Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5674)

As 25.04.2009 00:26

Maly w pierwszej polowie gral bardzo dobrze, konkretnie dosrodkowywal i bardzo dobrze wykonywal rzuty rozne. Kazda pilka ladowala na glowie Marcelo tak jak to bylo zaplanowane.
W drugiej polowie calkowicie stracil pewnosc siebie co wcale mnie nie dziwi. Brozki kilka razy pojechaly po Malym jak burej suce za niedudane zagrania wiec sie chlopak zaczal niepotrzebnie denerwowac.
Psychiki Sobolewskiego to on jeszcze nie ma ale z charakteru wnioskuje, ze sie kiedys dorobi.

jova 25.04.2009 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez namiotnik (Post 714621)
Sprzeczałbym się z Tobą. Druga bramka to zasługa tylko i wyłącznie Jirsaka, gdyby nie on to dalej byłby remis i nasze szanse na wygranie malałyby z każdą minutą.

Jasne, jasne. A pierwszy gol to tylko i wyłącznie zasługa Diaza. Gdyby nie on trudno byłoby wyciągnąć choćby remis...:>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 714609)
Taka sama dyskusja od ponad roku. Dla mnie, wobec posuchy w naszej ofensywie, mało waleczny Jirsak jest o wiele pożyteczniejszy od pokracznego i walecznego (ale nic poza tym) Diaza. Zresztą tak tragicznego zawodnika jak Diaz w ostatnim meczu ligowym w Poznaniu, od lat lat w koszulce Wisły nie widziałem. Jemu zawdzięczamy stratę dwóch punktów w tym bardzo ważnym meczu i dla mnie zamyka to dyskusję o Diazie w tym momencie.

Że niby słaby występ Diaza grającego w Poznaniu na obronie czyni go gorszym pomocnikiem od Jirsaka, który grał fatalnie na środku pola w Bytomiu?! Faktycznie, nasza rozmowa na ten temat nie ma sensu.

jerry.lii.lewis 25.04.2009 07:07

Meczyk ładniutki :), a i w emocje bogaty.
Na Małego nie ma co zanadto narzekać - młody jeszcze bardzo, a największy kłopot to jego ciąg do indywidualnej gry. Za często zamiast podać próbuje dryblingów czy strzałów ale to "za często" będzie tylko do czasu aż się technicznie podszkoli jeszcze i jego strzały czy dośrodkowania zaczną stwarzać realne zagrożenie.
Pawełek natomiast wyraźnie lepiej, choć puszczenie strzału między sobą a krótkim słupkiem to dość juniorski błąd; gdyby piłka miała odrobinę rotacji to babola kolejnego by wpuścił.
Cieszy powrót Brozia i jego gra, jakby po kontuzji nie był -> po staremu strzela, po staremu psuje :), niech się Niedzielan od niego uczy, a i Garguła powinien zacząć już się przyglądać bacznie jak się po kontuzji wraca.

ultr4 25.04.2009 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 714654)
ale jak odepchnął Tomasa? może ktoś przybliżyć, kto widział?

Jirsak blokował wznowienie gry z rzutu wolnego, wiec Siejewicz go przesunal. Rownie dobrze mogl dac Tomasowi zolta kartke.

Coglin 25.04.2009 08:03

jeden z lepszych meczy w wykonaniu Wisly w tym sezonie.
praktycznie wszyscy grali dobrze, bez wiekszych bledow.
troche odstawal Diaz, ktory kolejny mecz kopal sie po czole.

Suszanin 25.04.2009 08:04

Mecz w pierwszej połowie był dobry w wykonaniu Wisły - dużo okazji do zdobycia gola ...
W drugiej połowie Wisła była odmieniona :) Zupełnie lepsza gra ...

Lepiej nie opisywać zachowania sędziego ...

westersyl 25.04.2009 08:08

Świetny mecz naszej drużyny, było wszystko, gryzienie trawy, dobre akcje i przede wszystkim bramki. Cieszy to, że jak po 5 sytuacjach nie chciało nic wpaść, to stworzyli następne 5. Tego brakowało w wielu meczach. Byłem pewien podziwu dla naszej determinacji w dążeniu do zwycięstwa. Z meczu na mecz jest coraz lepiej. Teraz trochę odnośnie personaliów, nie wiem czy mi się zdaje ale chyba nam ktoś podmienił w szatni Małeckiego bo pierwszą połówkę miał znakomitą a w drugiej wyprawiał "dziwne" rzeczy. Wydaję mi się że Patryk zaczął za bardzo kombinować, jeśli gra prosto i po swojemu wszystko jest dobrze, jeśli zaczyna szukać skomplikowanych zagrań zaczynają się problemy. Dla mnie numerem jeden w tym meczu był Rafał Boguski, krytykowałem go ostro za mecz z Jagą ale dzisiaj pokazał klasę. Sposób rozgrywania różnych mistrzowski to co robił Marcelo w polu karnym wydawało się już śmieszne bo tyle razy co piłkarze Górnika nie dawali sobie z nim rady to komedia.
Brawo za to że zmiennicy wnieśli wiele do gry. Piotrek Ćwielong zagrał znakomicie, tylko chyba aby on strzelił bramkę to musi go ktoś piłką trafić albo coś w tym stylu bo nie trafia w nieprawdopodobnych sytuacjach. Jeśli to poprawi to będą z niego ludzie, respekt za podanie do Boguskiego. Dobre zmiany również Jirsaka i Łobo każdy z nich wniósł coś pozytywnego do gry. Nom i oczywiście jak zmienia się siła rażenie kiedy na boisku jest Brożek chyba nie muszę mówić.

Szacunek dla Skorży za taktykę którą całkowicie przechytrzył Kasperczaka.

AYALA 25.04.2009 08:17

jak dla mnie to była mistrzowska forma.Myśle że można realnie myślec o tytule.
Troche szkoda tych kilku sytuacji niewykorzystanych ale co tam.Jakby do przerwy było 5-0 dla Wisełki to Zabrzanie nie mieliby nic do powiedzenia.Jestem zbudowany postawą Łobo, wierze że sie przebudza i w decydujących meczach pokaże że nieprzypadkowo trafił na R22.

HEDu 25.04.2009 08:17

Dokładnie, podczas meczu pomyślałem sobie, czemu oni tak zawsze nie mogą grać ? Z taką determinacją ? I mówie pewnie Skorża nieźle pokrzyczał "panowie, musimy to wygrać jeśli chcemy mieć mistrza, musimy kur**!" no i zrobili co do nich należało. Mimo asysty, Diaz słaby w środku pola.

AS82 25.04.2009 08:18

Co do meczu:
Siejewicz - nie wiem skąd te zachwyty nad tym sedzia,on co mecz popelnia jakis lub jakies powazne bledy .Dzis nam "zafundował" gola dla Górnika i nie podyktował karnego dla Wisły
Marcelo - fajnie grał nie tylko w obronie ,ale tez przy rzutach roznych gdy zgrywal kazda pilke w pole karne
Małecki - w roli skrzydłowego spisuje sie dobrze,ale skrzydlowy z takimi dosrodkowaniami i podaniami....Niech dużo trenuje ten element
Boguski - prawdziwy skarb :) Nie szablonowy pilkarz ,ktory robi grę z przodu
Brożek - wielki powrót
Łobodziński - pewnie 400 tyś euro sie za niego nie zwróci :) ale miło popatrzec na takie wrzutki chocby co 5 meczy. Niech uczy Małeckiego wrzutek , a Małecki niech go uczy ciągu na bramke
Wisła - po przecietnym srodku sezonu,koncowke mamy bardzo dobra,oby ten finisz nie okazal sie przed wczesny i starczylo pary do konca

swinia 25.04.2009 08:35

Właśnie, nie oszukujmy się, Siejewicz zafundował bramkę dla Górnika.Co z tego,że leżał Źieńczuk?? Sędzia boczny wyraźnie niedouczony.W takim wypadku jest spalony. Najgorsze jest to, że w żadnej prasie nie ma nawet wzmianki o tym, że tam spalony mógł być.

Tak na boku to Siejewicz nie podobał mi się w już Poznaniu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 714679)
Pawełek natomiast wyraźnie lepiej, choć puszczenie strzału między sobą a krótkim słupkiem to dość juniorski błąd;

Kurcze chyba oglądaliśmy inny mecz bo jakoś nie kojarzę bramki dla Górnika po krótkim słupku.

Fajne wrzutki Małeckiego z rzutów rożnych. Dawno nie widziałem Wisełki tak ładnie grającej.

AS82 25.04.2009 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 714704)
Właśnie, nie oszukujmy się, Siejewicz zafundował bramkę dla Górnika.Co z tego,że leżał Źieńczuk?? Sędzia boczny wyraźnie niedouczony.W takim wypadku jest spalony. Najgorsze jest to, że w żadnej prasie nie ma nawet wzmianki o tym, że tam spalony mógł być.

Tak na boku to Siejewicz nie podobał mi się w już Poznaniu.
.

Spalonego nie było ,tylko był faul na Zienczuku .Spalony mozna nie gwizdac wtedy jak pilkarz ofensywny nie bierze udzialu w akcji ,a obronca MUSI byc "wyzej od ataku" .Nawet jakby Zienczuk lezal przed linia bramkowa i umieral to nie ma spalonego

Maciuś 25.04.2009 08:44

Bardzo dobry wynik i gra ze slabiutkim Gornikiem.

gackos 25.04.2009 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 714704)
Właśnie, nie oszukujmy się, Siejewicz zafundował bramkę dla Górnika.Co z tego,że leżał Źieńczuk?? Sędzia boczny wyraźnie niedouczony.W takim wypadku jest spalony.

Przypomniałem sobie sytuację, bodajże z Mistrzostw Europy, z meczu Włochy-Francja, jak obrońca francuski leżał za swoją bramką i wtedy spalonego nie było.

AYALA 25.04.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 714711)
Bardzo dobry wynik i gra ze slabiutkim Gornikiem.

Górnik to może nie jest Arsenal ale potrafił zremisowac w Warszawie z Legią i z Lechem wiec ten komplet punktów jest cenny

tofik 25.04.2009 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 714698)
Co do meczu:
Siejewicz - nie wiem skąd te zachwyty nad tym sedzia,on co mecz popelnia jakis lub jakies powazne bledy .Dzis nam "zafundował" gola dla Górnika i nie podyktował karnego dla Wisły
Marcelo - fajnie grał nie tylko w obronie ,ale tez przy rzutach roznych gdy zgrywal kazda pilke w pole karne
Małecki - w roli skrzydłowego spisuje sie dobrze,ale skrzydlowy z takimi dosrodkowaniami i podaniami....Niech dużo trenuje ten element
Boguski - prawdziwy skarb :) Nie szablonowy pilkarz ,ktory robi grę z przodu
Brożek - wielki powrót
Łobodziński - pewnie 400 tyś euro sie za niego nie zwróci :) ale miło popatrzec na takie wrzutki chocby co 5 meczy. Niech uczy Małeckiego wrzutek , a Małecki niech go uczy ciągu na bramke
Wisła - po przecietnym srodku sezonu,koncowke mamy bardzo dobra,oby ten finisz nie okazal sie przed wczesny i starczylo pary do konca

Chyba żartujesz z tą nauką wrzutek :rotfl: Łobo kopie sztywnym kulasem z czuba na pałę w pole karne. Raz na rok piłka poleciała tak jak trzeba i już wszyscy pieją jakby się narodził nowy Maradona.

Mecz nawet znośny. Były kombinacyjne akcje, bramki napastnikó, 3 punkty zostały tam gdzie powinny. Zrobili to co do nich należało.

swinia 25.04.2009 08:51

Nie jestem sędzią, kłócić się też nie mam zamiaru. Szkoda, że nie mogę sobie przypomnieć meczu w którym widziałem takiego spalonego odgwizdanego. A wiem, że na pewno gdzieś widziałem.

Dla mnie spalony i tak był.A skoro jeszcze nie ma takich przepisów to powinni je wprowadzić. Przecież leżący nie bierze udziału w obronie. To jeszcze gorzej niż, zawodnik będący na spalonym, ale który nie bierze udziału w akcji.

jerry.lii.lewis 25.04.2009 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 714704)
Kurcze chyba oglądaliśmy inny mecz bo jakoś nie kojarzę bramki dla Górnika po krótkim słupku.

Ten sam mecz oglądaliśmy - napisałem "strzał", a nie "gol" -> na początku drugiej polowy taka sytuacja była.
Nie zmienia to faktu wyraźnej poprawy gry Pawełka, co nie zmienia mojego zdania, że bramkarza potrzebujemy.

swinia 25.04.2009 08:56

A to przepraszam, widocznie źle zinterpretowałem twoją wypowiedź.

Łukasz1987 25.04.2009 08:58

Jak dla mnie jeden z naprawdę lepszych meczów Wisły w tym sezonie. Zaangażowania, wiary i chęci w odniesienie zwycięstwa nie można chłopakom odmówić i właśnie za to należy się im wielki szacunek! Małecki w 1 połowie grał naprawdę bardzo dobrze ale zdecydowanie (moim zdaniem) musi popracować nad wrzutkami... On posyła coś na wzór takich wysokich lobów a czasami przydałaby się taka mocno bita piłka jak w wykonaniu Łobo. Ale rywalizacja na prawym skrzydle wygląda bardzo dobrze i oby tak dalej! Wejście Łobo było naprawdę dobre, asysta palce lizać! I ciesze się że Skorża dał mu szansę bo w 2 połowie Małecki grał bardzo słabo, kompletnie nic mu nie wychodziło. Paweł Brożek to po prostu brak słów...prawdziwa gwiazda tej drużyny i dobrze że po kontuzji nie ma już śladu! Natomiast Sobol to prawdziwy wojownik-wiele razy widziałem podczas tego meczu jego reakcje, mobilizowanie partnerów i potrzebny jest nam właśnie ktoś taki w środkowej lini. Miejmy nadzieję że z takim samym zaangażowaniem zagramy w Gliwicach a o wynik możemy być spokojni choć nie jest to łatwy teren co udowodniły mecze Piasta z lechem czy legią.

mariusz.agh 25.04.2009 08:59

http://www.youtube.com/watch?v=0Sny_GscNB0 Maciej Skorża po meczu

pitr 25.04.2009 09:00

Powiem panowie, oby tak dalej. Szacun dla kibiców za oprawę. Szacun dla piłkarzy za walkę i determinację. Szacun dla Macieja Skorży, oby pracował z nami jak najdłużej 1906% poparcia

qchar90 25.04.2009 09:15

dla mnie Łobo ma dobra wrzutke...
przeciez po jego dosrodkowaniach padaly gole w derbach w tamtym roku...ma dobra wrzutke...dac mu szanse...ja w niego wierze...tak samo mi sie podoba gra Cwielonga...ma ciag na bramke...i mysli na boisku...jak poprawi skutecznosc bedzie dobrze...
Pawel Brozek to jest mistrz

kot_dżinks 25.04.2009 09:17

Czas na małe podsumowanie z mojej strony. Mecz z tych co tłamsimy przeciwnika i spychamy go do skrajnej defensywy (już nie pamiętam takiego meczu). Widać było determinacje i za wszelką cenę dążenie do zdobycia trzech punktów. Brakowało tego w kilku meczach wyjazdowych. Podobała mi sie gra kombinacyjna. Wymienialiśmy sporo ciekawych zagrań na połowie przeciwnika, które mieszały obroną Górnika. Długie piłki od obrońców też często znajdywały swoich odbiorców. Mnóstwo sytuacji co mogło się podobać i jakby się człowiek uparł to czemu tylko 3 wpadły, a nie przynajmniej 5? Ja nie narzekam, obyśmy w każdym meczu grali tak ciekawie jak wczoraj. Piłkarzy nie będę oceniał indywidualnie, zostawię to dla siebie. Fajnie, że na koniec sezonu się rozkręciliśmy i oby starczyło gazu do ostatniego spotkania, a jestem pewien, że obronimy majstra i razem zaśpiewamy: '' Gdzie twoje berło, berło i korona... '' :D

krzysio999qqq 25.04.2009 09:18

Mecz naprawdę mógł się podobać, szczególnie Wielki powrót Brozia!! Dużo błędów niestety robił Mały ale najbardziej cieszą 3 punkty!! Z taką grą jak wczoraj to powinniśmy poradzić sobie z Piastem a następnie z Legią!!

Paweł Brożek zagrał na 1906 % swoich umiejętności... Wielki Szacunek!!

Wiślak1994 25.04.2009 09:20

Najlepszy mecz Wisły w tej rundzie ! Przy odrobinie szczęścia mogło być ponad 5:1.... Brawo Paweł Brożek ! Brawo Rafał Boguski! Ogólnie brawa dla wszystkich (równiez dla NAS kibiców) !

P.S Ma ktoś nagraną tą akcje a'la Barca z ostaniej minuty ????????/

skeba 25.04.2009 09:33

Zdecydowanym graczem meczu był Marcelo i Paweł Brożek.
Cieszy zmiana Tomka, przytomnie zagrał piłkę do Boguskiego.
Dziś Diaz miał niezłe momenty (wejście w pole karne i oddanie do Brożka, którego strzał wybili obrońcy z linii bramkowej), ale większośc meczu na minus.
Boguski raz gra świetnie, a czasami jego postaw woła o pomstę do nieba. Widać znów problemy z przyjęciem, ale cieszy jego zachowanie przy strzelonej bramce, nie na siłę, delikatna podcinka, szacunek.

Chłopaki zagrali bardzo ambitnie, nie odstawiali nogi, należą się ogromne brawa !!!

Proud 25.04.2009 09:39

dla mnie najlepszy na boisku był Rafał Boguski, co mnie cieszy bardzo, bo ostatnio był nieco przygaszony. Świetny mecz(jak zwykle zresztą) Sobola...Marcelo i Głowacki również nie do przejścia...Marcelo wyrasta nam na lidera nie tylko obrony ale i drużyny, widać że chłopak charakterny się robi...

Martwi słaba skuteczność, mogliśmy wygrać 5,6 - 1...ale ważne 3 pkt.

Wczoraj zdecydowanie najsłabszy Diaz, chłopak chce za wszelką cenę wyjść jakoś efektownie z piłką, za dużo w ostatnim czasie kombinuje...przez to się smród robi pod naszą bramką.

Małecki też kiepsko, za bardzo starał się dośrodkowywać, a za mało walczył 1 na 1...szkoda, bo ma do tego predyspozycje, a tak z tych wrzutek mało wynikało.

Teraz czas na Piasta...jak wygramy, to mecz z Legią będzie o Mistrzostwo :D

matti123 25.04.2009 09:47

Zawsze wszyscy mówią że narzekamy. Mecz piękny to trzeba się cieszyć. Do poprawy zawsze się coś znajdzie. Łobo nie można odbierać bo wrzutkę ma naprawdę klasową. Diaz siadł ok 60 min nie rozumiem czemu wszyscy mówią że to jego najgorszy mecz w Wiśle. Bardzo liczę na Jirsaka ale on potrzebuje trochę miejsca albo szybkich wychodzących do podań a gorzej idzie w grze kontaktowej jaką mieliśmy wczoraj.

sayek89 25.04.2009 09:51

Mecz bardzo mi się podobał, otwarta gra z obu stron, sporo walki, i masa dobrych akcji. Cieszą mnie strasznie bramki Brożka, bo to znaczy że po kontuzji nie ma ani śladu. Cieszy również asysta Łobodzińskiego, takich wrzutek chcemy oglądać w jego wykonaniu więcej.

DominoForza 25.04.2009 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 714754)
dla mnie najlepszy na boisku był Rafał Boguski, co mnie cieszy bardzo, bo ostatnio był nieco przygaszony. Świetny mecz(jak zwykle zresztą) Sobola...Marcelo i Głowacki również nie do przejścia...Marcelo wyrasta nam na lidera nie tylko obrony ale i drużyny, widać że chłopak charakterny się robi...

Martwi słaba skuteczność, mogliśmy wygrać 5,6 - 1...ale ważne 3 pkt.

Wczoraj zdecydowanie najsłabszy Diaz, chłopak chce za wszelką cenę wyjść jakoś efektownie z piłką, za dużo w ostatnim czasie kombinuje...przez to się smród robi pod naszą bramką.

Małecki też kiepsko, za bardzo starał się dośrodkowywać, a za mało walczył 1 na 1...szkoda, bo ma do tego predyspozycje, a tak z tych wrzutek mało wynikało.

Teraz czas na Piasta...jak wygramy, to mecz z Legią będzie o Mistrzostwo :D

do wejscia najbogatszego rezerwowego ligi to tak :) ale reszta naprawde dala z siebie wszytsko,zapier***li jak nigdy solidarnie.
Ogladalem wczoraj powtorke meczyku kolo 24 byl moze pozniej :P i doping naprawde szacun ,ale nie ma co na laurach spoczywac bo na Legie to mosi byc mega pier*****cie :)

Snow 25.04.2009 10:03

Jak to bywa zawsze w internecie: przeważają skrajne opinie. A to co skrajne, najczęściej mija się z prawdą.

Na początek Diaz: jest zawodnikiem niesamowicie pożytecznym. Świetne warunki fizyczne, waleczność, dobrze zastawia się i przy tym całkiem nieźle gra technicznie. Nienaganny strzał głową oraz nogą. Dobra kreatywność.
Uważam, że jego problemem, jest po prostu głupota na boisku.
Jak trzeba zagrać szybko piłką z klepki to holuje ją jak ostatni osioł.
Jak trzeba przytrzymać to zagra z klepki ;-) Wybiera rozwiązania owszem może i nie sztampowe, ale w większości przypadków aż prosi się o najprostsze, skuteczne rozwiązanie. Jest to więc kwestia mentalna, jak najbardziej do poprawienia bo co by nie mówić warunki do tego by być bardzo dobrym graczem ma.

Jirsak - uważam, że gra za mało, ale jest to zupełnie inny typ zawodnika niż Diaz. Nie szachował bym więc opiniami czy ma grać od początku on czy Diaz, gdyż tak naprawdę zależy to od przyjętej taktyki. Diaz gwarantuje, to, że przeciwnicy nie będą wchodzić w środkową strefę boiska jak w masło, czego o delikatnym i chimerycznym Jirsak-u powiedzieć nie można. Natomiast jeśli chodzi o walory ofensywne, kreatywność Jirsak ma zdecydowaną przewagę nad Diazem. Mi osobiście Jirsak najbardziej pasował by na podwieszonego za Brożkiem fałszywego napastnika. Na pewno nie należy go jeszcze skreślać.

Łobodziński - Nie chcę być malkontentem, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Przypomnijcie sobie jego ostatnią asystę (z beitarem) - co z tego, że piękna jeśli od tamtej pory do dziś gra mizernie? Faktem jest, że dośrodkowanie ma wyśmienite, problem tylko, że bardzo rzadko potrafi sobie wypracować dobrą pozycję do dośrodkowania ( w przeciwieństwie do Małego ).


Małecki - Aktywny, szybki, waleczny, wszędobylski. Z dośrodkowaniami bywa różnie. Z tym, że ja wolę zawodnika który dośrodkowuje 10 razy na cały mecz z czego 4 razy dobrze. Niż jeden raz i to nie zawsze ;)

Dlatego w tej chwili zdecydowanie Małecki jest bardziej pożyteczny od Łobodzińskiego.

PS: Acha jeszcze jedno. Dla mnie gracz meczu : Marcelo. Tak samo jak w poprzednich meczach Sobol - człowiek od czarnej roboty. Oczywiście gra na środku obrony to inna bajka niż środek pomocy, ale jeśli doliczymy do tego niezliczoną liczbę zgrań głową w polu karnym przeciwnika... Pozostaje tylko przyklasnąć.

felipe 25.04.2009 10:06

http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/mini/12898.JPG
Źródło - wislasoccer.com

To ten pan wręczający koguta dla najlepszego gracza Górnika ?

Krystian168 25.04.2009 10:15

Moje oceny:
Pawełek - 7 - dobry występ... jeden błąd kiedy wypuścił piłkę...
Baszczu - 7 - solidny w defensywie i aktywny w ofensywie
Głowa - 7 - pewny w obronie
Marcelo - 8 - dobrze w obronie... no i +1 za te wygrywane główki przy rzutach rożnych ;)
Brożek Pi. - 6 - dobrze w obronie... słabo jednak do przodu grał...
Diaz - 5 - słaby mecz Diaza... dużo strat...
Sobol - 7- przyzwoicie ... parę ważnych odbiorów...
Małecki - 6 - w pierwszej połowie dobrze w drugiej tragedia...
Zieniu - 7 - dobry występ (moim zdaniem się odradza)
Boguski - 9 - bardzo dobry mecz ... bardzo aktywny... no i ta bramka (cud, miód i orzeszki :D )
Brożek Pa. - 10 - bardzo dobrze... mógł strzelić jeszcze 1-2 bramki ale brawo że wrócił po kontuzji w takiej formie...

rezerwowi:
Ćwielong - 7 - aktywny, szkoda tych zmarnowanych okazji...
Jirsak - 7 - dobra zmiana
Łobodziński - 6 - asysta piękna... ale 6 bo 2 brzydkie faule zrobił i gdyby sędzia był inny mógłby za długo nie pograć...

JrQ- 25.04.2009 10:21

A ja mam taką dygresję, Mały ostatnio trochę przygasł, więc może warto dać szansę pograć Jirsakowi za Pawłem Brożkiem? A Boguskiego na skrzydło. Bo wczoraj dla Jirsaka ten mecz był idealny. Słabi, mało agresywni obrońcy, dużo luzu na boisku.

A co do meczu, to nasi pokazali super waleczność, widać nawet po kontuzjach, choćby Banasia, kartkach, faulach...brawo.

Znów minus to skuteczność, sam Pepe powinien skompletować hat-tricka po wejściu, ale to szczegół. Dał dobrą zmianę. Jeszcze raz brawo.

Ogólnie, to jesteśmy mocni...oby tak dalej.

PS: Boguskim bym się nie podniecał, zagrał dobrze, owszem, kreatywnie, ale przy bramce mam takie odczucie, że nie trafił czysto w piłkę, a przyjęcia futbolówki to tragedia była :D Kilka ładnych holowań zaliczył jednak.

martin_6 25.04.2009 10:43

Oj, już widzę zachwyty nad Łobodzińskim się zaczęły. No bez przesady, jak piłkarz zagra na rundę średnio jeden dobry mecz (z tych co pamiętam, to derby wiosną zeszłego roku, Beitar, no i wczoraj przyzwoicie) to jak na gościa co zarabia 300 tys. Euro za rok trochę mało. Chociaż było widać, że po tej asyście zaczął grać zupełnie nie jak Łobo. Nie wiem, presja z niego zeszła czy co? Daje to jakieś nadzieje, oby udowodnił w następnych meczach, że wczorajszy występ to nie przypadek.

ypeeh 25.04.2009 10:47

Może i Mały robił dużo wiatru i wrzucał sporo piłek, ale tu chodzi o asysty a nie wrażenie artystyczne. Łobo wszedł, rzucił taką piłkę, że można oglądać tą akcję w nieskończoność. Z Baszczem też miał kilka fajnych wymian bez straty. Jak ma inaczej nas przekonać, jeśli nie asystami? Ma ładnie biegać? Nogi golić? Salta robić? Czasem mam wrażenie, że krytyka Łoba opiera się głównie na jego beznadziejnej formie z zeszłej rundy.

swinia 25.04.2009 10:52

Małecki miał dużo dobrych wrzutek, a że ich akurat nie wykorzystali napastnicy to już nie jego wina.
Dlaczego go tak krytykujecie?? Jaką asyste miał Małecki w Gdynii?? Cudowna.

Szofer 25.04.2009 11:15

ode mnie szacuneczek dla Boguskiego... wszysscy pisza o dryblingach, podaniach itp.... a ja jestem pelen podziwu dla tego co on robi gdy dostaje dluga pilke od Pawełka... wczoraj mial chyba kilkanascie wygranych gornych pilek a nie jest to takie proste przy jego wzroscie, wiec najwazniejsze jest to ze potrafi sobie ja wywalczyc...potem juz jest z gorki... co nie jest bez znaczenia w taktyce a'la Banitez, ktorej wczoraj momentami mozna bylo sie doszukac... dlugie pilki byly i owszem ale potem hiszpania pod polem karnym :)

Zwitter 25.04.2009 11:24

Z jakiej strony można ściągnąć bramki z meczu?
Kiedyś była fajna strona www.wisla-video.com , ale chyba już po stronie bo nic mi sie nie wyświetla.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl