Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa, niedziela 10.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5719)

blackhand 06.05.2009 19:02

Zobaczymy jak Legia jutro w PP. Jak będzie dogrywka to na korzyść Wisełki. Piłkarze będą bardziej zmęczeni. Mam nadzieje na 3-2 dla Wisełki oczywiście.

pzdr z Gdańska

mhl_pl 06.05.2009 19:08

Mój komentarz do powyższego zdjęcia Rybusa- Aż żal patrzec na tego warszawskiego menela i tyle w temacie.

buczo1985 06.05.2009 19:56

oj panie Rybus posypią się kary. prawda jest taka ze duzo piłkarzy pali i popija piwko, ale znaczna część nie daje sie na tym złapać:P ale przed tak waznym meczem balangować mając 20 lat porazka.
Mam nadzieje ze spotka go za to kara i szybko padnie kondycyjnie w niedziele:D

Pablo84 06.05.2009 20:06

****a, to teraz piłkarz nawet nie może się napić wieczorkiem piwa??
Płaczecie jak stare baby

wolfy 06.05.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 722247)
****a, to teraz piłkarz nawet nie może się napić wieczorkiem piwa??
Płaczecie jak stare baby

Jeżeli o mnie chodzi, to może sobie chłopak golnąć nawet przed samym meczem, na odwagę:-)

emsi 06.05.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 722253)
Jeżeli o mnie chodzi, to może sobie chłopak golnąć nawet przed samym meczem, na odwagę:-)

Nie bo jeszcze złapie na boisku zwinność jak Jahaya w monopolowym do przechwytywania flaszek do koszyka :lol:

Wojtas 06.05.2009 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 722241)
oj panie Rybus posypią się kary. prawda jest taka ze duzo piłkarzy pali i popija piwko, ale znaczna część nie daje sie na tym złapać:P ale przed tak waznym meczem balangować mając 20 lat porazka.
Mam nadzieje ze spotka go za to kara i szybko padnie kondycyjnie w niedziele:D








jedni powiedzą ze chlopak niszczy sobie kariere

drudzy powiedzą ze korzysta z zycia,20 latek z piwem ,fajką,dziewczyną w klubie??

Ktos widzi cos w tym dziwnego??

Pozostaje to małe ale...

Jako podobno pilkarz,profesjonalista powinien jednak najperw koncentrowac sie na tym co robi,a pozniej zabawa.

Duzo to drugie stawia czy stawialo na pirwszym miesjcu i niezajechali daleko,ale to sie tyczy nie tylko pilkarzy lecz , praktycznie kazdego zawodu.

legart 07.05.2009 11:41

Desperados to nie piwo, a serio jakby po meczu cos dziabnął t nic nikomu do tego, ale w środku tygodnia - no i te fajki.

Ktos porównywał Legię Okuki i Urbana. Jest pewna subtelna róznica za Dragomira chłopaki nie puchli w drugiej połowie. Ten Szul w Legii to jakiś spisek stołeczno-królewski :)

LAB 07.05.2009 12:42

Trzeba przyznac Rybusowi ze ma gust,tez lubie Desperados :D
No coz miejmy nadzieje ze ta impreza bedzie trwac do soboty a w niedziele Rybus na kacu wyjdzie przeciwko nam :P

A tak na powaznie to mysle ze jak od poczatku przycisniemy Legie to stworzymy sobie kilka sytuacji ktore mam nadzieje ułożą nam mecz. Tylko martwi banicja Rzezniczaka,pamietam jak go objechał Paulista w wygranym meczu 2:1 na Łazienkowskiej,Descarga bardziej doswiadczony i pewny..

Maciuś 07.05.2009 12:55

A kto to jest ten Rybus? Zwykly chlopek roztropek, zadna gwiazda. Niech se wali w nerki i pluca bo kariere sportowa szybciej skonczy niz zaczal, taki jest slaby.

lodecki 07.05.2009 13:35

hmmm wszystko jest dla Ludzi, jak chłop dziabnie sobie Desperadosa po meczu z kumplami to nic sie nie stanie. z drugiej jednak strony trzeba zachowac umiar.

te fajki nie ładnie wygladaja ale no coz, jego wybór.

ps. Desperados to piwo wlasnie dla takich leszczy jak Rybus :)

radekogi 07.05.2009 13:50

A ja sie ciesze że nie ma Rzeźniczaka bo ostatnio grał naprawdę solidnie w defensywie, oddał też kilka groźnych strzałów. Descarga to wielka niewiadoma i przede wszystkim jest niezgrany z Astizem i Choto, więc to będzie dużym plusem przy naszych szybkich Brożku, Boguskim, Małeckim i Ćwielongu. Od początku zdecydowanie Małecki za Łobo i zastanowiłbym sie nad Jirsakiem w drugiej linii za Diaza, bo ostatnio Junior ma bardzo dużo strat w środku pola, a oglądałem drugi raz mecz z Piastem wczoraj i naprawde Tomas rozgrywał bardzo mądrze w drugiej linii. Również bardzo dobrze prezentował się Ćwielong i jest on aktualnie lepszy od Zienia, ale mimo wszystko chyba Marek od początku a Piotrek na zmęczonego Kiełbowicza.

westersyl 07.05.2009 14:10

Cytat:

i zastanowiłbym sie nad Jirsakiem w drugiej linii za Diaza
Jakoż iż w Legii w środku pola nie ma żadnych "rzeźników" i defensywnych pomocników z prawdziwego zdarzenia dla mnie Tomas wskakuje do pierwszego za postawę w dwóch ostatnich meczach.

edit: zapomniałem, że Jrzębowski wrócił, mimo wszystko uważam że Sobol z Tomasem wspartym Boguskim daliby sobie rade.

BANANWAWA 07.05.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 722679)
A kto to jest ten Rybus? Zwykly chlopek roztropek, zadna gwiazda. Niech se wali w nerki i pluca bo kariere sportowa szybciej skonczy niz zaczal, taki jest slaby.

Ten sam chłopek roztropek co was dwa razy ugryzł 1,5 roku temu. A może znów się zerwie z łańcucha w niedziele....

mic 07.05.2009 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BANANWAWA (Post 722754)
Ten sam chłopek roztropek co was dwa razy ugryzł 1,5 roku temu. A może znów się zerwie z łańcucha w niedziele....

I od tego czasu sluch o nim zaginal ;)

swinia 07.05.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 722733)
oglądałem drugi raz mecz z Piastem wczoraj .


masz nagrany czy można gdzieś w necie obejrzeć??

LAB 07.05.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 722758)
I od tego czasu sluch o nim zaginal ;)

Jak Grzelak...

kristos 07.05.2009 14:34

Lubię takie mecze w nich poznaje się prawdziwa wartość drużyny ,bo "kopacze" już nie kalkulują tylko dają z siebie wszystko.Nie będę jakiś specjalnie odkrywczy,ale wydaje się ,że kluczem do zwycięstwa bedzię postawa II linii.
Liczę na szybką ,kombinacyjną grę i dobry presing.Mam nadzieję ,że się nie zawiodę.
Boję się tylko,że Śląsk lub Lechia może być naszym grabarzem do MP.

radekogi 07.05.2009 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 722764)
masz nagrany czy można gdzieś w necie obejrzeć??

Niestety nie mam nagranego. Oglądałem na C+ Sport2, tam w kółko powtarzają mecze.

swinia 07.05.2009 15:30

Legia z Ruchem gra prawie w najmocniejszym składzie.
Zobaczymy jak spisze się Descarga.

Wojtas 07.05.2009 16:17

Cytat:

Boję się tylko,że Śląsk lub Lechia może być naszym grabarzem do MP.
Lechia ma noz na gardle.MUSI zdobywac punkty...
Slask niespecjalnie ale oni graja o pozostanie w Nowym Slasku


Sklad wedlug relacji LL na mecz Ruchem


Mucha
Descarga
Rzezniczak
Kumbev
Komorowski
Radovic
Giza
Roger
Borysiuk
Ostrowski
Rocki


Czyli w sumie mocny,z tym ze cos w ataku mizernie ,ale pewnie wpusci Chinyame na druga połowke

Wiślak1994 07.05.2009 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 722844)
Lechia ma noz na gardle.MUSI zdobywac punkty...
Slask niespecjalnie ale oni graja o pozostanie w Nowym Slasku


Sklad wedlug relacji LL na mecz Ruchem


Mucha
Descarga
Rzezniczak
Kumbev
Komorowski
Radovic
Giza
Roger
Borysiuk
Ostrowski
Rocki


Czyli w sumie mocny,z tym ze cos w ataku mizernie ,ale pewnie wpusci Chinyame na druga połowke

Gdzie Chinyama ? Jeżeli afrykańczyk nie gra z powodu urazu itd. to spoko, ale jeżeli Urban celowo go nie wystawia to coś tu nie tak....Przecież to jest ponad połowa siły ofensywnej Legiii ? Czyżby wymiana ? Ruch w finale PP a 3 punky w ostatniej kolejce zostają w Warszawie ??

swinia 07.05.2009 16:35

1:0 Ruch no to ładny początek

Edit:
A wracając do meczu w TVP.
Z tego co wiem miały być 4 mecze na sezon, a jak na razie były 3 w publicznej. Chyba, że coś przeoczyłem.
Jeśli macie jakieś wiadomości na ten temat to byłbym wdzięczny

1q2 07.05.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 722849)
Gdzie Chinyama ? Jeżeli afrykańczyk nie gra z powodu urazu itd. to spoko, ale jeżeli Urban celowo go nie wystawia to coś tu nie tak....Przecież to jest ponad połowa siły ofensywnej Legiii ? Czyżby wymiana ? Ruch w finale PP a 3 punky w ostatniej kolejce zostają w Warszawie ??

Coś za dużo tych teorii spiskowych:>Fakty są takie że jak Ruch będzie miał utrzymanie przed ostatnią kolejką to przyjedzie do Wawy na wycieczke , jeśli nie to będą gryźć trawę ,niezależnie od tego czy awansują dzis czy nie.
A brak afrikanosa w pierwszej 11 jest chyba logiczny.Pl liga to nie angielska czy hiszpańska gdzie mogą co 3 dni sobie pykać a priorytet Legii jest jasny i jest nim niedzielny mecz.

Bik 07.05.2009 16:49

Czy kartki otrzymane w Pucharze Polski liczą sie w lidze? Jesli tak to Chinayama jest zagrozony i dlatego nie gra.

jaitylkoja 07.05.2009 16:51

Nie, nie liczą się.

losiu2001 07.05.2009 17:05

ogladam Legie W PP i ten descarda czy jak mu tam,to kiepsko wypada!!Mały powinnien go zmieszac z blotem!!;] Bedzie dobrze Panowie i Panie!!!!!!

diablo885 07.05.2009 17:08

losiu2001, mecz meczowi nie rowny.. w tym meczu moga zagrac piach a z nami moze im wyjsc mecz zycia(tfu tfu) ale przy naszej normalnej grze powinnismy im walnac z 2 bramki:)

losiu2001 07.05.2009 17:11

Wiem Ze mecz meczowi nie równy,ale mówie tu o Desgardze ktory bedzie grał za Rzezniczaka!!Jest kiepski i tyle!!!A ze Legie w niedziele pojedziemy jest pewne,nawet gdyby Legia dzis grała jak Barca z Realem!!!!!!

Tylko_Wisła! 07.05.2009 17:12

Tego Descarge czy jak mu tam jeżdżą na tym skrzydle jak chcą...

Gin 07.05.2009 17:22

Legia słaba , mam nadzieję że ich walniemy z 2 : 0

AYALA 07.05.2009 17:25

Legia gra bez kilku podastawowych zawodników, widac że sie oszczedzaja na niedziele.

radekogi 07.05.2009 17:26

Legia gra dramatycznie, uczciwie powinno już być 2 albo 3:0 dla Ruchu. Wszystkie akcje idą stroną Descargi, chłop jest zagubiony w naszej lidze, dlatego myślę, że jednak w niedziele powinien zagrać Ćwielong z lewej, a nie Zieńczuk, bo potrzebujemy tam kogoś kto Descarge wkręci w ziemie. Roger jak zwykle beznadziejny, to samo Giza. Chinyama i Iwański już raczej nie wejdą na boisko bo widać, że Legia chyba nie jest w stanie powalczyć.

Wujor 07.05.2009 17:36

Licze że w tym meczu, Wisła wygra i to z 4 a może 5:0 , aby jakby powetować te wszytkie ostanie prestiżowe porażki - PP z Legią,superpuchar, baty u siebie od Lecha, wyelimnowanie z PP przez Lecha. Swego rodzaju zadośćuczynienie...

swinia 07.05.2009 17:37

Jest już znany sędzia meczu??
Bo na stronie PZPN nie znalazłem

Edit:
A jednak Urban jeszcze wierzy w awans bo wchodzą Iwański i Chiny.

Jakby było wzorowo ze skutecznością to można by było sobie pomarzyć o takim wyniku a tak trzeba się przygotować na twardy mecz.

Wasiu 07.05.2009 18:11

Tyle, ze prawa strona Legii = lewa Wisly. Maly tam napewno bedzie schodzil, ale naprzeciwko Descargi zagra raczej Zienczuk, no chyba, ze trener wpusci na pomoc Cwielonga co nie bylo by takim zlym pomyslem. Do gry wrocil Jarza czyli kolejne wzmocnienie Legii przed meczem z nami. Mam nadzieje, ze nie bedzie w rytmie meczowym.
I nie wierze w jakis wysoki wynik. Za czasow Telefonici nigdy nie wygralismy z Legia kilkoma bramkami wiec jakies 1-0 czy 2-1 bo meczu, w ktorym bedziemy mieli przewage, ale i straszna nieskutecznosc jest bardziej mozliwe.

jurukuru 07.05.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujor (Post 722923)
Licze że w tym meczu, Wisła wygra i to z 4 a może 5:0 , aby jakby powetować te wszytkie ostanie prestiżowe porażki - PP z Legią,superpuchar, baty u siebie od Lecha, wyelimnowanie z PP przez Lecha. Swego rodzaju zadośćuczynienie...

bez przesady....

mr_kwolf 07.05.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 722854)
1:0 Ruch no to ładny początek

Edit:
A wracając do meczu w TVP.
Z tego co wiem miały być 4 mecze na sezon, a jak na razie były 3 w publicznej. Chyba, że coś przeoczyłem.
Jeśli macie jakieś wiadomości na ten temat to byłbym wdzięczny

Lech-Legia, Legia-Wisła, Lech-Wisła, Legia-Lech. 4 mecze i więcej nie będzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 722849)
Gdzie Chinyama ? Jeżeli afrykańczyk nie gra z powodu urazu itd. to spoko, ale jeżeli Urban celowo go nie wystawia to coś tu nie tak....Przecież to jest ponad połowa siły ofensywnej Legiii ? Czyżby wymiana ? Ruch w finale PP a 3 punky w ostatniej kolejce zostają w Warszawie ??

tak samo miały się ustawić Lech i Polonia. Ponadto już widzę jak Ruch mając przed sobą wizje spadku do 1 ligi odpuszcza mecz w Warszawie...

AS82 07.05.2009 18:20

Jedyne co nam moze spetać nogi to stres i stawka spotkania (podobnie bylo na poczatku w derbach) . Musimy dobrze wejsc w mecz to podstawa jak dla mnie bo z tego co prezentuja obecnei dwie druzyny mozemy wygrac

swinia 07.05.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 722971)
Lech-Legia, Legia-Wisła, Lech-Wisła, Legia-Lech. 4 mecze i więcej nie będzie.

W takim wypadku wypadł mi z głowy mecz Lech-Legia. Jakoś musiałem o tym zapomnieć.
Dzięki za przypomnienie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl