![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie rozumiem was troche. Skoro system ten działa jak działa to po co kupować bilety w ten sposób skoro biletów na halę jeszcze nigdy nie brakło i przyjście na R22 nawet w godzinie meczu gwarantuje wejscie na owe spotkanie;)
|
Cytat:
|
Ja juz od dawna kupuje biletu w Empiku i nie ma problemu.( kupowałem min w plazie i na Bora komorowskiego )Idziesz i kupujesz bez wczesniejszego zamawiania.
|
Galeria z wczorajszego meczu Pucharu Polski;)
Zapraszam do oglądania. |
|
Publikuje ktoś jeszcze jakieś galerie w necie z meczów oprócz powyższego fotoreportera?
|
na róznych Wiślackich stronach masz rózne galerie.
Edit/ @lek ja sie z kumplami zakładalem to stawialismy tak mniej wiecej 200-300. |
Pi razy drzwi ile w młynie?
|
Zakończyło się głosowanie na uczestniczki Meczu Gwiazdy Euroligii.
Mobilizacje największą wykazali kibice Fenerbahce i Jekaterinburga, ale na niewiele się ona zdała, w związku z limitem 2 zawodniczek z jednego zespołu. Także całkiem udane głosowanie ze strony kibiców Wisły, które wieńczą 2 zawodniczki w s5: Marta po stronie Europy i Janell po stronie Reszty Świata. Cytat:
|
Na dzisiejsze spotkanie chętnie bym zaprosił całą Radę Miasta i Pana Prezydenta -ciekawe czy nadal by uważali że nowa hala jest nie potrzebna.
I jeszcze jedno ciekawe ile dziś biletów sprzedano i czy istnieje jakaś granica powyżej której organizatorzy stwierdzą że już więcej ludzi nie wejdzie. No i oczywiście ogrooooooooooooomne gratulacje było super. |
warunki do oglądania średnie, te filary to już w ogóle myśl architektoniczna, nie wiem z jakiej epoki :)
|
No dzisiaj takowa została przekroczona gdyż 10 min przed meczem zamknięto bramy :)
|
Cytat:
Cytat:
|
Propozycja:Do Pana Prezydenta Miasta Krakowa
Szanowny Panie Prezydencie serdecznie zapraszamy na mecze koszykówki odbywające sie na Hali Wisły. Może wtedy dojdzie do Pana ,że budowa nowej hali sportowej jest konieczna. Nam, kibicom Wisły Kraków jest wstyd, że drużyna grająca w Eurolidze i odnosząca sukcesy w kraju i za granicą mecze rozgrywa w hali w której sypie sie tynk z sufitu. Zapraszamy. POWSTYDZIMY SIE RAZEM!!!!! Pozdrawiam
Wysyłajmy wszyscy tego typu e-maile na adres: [email protected] Tak jak było pospolite ruszenie na mecze Wisły Can-Pack z Mizo to ruszmy na skrzynkę Prezydenta Tyle co było na ostatnim meczu + tylu którzy chcieli przyjśc + znajomi + znajomi znajomych to może byc spora grupka. Pozdrawiam. Kopiuj - wklej nic nas nie kosztuje a może, może..... P.S. Jak ktoś lepiej zredaguje list to ok. Ja rozpisywać sie nie umiem bardziej dosadniej może ale nie wulgarnie choć nasuwają mi sie niektóre określenia ale ale |
Ten palant niech się od Reymonta lepiej z daleka trzyma...
|
a Sikorowski nie jest już na Wisłę obrażony ?
|
rewanż napewno o 18.00 czasu polskiego?
|
Cytat:
|
:D
Geografia i matematyka obowiązkowe na maturze ;) |
http://uj.mizopecsbasketball.hu/mediafigyelo/cikk/25119
Anna Vajda dziś wystąpi, jest gotowa do gry aczkolwiek nie wyleczyła do końca kontuzji. |
Mecz Brno-Rivas na żywo w Eurosporcie 2 o godzinie 16-15 :)
|
Brno 64:67 Rivas
Tak więc będą grał jeszcze raz :P |
|
Jest i stream... ;) http://www.livescorehunter.com/index...pup&Itemid=207
|
dziewczyny przegrywają póki co :( mam nadzieję że w następnych kwartach będzie lepiej. oby :)
|
Na razie nie jest najlepiej, przegrywamy 10-cioma pkt (38:28). Ale znając nasze dziewczyny to w drugiej połowie wezmą się ostro do roboty i ćwierćfinał będzie nasz!
|
3 Kwarte mają zawsze najlepsza,Wygramy Wygram Wygramy !!!
|
strata zmalała do 6 pkt !! jesteśmy z WAMI !!!
|
Wynik w plecy, ale nasi ładnie słyszalni w tym linku powyższym ;)
|
Już bezpośredni kontakt :D
|
Remis!
Do boooooju Wisełka... |
Ale pościg :)
|
po 3 kwarcie wygrywamy trzema :)
widzę że wszyscy zaczęli oglądać :) |
I pięknie!!! Nasze dziewczyny to potrafią!!!
|
i po 3 kwarcie 54-51 dla naszych dziewczyn!:D
|
Cytat:
Ale robi się nie za dobrze |
no to już 6 punktów do tyłu, by nie było zbyt pięknie :)
|
nerwy, nerwy, nerwy...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl