![]() |
Małecki schodzi, a Zieńczuk, który dzisiaj gra dramatycznie zostaje. Szkoda, że Jirsak znów dostanie ogon.
3-0 Łobo asysta ;D |
Po meczu. :)
|
Napisze ktoś, co powiedział Patryk w przerwie?
|
Brozek!!!!!! Brawo
|
LOL. Co zrobil Brozek i Lobodzinski :D.
|
Łobo pięknie podał , ale Broziu ośmieszył Bodzia W.
|
hehe, Łks wypunktowany :D
brawo Paweł :) Łks gra, rozgrywa a my strzelamy bramki :) |
Pięknie Wisełka, pięknie. Wpuść Beto, proszę, niech chłopak nie traci nadziei
|
No, to teraz dajcie Jirsaka i Beto. Niech pograją.
|
Opisujac ten mecz w skrocie mozna powiedziec ze lepszy wynik od gry ale wole taka Wisle na wyjazdach ktora ciula te pkt i wygrywa badz co badz efektywnie niz efektownie i nieskutecznie.. Za Cwielonga musi zagrac Jirsak w nastepnym meczu bo chociaz zdobyli bramke to jednak nic nie pokazal pozytywnego
|
3:0 jeszcze jedną brameczkę poproszę :D nareście fatalna passa przerwana na wyjazdach xD
|
Szanuje i lubie Skorże, ale ktoś tutaj słusznie napisał o syndromie Janasa. Kurcze, czemu nie zmieni Diaza na Jirsaka? Wygrywamy 2-0, a teraz już 3-0, Tomas troche by pograł ;/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Słychac było jak cholera ale prostaków nigdzie nie brakuje u nas w ostatnim meczu z Legią na mniejszą skalę ale jednak na Choto było pohukiwane i tu powinni się zastanowic co czują nasi gracze Marcelo i Diaz , w dzisiejszym przypadku to Małemu się obrywało najbardziej za całokształt i przedewszystkim za okazywanie radości po golu .
|
Łobo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! DRAMAT !!
|
Mały i Pepe to przyszłośc Wisły,Piotrkowi wyszło dobrze wypozyczenie do Ruchu i się odbuwał tak jak Boguski :)
|
Cytat:
|
Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.
|
Łobo chłopie bo zawsze bedziesz siedzial na ławce:/
|
O Niedzielan ? To on jeszcze gra ?
|
Łobodziński, nie płacz później o miejsce w I składzie, jak ty takiej sety nie wykorzystujesz.
|
Cytat:
|
Co zrobił łobo? nie mam c+ i nie oglądam :(
|
Cytat:
Łobo zrobil to samo co w meczu z jagielonia |
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Kibicuj Chinyamie - to wspaniały kandydat na króla strzelców |
Hahaha Broziu :D
|
Mały stwierdził że że jest graczem Wisły Kraków i w taki sposób okazuje radośc a to gdzie to robi w obecności Widzewa czy ŁKS - u to nie ma znaczenia , a pytał Żelisław Żyżyński 4:O !
|
Brawo Paweł nalezalo Ci sie!!!!!!
|
LOL masakra co sie Wisla bawi w drugiej polowie:)
|
cieszy wynik i brak kartek gra pozostawia wiele do zyczenia niestety!!! ale jestesmy na najlepszej drodze do MISTRZOSTWA POLSKI!!!
|
aaaaaaaa 4:0
jeszcze jeden :P |
Brozio!!! Wreszcie taki wynik na wyjeździe!
|
Brożek, wspaniale !!!
|
Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.I jesczze Wisła nie powinna byc misrzem i wygrac tego meczu bo przeciez tak słabo zagrała w 1 polowie a mistrz to powinien grac super pilke przez cały mecz
Czemu wy k... musicie na kazdym kroku narzekac?! Mozna powiedziec ze zdobywamy MP, za tydizen daj Boze wygramy i znowu bedziecie narzekac, pozniej ze Slaskiem ise uda ale wy dalej bedziecie narzekac? Opamietajcie sie k... bo wstydu przynosicie Wisle ;/ A Cwielong jak grał, tak słabo i Łobodiznski wszedł a Brozek nei strzelił sam na sam. Najlepiej to w ogole nie ogaldajcie piłki to bedizecie mieli spokoj |
cholera, nie chcialem tego pisac pzred meczem bo bym zostal wysmiany ale snilo mi sie 4-0 dla nas :P
|
No i Paweł samodzielnym liderem :D
Brawoo!!! |
Cytat:
|
Kajam się ;) choć teraz to jakbyśmy grali sparing z jakimś san marino
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl