Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

LanceTS 26.01.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 847212)
Mam jedno pytanko odnośnie biletów. To eventim dziala również na tej zasadzie, że można sobie iść np. do Empiku, który znajduje się na tej liście i zakupić bilet ? :)

Ja chcialem tak kupic na placu centralnym i dowiedziałem się że najpierw trzeba zamówić, zapłacić przez internet a potem dopiero można odebrać.

zim zum 27.01.2010 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 847221)
Ja chcialem tak kupic na placu centralnym i dowiedziałem się że najpierw trzeba zamówić, zapłacić przez internet a potem dopiero można odebrać.

To dziwne. Wygrzebałem teraz na ich stronie coś takiego:
Cytat:

Gdzie, oprócz strony internetowej mogę kupić bilety?
Bilety można zakupić w sieci punktów dystrybucyjnych EVENTIM, których szczegółową listę znajdziesz pod tym adresem: http://www.eventim.pl/portal/pl/outlety/polska/.
Myślałem, że działa to na takiej zasadzie jak ticketpro. Aczkolwiek może i tak działa, tylko pracownicy Empiku bardzo często odpowiednio nie działają.

matern 27.01.2010 11:47

Nie rozumiem was troche. Skoro system ten działa jak działa to po co kupować bilety w ten sposób skoro biletów na halę jeszcze nigdy nie brakło i przyjście na R22 nawet w godzinie meczu gwarantuje wejscie na owe spotkanie;)

massoud 27.01.2010 20:26

Cytat:

Awans wiślaczek w Pucharze Polski


Koszykarki Wisły bez większych kłopotów awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski pokonując ŁKS Siemens-AGD Łódź 83-54. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Ewelina Kobryn - 20.

Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Siemens-AGD Łódź 83-54
(34-6, 12-18, 24-13, 13-17)

To był, zresztą zgodnie z przewidywaniami, mecz z gatunku - bez historii. Wiślaczki szybko zmiażdżyły przeciwniczki, prowadząc już po I kwarcie 34-6. Wszystko to za sprawą aż 20 zdobytych punktów z rzędu od stanu 14-6.
W kolejnych kwartach trener José Hernandez mógł więc dać pograć zawodniczkom, które w innych spotkaniach wychodziły na parkiet w o wiele krótszych wymiarach czasowych.

wislaportal.pl

wswit 28.01.2010 09:01

Ja juz od dawna kupuje biletu w Empiku i nie ma problemu.( kupowałem min w plazie i na Bora komorowskiego )Idziesz i kupujesz bez wczesniejszego zamawiania.

Roger_biezanow 28.01.2010 13:59

Galeria z wczorajszego meczu Pucharu Polski;)
Zapraszam do oglądania.

Roger_biezanow 30.01.2010 23:34

Wisła - Super Pol Leszno - zdjęcia

Arkas 31.01.2010 00:38

Publikuje ktoś jeszcze jakieś galerie w necie z meczów oprócz powyższego fotoreportera?

LanceTS 31.01.2010 00:51

na róznych Wiślackich stronach masz rózne galerie.


Edit/

@lek

ja sie z kumplami zakładalem to stawialismy tak mniej wiecej 200-300.

@lek 31.01.2010 00:59

Pi razy drzwi ile w młynie?

Ałgaja 01.02.2010 18:58

Zakończyło się głosowanie na uczestniczki Meczu Gwiazdy Euroligii.
Mobilizacje największą wykazali kibice Fenerbahce i Jekaterinburga, ale na niewiele się ona zdała, w związku z limitem 2 zawodniczek z jednego zespołu.
Także całkiem udane głosowanie ze strony kibiców Wisły, które wieńczą 2 zawodniczki w s5: Marta po stronie Europy i Janell po stronie Reszty Świata.

Cytat:

After voting closed for the EuroLeague Women All-Star Game 2010 on Jan 31st,, FIBA Europe has announced the top vote-getter and thus starters in the game which will feature Europe taking on the Rest of the World and will take place in Gdynia, Poland on March 9th.
The Top-5 vote-getters in the public vote for the Europe team by position were:
C-Nevriye Yilmaz
F-Sandrine Gruda
F- Agnieszka Bibrzycka
G- Marta Fernandez
G- Becky Hammon
The Top-5 vote-getters for the Rest of the World by position were:
G-Diana Taurasi
G-Penny Taylor
F-Nicole Powell
C-Janell Burse
F-Sophia Young

Powell falls under the rule which sets a limit of two players per club participating in the All-Star Game. Fernandez and Taylor received more votes and they will be the two players representing Fenerbahce in the All-Star Game. The same rule applies for the player with the next most votes, Cappie Pondexter of UMMC Ekaterinburg. This means the player replacing Nicole Powell will be Candice Dupree of Good Angels Kosice.
FIBA Europe will announce the rest of both line-ups, together with the coaches and medical staff within the next week. The participants of the three-point shooting contest, which will take place at half-time of the game will also be announced then.
The starters in the EuroLeague Women All-Star Game 2010 are:
EUROPE
Nevriye Yilmaz, Fenerbahce Center
Sandrine Gruda, UMMC Ekaterinburg Forward
Agnieszka Bibrzycka, UMMC Ekaterinburg Forward
Marta Fernandez, Wisla Can-Pack Krakow Guard
Becky Hammon, Ros Casares Valencia Guard
REST OF THE WORLD
Diana Taurasi, Spartak Moscow Guard
Penny Taylor, Fenerbahce Guard
Janell Burse, Wisla Can-Pack Krakow Center
Sophia Young, Galatasaray Forward
Candice Dupree, Good Angels Kosice Forward

źródło: fibaeurope.com
ps. w powyższym tekście fiba zmieniła przynależność klubową Marty, co chyba należy rozpatrywać w kategoriach prowokacji ;)

KOMINEK 02.02.2010 21:55

Na dzisiejsze spotkanie chętnie bym zaprosił całą Radę Miasta i Pana Prezydenta -ciekawe czy nadal by uważali że nowa hala jest nie potrzebna.
I jeszcze jedno ciekawe ile dziś biletów sprzedano i czy istnieje jakaś granica powyżej której organizatorzy stwierdzą że już więcej ludzi nie wejdzie.
No i oczywiście ogrooooooooooooomne gratulacje było super.

zim zum 02.02.2010 22:07

warunki do oglądania średnie, te filary to już w ogóle myśl architektoniczna, nie wiem z jakiej epoki :)

CarloResoort 02.02.2010 22:07

No dzisiaj takowa została przekroczona gdyż 10 min przed meczem zamknięto bramy :)

Arkas 02.02.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 850160)
warunki do oglądania średnie, te filary to już w ogóle myśl architektoniczna, nie wiem z jakiej epoki :)

Ogólnie myśli architektoniczne tworzące na Wiśle są zawsze z innej epoki.

Cytat:

I jeszcze jedno ciekawe ile dziś biletów sprzedano
Podobno 2200

gubi2 03.02.2010 14:40

Propozycja:Do Pana Prezydenta Miasta Krakowa
 
Szanowny Panie Prezydencie serdecznie zapraszamy na mecze koszykówki odbywające sie na Hali Wisły. Może wtedy dojdzie do Pana ,że budowa nowej hali sportowej jest konieczna. Nam, kibicom Wisły Kraków jest wstyd, że drużyna grająca w Eurolidze i odnosząca sukcesy w kraju i za granicą mecze rozgrywa w hali w której sypie sie tynk z sufitu. Zapraszamy. POWSTYDZIMY SIE RAZEM!!!!! Pozdrawiam

Wysyłajmy wszyscy tego typu e-maile na adres: [email protected]
Tak jak było pospolite ruszenie na mecze Wisły Can-Pack z Mizo to ruszmy na skrzynkę Prezydenta
Tyle co było na ostatnim meczu + tylu którzy chcieli przyjśc + znajomi + znajomi znajomych to może byc spora grupka. Pozdrawiam.
Kopiuj - wklej nic nas nie kosztuje a może, może.....


P.S. Jak ktoś lepiej zredaguje list to ok. Ja rozpisywać sie nie umiem bardziej dosadniej może ale nie wulgarnie choć nasuwają mi sie niektóre określenia ale ale

M89 03.02.2010 20:05

Ten palant niech się od Reymonta lepiej z daleka trzyma...

South 03.02.2010 22:45

a Sikorowski nie jest już na Wisłę obrażony ?

massoud 04.02.2010 22:27

rewanż napewno o 18.00 czasu polskiego?

zim zum 05.02.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 850890)
rewanż napewno o 18.00 czasu polskiego?

nie, węgierskiego

OSFP 05.02.2010 12:48

:D

Geografia i matematyka obowiązkowe na maturze ;)

iiYama 05.02.2010 15:14

http://uj.mizopecsbasketball.hu/mediafigyelo/cikk/25119

Anna Vajda dziś wystąpi, jest gotowa do gry aczkolwiek nie wyleczyła do końca kontuzji.

_gilardino_ 05.02.2010 15:37

Mecz Brno-Rivas na żywo w Eurosporcie 2 o godzinie 16-15 :)

Pawlolek 05.02.2010 17:46

Brno 64:67 Rivas
Tak więc będą grał jeszcze raz :P

massoud 05.02.2010 18:01

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

$iWu$ 05.02.2010 18:28

Jest i stream... ;) http://www.livescorehunter.com/index...pup&Itemid=207

Wiselka1906PBZ 05.02.2010 18:38

dziewczyny przegrywają póki co :( mam nadzieję że w następnych kwartach będzie lepiej. oby :)

Żuczek 05.02.2010 18:41

Na razie nie jest najlepiej, przegrywamy 10-cioma pkt (38:28). Ale znając nasze dziewczyny to w drugiej połowie wezmą się ostro do roboty i ćwierćfinał będzie nasz!

kadziolek1906 05.02.2010 18:41

3 Kwarte mają zawsze najlepsza,Wygramy Wygram Wygramy !!!

massoud 05.02.2010 18:59

strata zmalała do 6 pkt !! jesteśmy z WAMI !!!

fan01 05.02.2010 18:59

Wynik w plecy, ale nasi ładnie słyszalni w tym linku powyższym ;)

Pawlolek 05.02.2010 19:05

Już bezpośredni kontakt :D

Kamson 05.02.2010 19:08

Remis!

Do boooooju Wisełka...

harthausen 05.02.2010 19:09

Ale pościg :)

jaitylkoja 05.02.2010 19:10

po 3 kwarcie wygrywamy trzema :)

widzę że wszyscy zaczęli oglądać :)

Żuczek 05.02.2010 19:10

I pięknie!!! Nasze dziewczyny to potrafią!!!

marcin93 05.02.2010 19:11

i po 3 kwarcie 54-51 dla naszych dziewczyn!:D

Wojtator 05.02.2010 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 851159)
3 Kwarte mają zawsze najlepsza,Wygramy Wygram Wygramy !!!

No to miałeś rację. :)

Ale robi się nie za dobrze

harthausen 05.02.2010 19:17

no to już 6 punktów do tyłu, by nie było zbyt pięknie :)

massoud 05.02.2010 19:17

nerwy, nerwy, nerwy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl