Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5700)

Tylko_Wisła! 01.05.2009 20:18

Narazie n ajlepszy na boisku Jirsak ...

manson777 01.05.2009 20:18

i w ten właśnie sposób pożegnamy się z tzw. nadziejami na mistrza
skoro tak beznadziejnie gra się na wyjazdach....

diablo885 01.05.2009 20:19

jgw: dlaczego uwazasz ze jak nie strzelimy bramki do 60min to przegramy mecz i mistrza? btw: diaz do zmiany, 3-5-2 powinnismy zaczac grac

iiYama 01.05.2009 20:20

Irytuje mnie strasznie gra Diaza.

lucekj 01.05.2009 20:21

Dlaczego Piast ma gorzniejsze sytuacje? Lepiej dośrodkowywuja i strzelają? Póki co zdecydowanie lepiej graja od nas

Plastman 01.05.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jgw (Post 718203)
Nie strzelimy bramki do 60min to przegrany ten mecz i mistrza.

Mam podobne odczucia, tyle, że myślę o 70 minucie. Po prostu później zrobi się nerwowo, Piast będzie opóźniał grę i będzie bardzo ciężko. Gra Wisły nie przekonuje. Aż dziw bierze jak dużo ta drużyna traci na wyjazdach. Nie mogę tego zrozumieć.

DJ Hazel 01.05.2009 20:24

Chyba najsłabszy mecz naszej Wisełki widzę w tym roku...

prawnik25 01.05.2009 20:25

Diaz irytuje od początku swojej przygody w Wiśle z małymi wyjątkami - to zawodnik za słaby na klub walczący o najwyższe cele i każdy to wie i widzi poza Skorżą niestety- zobaczycie że z Legią nie wyjdzie w pierwszym składzie- nasz trenerio zmienia skład jedynie po porażkach taki ma niestety zwyczaj...

tommiyacht 01.05.2009 20:25

z kazdą minutą mistrz ucieka, i nie pieprzcie ze nie

SpoXsteR 01.05.2009 20:26

No, nie wyszedł nam dziś ten mecz. Szkoda. Do tego poprzeczka, niepodyktowany karny.
Powalczyć o remis i szanse dalej będą.

WISLAK_FFC 01.05.2009 20:26

ale sie pierdziela z tym
zamiast oddać jakiś strzał to kręcą się na tym polu karnym jak bączek
i nic z tego...

przeczuwałem, ze ten mecz będzie cięższy niż ten z Legią.

As 01.05.2009 20:28

gram w pilke 20 lat i zawsze mi sie wydawalo, ze w polu karnym obowiazuje takie same zasady gry w pilke jak poza nim. Dlaczego powalenie zawodnika w stylu zapasniczym w polu karnym nie jest faulem a poza nim juz jest???

jgw 01.05.2009 20:28

Paweł Brożek gra dzisiaj?

skeba 01.05.2009 20:30

Paweł Brożek - dziś nie gra nic, nie widziałem, by piłkę mial, ale zdarza się.

kucharz_77 01.05.2009 20:31

K...a czy oni mają chociaż trochę ambicji, zero walki!!!

tommiyacht 01.05.2009 20:31

sami jestesmy sobie winni, spokojnie juz moglismy 3 bramy strzelic

MS Wiślak 01.05.2009 20:32

Szkoda naprawde szkoda bo niestety oddalamy sie od majstra.

skeba 01.05.2009 20:32

Cytat:

sami jestesmy sobie winni, spokojnie juz moglismy 3 bramy strzelic
Żadnej setki dziś nie mieliśmy, o czym ty mówisz?

wislacki 01.05.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 718215)
gram w pilke 20 lat i zawsze mi sie wydawalo, ze w polu karnym obowiazuje takie same zasady gry w pilke jak poza nim. Dlaczego powalenie zawodnika w stylu zapasniczym w polu karnym nie jest faulem a poza nim juz jest???


Kiedy ostatnio sędzia w polskiej ekstraklasie podyktował rzut karny, nie mówiąc już o meczach Wisły?

Albo mi coś umknęło albo było to kilka dobrych kolejek temu. Sędziowie boją się gwizdać nieewidentnych karnych, szczególnie w naszej skorumpowanej lidze

arth_ur 01.05.2009 20:34

Szkoda że Skorża wpuścił Ćwielonga, masakra jak na razie Mały ... Łobodziński coś grał przynajmniej.

MS Wiślak 01.05.2009 20:34

ta masz racje no niestety nawet jak są ewidentne niekiedy nie są odgwizdywane

diablo885 01.05.2009 20:34

Malecki brawo!!!

lucekj 01.05.2009 20:34

Gol!!!!!!!!!!!!! MaŁy!!!

Tylko_Wisła! 01.05.2009 20:34

Jest !!! Mały !! Jazda Z k***** wISEŁKO jazda z k*****

wojtek90059 01.05.2009 20:34

MaŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁyyyyyy

skeba 01.05.2009 20:34

Małecki, ****aaaaaa, yeaaaah

WISLAK_FFC 01.05.2009 20:35

dziekujemy PATRYK !!!!!!!!!!!!!

lucekj 01.05.2009 20:35

MÓWIŁEM ŚCIĄGAĆ ŁOBODZINSKIEGO i MAly!!!

eMTe 01.05.2009 20:35

Małecki 1:1

Pięknie to zrobił ; D

MS Wiślak 01.05.2009 20:35

Jeeeeest!!! Brawo!!!!

Grisza1 01.05.2009 20:35

Jazda, jazda, jazda... Jeszzce jeden, Panie Boże, jeszcze jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!

iiYama 01.05.2009 20:35

Jeeeeeeeeeeest, grać qźwa panowie, jeszcze dużo czasuuuuuuuuuuu

Suszanin 01.05.2009 20:35

Jeeeeeest 1-1 Maaałeeecki !!!
Patryk Małecki !!!

arth_ur 01.05.2009 20:35

GOAL !!!!!!!!!!! MAŁY !!!! hehe wybaczam mu

felipe 01.05.2009 20:35

Małecki ogólnie równie słabo jak Łobo, z tą różnicą, że z podobnej sytuacji strzelił bramkę ;)

skeba 01.05.2009 20:36

Jeszcze jedna brameczka, i nie tracimy nic - będę w niebie

Lysy 01.05.2009 20:36

Mały Mały Mały :D Brawo!! :) Gdzie się podziali prześmiewcy co go tak krytykowali po meczu z Górnikiem ?

devios 01.05.2009 20:36

Brawo! Jeszcze jedna!

Stavanger 01.05.2009 20:37

Hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! No nareszcie wzięli się za robotę nasi piłkarze! Brawo, Małecki!:-D

Watts 01.05.2009 20:37

Jeśli Patryk dołoży jeszcze zwycięską bramę, w dniu dzisiejszym zostałem pedałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl