Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5815)

Lukasz15wisla 22.06.2009 10:04

www.uefa.com tam będzie transmisja

luki 22.06.2009 10:06

Na sport.pl ma być relacja na żywo. A co do losowania to faktycznie to Dudelange byłoby najfajniejsze. Może jeszcze drużyny walijskie i irlandzkie ze względu na brytyjską Polonię

jerry1990 22.06.2009 10:07

Nigdy w telewizji nie było losowań pierwszych faz eliminacyjnych. Na eurosporcie były zawsze ale od ostatniej rundy kwalifikacyjnej... Więc nie wiem dlaczego sie tak napinacie ... jest relacja live na uefa.com To losownie nie moze byc transmitowane z jedenej chociaz głupiej przyczyny trwa około 3 godzin ...( mówie o LM + LE)

Kondipr 22.06.2009 10:22

Dobrze widzę, ze nie ma jeszcze panelu libe na uefa.com?

Mario Nh 22.06.2009 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 749261)
Dobrze widzę, ze nie ma jeszcze panelu libe na uefa.com?

nie ma.


Cytat:

W tym sezonie znacznie wzrosły kwoty, jakie zespoły mogą zarobić na występach w europejskich pucharach. za pokonanie tylko jednego rywala Wisła dostanie 460 tys. euro. Awans do czwartej, decydującej rundy eliminacji oznacza dla Krakowian przychód wysokości 2,1 mln euro. To przy dzisiejszym kursie 22 % wynoszącego 42 mln zł budżetu mistrzów Polski.

Jednak dopiero w fazie grupowej zaczynają się ogromne pieniądze. Jeszcze rok temu Wisła za awans do niej dostałaby 5,4 mln euro. Dziś o 1,7 mln więcej. 7,1 mln euro to ponad 75 proc. wiślackiego budżetu! Więcej warte jest też zwycięstwo i remis w fazie grupowej. Jeszcze rok temu UEFA płaciła za nie 600 i 300 tys. euro
Jeśli przejdziemy do dalszej fazy eliminacji a tam polegniemy ( nie daj Bóg ) to gramy elimacjach do fazy grupowej Ligi Europejskiej tak ? Jeśli odpadniemy w ostatniej rundzie eliminacji do L.M. i załóżmy że tam polegniemy to gramy w fazie grupowej E.L ?

boro92 22.06.2009 10:33

odpadnięcie w 2 rundzie el. LM - koniec z Europejskimi pucharami
odpadnięcie w 3 rundzie el. LM - 4 runda LE
odpadnięcie w 4 rundzie el. LM - Faza grupowa LE

M@Terac 22.06.2009 10:33

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
Myślę, że tutaj będzie relacja ;)

Gucio25 22.06.2009 10:34

taa, tekstowa tutaj.
ale video, lub chociaż audio na uefa.com nie będzie?

wdały 22.06.2009 10:35

juz mam stresa ... :/ liczę na wyjazd do Walii albo do Luxemburga

tofik 22.06.2009 10:38

Jakąs większą gale do TV robią podczas losowania grup LM. A tutaj pewnie będzie we flashu taka tabelka jak w poprzednich latach.

wdały 22.06.2009 10:44

a nie na jakims polsat sport polsat cafe czy polsat ble ble? a moze rzeczywiscie eurosport?

banasik 22.06.2009 10:46

NIE MA ****A NIDZIE RELACJI !!!! i koniec tematu

możecie włączyć tvn24 to może się połączą na chwilę, ale tak to NIE MA RELACJI W TELEWIZJI

Sinoos 22.06.2009 10:49

a ja mam pytanko; na stronie UEFA jest napisane, że losowanie zaczyna się o 12.00 CET. A czy przypadkiem w naszej strefie czasowej nie jest +1GMT i na nasz czas to nie bedzie losowanie o 13 ?? Mógłby ktoś mnie naprowadzić na prawdę ?? :D

Proximus 22.06.2009 10:50

UEFA ma siedzibę w Szwajcarji, losowanie jest tam albo w Nyonie(Francja). Wak czy siak jest to ta sama strefa czasowa.

Gucio25 22.06.2009 10:50

CET = nasz czas w lecie, losowanie jest o 12.

boro92 22.06.2009 10:52

12:00 CET-Central European Time to chyba mniej więcej tyle znaczy ten skrót czyli napewno o 12:00 naszego czasu

carlitos 22.06.2009 10:52

chyba nie masz racji wszystkie portale pisza że o 12 wiec takiej wpadki by nie zrobili a NYON jest w naszej strefie

PrzemyślABG 22.06.2009 10:52

CET - Central European Time, a my jesteśmy w tym okresie czasowym:)

grzesiek632 22.06.2009 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 749287)
UEFA ma siedzibę w Szwajcarji, losowanie jest tam albo w Nyonie(Francja). Wak czy siak jest to ta sama strefa czasowa.

Nyon jest w Szwajcarii.

rafalek 22.06.2009 10:53

Czy w dzisiejszym losowaniu poznamy rywala tylko do drugiej (naszej) rundy eliminacji, czy również do trzeciej?Słyszałem kiedyś ze też do 3, ale na relacji pisze, że tylko I i II więc już nie wiem jak to ma być.

Co do rywala, to myślę, że znów będzie WIT Georgia Tbilisi

wdały 22.06.2009 10:54

klikajcie w to http://www.uefa.com/competitions/ucl/index.html# a potem w napis DRAW >>>

helenen 22.06.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wdały (Post 749296)

A potem na "DRAW >>"

UH f B 22.06.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 749295)
Uefa.com
Wtf.?

troche języka trzeba znać :) tam są wymienione w kolejności drużyny rozsawione i nierozstawione ;)

Gucio25 22.06.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 749295)
Uefa.com
Wtf.?

co roku to samo :lol:
to tylko wypisane zespoły rozstawione i nierozstawione obok siebie, żadne pary!

Zieniu17 22.06.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UH f B (Post 749299)
troche języka trzeba znać :) tam są wymienione w kolejności drużyny rozsawione i nierozstawione ;)

Znam, ale i sie czytać nie chciało;)

DjInas 22.06.2009 10:59

uefa.com, jest już odnośnik na głównej stronie do losowania

janko04 22.06.2009 11:02

coś teraz czuje ze pojedziemy do Estonii.....

carlitos 22.06.2009 11:04

narazie nie nic sie nie dziejee nie??

jabadabaryba 22.06.2009 11:04

Na zczuba.pl jak ktoś chce jest losowanie z urozmaiconym polskim komentarzem ;P

grzechu1991 22.06.2009 11:05

nie. miliard znaków.

Strzala 22.06.2009 11:05

Cała ceremonia losowania zaczynia sie o 12, to znaczy ze nie od razu jest losowanie, chwilka cierpliwości.

banasik 22.06.2009 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez carlitos (Post 749314)
narazie nie nic sie nie dziejee nie??

nie narazie nie dzieje nie sie nie nic nie co nie?

człowieku ogranicz to trzyliterowe słówko, ok?

Zienczuk8 22.06.2009 11:06

najpierw losowanie LE czy LM?

mlynek0 22.06.2009 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 749306)
Nie przepraszaj, tylko lepiej poszukaj ściany i się rozpędź na nią (tylko się nie potknij o łóżko)

Dzieki za złota rade ale raczej będę się emocjonował w swój sposób a tobie pozostawie Twój tylko nie zapomnij kasku zakładać :)

janko04 22.06.2009 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 749315)
Na zczuba.pl jak ktoś chce jest losowanie z urozmaiconym polskim komentarzem ;P


mozesz dac link:>

Proximus 22.06.2009 11:07

Ej no po 12 jest. Pewnie jak zwykle są te ***** pokazy na początku które każdy ma w dupie a i tak na każdym losowaniu muszą być.

kisiel92 22.06.2009 11:07

LE ma być losowana o 13:30

Strzala 22.06.2009 11:07

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html

Najpierw LM

Rozpoczęto losowanie!

Baala 22.06.2009 11:08

Losowanie przełożone ktoś kulki ukradł :(

LeQ 22.06.2009 11:08

Zaczęło się :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl