![]() |
Chcąc zdobyć mistrza nie można patrzeć czy zgoda czy nie, trzeba to wygrać i już, a jak nie daj Boże przegramy to widocznie nam się ten mistrz nie należał i tyle.
|
Boże, na tym meczu będzie komplet kibiców, którzy poniosą piłkarzy szaleńczym dopingiem. Poza tym ja nie widziałem meczu, w którym na Reymonta gralibyśmy na minimium naszych możliwości. Marek Zieńczuk pewnie będzie chciał godnie zakończyć występ w Wiśle jakąś brameczką. Wyluzujmy; oczywiście Mistrzem jeszcze nie jesteśmy, ale wszystko w naszych gardłach i nogach piłkarzy.
|
Po meczach w Łodzi i Gdańsku można powiedzieć - moc jest z nami.
Przekręt sędziowski , nagła zwyżka formy Śląska i nasz wielki pech musiałyby zaistnieć razem. Raczej wątpię w taki scenariusz ....................... |
Cytat:
No tak ale w Lodzi do momentu jak nie strzlililsmy gola,Lks mogl to zrobic sam ,a w Gdansku moglismy zostac przekreceni przez sedziego. w tych 2 meczach dzieki walce i ambicjii wygralismy ,mam nadzieje ze w sobote bedzie tak samo i znow zobacze naszych wściekle atakujacych przeciwnika .To ma byc agresjaaaa |
Jest już może informacją kto będzie sędzią w sobotnim meczu ?
|
Cytat:
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 17:00, sędzia: Tomasz Mikulski (Lublin). Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów 17:00, sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa). Lech Poznań - Cracovia 17:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa). Legia Warszawa - Ruch Chorzów 17:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk). ŁKS Łódź - Polonia Bytom 17:00, sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz). Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 17:00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok) Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 17:00, sędzia: Marcin Szulc (Warszawa). Arka Gdynia - Odra Wodzisław 17:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin). źródło : www.pzpn.pl |
Typy bukmacherów:
1 1,25 X 4,5-5,5 2 9-22 |
ktoś tu ma problem :D
Cytat:
|
Widze, że Małek po ostatniej krytyce dostał trochę wolnego.
|
Siejewicz sędziował w tym sezonie 5 spotkać Wisły W tych spotkaniach 4 razy wygraliśmy i raz zremisowaliśmy ( z Lechem)
Więc o przekręt sędziowski się raczej nie boję |
Ale będąc Wisłą w Polskiej lidze nie da się grać na remis. Na remis na przykład może grać Wisła z Barcą, będąc absolutnie zdominowana, skupia się tylko i wyłącznie na obronie nie przeprowadza szybkich kontr, nie rozgywa szybkich ataków pozycjyjnych, słowem nie nazraża się na głupie straty w głupich miejscach. A Wiślacy nawet jakby bardzo chcieli to nie dali by rady dać się tak zdominować Śląskowi, dlatego przestrogi przed graniem na remis nie mają sensu.
|
Cytat:
Ja go tam nie lubię :) |
Oj pamiętam jak na niego klnąłem z Górnikiem, ale chyba dobry sędzia, czy nawet najlepszy w tej chwili w Polsce. :D
|
Wydaje mi się że jeden z najlepszych jak nie najlepszy Nie przypominam sobie jakiś strasznych baboli z jego strony wypaczających wynik spotkania
|
Siejewicz jest chyba najlepszym sędzią w naszej lidze i wydaje się, że najbardziej przychylnym Wiśle. Nie ma co powoływać czerwieni dla Dudki w meczu z Legią, czy dla Diaza z Lechem. Ja tam widziałem kilka razy jak przymykał oko na przewinienia naszych. A poza tym sympatyczny koleś z niego, co więcej z Białegostoku, a przecież tam prawie wszyscy kibicują Wiśle w walce o tytuł.
|
witam,jestem z Wrocławia.
Na pewno nie odpuścimy Wam tego meczu,Taraś nie pozwoli na to... Mam pytanie-gdzie można u Was kupić szalik Wisła&Śląsk??Nie byłem jeszcze w Krakowie. |
Siema, nie wiecie nic na temat ew. Mistrzowskich Koszulek jak miało to miejsce rok temu? Wiem że tym razem mistrzostwo nie jest pewne lecz czy na meczu będą sprzedawane?
|
Cytat:
Pozdrawiam Braci A co do meczu My Wam też nie odpuścimy:D I pytanie z mojej strony;) czy bedzie możliwość wymienienia się barwami z braćmi z Wrocławia?? |
Bez napinki, pozostaje 90 minut panowie!! Szykowac gardla, ale respekt dla przeciwnika. Presja bedzie tylko na nas, Slask zagra na luzie, roznie moze sie to potoczyc. Miazdzace wsparcie od pierwszych minut!
UWAGA NA SEDZIOW, ostatni mecz w Gdansku to byl skandal z gornej polki. Gdyby nie fenomenalna koncowka, zostalibysmy przekreceni na dwoch lewych bramkach... Abstrahuje od tego czy sedziowie sa juz tak tragiczni, czy chodzi o wsparcie Lecha (KKS i to przedziwne wyrowanie na 3:3...). Trzeba brac poprawki na tego typu karne z kapelusza, czerwone kartki etc. Jestesmy o krok od utarcia nosa "Pyrom" i Legii, ale na ten mecz trzeba sie spiac ZDECYDOWANIE MOCNIEJ niz na Lechie (18 sekunda...). |
Siejewicz to dla mnie najlepszy polski sedzia w tej chwili i nie dlatego, ze wszyscy slabi, a on sie wyroznia, ale uwazam, ze rzeczywiscie jest dobry i cos soba prezentuje w przeciwienstwie do medialnych tworow w postaci Gilewskiego np.
A do tego chyba najbardziej przychylny sedzia Wisle ze wszystkich. Fajnie byloby gdyby wzorem zeszlego roku spiker przedstawil w mega skrocie plan fety. Czyli najpierw na murawie, a pozniej, z ktorej strony idziemy na rynek czy Reymonta czy 3maja jak rok temu. |
Cytat:
|
Siejewicz to chyba jedyny polski sedzia ktory trzyma jakis poziom w odroznieniu od kolegow wczesniej z boiska a teraz z Wronek.
Nie pozwala na kopaniny i jakos temperuje pilkarzy,oby tylko nie popelnil jakiegos rażącego błedu. Cytat:
Teraz mozemy nimi zostac ,jesli min zremisujemy z WKS-sem. Wiec teoretycznie fety moze nie byc,dlatego mysle ze poda co i jak ,jak juz bedzie wiadomo czy jest Majster czy nie. |
Cytat:
Cytat:
|
Miałem głupi sen, że przegrywaliśmy 0:2, później ktoś wyrównał na 1;2 i się obudziłem cały spocony :P :D
Nie może tak być, trzeba cisnąć ich od samego początku. |
Mi sie sniło, ze wygralismy 3:0:) Kazdemu cos sie sni, heh. Bedzie dobrze, nie po to wygrywalismy 3ostatnie mecze, zeby w ostatnim meczu cos spaprać. Stawiam 2:0
|
Mnie też mary nawiedziły dziś w nocy, widzę że nie mnie jednego :)
'W mojej wersji od 3' przegrywaliśmy 0-1 by ok. 44' wyrównać, a w drugiej połowie strzelić decydującą bramkę. Wszystko pięknie, tylko dlaczego na 1-1 strzelił ... Messi :shock: |
No to pora na kolejny głos z Wrocławia. :-) Śląsk na pewno wam nie odpuści tego meczu, a Wisła jeśli ZASŁUGUJE na mistrza Polski powinna ten mecz wygrać w normalny sposób, bez liczenia na jakieś ukłony z naszej strony. Tak będzie najlepiej. Nie chcę słyszeć od kibiców Legii i Lecha, że Śląsk się podłożył Wiśle. Idealna sytuacja to remis po pięknej walce, tytuł dla was i nasza satysfakcja.
Pozdro! PS. Tarasiewicz jest takim typem trenera, że nawet jakby nie było sytuacji z 1982 roku to by wam nie odpuścił. Trener Legii Urban jest jego dobrym kolegą, jego córka jest chrzestną najmłodszego syna Tarasia i to Legii nic nie pomogło u nas... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Śniło mi się, że wygraliśmy 3-0 po hattricku Pawła, a Lech przegrał z Cracovią 0-1 ;) |
A Moze jakies race na meczyku wkoncu ostatni mecz na naszym stadionie wiec kary nie bendzie a race rabia wrarzenie
|
Cytat:
|
Mam nadzieję, że Wisła utrzyma czwórkową formę ... i będzie 4-1. Oczywiście na początku będzie 0-1 tak dla dramatyzmu :) fajnie by było gdyby np. z karnego strzelił brame Pawełek :P
|
Jeśli nie przegramy będe przezadowolony.Wszystko, byleby nie przegrana.
A z tym hurraoptymizmem to uważajcie, żebyście pózniej kurva nie płakali... |
Cytat:
|
Z tą pietruszka to nie do końca jest prawda - ich motywacją jest pozostanie w klubie.To nie ŁKS gdzie każdy tylko myśli jak stamtąd s.......ić ale konkretny jak na naszą ligę klub, który z konkretną kasą wchodzi do gry.
To jednak nie zmienia faktu że jesteśmy zdecydowanym faworytem tej potyczki. ps. o koncentracje i mobilizację się nie boje - chłopaki wiedzą o co grają i dadzą z siebie wszystko - bardziej się boje o jakiegoś niefarta/walenie łbem w mur/'popis' Mariusza itp. Jasne że należy chwalić naszych za walkę do końca w Gdańsku ale to ile Lechia miała sytuacji przy 1-0 , nie nastraja optymistycznie - ten mecz to kupę szczęścia też jednak było. |
Mam takie pytanko gdzie będzie można oglądnąć meczyk niedaleko stadionu?. Od parku Jordana już chyba się nie da popatrzeć ?
|
Bar u Wiślaków,Jama lub parę knajp na miasteczku AGH wzdłuż Reymonta
|
Cytat:
|
a jak to jest, czy po meczu otwieraja bramy i kto nie dostal biletu moze wejsc na stadion, czy nie ma takiej opcji??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl