![]() |
Co do Pawełka to dyskusja nie ma sensu,co wybicie to sie zastanawiam czy nie kopnie komus pod nogi czasem...ale najwazniejsza wygrana,wiadomo ze w 93 minucie to pewnie juz myslami byl w domu :)
Alee Alvarez-bardzo mi sie podoba facet,widac ma zaciecie do wlaczania sie do akcji ofensywnych,co jest cbardzo wazne :) Mam nadzieje,ze jeszcze lepiej bedzie jak sie zgra z pozostałymi obrońcami. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Moze i Mariusz zawinił, moze i jestem na niego wściekła ale zostawiam to dla siebie. Faktem jest, ze przez 92 minuty jego gra stała na dobrympoziomie. Cala druzyna zagrala fantastyczny mecz, czego nie dane mi bylo oglądac bodaj od meczu z Barceloną. Waleczność, zaangażowanie parcie na zwycięztwo... to dzis zobaczyłam w meczu z Zagłebiem. Więc może zamiast wieszac psy na naszym bramkarzu pomyślcie o tym, że po fantastycznym meczu wygraliśmy 4:1 :-)
|
Cytat:
Bebeto takie podniecające to nabijanie postów? |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety to co napisałeś jest w 1000% prawdą.... i obawiam się że Mariusza nie zmienią do końca sezonu chyba że Cupiał zrobi gest miłosierdzia..... |
Kamson może wyjaśnisz mi definicje forum?
|
Cytat:
Chłopak ma cel: nabić 50 postów dziennie |
Powoli Pawelek pracuje na miano najgorszego bramkarza w historii klubu. Mam nadzieje ze w zimowym okienku klub podziekuje jemu i Kazimierskiemu, nie stac nas na oplacanie dwoch darmozjadow.
|
Cytat:
Jak bronił u nas Dolha czy też Majdan, to nie czułem niepewności kiedy piłka do nich leciała. Mam nadzieję że doświadczę jeszcze takiego uczucia jak nie teraz to już na rundę wiosenną :d |
Cytat:
Parę błędów Pawełek popełnił w tym meczu |
Cytat:
Jeśli twoim zdaniem forum jest do nabijania bezsensownych, nic nie wnoszących do tematu postów i ich kolekcjonowaniu no to miłego użytkowania ;) http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21573 Cytat:
|
|
A za co ma niby bana dostać? Wszyscy dobrze wiedzą jakiego mamy bramkarza :rotfl:.
|
O naszym Mariuszku już nic nie będe dzisiaj pisał, wszystko powyżej zostało napisane... Chociaż to co teraz myśle o tej interwecji w głowie, to gdybym swoje myśli przelał na forum to dostałbym bana chyba na całe życie...
Co do meczu, nie będe orginalny jeśli powiem że gra mi się podobała, chłopaki prezentowali fajny styl gry, często gra na jeden kontakt i dokładne podania, piłeczka chodziła szybko i jak po sznurku, fajnie ten mecz się oglądało, jeśli w każdym meczu piłkarze będą grać z taką ambicją, walką to mistrz polski wydaje się wielce prawdopodobny. Marcelo i Głowa - Klasa, tacy stoperzy to skarb, nieźle zagrał Alvarez Wisła będzie miała z niego jeszcze sporo radości, z każdym meczem będzie grał lepiej gdy pozna lepiej drużyne i poczuje sie w zespole pewniej. Bardzo cieszy mnie poprawa gry Łobodzińskiego, może to nie jest jeszcze ten Łobo którego chcemy oglądać ale w porównaniu do poprzedniego sezonu jego gra wygląda dobrze i napewno za tydzień również wybiegnie w podstawowej 11. Co do bliźniaków to moim zdaniem ani Piotrek ani Paweł nie są w formie, Piotrek jakiś taki ospały niepodłańczał się do akcji ofensywnych a Paweł dużo niedokładnych podań pomimo tych asyst, ale jestem przekonany że jeszcze 2-3 mecze i Paweł znów będzie strzelał jak na zawołanie. Bardzo cieszą mnie bramki Małego może atak to będzie jego pozycja ? :D wkońcu Żurawski napoczątku też zaczynał od prawej pomocy mając bodajże wtedy 22 - 23 lata a jak się później jego kariera potoczyła dobrze wiemy :P. To tyle odemnie. Pozdrawiam :) |
Przemilczę tutejszy lament na punkcie babola Mario - to jest najlepszy komentarz, szkoda bowiem podnosić sobie niepotrzebnie ciśnienie, już wielokrotnie ten "bramkarz" udowadniał, że w Wiśle grać nie powinien, dziś znów to potwierdził.
Gra Wisły robiła na mnie wrażenie. To było to, co chciałem widzieć już w zeszłym sezonie i się tego doczekać nie mogłem. Wysoki pressing, kolektyw, duża wymienność pozycji, zapierdalanie, pełno podań, dobra gra skrzydeł, walka w środku, fantastyczni stoperzy, sporo agresji (nawet bym rzekł - za dużo!), muszę przyznać , iż przecierałem oczy ze zdumienia :) Druga rzecz - dziś mimo, że Brożek nie zdobył gola, to zagrał chyba najlepszy mecz od pół roku. Grał to, co chciałem. Dużo mieszał, wracał się, biegał po tym boisku! Jak nie on! I tak ma właśnie być. Podawał, zamiast samemu strzelać na siłę i przyniosło to dwa gole Małeckiego. Autentycznie, jako iż jestem też fanem MU - dzisiejsza gra Pawła skojarzyła mi się trochę z Rooneyem :-) Oczywiście - porównanie odrobinę niedorzeczne, ale jednak na polskie warunki, Brożek to taki polski Rooney :) Trzecia kwestia - doskonała gra skrzydeł. Kirm może jeszcze odrobinkę więcej piłek winien dostawać, ale wreszcie zaczął się włączać Alvarez, super grał Łobo - podania z piętki, ten Costa cały czas robiony przez niego w chuja, no miazga :) Pietia oczywiście też wiele akcji ofensywnych i niezwykle walecznie. Zmiana później Ćwielonga - też super postawa. Widać, że na podmęczonego rywala sprawdza się jak mało kto, ale właśnie na skrzydle, nie w ataku. Małeckiego oceniał nie będę - każdy widział. Klasa sama w sobie :) No i pozytywne zaskoczenie to Cantoro. Byłem zadziwiony, że gra od początku drugiej połowy, ale to był znowu ten sam stary Mauro. Dużo walki, przytrzymanie piłki, odrobina wejść na przebój, klepka, naprawdę ekstra :) Oby tak dalej. Niezwykle się uspokoiłem po tym co dziś zobaczyłem. Aż łezka się w oku kręci, że nie czekamy teraz na batalię z Levskim. :( Ps. Mam nadzieję, że nikomu dzisiaj Szymkowiak nie przeszkadzał. :-) |
"Zagłębie miało tylko jeden atut, czyli Mariusza Pawełka w składzie, a to było jednak za mało, by powalczyć chociażby o jeden punkt."
Weszło sprawiło, że nie byłem tak zły na Pawełka - tylko chciało mi się z niego śmiać. |
Pamiętam jak parę miesięcy temu Tarasiewicz na pytanie jakich trzech graczy z naszej ligi chciałby mieć w swojej drużynie wymienił między innymi Pawełka. Ale "Mario" opinią nas kibiców się nie przejmuje :) w niedawnym wywiadzie powiedział że liczy się dla niego zdanie trenera Kazimierskiego a ten nawet za bramkę z dzisiejszego meczu go nie obwini.
|
http://i30.tinypic.com/111ox8k.png http://i29.tinypic.com/11r7ihx.png Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 720x576 | x264 | C+Sport L!VE 0:1 Marcelo 0:2 Małecki 0:3 Jasiński (sam.) 0:4 Małecki 1:4 Caiado Cały mecz do pobrania na: www.AllGoals.pl - ZaPRASZAM! http://allgoals.pl/uzytkownicy/ksych...807-200911.jpg |
A przepraszam bardzo, czy wygrana 1-4 daje mniej punktów niż wygrana 0-4? Mam takie pytanie do wszystkich którzy tak krytykują Pawełka: Kiedy Mariusz Pawełek popełnił błąd który by nas kosztował utratę punktów?
|
Gratulacje dla chłopaków, naprawdę zagrali dzisiaj fajnie, sporo fajnej gry z pierwszej piłki. Tak sobie myślę że jakby Brożek był w formie strzeleckiej, to pewnie by jeszcze pare bramek wpadło. Pawełka przemilczę, bo w tym temacie już wszystko chyba zostało powiedziane...
Ale żeby nie było za słodko... Trochę mnie martwi ten brak zgrania z Kirmem, piłkarz bez wątpienia z dużym potencjałem, a momentami zupełnie zapominany przez kolegów, no a tak na marginesie jak na lewoskrzydłowego to zbyt często gra prawą nogą przez co spowalnia akcje, w ogóle mało używa lewej... Małecki znowu dobry mecz i ładny gol, ale wkurzają mnie w nim nieprzemyślane zachowania, dublowanie pozycji ,kiedy to zupełnie niepotrzebne, przetrzymywanie piłki, no ale młody to i wyrośnie z tego. Generalnie z bananem na gębie idę spać. Pozdr. |
Co chwila najazd na Pawełka a zauważcie że oprócz tej wpadki cały mecz bronił bardzo pewnie,zamiast co chwial wywalać Mariusza potrzeba mu pomóc ,popracowac nad koncentracją a bedzie jeszcze z niego radosć.A co do samej drużyny znakomity mecz i kolejny raz Maciej Skorża udowadnia swój trenerski talent.
PS:Brawo dla Pablo Alvareza bodajże 3 mecz a gra jakby był od dawna |
Cytat:
|
Po prostu kapitalny mecz Wisły. Nie mam zastrzeżeń do żadnego piłkarza Wisły. Bardzo dobrze grał dziś cały skład, szkoda tych żółtych kartek, ale wynikały one z zadziorności Wiślaków. Ciekawe dlaczego zeszedł Diaz i nie i czemu nie wszedł na boisko "świetnie spisujący sie na treningach" Jirsak.
A co do Pawełka to rozegrał dziś dobry mecz, miał pewny chwyt, dobrze wybił strzał Pawłowskiego z 45 minuty, wszystkie piłki kierowane do Łobodzińskiego (głównie) bardzo dokładne. A co do bramki Lubinian, to po pierwsze gol chyba nie powinien być uznany, wg mnie ręka Portugalczyka, po drugie tak samo duży błąd, jak błąd Pawełka, błąd piłkarzy, którzy nie wybili tej piłki. Pawełek zawsze stoi daleko wysunięty, na 40 metrze, gdy Wisła ma rzut rożny i nic nie zapowiadało kontry Zagłębia. Dziwi mnie tylko brak reakcji Mariusza, za szybko świętował koniec spotkania :). Do wszystkich forumowiczów: ochłońcie. Pawełek nie jest świetnym golkiperem, jest po prostu dobrym ligowym bramkarzem. Solidnym, który jednak ma problemy z koncentracją. Jednak nie jest jego winą to, że klub nie może sprowadzić kogoś lepszego na jego miejsce. Cebanu nie błyszczy nawet w Młodej Ekstraklasie, w meczu z Lechem (PP) zagrał słabo, z ŁKSem zagrał słabo. Miał 2 próby - 2 nieudane. Na pewno nie wystąpi w następnym meczu. Jedynym wyjściem, które ja widzę, jest spotkanie z psychologiem. Pawełek ma umiejętności, jednak jego błędy wynikają z braku koncentracji. Borucowi spotkania w Legii pomogły, czemu my nie możemy spróbować. Nie sadzę byśmy kupili teraz jakiegoś golkipera. Na koniec: Gikiewicz, Nurković, Pawełek. Co ich łączy? Odpowiedzcie sobie sami. Kasprzik również zawalił 2 bramki. W Polsce nie ma Buffonów i Cassillasów. W Polsce jedynym świetnym golkiperem jest Mucha. On jest gwarantem dobrej postawy przez 90% sezonu. |
Cytat:
|
TymonPRO, bo najeżdżanie na Pawełka jest teraz w modzie. I ch*j że popełnił błąd, i tak małą "szkodliwość społeczną" miał ten błąd. Poprostu źle obliczył tor lotu. Kuszczak puścił jeszcze większego babola, a gra w Manchesterze United.
|
No dawno nie widzialem zeby pileczka chodzila od nogi do nogi :)
Akcje z klepy az milo sie ogladało Ambitnie,z jajem o to chodzilo Farfocel Pawelka ..lepiej przemilczec |
Poprostu teraz wszyscy piszą pod wpływem emocji,a tak najłatwiej krytykować.Oczywiscie macie racje że takie bramki to wstyd dla klubu ale każdy kto oglądał mecz widział że Pawełek był pewny do 92 minuty i tutaj widać że jest problem z jego koncentracją poraz kolejny
|
Bramka na 1-0 opad kopary !! Skorza , Benitez sie moze od ciebie uczyc ,mimo ze byl offsajd to i tak geba liniowego bezcenna
Wszyscy w formie oprocz Brozka(4 asysty ale i tak byl troszku nie taki,ale forma przyjdzie) i Kirm nieco slabiej choc tez pare akcji neizlych (moze ma problemy z adaptacja ,jezykiem itd.) Bramka nr 2 Maleckiego majstersztyk Panie Macieju mimo bledow treningowych ,jest Pan naprawde fachowcem w tej lidze |
skutecznosc i jeszcze raz skutecznosc:) wrescie zaskoczyła jak potrzeba:-)
winszuje:) |
Blaszczu16 - żeś dojebał w tej chwili :lol:
A co to ma za znaczenie? To, że prowadzimy 4:0 usprawiedliwia bramkarza do puszczania szmat? Mecze słabe w wykonaniu Pawełka to np. z Lechem u siebie (1:4), gdzie zaliczył farfocla przy golach na 1:0 i 3:0, z Górnikiem w Zabrzu (1:1), gdzie nie popisał się przy bramce Pitrego, ze Śląskiem we Wrocławiu (1:2), gdzie zapierniczył przy bramce Mili, z Lechem w Poznaniu (1:1) przy golu Stilicia z wolnego - strzał owszem pod murem, ale w ŚRODEK bramki, no i ku przypomnieniu - dwie kapitalne interwencje z Levadią, gdzie przy dwóch przeciętnych strzałach puścił dwie szmaty, a tym jedną niemal sam wrzucił se do bramki. Nie mówiąc jeszcze o meczach, gdzie właśnie nie straciliśmy punktów, ale Pawełek szmacił bramki. To wszystko to mało?????? |
Cytat:
|
Oj napisze to po raz pierwszy. Pawełek cholera jasna broniłem Ciebie zawsze tzn zawsze mówiłem że potrzebny mu konkurent. Ale to juz teraz jest lekka przesada ja rozumiem jest mecz prowadzimy 4:0 walczymy o piątą bramke i.... tracimy taką głupią bramke... To że strzał był piękny(celny) to inna sprawa ale z 45 metrów ... Pawełek ( 12 babol w Wisełce ) to troche dużo ...Ale jak dla mnie jeszcze nie za dużo bo Valdes w Barcelonie ma około 10 baboli na sezon :)
A mecz jak dla mnie cudo ! Piekny po prostu ! P.S Pawełek jest w każdym meczu skoncentrowany przez 90 - 92 minuty ... Potrzeba psychologa tylko i wyłącznie ( no i drugiego Pawełka ) żeby było z kim konkurowac |
Alvarez tez byl zajebisty
|
Mecz super, walka na całego. Martwi nieskuteczność Brożka, miał 3 takie akcje, że w formie by wykorzystał z zamkniętymi oczami. Szkoda, że tak mało widać Kirma, ale chyba wynika to z faktu, że o ile z prawej strony Alvarez dosyć często się podłączał (szczególnie w 2 połowie), o tyle Piotr Brożek w ofensywie się nie udzielał prawie wcale. Kirm próbował schodzić do środka, wymieniał często piłkę z Małym, ale nie widać takiego grania, jakim się zachwycaliśmy po pierwszym meczu z Levadią.
|
O naszym Mariuszku już nic nie będe dzisiaj pisał, wszystko powyżej zostało napisane... Chociaż to co teraz myśle o tej interwecji w głowie, to gdybym swoje myśli przelał na forum to dostałbym bana chyba na całe życie...
Co do meczu, nie będe orginalny jeśli powiem że gra mi się podobała, chłopaki prezentowali fajny styl gry, często gra na jeden kontakt i dokładne podania, piłeczka chodziła szybko i jak po sznurku, fajnie ten mecz się oglądało, jeśli w każdym meczu piłkarze będą grać z taką ambicją, walką to mistrz polski wydaje się wielce prawdopodobny. Marcelo i Głowa - Klasa, tacy stoperzy to skarb, nieźle zagrał Alvarez Wisła będzie miała z niego jeszcze sporo radości, z każdym meczem będzie grał lepiej gdy pozna lepiej drużyne i poczuje sie w zespole pewniej. Bardzo cieszy mnie poprawa gry Łobodzińskiego, może to nie jest jeszcze ten Łobo którego chcemy oglądać ale w porównaniu do poprzedniego sezonu jego gra wygląda dobrze i napewno za tydzień również wybiegnie w podstawowej 11. Co do bliźniaków to moim zdaniem ani Piotrek ani Paweł nie są w formie, Piotrek jakiś taki ospały niepodłańczał się do akcji ofensywnych a Paweł dużo niedokładnych podań pomimo tych asyst, ale jestem przekonany że jeszcze 2-3 mecze i Paweł znów będzie strzelał jak na zawołanie. Bardzo cieszą mnie bramki Małego może atak to będzie jego pozycja ? :D wkońcu Żurawski napoczątku też zaczynał od prawej pomocy mając bodajże wtedy 22 - 23 lata a jak się później jego kariera potoczyła dobrze wiemy :P. To tyle odemnie. Pozdrawiam :) |
Cytat:
Podoba mi się Alvarez. Zawodnik grający technicznie, ofensywnie. Taki "Dani Alves" na nasze polskie warunki. Bardzo fajnie odgrywa piłki na jeden kontakt. Tak w ogóle na marginesie. Wszędzie na portalach zwracają uwagę na pierwszą bramkę która rzeczywiście była ze spalonego. I tu się nie kłócę. Spalony był. Ale kilka minu póżniej Brozio został wypuszczony. Nie był na spalonym a przyjął piłkę w powietrzu i był "sam na sam" z bramkarzem Zagłębia. Sędzia odgwizdał spalonego. To co nam niesłusznie dal wtedy niesłusznie zabrał. Czyli bilans wychodzi na 0. Jeśli chodzi o Małego to wg. mnie bardzo inteligentny zawodnik, nie panikujący, grający spokojnie, szukający nieszablonowych, nieschematycznych rozwiązań. To mi się u niego podoba. Dużymi momentami podobał mi się pressing Wisły, gra z pierwszej piłki. Widać, że im zależy i chcą zmazać plamę z Estonii. To bardzo pozytywne... |
Cytat:
|
obroncy Pawelka chyba wogole nie wiedza o co chodzi na pozycji bramkarza.
Argumenty, ze wczesniej obronil 100 strzalow sa puste i glupie. Co nam po bramkarzu, ktory obroni 100 razy, a potem zachowa sie jak skonczony glupek ?? Zmarnuje caly wysilek druzyny kretynska interwencja. Dzisiaj jako takich skutkow to nie mialo, ale na psyche pilkarzy i tak jakos to podziala. Przeciez to jest frajerstwo i to ogromne. Co wogole PAwelek robil taki kawal od bramki? I jeszcze to odprowadzanie pilki wzrokiem, ile razy juz to robil? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl