Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6115)

El'kabat 07.08.2009 21:55

Co do Pawełka to dyskusja nie ma sensu,co wybicie to sie zastanawiam czy nie kopnie komus pod nogi czasem...ale najwazniejsza wygrana,wiadomo ze w 93 minucie to pewnie juz myslami byl w domu :)

Alee Alvarez-bardzo mi sie podoba facet,widac ma zaciecie do wlaczania sie do akcji ofensywnych,co jest cbardzo wazne :) Mam nadzieje,ze jeszcze lepiej bedzie jak sie zgra z pozostałymi obrońcami.

Dubi 07.08.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 775581)
"Gra Wisły staje na głowie. Patryk Małecki strzela jak na zawołanie, a Paweł Brożek zamiast trafiać do siatki, kolekcjonuje asysty. W efekcie krakowianie bezdyskusyjnie rozbili Zagłębie Lubin 4:0 "

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._Mistrzow.html
Może wyborcza ogladała inny mecz.

zgodzam się z wyborczą w 100%.ogladałem ten sam mecz co oni.1-4.

matusz 07.08.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 775581)
"Gra Wisły staje na głowie. Patryk Małecki strzela jak na zawołanie, a Paweł Brożek zamiast trafiać do siatki, kolekcjonuje asysty. W efekcie krakowianie bezdyskusyjnie rozbili Zagłębie Lubin 4:0 "

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._Mistrzow.html
Może wyborcza ogladała inny mecz.

A przecinka gdzieś nie zapomnieli wstawić? Boże.. pomylili się i aferę robisz jakby nie wiem co się stało..

Angel 07.08.2009 21:56

Moze i Mariusz zawinił, moze i jestem na niego wściekła ale zostawiam to dla siebie. Faktem jest, ze przez 92 minuty jego gra stała na dobrympoziomie. Cala druzyna zagrala fantastyczny mecz, czego nie dane mi bylo oglądac bodaj od meczu z Barceloną. Waleczność, zaangażowanie parcie na zwycięztwo... to dzis zobaczyłam w meczu z Zagłebiem. Więc może zamiast wieszac psy na naszym bramkarzu pomyślcie o tym, że po fantastycznym meczu wygraliśmy 4:1 :-)

Kamson 07.08.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 775583)
Już dawno nie widziałem meczu Wisły, gdzie grając na wyjeździe aplikuje 4 bramki ( nie liczę meczu z Lechią bo tam
to był horror ) i gra agresywnie przez całe 94 min.

Z ŁKSem w zeszłym sezonie :>

Bebeto takie podniecające to nabijanie postów?

bebeto 07.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 775583)
Według mnie administracja powinna zamykać forum w dniu meczu i otworzyć na następny dzień... bo wyczytuje tu takie brednie, że już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...

Możesz przyjść jutro.:lol: Ja już naliczyłem trzech fanów M"Valdes"P.

Borinho 07.08.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 775585)
No pewnie że nie tylko on, jest jeszcze Cabaj:lol:. Ciarki mnie przechodzą jak pomyślę jak słaby musi być Cebanu skoro nie gra przy słabiutkim Pawełku. Choć i tak dałbym Ilie szansę, nie ma chyba klubu w którym bramkarz po tylu błędach dalej miał miejsce w składzie.
Podsumowując obecny sezon to Pawełek zagrał 5 oficjalnych meczy z tego jeden mu można zaliczyc pozytywnie( z Lechem) choć i tak przegrany. Bramki w Tallinie,Lubinie i z Levadią "u siebie" to kompromitacja a tydzień temu z Ruchem uratował go(nie wiem czy słusznie) sędzia.



Niestety to co napisałeś jest w 1000% prawdą.... i obawiam się że Mariusza nie zmienią do końca sezonu chyba że Cupiał zrobi gest miłosierdzia.....

bebeto 07.08.2009 22:03

Kamson może wyjaśnisz mi definicje forum?

Svartis 07.08.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 775595)
Możesz przyjść jutro.:lol: Ja już naliczyłem trzech fanów M"Valdes"P.

Błagam Was... dajcie mu bana.
Chłopak ma cel: nabić 50 postów dziennie

Maciuś 07.08.2009 22:05

Powoli Pawelek pracuje na miano najgorszego bramkarza w historii klubu. Mam nadzieje ze w zimowym okienku klub podziekuje jemu i Kazimierskiemu, nie stac nas na oplacanie dwoch darmozjadow.

Arkas 07.08.2009 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 775589)
Co do Pawełka to dyskusja nie ma sensu,co wybicie to sie zastanawiam czy nie kopnie komus pod nogi czasem...

Dokładnie, pamiętam że odkąd broni Pawełek, to jak piłka do niego leci to modlę się żeby dobrze wykopał a nie np. nie trafił w nią albo nagle zaczął się kiwac czy też kopnąc pod nogi zawodnika drużyny przeciwnej.
Jak bronił u nas Dolha czy też Majdan, to nie czułem niepewności kiedy piłka do nich leciała. Mam nadzieję że doświadczę jeszcze takiego uczucia jak nie teraz to już na rundę wiosenną :d

skeba 07.08.2009 22:07

Cytat:

Możliwe, oglądnij sobie mecze PE z zeszłego sezonu gdy w bramce stał Ilje. Wszystko co leciało w bramkę lądowało w siatce.
Podobną sytuację masz teraz.
Parę błędów Pawełek popełnił w tym meczu

Kamson 07.08.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 775598)
Kamson może wyjaśnisz mi definicje forum?

Prosze http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
Jeśli twoim zdaniem forum jest do nabijania bezsensownych, nic nie wnoszących do tematu postów i ich kolekcjonowaniu no to miłego użytkowania ;)



http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21573
Cytat:

Chcieliśmy zachować czyste konto, czego się nie udało. Najlepszym komentarzem do tego była atmosfera w szatni - wrzało, jakbyśmy przegrali.
Z takim podejściem powinniśmy podchodzić do każdego meczu.

surgeon 07.08.2009 22:09

Kilka fot: http://galeria.lubin.pl/v/Zaglebie-L...070809-wislak/

Graty zwycięstwa dla normalnych...

Jazda 07.08.2009 22:11

A za co ma niby bana dostać? Wszyscy dobrze wiedzą jakiego mamy bramkarza :rotfl:.

WISŁA 1906 NH 07.08.2009 22:16

O naszym Mariuszku już nic nie będe dzisiaj pisał, wszystko powyżej zostało napisane... Chociaż to co teraz myśle o tej interwecji w głowie, to gdybym swoje myśli przelał na forum to dostałbym bana chyba na całe życie...

Co do meczu, nie będe orginalny jeśli powiem że gra mi się podobała, chłopaki prezentowali fajny styl gry, często gra na jeden kontakt i dokładne podania, piłeczka chodziła szybko i jak po sznurku, fajnie ten mecz się oglądało, jeśli w każdym meczu piłkarze będą grać z taką ambicją, walką to mistrz polski wydaje się wielce prawdopodobny.

Marcelo i Głowa - Klasa, tacy stoperzy to skarb, nieźle zagrał Alvarez Wisła będzie miała z niego jeszcze sporo radości, z każdym meczem będzie grał lepiej gdy pozna lepiej drużyne i poczuje sie w zespole pewniej. Bardzo cieszy mnie poprawa gry Łobodzińskiego, może to nie jest jeszcze ten Łobo którego chcemy oglądać ale w porównaniu do poprzedniego sezonu jego gra wygląda dobrze i napewno za tydzień również wybiegnie w podstawowej 11. Co do bliźniaków to moim zdaniem ani Piotrek ani Paweł nie są w formie, Piotrek jakiś taki ospały niepodłańczał się do akcji ofensywnych a Paweł dużo niedokładnych podań pomimo tych asyst, ale jestem przekonany że jeszcze 2-3 mecze i Paweł znów będzie strzelał jak na zawołanie. Bardzo cieszą mnie bramki Małego może atak to będzie jego pozycja ? :D wkońcu Żurawski napoczątku też zaczynał od prawej pomocy mając bodajże wtedy 22 - 23 lata a jak się później jego kariera potoczyła dobrze wiemy :P.

To tyle odemnie. Pozdrawiam :)

!!IRIVER!! 07.08.2009 22:17

Przemilczę tutejszy lament na punkcie babola Mario - to jest najlepszy komentarz, szkoda bowiem podnosić sobie niepotrzebnie ciśnienie, już wielokrotnie ten "bramkarz" udowadniał, że w Wiśle grać nie powinien, dziś znów to potwierdził.

Gra Wisły robiła na mnie wrażenie. To było to, co chciałem widzieć już w zeszłym sezonie i się tego doczekać nie mogłem. Wysoki pressing, kolektyw, duża wymienność pozycji, zapierdalanie, pełno podań, dobra gra skrzydeł, walka w środku, fantastyczni stoperzy, sporo agresji (nawet bym rzekł - za dużo!), muszę przyznać , iż przecierałem oczy ze zdumienia :)

Druga rzecz - dziś mimo, że Brożek nie zdobył gola, to zagrał chyba najlepszy mecz od pół roku. Grał to, co chciałem. Dużo mieszał, wracał się, biegał po tym boisku! Jak nie on! I tak ma właśnie być. Podawał, zamiast samemu strzelać na siłę i przyniosło to dwa gole Małeckiego. Autentycznie, jako iż jestem też fanem MU - dzisiejsza gra Pawła skojarzyła mi się trochę z Rooneyem :-) Oczywiście - porównanie odrobinę niedorzeczne, ale jednak na polskie warunki, Brożek to taki polski Rooney :)

Trzecia kwestia - doskonała gra skrzydeł. Kirm może jeszcze odrobinkę więcej piłek winien dostawać, ale wreszcie zaczął się włączać Alvarez, super grał Łobo - podania z piętki, ten Costa cały czas robiony przez niego w chuja, no miazga :) Pietia oczywiście też wiele akcji ofensywnych i niezwykle walecznie. Zmiana później Ćwielonga - też super postawa. Widać, że na podmęczonego rywala sprawdza się jak mało kto, ale właśnie na skrzydle, nie w ataku.

Małeckiego oceniał nie będę - każdy widział. Klasa sama w sobie :)

No i pozytywne zaskoczenie to Cantoro. Byłem zadziwiony, że gra od początku drugiej połowy, ale to był znowu ten sam stary Mauro. Dużo walki, przytrzymanie piłki, odrobina wejść na przebój, klepka, naprawdę ekstra :)

Oby tak dalej. Niezwykle się uspokoiłem po tym co dziś zobaczyłem. Aż łezka się w oku kręci, że nie czekamy teraz na batalię z Levskim. :(

Ps. Mam nadzieję, że nikomu dzisiaj Szymkowiak nie przeszkadzał. :-)

IncognitoTSW 07.08.2009 22:17

"Zagłębie miało tylko jeden atut, czyli Mariusza Pawełka w składzie, a to było jednak za mało, by powalczyć chociażby o jeden punkt."
Weszło sprawiło, że nie byłem tak zły na Pawełka - tylko chciało mi się z niego śmiać.

_gilardino_ 07.08.2009 22:19

Pamiętam jak parę miesięcy temu Tarasiewicz na pytanie jakich trzech graczy z naszej ligi chciałby mieć w swojej drużynie wymienił między innymi Pawełka. Ale "Mario" opinią nas kibiców się nie przejmuje :) w niedawnym wywiadzie powiedział że liczy się dla niego zdanie trenera Kazimierskiego a ten nawet za bramkę z dzisiejszego meczu go nie obwini.

ksych 07.08.2009 22:19

http://i30.tinypic.com/111ox8k.png http://i29.tinypic.com/11r7ihx.png
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
720x576 | x264 | C+Sport L!VE

0:1 Marcelo
0:2 Małecki
0:3 Jasiński (sam.)
0:4 Małecki
1:4 Caiado
Cały mecz do pobrania na: www.AllGoals.pl - ZaPRASZAM!

http://allgoals.pl/uzytkownicy/ksych...807-200911.jpg

Blaszczu16 07.08.2009 22:19

A przepraszam bardzo, czy wygrana 1-4 daje mniej punktów niż wygrana 0-4? Mam takie pytanie do wszystkich którzy tak krytykują Pawełka: Kiedy Mariusz Pawełek popełnił błąd który by nas kosztował utratę punktów?

Chesteroski 07.08.2009 22:23

Gratulacje dla chłopaków, naprawdę zagrali dzisiaj fajnie, sporo fajnej gry z pierwszej piłki. Tak sobie myślę że jakby Brożek był w formie strzeleckiej, to pewnie by jeszcze pare bramek wpadło. Pawełka przemilczę, bo w tym temacie już wszystko chyba zostało powiedziane...

Ale żeby nie było za słodko... Trochę mnie martwi ten brak zgrania z Kirmem, piłkarz bez wątpienia z dużym potencjałem, a momentami zupełnie zapominany przez kolegów, no a tak na marginesie jak na lewoskrzydłowego to zbyt często gra prawą nogą przez co spowalnia akcje, w ogóle mało używa lewej...

Małecki znowu dobry mecz i ładny gol, ale wkurzają mnie w nim nieprzemyślane zachowania, dublowanie pozycji ,kiedy to zupełnie niepotrzebne, przetrzymywanie piłki, no ale młody to i wyrośnie z tego.

Generalnie z bananem na gębie idę spać.

Pozdr.

TymonPRO 07.08.2009 22:24

Co chwila najazd na Pawełka a zauważcie że oprócz tej wpadki cały mecz bronił bardzo pewnie,zamiast co chwial wywalać Mariusza potrzeba mu pomóc ,popracowac nad koncentracją a bedzie jeszcze z niego radosć.A co do samej drużyny znakomity mecz i kolejny raz Maciej Skorża udowadnia swój trenerski talent.

PS:Brawo dla Pablo Alvareza bodajże 3 mecz a gra jakby był od dawna

IncognitoTSW 07.08.2009 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 775618)
Ale żeby nie było za słodko... Trochę mnie martwi ten brak zgrania z Kirmem, piłkarz bez wątpienia z dużym potencjałem, a momentami zupełnie zapominany przez kolegów, no a tak na marginesie jak na lewoskrzydłowego to zbyt często gra prawą nogą przez co spowalnia akcje, w ogóle mało używa lewej...

Przedstawiał się chyba jako prawonożny.

grogoriogreg 07.08.2009 22:26

Po prostu kapitalny mecz Wisły. Nie mam zastrzeżeń do żadnego piłkarza Wisły. Bardzo dobrze grał dziś cały skład, szkoda tych żółtych kartek, ale wynikały one z zadziorności Wiślaków. Ciekawe dlaczego zeszedł Diaz i nie i czemu nie wszedł na boisko "świetnie spisujący sie na treningach" Jirsak.
A co do Pawełka to rozegrał dziś dobry mecz, miał pewny chwyt, dobrze wybił strzał Pawłowskiego z 45 minuty, wszystkie piłki kierowane do Łobodzińskiego (głównie) bardzo dokładne.
A co do bramki Lubinian, to po pierwsze gol chyba nie powinien być uznany, wg mnie ręka Portugalczyka, po drugie tak samo duży błąd, jak błąd Pawełka, błąd piłkarzy, którzy nie wybili tej piłki. Pawełek zawsze stoi daleko wysunięty, na 40 metrze, gdy Wisła ma rzut rożny i nic nie zapowiadało kontry Zagłębia. Dziwi mnie tylko brak reakcji Mariusza, za szybko świętował koniec spotkania :).

Do wszystkich forumowiczów: ochłońcie. Pawełek nie jest świetnym golkiperem, jest po prostu dobrym ligowym bramkarzem. Solidnym, który jednak ma problemy z koncentracją. Jednak nie jest jego winą to, że klub nie może sprowadzić kogoś lepszego na jego miejsce. Cebanu nie błyszczy nawet w Młodej Ekstraklasie, w meczu z Lechem (PP) zagrał słabo, z ŁKSem zagrał słabo. Miał 2 próby - 2 nieudane. Na pewno nie wystąpi w następnym meczu.
Jedynym wyjściem, które ja widzę, jest spotkanie z psychologiem. Pawełek ma umiejętności, jednak jego błędy wynikają z braku koncentracji. Borucowi spotkania w Legii pomogły, czemu my nie możemy spróbować. Nie sadzę byśmy kupili teraz jakiegoś golkipera.

Na koniec: Gikiewicz, Nurković, Pawełek. Co ich łączy? Odpowiedzcie sobie sami. Kasprzik również zawalił 2 bramki. W Polsce nie ma Buffonów i Cassillasów. W Polsce jedynym świetnym golkiperem jest Mucha. On jest gwarantem dobrej postawy przez 90% sezonu.

iiYama 07.08.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksych (Post 775614)

To ujęcie trza wysłać do Canal +, Wyborczej i wszelakich innych mediów, wszak dobitnie dowodzi że spalonego nie było, prawa stopa Marcelo trzymała linię :)

Blaszczu16 07.08.2009 22:27

TymonPRO, bo najeżdżanie na Pawełka jest teraz w modzie. I ch*j że popełnił błąd, i tak małą "szkodliwość społeczną" miał ten błąd. Poprostu źle obliczył tor lotu. Kuszczak puścił jeszcze większego babola, a gra w Manchesterze United.

Wojtas 07.08.2009 22:28

No dawno nie widzialem zeby pileczka chodzila od nogi do nogi :)

Akcje z klepy az milo sie ogladało

Ambitnie,z jajem o to chodzilo

Farfocel Pawelka ..lepiej przemilczec

TymonPRO 07.08.2009 22:29

Poprostu teraz wszyscy piszą pod wpływem emocji,a tak najłatwiej krytykować.Oczywiscie macie racje że takie bramki to wstyd dla klubu ale każdy kto oglądał mecz widział że Pawełek był pewny do 92 minuty i tutaj widać że jest problem z jego koncentracją poraz kolejny

AS82 07.08.2009 22:29

Bramka na 1-0 opad kopary !! Skorza , Benitez sie moze od ciebie uczyc ,mimo ze byl offsajd to i tak geba liniowego bezcenna
Wszyscy w formie oprocz Brozka(4 asysty ale i tak byl troszku nie taki,ale forma przyjdzie) i Kirm nieco slabiej choc tez pare akcji neizlych (moze ma problemy z adaptacja ,jezykiem itd.)
Bramka nr 2 Maleckiego majstersztyk
Panie Macieju mimo bledow treningowych ,jest Pan naprawde fachowcem w tej lidze

Maciejj 07.08.2009 22:30

skutecznosc i jeszcze raz skutecznosc:) wrescie zaskoczyła jak potrzeba:-)
winszuje:)

!!IRIVER!! 07.08.2009 22:30

Blaszczu16 - żeś dojebał w tej chwili :lol:
A co to ma za znaczenie? To, że prowadzimy 4:0 usprawiedliwia bramkarza do puszczania szmat?
Mecze słabe w wykonaniu Pawełka to np. z Lechem u siebie (1:4), gdzie zaliczył farfocla przy golach na 1:0 i 3:0, z Górnikiem w Zabrzu (1:1), gdzie nie popisał się przy bramce Pitrego, ze Śląskiem we Wrocławiu (1:2), gdzie zapierniczył przy bramce Mili, z Lechem w Poznaniu (1:1) przy golu Stilicia z wolnego - strzał owszem pod murem, ale w ŚRODEK bramki, no i ku przypomnieniu - dwie kapitalne interwencje z Levadią, gdzie przy dwóch przeciętnych strzałach puścił dwie szmaty, a tym jedną niemal sam wrzucił se do bramki.
Nie mówiąc jeszcze o meczach, gdzie właśnie nie straciliśmy punktów, ale Pawełek szmacił bramki. To wszystko to mało??????

ksych 07.08.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 775625)
To ujęcie trza wysłać do Canal +, Wyborczej i wszelakich innych mediów, wszak dobitnie dowodzi że spalonego nie było, prawa stopa Marcelo trzymała linię :)

Nie wazne ktora nogą strzelil. Liczy się ze czesc ciała która może zdobyc bramkę znajduje się za linią.

jerry1990 07.08.2009 22:31

Oj napisze to po raz pierwszy. Pawełek cholera jasna broniłem Ciebie zawsze tzn zawsze mówiłem że potrzebny mu konkurent. Ale to juz teraz jest lekka przesada ja rozumiem jest mecz prowadzimy 4:0 walczymy o piątą bramke i.... tracimy taką głupią bramke... To że strzał był piękny(celny) to inna sprawa ale z 45 metrów ... Pawełek ( 12 babol w Wisełce ) to troche dużo ...Ale jak dla mnie jeszcze nie za dużo bo Valdes w Barcelonie ma około 10 baboli na sezon :)

A mecz jak dla mnie cudo ! Piekny po prostu !

P.S

Pawełek jest w każdym meczu skoncentrowany przez 90 - 92 minuty ... Potrzeba psychologa tylko i wyłącznie ( no i drugiego Pawełka ) żeby było z kim konkurowac

AS82 07.08.2009 22:33

Alvarez tez byl zajebisty

ypeeh 07.08.2009 22:33

Mecz super, walka na całego. Martwi nieskuteczność Brożka, miał 3 takie akcje, że w formie by wykorzystał z zamkniętymi oczami. Szkoda, że tak mało widać Kirma, ale chyba wynika to z faktu, że o ile z prawej strony Alvarez dosyć często się podłączał (szczególnie w 2 połowie), o tyle Piotr Brożek w ofensywie się nie udzielał prawie wcale. Kirm próbował schodzić do środka, wymieniał często piłkę z Małym, ale nie widać takiego grania, jakim się zachwycaliśmy po pierwszym meczu z Levadią.

WISŁA 1906 NH 07.08.2009 22:34

O naszym Mariuszku już nic nie będe dzisiaj pisał, wszystko powyżej zostało napisane... Chociaż to co teraz myśle o tej interwecji w głowie, to gdybym swoje myśli przelał na forum to dostałbym bana chyba na całe życie...

Co do meczu, nie będe orginalny jeśli powiem że gra mi się podobała, chłopaki prezentowali fajny styl gry, często gra na jeden kontakt i dokładne podania, piłeczka chodziła szybko i jak po sznurku, fajnie ten mecz się oglądało, jeśli w każdym meczu piłkarze będą grać z taką ambicją, walką to mistrz polski wydaje się wielce prawdopodobny.

Marcelo i Głowa - Klasa, tacy stoperzy to skarb, nieźle zagrał Alvarez Wisła będzie miała z niego jeszcze sporo radości, z każdym meczem będzie grał lepiej gdy pozna lepiej drużyne i poczuje sie w zespole pewniej. Bardzo cieszy mnie poprawa gry Łobodzińskiego, może to nie jest jeszcze ten Łobo którego chcemy oglądać ale w porównaniu do poprzedniego sezonu jego gra wygląda dobrze i napewno za tydzień również wybiegnie w podstawowej 11. Co do bliźniaków to moim zdaniem ani Piotrek ani Paweł nie są w formie, Piotrek jakiś taki ospały niepodłańczał się do akcji ofensywnych a Paweł dużo niedokładnych podań pomimo tych asyst, ale jestem przekonany że jeszcze 2-3 mecze i Paweł znów będzie strzelał jak na zawołanie. Bardzo cieszą mnie bramki Małego może atak to będzie jego pozycja ? :D wkońcu Żurawski napoczątku też zaczynał od prawej pomocy mając bodajże wtedy 22 - 23 lata a jak się później jego kariera potoczyła dobrze wiemy :P.

To tyle odemnie. Pozdrawiam :)

Colin 07.08.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 775618)
Gratulacje dla chłopaków, naprawdę zagrali dzisiaj fajnie, sporo fajnej gry z pierwszej piłki. Tak sobie myślę że jakby Brożek był w formie strzeleckiej, to pewnie by jeszcze pare bramek wpadło. Pawełka przemilczę, bo w tym temacie już wszystko chyba zostało powiedziane...

Ale żeby nie było za słodko... Trochę mnie martwi ten brak zgrania z Kirmem, piłkarz bez wątpienia z dużym potencjałem, a momentami zupełnie zapominany przez kolegów, no a tak na marginesie jak na lewoskrzydłowego to zbyt często gra prawą nogą przez co spowalnia akcje, w ogóle mało używa lewej...

Małecki znowu dobry mecz i ładny gol, ale wkurzają mnie w nim nieprzemyślane zachowania, dublowanie pozycji ,kiedy to zupełnie niepotrzebne, przetrzymywanie piłki, no ale młody to i wyrośnie z tego.

Generalnie z bananem na gębie idę spać.

Pozdr.

Kirm jest prawonożny więc jego tendencja do gry prawą nogą i unikania gry lewą nie powinna dziwić. Zresztą jest to bardzo pożyteczny zawodnik bo często łamie akcje z lewej strony do środka i gra środkowego ofensywnego pomocnika. To zawodnik o olbrzymim potencjale na ekstraklasę. Mnie osobiście trochę przypomina Kosowskiego.

Podoba mi się Alvarez. Zawodnik grający technicznie, ofensywnie. Taki "Dani Alves" na nasze polskie warunki. Bardzo fajnie odgrywa piłki na jeden kontakt.

Tak w ogóle na marginesie. Wszędzie na portalach zwracają uwagę na pierwszą bramkę która rzeczywiście była ze spalonego. I tu się nie kłócę. Spalony był. Ale kilka minu póżniej Brozio został wypuszczony. Nie był na spalonym a przyjął piłkę w powietrzu i był "sam na sam" z bramkarzem Zagłębia. Sędzia odgwizdał spalonego. To co nam niesłusznie dal wtedy niesłusznie zabrał. Czyli bilans wychodzi na 0.

Jeśli chodzi o Małego to wg. mnie bardzo inteligentny zawodnik, nie panikujący, grający spokojnie, szukający nieszablonowych, nieschematycznych rozwiązań. To mi się u niego podoba.

Dużymi momentami podobał mi się pressing Wisły, gra z pierwszej piłki. Widać, że im zależy i chcą zmazać plamę z Estonii. To bardzo pozytywne...

brylant17 07.08.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 775619)
Co chwila najazd na Pawełka a zauważcie że oprócz tej wpadki cały mecz bronił bardzo pewnie,zamiast co chwial wywalać Mariusza potrzeba mu pomóc ,popracowac nad koncentracją a bedzie jeszcze z niego radosć.A co do samej drużyny znakomity mecz i kolejny raz Maciej Skorża udowadnia swój trenerski talent.

PS:Brawo dla Pablo Alvareza bodajże 3 mecz a gra jakby był od dawna

ale skoro jesteś bramkarzem to jesteś skoncentrowany przez 90 minut

LooNatyk 07.08.2009 22:45

obroncy Pawelka chyba wogole nie wiedza o co chodzi na pozycji bramkarza.

Argumenty, ze wczesniej obronil 100 strzalow sa puste i glupie. Co nam po bramkarzu, ktory obroni 100 razy, a potem zachowa sie jak skonczony glupek ?? Zmarnuje caly wysilek druzyny kretynska interwencja. Dzisiaj jako takich skutkow to nie mialo, ale na psyche pilkarzy i tak jakos to podziala. Przeciez to jest frajerstwo i to ogromne. Co wogole PAwelek robil taki kawal od bramki? I jeszcze to odprowadzanie pilki wzrokiem, ile razy juz to robil?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl