisku jest po to by strzelać. Z 17 strzałów Brożek oddał jeden. Bellamy dziś przebiegł połowę boiska na pełnym gazie i minął jeszcze bramkarza. Dokonał tego w 90 MINUCIE!! Tak proszę państwa po 90 minutach gry na pełnych obrotach. A Ty Paweł chciałeś iść do Fulham? Po co? Po co się pytam, żeby spuścić głowę i popłakać? Gra Wisły jest moim zdaniem bardzo słaba. Jest to po prostu wyznacznik naszej ligi. Jeśli teraz wygramy mistrza w takim stylu to gwarantuje wszystkim że powtórzy się Levadia.

Co zmieniło się w porównaniu do poprzedniego sezonu? Tylko to że Brożek gra gorzej. Poza tym jest to samo. W Wiśle Kraków nie istnieją skrzydła. Dlaczego Kirm cały czas gra w środku a na lewej nie ma nikogo? Czy Pan trenerze tego nie widzi? Miała być agresja, pressing, a jest wyczekiwanie na to co zrobi rywal. Jesteśmy ewenementem na skalę światową że mając jednego napastnika wygrywamy mecze.

Ahh, można pisać i pisać... Gra jest słaba i to bardzo ale ja się nie łudzę że coś się zmieni, bo niby dlaczego?? Ci sami piłkarze którzy setki razy obiecywali, że teraz dadzą z siebie wszystko znów zawodzą. Jedyny pozytyw to to że stadion rośnie.

podszywacz 20.09.2009 19:55

Czytam i oczom nie wierzę. Jakbym był na forum legialive.pl. Narzekania, żale i płacz. Dla mnie dwa wnioski: każda seria ma kiedyś swój koniec oraz to że żadna drużyna w obecnym sezonie nie prezentuje dobrego, ładnego a przede wszystkim skutecznego futbolu, szczególnie nasi rywale Legia i Lech.

vabanq 20.09.2009 19:58

co ty .......isz?? MAm w dupie Lecha i Legie, patrze na nasz klub, i oczom nie wierze
!! Nie gadaj o serii bo owszem racja serie mozna miec i przerwac ale grajac chociaz cos. A Wisla od meczu z lubinem gra kiche jak sku****Masz racje ciesz sie z punktow bo przeciez remis i 6 wygrancyh robia swoje! Tylko ten zajebissty styl i poziom...

westersyl 20.09.2009 19:59

Gramy skandalicznie słabło, gdybyśmy za tydzień grali z Levadią nie mógłbym wykluczyć, że nie doszłoby do powtórki. Co gorsza pewnych rzeczy Skorża ich nie nauczy w szczególności techniki na to już za późno. Tak chwalony najlepszy defensywny pomonicki w Polsce nie potrafi z pierwszej piłki odegrać po ziemi, tylko zagrywa kolegom tak, że nawet Iniesta by tego nie skleił. Nie atakowany, piłka na 4 metry czy to jest do cholery aż tak trudne ? Oczywiście to nie problem tylko Sobola którego osobiście bardzo cenie lecz jest to obraz całej polskiej piłki. Patryk Małecki strzelił kilka bramek, a zachowuję się jakby nie wiem kto, do tego kompletnie nie myśli na boisku, chociaż on przynajmniej ma szybkość zwrotność i trochę techniki w przeciwieństwie do Łobodziński który nie dość, że nic nie potrafi to tak samo nie myśli. Niektórzy to chyba powinni wypić Tigera przed meczem żeby im się w głowie trochę rozjaśniło. Nie wiem ile razy można powielać te same błędy. Szlak mnie trafiał jak Łobodziński po raz n-ty pchał się na 2-3 zawodników Polonii. Ta drużna w ogóle nie czerpie przyjemności z gry w piłkę, wszyscy się wyzywają, ciągle pretensje, biegają tylko dlatego, że ktoś ich do tego zmusił. Mam u siebie w składzie zawodnika który ma trochę w głowie i podanie do nogi na 5 metrów nie jest dla niego problem jest nim Andraż Kirm ale niestety reszta drużyna sprowadziła go do tak niskiego poziomu, że on kompletnie nie istnieje, a to dlatego że on nie ma z kim tam po prostu grac. On się tym chaosie po prostu nie odnajduje, myślę, że nawet Messi też mógłby się nie odnaleźć. Światełkiem w tunelu jest to, że Garguła i Boguski wracają do zdrowia i jestem przekonany że oni sobie poradzą bo nawet mimo tego że ich nogi mogą nie być tak sprawne jak przed kontuzją to oni potrafią skorzystać z takiego czegoś jak "mózg" co w zupełności wystarczy na zgraje fizycznych, zagubionych grajków.

PS. Właśnie dlatego tak dobry zawodnik technicznie jak Tomas nie potrafi odnaleźć się w Wiśle, zgraja drewien to spowodowała, a on nie daje rady przystosować się do ich fizycznej filozofii. To samo się dzieje teraz z Kirmem.

kot 20.09.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 795061)
Szkoda punktów! bardzo szkoda. bo mecz u siebie. a za tydz znowu gramy jako gospodarz z Polonia W. mam nadzieje ze taki lodowaty prysznic znowu podziała na naszych chłopaków pozytywnie!!

Ps. mam nadzieje ze Skorza wreszcie da zagrac Jirsakowi od poczatku meczu a Diaza da na ławe

A ja mam nadzieję, że Jirsak wejdzie do gry ale za Sobola. Przykre, ale wyłącznie za nazwisko nikt nie powinien grać a po Sobolu na boisku pozostało już tylko nazwisko, tak jak po Cantoro. Już nawet nie motywuje drużyny i dlatego jego rolę przejął Małecki, który wraz z psioczącymi na wszyskich, tylko nie na własną żenadę Brożkami, tylko deprymują a nie motywują innych. Szkoda, że nie ma innych Jirsaków, możliwych zmienić Piotra Brożka, Pawła Brożka, Wojtka Łobodzińskiego, Andraża Kirma czy Patryka Małeckiego. No ale właśnie dlatego być może wymienieni chłopcy nie mają motywacji do gry, bo przecież pieniądze i tak zarabiają za małe, jak na swoje umiejętności, oczywiścuie w/g ich subiektywnie skrzywionej wyobraźni. Oby Marcelo jak najszybciej powrócił do gry, bo dzisiaj Singlar z kulawą nogą, podawał i grał lepiej niż zdrowy jak koń Piotrek Brożek czy doświadczony inżynier Jop, walczący podono z Marecelo o skład.

gigant 20.09.2009 20:02

Ludzie, jesli moja żona, po oglądnięciu derbów Manchesteru, i popisów w naszej lidze, stwierdziła że to nie ten sam sport, to szkoda słów. Dodam że ze sportu zna się tylko na tym, jak najszybciej ojebać mnie z mojej kochanej wypłaty i mam wrażenie że co miesiąc pobija kolejne rekordy.

podszywacz 20.09.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795069)
co ty .......isz?? MAm w dupie Lecha i Legie, patrze na nasz klub, i oczom nie wierze
!! Nie gadaj o serii bo owszem racja serie mozna miec i przerwac ale grajac chociaz cos. A Wisla od meczu z lubinem gra kiche jak sku****Masz racje ciesz sie z punktow bo przeciez remis i 6 wygrancyh robia swoje! Tylko ten zajebissty styl i poziom...

Tak, wiem, jesteś jednym z tych którzy uważają że jeżeli nie wygra się kilka do zera i nie dobije rywala to jest kicha. Ja jestem z tych który uważa że należy prowadzić w meczu i potem kontrolować grę a nie tracić siły i zawodników na bezsensowne ileś tam do zera. To nasza słaba liga i jej poziom powoduje że Wisła równa się z tym żałosnym poziomem.

brylant17 20.09.2009 20:05

Tottenham przebolałem Barce wytrzymałem Levadie przepłakałem Polonie Bytom noż ku.... mać

fst 20.09.2009 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 795057)
Zostawcie Małeckiego. Bądź co bądź w ostanich miesiącach to głównie dzięki jego grze zdobywaliśmy punkty:p

A dlaczego niby Malecki ma byc nietykalny? Narazie to sprawia wrazenie jakby mu sodowka do glowy uderzyla. Gra coraz slabiej i zamiast swoja gre poprawiac i skupiac sie na treningu to jeczy odnosnie nowego kontraktu. Jak komus na boisku cos nie wyjdzie to odrazu jest caly w pretensjach przy czym sam nie raz nie potrafi prosto kopnac pilki w banalnej sytuacji.
Generalnie to wg. mnie sytuacja wyglada tak, ze Maleckiemu przydalby sie jakis wstrzas, ktory sprowadzilby go ponownie na ziemie, bo za bardzo zaczal bujac w oblokach.

vabanq 20.09.2009 20:08

Pisze Ci ze **** z wynikami efektownymi! Pisze o w miare efektownej grze, a przede wszystkim efektywnej!I| nie pisz mi o wygranych kilka do 0, bo po takim klubie jak Wisla spodziewac sie mozna lepszego poziomu i to o wiele lepszego. Uwazasz ze mecze z Arka Lechia JAga czy Ruchem byly dobre? Bo ja tak nie uwazam, byly slabiutkie,od meczu z Levadia procz Lubina Wisla nie zagrala dobrego meczu, a uwazam ze taka druzyna i taki styl to wielkie nieporozumienie.

podszywacz 20.09.2009 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 795076)
Tottenham przebolałem Barce wytrzymałem Levadie przepłakałem Polonie Bytom noż ku.... mać

Niestety, żądzą nami emocje i duma. Nieważne MP, ważne że przegraliśmy z Lechem 1:4, zremisowaliśmy z Cracovią itp. Jak dla mnie piłka nożna to nie pływanie synchroniczne, nie liczy się wrażenie artystyczne lecz liczba punktów na koniec sezonu. Ludzie, ochłoncie!

rafal777 20.09.2009 20:10

Aha i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że w nastepnym meczu Paweł Brożek wejdzie na boisko z ławki w drugiej połowie. Nie wiem kto za niego będzie grał, może być nawet Singlar na jednej nodze. Paweł niech narzie pogra sobie w nowego pesa. Paweł Brożek powinien zrozumieć, że w Fulham po 2 takich meczach nie usiadłby na ławce ale na trybunach i to nie w Fulham a pewnie w Nottingam Forrest albo innym tego typu klubie. W piłce nożnej jest taka zasada: jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. W polskiej lidze jest troszkę inaczej: jesteś tak dobry jak twój ostatni dobry mecz...U nas nie ma czegoś takiego jak konsekwencje, nie ma. Dziecko wychowuje się motywując do dobrego zachowania, do dobrych uczynków za zlę karcąc. W polskiej piłce tak czy siak nie spotkają cię żadne konsekwecje tylko zmieniony zostanie trener. Czy naprawdę trudno zrozumieć, że jesteście Panowie gwiazdami ligi nr 77 na świecie?? Ta liga nie znaczy nic, NIC! A wy myślicie że jak się strzeli w niej raz w słupek to jest się kimś...

podszywacz 20.09.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795078)
Pisze Ci ze **** z wynikami efektownymi! Pisze o w miare efektownej grze, a przede wszystkim efektywnej!I| nie pisz mi o wygranych kilka do 0, bo po takim klubie jak Wisla spodziewac sie mozna lepszego poziomu i to o wiele lepszego. Uwazasz ze mecze z Arka Lechia JAga czy Ruchem byly dobre? Bo ja tak nie uwazam, byly slabiutkie,od meczu z Levadia procz Lubina Wisla nie zagrala dobrego meczu, a uwazam ze taka druzyna i taki styl to wielkie nieporozumienie.

A nie przyszło Ci do głowy że to bardziej skomplikowany problem? Brak transferów, słaby budżet, gra na wyjeździe cały czas? Mecze były słabe ale wygrane! Nie po farfoclach, fuksach jak Lech lecz sprawiedliwie wygrane!

tylko_na_kilka_dni 20.09.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 795072)
A ja mam nadzieję, że Jirsak wejdzie do gry ale za Sobola. Przykre, ale wyłącznie za nazwisko nikt nie powinien grać a po Sobolu na boisku pozostało już tylko nazwisko, tak jak po Cantoro. Już nawet nie motywuje drużyny i dlatego jego rolę przejął Małecki, który wraz z psioczącymi na wszyskich, tylko nie na własną żenadę Brożkami, tylko deprymują a nie motywują innych. Szkoda, że nie ma innych Jirsaków, możliwych zmienić Piotra Brożka, Pawła Brożka, Wojtka Łobodzińskiego, Andraża Kirma czy Patryka Małeckiego. No ale właśnie dlatego być może wymienieni chłopcy nie mają motywacji do gry, bo przecież pieniądze i tak zarabiają za małe, jak na swoje umiejętności, oczywiścuie w/g ich subiektywnie skrzywionej wyobraźni. Oby Marcelo jak najszybciej powrócił do gry, bo dzisiaj Singlar z kulawą nogą, podawał i grał lepiej niż zdrowy jak koń Piotrek Brożek czy doświadczony inżynier Jop, walczący podono z Marecelo o skład.

masz racje, Sobol dzisiaj cieniutko. W poprzednich meczach tez sie nie wyroznial, ale nie gral tak fatalnie jak dzisiaj. Mimo wszystko uwazam, ze w kolejnym meczu powinien zagrac. Obok Tomka Jirsaka. Diaz to jest obronca i niech gra na tej lewej stronie!

*KoTeK* 20.09.2009 20:16

Słabo było i tyle. Za tydzień Polonia Warszawa i oby dalej do przodu. Wiele klubów w ciemno by wzięło taki początek sezonu.

vabanq 20.09.2009 20:17

Haha nie po fuksach mowisz? Hm, to w takim razie Arka Gdynia , gra z LEchia itp itd to byl sen.. Budzet slaby? Kazal im ktos odpasc z Levadia? Co do gry na wyjezdzie nie gadaj bo i doping i zawsze z 1,5 tys ludu jest, po prostu sa slabi jak dupa weza i tyle w temacie, nie traktuj ich jak bogow, ja nie mam zadnego usprawiedlwienia. Bo mozna grac i przegrywac czy remisowac ale po meczach na poziomie a nie takim jaki dzisiaj i od kilku meczy prezentuje Wisla!

podszywacz 20.09.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795085)
Haha nie po fuksach mowisz? Hm, to w takim razie Arka Gdynia , gra z LEchia itp itd to byl sen.. Budzet slaby? Kazal im ktos odpasc z Levadia? Co do gry na wyjezdzie nie gadaj bo i doping i zawsze z 1,5 tys ludu jest, po prostu sa slabi jak dupa weza i tyle w temacie, nie traktuj ich jak bogow, ja nie mam zadnego usprawiedlwienia. Bo mozna grac i przegrywac czy remisowac ale po meczach na poziomie a nie takim jaki dzisiaj i od kilku meczy prezentuje Wisla!

Jesteś w błędzie kolego. Nie traktuję ich jak bogów ale z drugiej strony nie zwalniam trenera i nie wymieniam 3/4 składu bo im jeden mecz nie wyszedł i Levadia mi się dalej czkawką odbija.

vabanq 20.09.2009 20:22

a kto zwalnia trenera? Kto wymienia 3/4 skladu? Spoko, Ciebie satysfakcjonjuje gra i poziom Wislakow,ale mnie nie i to probuje wyrazic. I nie mow, ze 1 mecz nie wychodzi bo im zadne ostatnie mecze nie wychodza

KaRaSTSW 20.09.2009 20:25

Jak zaczynała sie liga to wszyscy pisali byle miejsce 1-3 zeby grac w pucharach. bo gramy wszystkie mecze na wyjezdzie. Teraz jest lider 4 pkt przewagi i wszyscy płaczą ......

vabanq 20.09.2009 20:28

JA od nich nie wymagam 1 miejsca i przewagi 20 pkt. JA wymagam od ludzi pobierajacych taka kase zaangazowania i oddania w swoja prace. I **** z taka gra, czym tu sie podniecac! Tym ze bedzie mistrz i odpadniecie z mistrzem Luksemburga? hmm..

podszywacz 20.09.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795087)
a kto zwalnia trenera? Kto wymienia 3/4 skladu? Spoko, Ciebie satysfakcjonjuje gra i poziom Wislakow,ale mnie nie i to probuje wyrazic. I nie mow, ze 1 mecz nie wychodzi bo im zadne ostatnie mecze nie wychodza

Odpowiedz na jedno pytanie: co wolisz? MP po takiej grze w całym sezonie jak obecna gra czy 3-4 miejsce "idziemy na miszcza" po fantastycznych, trzymających w napięciu meczach z bramkami w końcówkach? Ja już wybrałem.

FajQ 20.09.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 795088)
Jak zaczynała sie liga to wszyscy pisali byle miejsce 1-3 zeby grac w pucharach. bo gramy wszystkie mecze na wyjezdzie. Teraz jest lider 4 pkt przewagi i wszyscy płaczą ......


Jasne że się cieszymy ale nie uważasz że gramy dosłownego hu*a?
bardzo dobry przykład Mu-MC oglądałeś ?Jeśli tak to masz porównanie gdzie jesteśmy.
My naprawde nei wymagamy od kopaczy dużo wystarczy trochę ruszyć dupę i pobiegać wystarczy ruszyć mózgiem i trochę pomyśleć(Mały).Czy to jest aż tak wiele ? Z takim podejściem nigdy nic nei osiągniemy w Europie. Owszem na Polską drużynę jesteśmy mocni ale w porównaniu do Europy to jesteśmy w ciemnej dupie i to że jesteśmy liderem niektórym przysłania prawdziwą wartość naszej drużyny.
Chciałbym jedno abyśmy zaczęli GRAĆ piłką i żeby piłkarze pokazali że chcą wygrywać.

rafkur 20.09.2009 20:33

Ot taki mecz A-klasowy (chociaż tam przynajmniej chłopakom zależy).Niestety nasi z każdym meczem grają coraz gorzej i nie chodzi tu o narzekania tylko sorry ale tego już powoli nie da się oglądać. Najlepszy na boisku jak by to dziwnie nie brzmiało Pawełek. Może i dobrze że zremisowali - kubeł zimnej wody się przyda żeby potem nie było masakry z Lechem czy Legią. Tylko czy ktoś wyciągnie z tego żałosnego meczu wnioski....?

zst 20.09.2009 20:34

Nd. 19.09.09 (16:56)
I-sza połowa (+1) 00:46:19
II-ga połowa (+3) 00:48:21
Wynik meczu
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1 - 1 ( 0 - 1 )
Suma punktów za sytuacje do zdobycia gola (jakość meczu)
Wisła Kraków - Polonia Bytom 29 - 9 ( 4,50 )
3 min. Nowak Tomasz . . kartka [ żółta kartka . . zagranie ręką ]
4 min. Głowacki Arkadiusz . . wolny [ nad poprz. (18) . . -2 ]
4 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ wdp. . . 1 ]
5 min. Kirm Andraz . . akcja [ sns. . + 3,5 ]
5 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ wdp. . . 2 ]
12 min. Małecki Partyk . . akcja [ szp. (zabl.) . - 2 ]
12 min. Głowacki Arkadiusz . . akcja [ szp. . + 1 ]
12 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ strzał + obrona . . 1 ]
16 min. Bazik Marek . . akcja [ szp. . + 6 ]
16 min. Pawełek Mariusz . . bramkarz [ szp. . . -1 ]
20 min. Brożek Paweł . . akcja [ szp. (zabl.) . + 2 ]
29 min. Małecki Partyk . . akcja [ złe przyjęcie - bez strzału . . 2 ]
33 min. Głowacki Arkadiusz . . akcja [ główka . - 1 ]
34 min. Głowacki Arkadiusz . . akcja [ szp. . - 2 ]
37 min. Małecki Partyk . . akcja [ szp . - 2 ]
47 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ dośr. + piąstkowanie . . 1 ]
49 min. Pawełek Mariusz . . bramkarz [ wdp. . . 1 ]
51 min. Junior Díaz . . kartka [ żółta kartka . . wślizg w nogi ]
54 min. Bazik Marek . . akcja [ główka . - 1 ]
54 min. Podstawek Grzegorz . . akcja [ główka . + 2 ]
54 min. Pawełek Mariusz . . bramkarz [ strzał + obrona . . 2 ]
59 min. Singlar Peter . . akcja [ szp. . - 1 ]
66 min. Kirm Andraz . . dystans [ w poprz. (20) . . 2 ]
66 min. Jirsak Tomas . . akcja [ główka . + 2 ]
66 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ strzał + obrona . . 2 ]
69 min. Małecki Partyk . . akcja [ szp. . - 2 ]
80 min. Jirsak Tomas . . dystans [ w środek (20) . . 1 ]
83 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ wdp. + przechwyt . . 1 ]
84 min. Ćwielong Piotr . . akcja [ szp . + 6 ]
84 min. Skaba Wojciech . . bramkarz [ szp. . . -1 ]
93 min. Sobolewski Radosław . . akcja [ szp. . - 1 ]




Opis zdarzeń na boisku:
- bramkarze - skala ocen od -3 (kompromitacja) do +3 (obrona karnego)
(+3) oznacza doskonałą interwencję (obrona karnego)
(+2) oznacza bardzo dobra interwencję
(+1) oznacza poprawną interwencję
(-1) oznacza niezawinioną przez bramkarza utratę gola lub błąd przy interwencji
(-2) oznacza zawinioną przez bramkarza utratę gola
(-3) oznacza kompromitujący błąd i utratę gola
- dystans i wolne - skala ocen od -3 (wysoko i daleko) do +3 (gol)
(+3) gol
(+2) groźny strzał
(+1) strzał w światło bramki
(-1) grożny strzał
(-2) dość niecelny
(-3) bardzo niecelny
- akcja- sytuacje podbramkowe w zależności od zagrożenia od 1 do 3, (+) to celne a (-) niecelne (dodatkowe 3 pkt. za gola)
(+3,5) sam na sam z bramkarzem lub do pustej bramki
(+3) bardzo dobra sytuacja
(+2) trudniejsza sytuacja
(+1) strzał z pola karnygo lub celny z dystansu lub z wolnego
Skróty:
-sns- sam na sam
-wdp- wyjście do piłki
-szp- strzał z pola

podszywacz 20.09.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795093)
JA od nich nie wymagam 1 miejsca i przewagi 20 pkt. JA wymagam od ludzi pobierajacych taka kase zaangazowania i oddania w swoja prace. I **** z taka gra, czym tu sie podniecac! Tym ze bedzie mistrz i odpadniecie z mistrzem Luksemburga? hmm..

Ja na ten przykład porażkę z Levadią uważam za wypadek przy pracy, owszem, za kompromitację również. To mogło się zdarzyć każdemu ale niekoniecznie może powtórzyć się ponownie.

KaRaSTSW 20.09.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 795099)
Jasne że się cieszymy ale nie uważasz że gramy dosłownego hu*a?
bardzo dobry przykład Mu-MC oglądałeś ?Jeśli tak to masz porównanie gdzie jesteśmy.
My naprawde nei wymagamy od kopaczy dużo wystarczy trochę ruszyć dupę i pobiegać wystarczy ruszyć mózgiem i trochę pomyśleć(Mały).Czy to jest aż tak wiele ? Z takim podejściem nigdy nic nei osiągniemy w Europie. Owszem na Polską drużynę jesteśmy mocni ale w porównaniu do Europy to jesteśmy w ciemnej dupie i to że jesteśmy liderem niektórym przysłania prawdziwą wartość naszej drużyny.
Chciałbym jedno abyśmy zaczęli GRAĆ piłką i żeby piłkarze pokazali że chcą wygrywać.

Ogladałem ale nie mozna porównywac najlepszej ligi świata z liga Polska . Ten mecz elektryzował całą Europe jak napisano w onecie był kosmiczny .... Ale to nie zmienia faktu ze Nasi słabo dzisiaj zagrali :(

podszywacz 20.09.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795093)
JA od nich nie wymagam 1 miejsca i przewagi 20 pkt. JA wymagam od ludzi pobierajacych taka kase zaangazowania i oddania w swoja prace. I **** z taka gra, czym tu sie podniecac! Tym ze bedzie mistrz i odpadniecie z mistrzem Luksemburga? hmm..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795104)
tak? A Vitoria Guimaress, Valerenga, Dynamo to tez wypadki? Przeciez takie mecze powtarzaja sie Wisle bardzo czesto..

Oj, uogulniasz. Zupełnie inne czasy porażek, inni trenerzy, zawodnicy. Dodaj jeszcze do tego słabą skorumpowaną ligę, braki w każdym zakresie (szkółki, scouting) i masz odpowiedź na problem.

jasnyGwint 20.09.2009 20:41

.......icie takie głupoty, że aż żal to czytać. Nagle się wszyscy obudzili i im przeszkadza chujowa gra. Pora się opamiętać i przyjąć do wiadomości, że nasza liga to dno i kilometr mułu. To przecież nie przypadek, że zajmujemy 70 miejsce na świecie, to nie przypadek, że żaden polski piłkarz nie gra w wielkim zachodnim klubie podczas gdy grają w nich Czesi, Słowacy, Białorusini, Ukraincy, o piłkarzach z Bałkanów nie wspominając. To nie przypadek, że piłkarzy z polskiej ligi, którzy coś tam grali w europejskich średniakach można policzyć na palcach jednej ręki. Przecież Brożek nie od dziś gra jak obrażona pipa, Łobo gra niezmiennie chujowo od dwóch lat, Małecki mimo, że po za opierdalaniem kolegów niewiele mu wychodzi jest i tak najlepszy w drużynie, a stałe fragmenty w naszym wykonaniu to zerowe zagrożenie dla bramki przeciwnika, ale to przecież trwa od zawsze. W krainie ślepców mamy drużynę jednookich, i jeżeli komuś nagle zaczęła przeszkadzać chujowa gra bo zremisowaliśmy jeden mecz to jest chyba zwykłym kretynem.

Prawda jest taka, że przy odrobinie amikowego farta Polonia wyjechała by dziś z Sosnowca z bagażem 5ciu bramek. Oczywiście to nie zmieniło by faktu, że nasi zawodnicy (tak jak i reszta ligi) nie potrafią przyjąć piłki, podać, o strzale w światło bramki nie wspominając, bo to wszystko prawda, ale 3 punkty zostały by w Sosnowsu. No sorry, mieliśmy poprzeczke, ze 3 sytuacje sam na sam, nieuznaną bramke, a całe forum płacze, że gramy padake choć doskonale wie, że jest to specyfika cienkiej jak dupa węża i biednej ligi - dla mnie to jest chore. To tak jakby pływać w szambie i narzekać, że śmierdzi.

darotsok73 20.09.2009 20:41

Wróciłem właśnie z Sosnowca. Przyznam , że jestem kompletnie skołowany tym co widziałem na boisku.
To naprawdę była moja Wisełka ? Mistrz Polski ? W meczu ?? z Polonią stoimy na boisku , gramy nieudolną piłkę w poprzeg boiska ? Reprezentanci i gwiaździóry nie chcą biegać i nie potrafią w światło bramki strzału oddać. Panowie macie honor i ambicję ? Myślałem że wstydu po Estończykach starczy na więcej niż 6 kolejek ligowych. Taaa , wiem , mecz nie wyszedł , z tym że myślałem że zawodowstwo do czegoś zobowiązuje , że o gigantycznych zarobkach nie wspomnę. Puchary Was raczej nie męczą , gracie raz na tydzień , upału strasznego nie było i proszę po 30 min. to 7 zmian trzeba by przeprowadzić.
Brozie (szczególnie nasz reprezentant Paweł) kwalifikują się na rodzinną ławkę rezerwowych , co się stało z Sobolem ? (nie tak dawno na R22 śpiewał "Jo sie wos pytom co to jest Polonia Bytom :D )
Nie umiecie piłki celnie i w tempo podać ? Słychać narzekania na Kirma , a przecież on tu nie ma z kim grać.
Piłkarze , macie zapierd.......

Ps. Przynajmniej wreszcie Pawełek normalnie zagrał.

Tak , jasnyGwint , masz rację , DNO i KILOMETR mułu...

fialo 20.09.2009 20:43

Brożek w Premiership. Małecki z kontraktem 40 tys. miesięcznie. Diaz w Ligue1. Ćwielong podporą reprezentacji. Sobolewski w West Hamie. Piotr Brożek do kadry !

Tak zatytułowane artykuły czytałem ostatnio w Internecie. Po dzisiejszym spotkaniu( meczem tego nazwac nie mozna, bo mecz to był w derbach Manchesteru) te nagłowki brzmią jak żart. I to śmieszny, a nie Strasbourgerowy. Nasi wielcy piłkarze "grali" dzisiaj, tak jakby mieli na wszystko wy***bane, bo mecz sie i tak sam wygra. OTÓŻ NIE. Każdy mecz nawet z Polonią B. u siebie trzeba wybiegać. Przeciwnicy sami goli sobie strzelać nie będą.

Osobny akapit poświęcę Łobo, bo to co ten gościu wyprawia na boisku to jest TRAGEDIA, ŻENADA, MASAKRA - wymieniać dalej? Mam 18 lat, coś tam piłkę kopałem, niestety kontuzja i marzenia o karierze można między bajki włożyć. Jednakże myślę, że technikę mam od niego lepszą. To co facet jest drewniany i PRZERAŹLIWIE, PRZERAŹLIWIE wolny - tego się nie da opisać. Taki zawodnik gra w drużynie Mistrza Polski i w reprezentacji. Coś tu jest nie tak.

JEDYNY piłkarz który się mi dzisiaj podobał do JIRSAK. Po wejściu na boisko zawsze był pod grą, szukał piłki, wystawiał się rozgrywał. Niestety w następnym meczu oczywiście usiądzie na ławce. Skorża się przywiązał do Diaza z Sobolewskim w środku, nie wiadomo z jakich powodów.. Wobec katastrofalnej formy Łobo proponuje trochę zaryzykować, posadzić go na ławie, na prawą pomoc przesunąc Kiro, Diaz na lewą, a Jirsak w środku. Koniec, strasznie jestem dzis wkur***ny. Miał być taki piękny handicap...

vabanq 20.09.2009 20:43

To powiedz co musza zrobic ci ludzie by grac choc na takim poziomie jak z Zaglebiem? Przegrac kolejny mecz ze slabeuszem? Przeciez ich stac na niezly poziom i nie zaprzeczysz chyba.. Stac ich i pokazali to w meczu z Zaglebiem, ale od tego czasu zamiast zmazywac to co poczynili z Estonczykami, znow wracaja do tego samego..!

podszywacz 20.09.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 795113)
To powiedz co musza zrobic ci ludzie by grac choc na takim poziomie jak z Zaglebiem? Przegrac kolejny mecz ze slabeuszem? Przeciez ich stac na niezly poziom i nie zaprzeczysz chyba.. Stac ich i pokazali to w meczu z Zaglebiem, ale od tego czasu zamiast zmazywac to co poczynili z Estonczykami, znow wracaja do tego samego..!

Temat bardziej rozwinął jasnyGwint w swoim poście. W 100% się z nim zgadzam i to chyba zamyka dyskusję. Wiem, każdy z nas kocha Wisłę i chciałby dla niej jak najlepiej ale niestety, nasza liga jest w dupie, dno i kilometr mułu!

Gargamel 20.09.2009 20:50

Gdzie się podział ten styl "efektowny" o którym tak się Skorża rozwodził? Czy istniał?.... brak słów jak oni grają.

AYALA 20.09.2009 20:52

indolencja pod bramką Polonii była porażajaca.Myśle że nad wykończeniem akcji powinien Skorża więcej na treningach popracowac bo w środku pola gra była całkiem przyzwoita.

Marszałek 20.09.2009 20:55

Markus napisał,że dziś kopacze grali tak,jakby chcieli pokazać Cupiałowi, że fajnie by było jakby ich puścił do innych klubów itd. Że ten mecz miał jakiś podtekst. A wg mnie Cupiał puścił by ich wszystkich, tylko ****a,że nikt ich kupić nie chce. To jest tragiczne. Jesteśmy na tych komediantów skazani.

spartan 20.09.2009 20:56

Nie da się wygrywać wszystkich meczy w sezonie. Nikt o zdrowych zmysłach tego nie oczekuje. W tej beznadziejnej kopaninie akurat jesteśmy drużyną, która jest na czele. Nic to nie zmienia. Jesteśmy na czubie słabiutkiej ligi. Ale szlag człowieka trafia, gdy zawodnicy nie potrafię podejść z pokorą do tego co robią. Nie mam zamiaru zastanawiać się jakimi wiślakami są Brożek i Mały, nie mam zamiaru zastanawiać się jakie mają problemy. Ale, gdy widzę tak skrajny egoizm w ich grze jak dziś, gdy widzę, wieczne pretensje do całego świata, gwiazdorskie pozy i maniery to mam proszę w myślach zarząd żeby sie ich pozbyli. Tak są wyróżniającymi się zawodnikami w słabiutkich rozgrywkach ale z ich podejściem i charakterem mogą zostać jedynie 7 zmiennikami przeciętnej europejskiej drużyny... To co dziś wyprawiali na boisku wołało o pomstę do nieba. I zamiast Brożka z Małeckim można to samo napisać o każdym z graczy. (Poza Pawełkiem)

JrQ- 20.09.2009 20:57

Co WY .......icie, gra byla dobra, i gdyby chocby Glowacki w pierwszej minuecie z wolnego, czy Kirm w 5 to do przerwy powinno juz byc z 3-1...Mielismy pecha, co nie zmienia faktu, ze nasz atak Malecki_Brożek to porazka. Gdyby byl dzis na ich miejscu duet Franek - Zuraw, to wygralibysmy z 8-1..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl