Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

Witoldon 17.05.2009 17:36

Małecki schodzi, a Zieńczuk, który dzisiaj gra dramatycznie zostaje. Szkoda, że Jirsak znów dostanie ogon.
3-0 Łobo asysta ;D

Pansław 17.05.2009 17:36

Po meczu. :)

Watts 17.05.2009 17:36

Napisze ktoś, co powiedział Patryk w przerwie?

kpn 17.05.2009 17:36

Brozek!!!!!! Brawo

koyoot 17.05.2009 17:37

LOL. Co zrobil Brozek i Lobodzinski :D.

Tylko_Wisła! 17.05.2009 17:37

Łobo pięknie podał , ale Broziu ośmieszył Bodzia W.

Galileo 17.05.2009 17:37

hehe, Łks wypunktowany :D
brawo Paweł :)

Łks gra, rozgrywa a my strzelamy bramki :)

skeba 17.05.2009 17:38

Pięknie Wisełka, pięknie. Wpuść Beto, proszę, niech chłopak nie traci nadziei

Stavanger 17.05.2009 17:38

No, to teraz dajcie Jirsaka i Beto. Niech pograją.

diablo885 17.05.2009 17:39

Opisujac ten mecz w skrocie mozna powiedziec ze lepszy wynik od gry ale wole taka Wisle na wyjazdach ktora ciula te pkt i wygrywa badz co badz efektywnie niz efektownie i nieskutecznie.. Za Cwielonga musi zagrac Jirsak w nastepnym meczu bo chociaz zdobyli bramke to jednak nic nie pokazal pozytywnego

brylant17 17.05.2009 17:39

3:0 jeszcze jedną brameczkę poproszę :D nareście fatalna passa przerwana na wyjazdach xD

Evenstar 17.05.2009 17:39

Szanuje i lubie Skorże, ale ktoś tutaj słusznie napisał o syndromie Janasa. Kurcze, czemu nie zmieni Diaza na Jirsaka? Wygrywamy 2-0, a teraz już 3-0, Tomas troche by pograł ;/

GregorTS 17.05.2009 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 729487)
Diaz to mnie poprostu w****ia , jak on zwalnia gre to masakra

JAk MAuro przez kilka lat spowalniał gre Wisly o 2 biegi to wszystko bylo ok.... Ja brone Diaza -chlop gra bardz dobrze.

Galileo 17.05.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 729492)
Napisze ktoś, co powiedział Patryk w przerwie?

mniej więcej, że zawsze i wszędzie utożsamia się z kibicami Wisły, i że taki już jest i się nie zmieni, pewnie dlatego tak go lżą kibice innych drużyn... na pytanie, czy nie deprymują go takie chamskie odzywki z trybun.

kohprzem'68 17.05.2009 17:41

Słychac było jak cholera ale prostaków nigdzie nie brakuje u nas w ostatnim meczu z Legią na mniejszą skalę ale jednak na Choto było pohukiwane i tu powinni się zastanowic co czują nasi gracze Marcelo i Diaz , w dzisiejszym przypadku to Małemu się obrywało najbardziej za całokształt i przedewszystkim za okazywanie radości po golu .

GregorTS 17.05.2009 17:43

Łobo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! DRAMAT !!

brylant17 17.05.2009 17:43

Mały i Pepe to przyszłośc Wisły,Piotrkowi wyszło dobrze wypozyczenie do Ruchu i się odbuwał tak jak Boguski :)

Watts 17.05.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galileo (Post 729503)
mniej więcej, że zawsze i wszędzie utożsamia się z kibicami Wisły, i że taki już jest i się nie zmieni, pewnie dlatego tak go lżą kibice innych drużyn... na pytanie, czy nie deprymują go takie chamskie odzywki z trybun.

Dziękuję. 10znaków.

WILU TS 17.05.2009 17:43

Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.

kpn 17.05.2009 17:43

Łobo chłopie bo zawsze bedziesz siedzial na ławce:/

Nehiar 17.05.2009 17:44

O Niedzielan ? To on jeszcze gra ?

skeba 17.05.2009 17:44

Łobodziński, nie płacz później o miejsce w I składzie, jak ty takiej sety nie wykorzystujesz.

lodecki 17.05.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 729508)
Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.

pewnie, lepiej zeby Chinyama został.

brylant17 17.05.2009 17:46

Co zrobił łobo? nie mam c+ i nie oglądam :(

GregorTS 17.05.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 729512)
pewnie, lepiej zeby Chinyama został.

dokladnie...Wygra lepszy- czyli Pawel

Łobo zrobil to samo co w meczu z jagielonia

Nehiar 17.05.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 729513)
Co zrobił łobo? nie mam c+ i nie oglądam :(

Przestrzelił patelnie, nawet w bramke nie trafił

MacieqLeo 17.05.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 729508)
Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.

jednej setki nie wykorzystał, bo chciał strzelić w pięknym stylu a nie byle jakim strzałem to już się odzywają tacy jak ty.

P.S. Kibicuj Chinyamie - to wspaniały kandydat na króla strzelców

Tylko_Wisła! 17.05.2009 17:49

Hahaha Broziu :D

kohprzem'68 17.05.2009 17:49

Mały stwierdził że że jest graczem Wisły Kraków i w taki sposób okazuje radośc a to gdzie to robi w obecności Widzewa czy ŁKS - u to nie ma znaczenia , a pytał Żelisław Żyżyński 4:O !

kpn 17.05.2009 17:49

Brawo Paweł nalezalo Ci sie!!!!!!

koyoot 17.05.2009 17:49

LOL masakra co sie Wisla bawi w drugiej polowie:)

piotrek chicago 17.05.2009 17:49

cieszy wynik i brak kartek gra pozostawia wiele do zyczenia niestety!!! ale jestesmy na najlepszej drodze do MISTRZOSTWA POLSKI!!!

brylant17 17.05.2009 17:49

aaaaaaaa 4:0

jeszcze jeden :P

Evenstar 17.05.2009 17:50

Brozio!!! Wreszcie taki wynik na wyjeździe!

skeba 17.05.2009 17:50

Brożek, wspaniale !!!

Jaroo1 17.05.2009 17:50

Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.I jesczze Wisła nie powinna byc misrzem i wygrac tego meczu bo przeciez tak słabo zagrała w 1 polowie a mistrz to powinien grac super pilke przez cały mecz

Czemu wy k... musicie na kazdym kroku narzekac?! Mozna powiedziec ze zdobywamy MP, za tydizen daj Boze wygramy i znowu bedziecie narzekac, pozniej ze Slaskiem ise uda ale wy dalej bedziecie narzekac? Opamietajcie sie k... bo wstydu przynosicie Wisle ;/

A Cwielong jak grał, tak słabo i Łobodiznski wszedł a Brozek nei strzelił sam na sam. Najlepiej to w ogole nie ogaldajcie piłki to bedizecie mieli spokoj

tommiyacht 17.05.2009 17:50

cholera, nie chcialem tego pisac pzred meczem bo bym zostal wysmiany ale snilo mi sie 4-0 dla nas :P

unpredictable_wislaczka 17.05.2009 17:50

No i Paweł samodzielnym liderem :D
Brawoo!!!

amauri1990 17.05.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 729511)
Łobodziński, nie płacz później o miejsce w I składzie, jak ty takiej sety nie wykorzystujesz.

zaliczył 2 asysty... jak na rezerwowego skrzydłowego to chyba raczej fenomenalnie niż słabo? :foch:

WILU TS 17.05.2009 17:51

Kajam się ;) choć teraz to jakbyśmy grali sparing z jakimś san marino


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl