![]() |
przecież to jest paranoja tyle 100 marnować!!! masakra
Łobo potwierdza, że należy mu się wyjściowa 11 ;] |
Ja to bym ich tak opieprzył na miejscu skorzy. Kazał wszystkim zawodnikom z dwa dni po treningu zostawa ć i tylko strzelać
|
Lobo to trzeba najpierw na pilkarza przekwalifikowac,ja sie dziwie ze trener nie woli mlodzika sprawdzac zamiast niego,napewno wysokosc jego kontraktu ma wplyw na to. Wygrywamy!
|
cieszą 3ptk ale gra woła o pomstę do nieba...
|
Ależ nerwówka.
Bramkarz Jagi wyprawiał cuda na kiju, z naszej strony masa sytuacji, niestety kiepska skuteczność a i szczęścia nam brakowało to rozgromienia Jagi. Franek na szczęscie nie istniał w tym meczu. Do boju Piast! do boju ......Cracovio ! :lol: PS. Aaa, i pokłon jak zawsze dla Sobola, fajny widok w TV jak motywuje chłopaków. Walczyć do końca! PS2: Gra dobra, tylko ta skuteczność. |
|
Cytat:
Boguski i Łobodziński bija marnowaniem na głowę Brozia z najgorszego jego okresu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Do tego duetu trzeba dodać jeszcze Ćwielonga. Chociaż jakoś strasznie do niego żalu nie mam , naprawdę dużo zdrowia zostawił na boisku |
Wisła powinna ten mecz lekko wygrac 4:0, bez Pawła nasza skutecznosc jest naprawde marna
|
gdyby Piast 1 z 2 100 wykorzystał byłoby inaczej a tak maja za swoje ;]
przypomina mi się sezon jak goniliśmy Legię gdzie właśnie takie męczarnie grała i wygrywała a my skończyliśmy na 2 miejscu wtedy:( |
Pierd...... Amica:/ W końcu Wam się noga podwinie... Pajace z Pyrlandii:/
|
|
A mnie z naszej ofensywy dziś najbardziej wkurzał Małecki, ten to ma dopiero braki, i zdecydowanie był słabszy dzisaj od Ćwielonga i Zieńczuka, czemu jego Skorża nie zdjął i nie wpuścił Nedzielana to nie wiem. Mecz jak cały ten sezon Wisły im blizej bramli przeciwnika tym coraz więcej przypadku w grze...
Gratulacje za 3 pkt. |
Wisełka fajny mecz, dużo akcji, strzałów, znów razi skuteczność, ale co tam 3 pkt. i do przodu. Kolej na szpArkę.
****a to szczęście od Amici się kiedyś odwróci. |
zauwazcie, ze kazda druzyna ktora zdobywa mistrzostwo zdobywa zwycieskie bramki w koncowkach meczow. Tak bylo z nami kilka lat temu gdy np strzelilisny Amice w doliczonym czasie, tak bylo z Legia i tak teraz jest z Lechem.
Obawiam sie ze moga dowiezc tego lidera do konca. Odpowiedz dadza ich mecze na Legii i na Polonii |
Cwielong ma dobra technike,niezle przyjecie,ale jak dochodzi do strzalu na bramke ,to klekajcie narody.
Cale szczescie ze Baszczu przyfarcil w 3 minucie , bo by moglo roznie byc. Pawelek dobre interwencje ,mimo ze mialem 2 zawaly po wykopach nogami.. Marcelo najlepszy w druzynie .Malecki sam robil gre ,bo Boguski nei wyrazny.Brozek wracaj ! |
Cytat:
PS. Akcja Łobodzińskiego ---> Mysłałem że się powiesze /// Z całym szacunkiem ale w tej chwili to on jest chyba gorszy od samego Rasiaka. |
Cytat:
Do tej pory gralismy bez rozgrywajacego, teraz gramy bez napastnikow. Chwala Bogu ze obroncow mamy na poziomie. Tyle w temacie meczu |
Chwala naszym zlotym obroncom :-) Swoja skutecznoscia ratuja nam punkty w kazdym meczu.
Tak jak przypuszczalem. Franek gwiazduje, ale do pewnego pulapu. Z nami tak jak i z Lechem, nie oddal nawet strzalu w kierunku bramki. Duza w tym zasluga dobrej gry Marcelo i zwlaszcza Marcina Baszczynskiego, ktory tak jak zapowiadal, doslownie skopala lisa chytrusa :) A teraz z innej beczki. Panie Macieju Skorza, miej pan litosc nad Wisla :-/ Jak mozna wpuscic na boisko takiego zawodnika jak Lobo ? To co on gra, to jest mega hiper skandal :!: Nie uwierze, ze nie ma zdolniejszego zawodnika w naszych juniorach badz w trampkarzach mlodszych. I Kolejna sprawa. Zastanawiam sie gdzie gralby Cwielong, gdyby nie Wisla, bo jak pamietamy Ruch Chorzow nie przez przypadek chcial sie go pozbyc. Nie ma po prostu sytuacj, ktorej by nie byl w stanie sknocic. Damat. Najsmutniejsze, ze Boguski w dzisiejszym meczu dostosowal sie do niego poziomem, jednak mam nadzieje, ze w jego przypadku to byl najgorszy mecz w sezonie i szybko zacznie grac lepiej. |
Cytat:
Na szczecie byl Łobo, bo znowu dzieciaki zgnoilyby Pawelka ze zle pilke wybil :P |
Cytat:
Nie sadze, by bylo w tym choc zdziebelko nieprawdy, biorac pod uwage postawe i skutecznosc Cwielonga w Ruchu... |
Eustachy nie ma sensu czepiać się Ćwielonga, na tle naszych pozostałych napadziorów i tak nieźle wygląda. Akurat o niego jakoś jestem spokojny...
|
Cytat:
Co do samego meczu.. stworzyliśmy sobie chyba najwiecej sytuacji z dotychczasowych spotkań w tej rundzie. Skuteczność całego zespołu fatalna, ale po powrocie Pawła, powinno być z meczu na mecz coraz lepiej. Gra dobra, Jagiellonia poza sytuacją Kojasevica bezradna. |
amica w****ia mnie jak nie wiem... podaroj dzieciem slonce... chyba wygrali w tym konkursie
|
Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań - Młoda extraklasa , tylko i wyłącznie (i na długo). Nic do chłopa nie mam ale zdrowie kibiców to też ważna sprawa a jak takie akcje jak dziś będą się powtarzały to kardiologia się przeludni. :D W szanującym się klubie nawet by chłopa na trybuny nie wpuścili.....
Po drugie ofensywa - SKRAJNA nieskuteczność ,wieczny brak wykończenia lub pech. Mecz z gatunku tych które się zapomina,były emocje , gra toczyła się w dobrym tempie , są 3 punkty, Franek nas nie "ukąsił" :D same pozytywy, Można iść trochę poświętować. Brawo Marcelo , Baszczu (tylko jak długo jeszcze nz R22 pogracie ? ) i spółka. Jaga bez sztycha, doping niezły ,tylko oprawy jakoś nie zauważyłem.... |
Co my byśmy bez tych naszych obrońców zrobili ?? Przedłużyć kontrakt z BASZCZEM !!
|
Na C+ mówili że Boguski po kadrze wrócił odmieniony, pewniejszy siebie i ...mocny psychicznie. Odmieniony? Na pewno. Czy to zmiana na lepsze ? Wg mnie nie ... jest chyba aż za pewny siebie, piłka mu odskakuje raz za razem, jest niedokładny, wolno myśli, nigdy skuteczny nie był ale to co dziś zrobił to było coś :O Po kadrze, w 2 meczach z Lechem i dziś z Jagiellonią nie podoba mi się jego gra, wręcz mnie irytuje
Cytat:
|
Cytat:
Nie zgodze sie, ze tylko skutecznosc ma masakryczna. Wystarczy przytoczyc sytuacje, kiedy Malecki idealnie go wypuscil, a ten zwlekal tak dlugo, az cala akcja poszla na marne. Fakt, ze czasem uda mu sie niezle zastawic, czy przedrzec, tylko co z tego, skoro zaraz potem laduje pilke w przestworza i brakiem dokladnosci kasuje cala akcje ? Co do porownan z Pawlem Brozkiem, to powtorze to co mowie od dawna w tej sprawie, czyli ze na przykladach mozna zbudowac naprawde wiele, jednak to ciagle czysta teoria. Czasem bardzo mocno naciagana. Nie zapominajmy takze, ze tak jak istanieja przyklady zakonczone happy-endem, tak z drugiej strony nie brakuje ich calkowitych przeciwienstw. Poki co Cwielonga nawet od starego "slabszego" Brozka, dzieli bardzo wiele. |
Cytat:
A inna sprawa jest taka, ze dobry mecz piłkarsko oraz byłem zaskoczony grą w piłke drużyny przeciwnej! Tego na R22 juz dawno nie widziałem... |
Ćwielong w sumie mi się podoba. Technikę to ma chyba najlepszy z naszych piłkarzy. Ale mam wrażenie, że gdy tylko dostanie piłkę w okolicach szestnastki... głupieje. Nie wie co zrobić. Ale wydaje mi się ż ez tego wyrośnie :)
|
Cytat:
|
Dzisiaj tylko Zieńczuk i jak zwykle ostatnio Sobol zagrali na dobrym poziomie. W miarę Baszczu, Marcelo ( choć zaczyna Cleberzyć przy każdej piłce, tzn. wykop na aut), Singlar. Diaz ewidentnie przemęczony, resztę ze wzg. na święta lepiej przemilczeć.
Z Ćwielonga taki napastnik, jak z Pawełka bramkarz. Wesołych Świąt. |
ja tylko nie moge patrzec na gre łobodzinskiego... dla mnie potyka sie o pilke zamiast grac
|
gigant zapomniales o łobodzisnkim napisac
|
Nie kopie się leżącego, tym bardziej we własnych barwach.
|
Cytat:
nie wiem jak Ty ale ja uważam że choć Cwielong szału nie robi, to i tak przy takiej kadrze jaką mamy na dziś(+kontuzja Brożka) - na pierwszy skład zasługuje.Narazie to robi więcej szumu niż realnego pożytku ale wd. mnie stać go na lepszą grę. Cytat:
|
Ćwielongowi powinni zafundować psychologa. Jak tylko widzi bramkę to wali na oślep.
Ale poza tym, w chwili obecnej, najlepszy z przodu. Przez duże eN.. |
Jakby z nim popracować to może by coś było. Mecz dobry, doping świetny, ale końcówka już trochę gorsza. I oczywiście WESOŁYCH ŚWIĄT :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl