Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

Kluvi 11.04.2009 18:18

przecież to jest paranoja tyle 100 marnować!!! masakra


Łobo potwierdza, że należy mu się wyjściowa 11 ;]

Blacha92 11.04.2009 18:20

Ja to bym ich tak opieprzył na miejscu skorzy. Kazał wszystkim zawodnikom z dwa dni po treningu zostawa ć i tylko strzelać

Styk83 11.04.2009 18:21

Lobo to trzeba najpierw na pilkarza przekwalifikowac,ja sie dziwie ze trener nie woli mlodzika sprawdzac zamiast niego,napewno wysokosc jego kontraktu ma wplyw na to. Wygrywamy!

Kluvi 11.04.2009 18:22

cieszą 3ptk ale gra woła o pomstę do nieba...

CH. 11.04.2009 18:23

Ależ nerwówka.
Bramkarz Jagi wyprawiał cuda na kiju, z naszej strony masa sytuacji, niestety kiepska skuteczność a i szczęścia nam brakowało to rozgromienia Jagi.

Franek na szczęscie nie istniał w tym meczu.

Do boju Piast! do boju ......Cracovio ! :lol:


PS. Aaa, i pokłon jak zawsze dla Sobola, fajny widok w TV jak motywuje chłopaków. Walczyć do końca!


PS2: Gra dobra, tylko ta skuteczność.

Pajo1906 11.04.2009 18:25

1-0 Baszczyński BRAMKA LIVE z C+Sport
http://odsiebie.com/pokaz/2144086---0e8d.html


jerry.lii.lewis 11.04.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 707187)
Trzeba Łobo na napastnika przekwalifikować :)

Zaraz po tym, jak go do Legii albo Cracovii sprzedamy.

Boguski i Łobodziński bija marnowaniem na głowę Brozia z najgorszego jego okresu.

Blacha92 11.04.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 707192)
cieszą 3ptk ale gra woła o pomstę do nieba...

nie tyle gra , co skuteczność pod bramką przeciwnika

Lysy 11.04.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 707179)
Bo przecież Kraków najważniejszy :)

Poprawka: Wisła najważniejsza i jej mistrzostwo - a Cracovia jak dla mnie może się pałętać po niższych ligach, byleby teraz odebrała jakieś punkty Legii... :-)

Blacha92 11.04.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 707195)
Zaraz po tym, jak go do Legii albo Cracovii sprzedamy.

Boguski i Łobodziński bija marnowaniem na głowę Brozia z najgorszego jego okresu.

Póki za transferu w Legii odpowiada Miruś wszystko jest możliwe. Urban uważa Leo za mentora , więc kto wie , kto wie , może Leo coś szepnie.

Do tego duetu trzeba dodać jeszcze Ćwielonga. Chociaż jakoś strasznie do niego żalu nie mam , naprawdę dużo zdrowia zostawił na boisku

kpn 11.04.2009 18:36

Wisła powinna ten mecz lekko wygrac 4:0, bez Pawła nasza skutecznosc jest naprawde marna

Kluvi 11.04.2009 18:39

gdyby Piast 1 z 2 100 wykorzystał byłoby inaczej a tak maja za swoje ;]

przypomina mi się sezon jak goniliśmy Legię gdzie właśnie takie męczarnie grała i wygrywała
a my skończyliśmy na 2 miejscu wtedy:(

Grisza1 11.04.2009 18:39

Pierd...... Amica:/ W końcu Wam się noga podwinie... Pajace z Pyrlandii:/

CH. 11.04.2009 18:40

bramka Baszcza

http://www.youtube.com/watch?v=wKuzruVBC98

Amica w 94 minucie, norma :lol:

Chesteroski 11.04.2009 18:45

A mnie z naszej ofensywy dziś najbardziej wkurzał Małecki, ten to ma dopiero braki, i zdecydowanie był słabszy dzisaj od Ćwielonga i Zieńczuka, czemu jego Skorża nie zdjął i nie wpuścił Nedzielana to nie wiem. Mecz jak cały ten sezon Wisły im blizej bramli przeciwnika tym coraz więcej przypadku w grze...

Gratulacje za 3 pkt.

Waldus88 11.04.2009 18:46

Wisełka fajny mecz, dużo akcji, strzałów, znów razi skuteczność, ale co tam 3 pkt. i do przodu. Kolej na szpArkę.

****a to szczęście od Amici się kiedyś odwróci.

As 11.04.2009 18:51

zauwazcie, ze kazda druzyna ktora zdobywa mistrzostwo zdobywa zwycieskie bramki w koncowkach meczow. Tak bylo z nami kilka lat temu gdy np strzelilisny Amice w doliczonym czasie, tak bylo z Legia i tak teraz jest z Lechem.
Obawiam sie ze moga dowiezc tego lidera do konca.
Odpowiedz dadza ich mecze na Legii i na Polonii

AS82 11.04.2009 19:03

Cwielong ma dobra technike,niezle przyjecie,ale jak dochodzi do strzalu na bramke ,to klekajcie narody.
Cale szczescie ze Baszczu przyfarcil w 3 minucie , bo by moglo roznie byc. Pawelek dobre interwencje ,mimo ze mialem 2 zawaly po wykopach nogami.. Marcelo najlepszy w druzynie .Malecki sam robil gre ,bo Boguski nei wyrazny.Brozek wracaj !

dymek_nhs 11.04.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 707230)
Zwycięstwo cieszy, a mogło cieszyć jeszcze bardziej jakby Piast stanął na wysokości zadania i wygrał lub zremisował.

Co do meczu Piasta to leszek znów grubo na farcie (mecz widziałem to wiem) Piast mógł wygrać ale jak się we 2 na kotora idzie i się nie trafia nawet w bramke to pozdro dla napastnikow. Co do meczu Wisełki to cieszą 3 pkt. Szkoda tych 100000000% sytuacji.

PS. Akcja Łobodzińskiego ---> Mysłałem że się powiesze /// Z całym szacunkiem ale w tej chwili to on jest chyba gorszy od samego Rasiaka.

mic 11.04.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 707244)
Co do meczu Piasta to leszek znów grubo na farcie (mecz widziałem to wiem) Piast mógł wygrać ale jak się we 2 na kotora idzie i się nie trafia nawet w bramke to pozdro dla napastnikow. Co do meczu Wisełki to cieszą 3 pkt. Szkoda tych 100000000% sytuacji.

PS. Akcja Łobodzińskiego ---> Mysłałem że się powiesze /// Z całym szacunkiem ale w tej chwili to on jest chyba gorszy od samego Rasiaka.

Tragedia z nim, ale w tym meczu przebil go Boguski.

Do tej pory gralismy bez rozgrywajacego, teraz gramy bez napastnikow. Chwala Bogu ze obroncow mamy na poziomie. Tyle w temacie meczu

Eustachy 11.04.2009 19:11

Chwala naszym zlotym obroncom :-) Swoja skutecznoscia ratuja nam punkty w kazdym meczu.
Tak jak przypuszczalem. Franek gwiazduje, ale do pewnego pulapu. Z nami tak jak i z Lechem, nie oddal nawet strzalu w kierunku bramki. Duza w tym zasluga dobrej gry Marcelo i zwlaszcza Marcina Baszczynskiego, ktory tak jak zapowiadal, doslownie skopala lisa chytrusa :)

A teraz z innej beczki. Panie Macieju Skorza, miej pan litosc nad Wisla :-/ Jak mozna wpuscic na boisko takiego zawodnika jak Lobo ? To co on gra, to jest mega hiper skandal :!:
Nie uwierze, ze nie ma zdolniejszego zawodnika w naszych juniorach badz w trampkarzach mlodszych.
I Kolejna sprawa. Zastanawiam sie gdzie gralby Cwielong, gdyby nie Wisla, bo jak pamietamy Ruch Chorzow nie przez przypadek chcial sie go pozbyc. Nie ma po prostu sytuacj, ktorej by nie byl w stanie sknocic. Damat.
Najsmutniejsze, ze Boguski w dzisiejszym meczu dostosowal sie do niego poziomem, jednak mam nadzieje, ze w jego przypadku to byl najgorszy mecz w sezonie i szybko zacznie grac lepiej.

mic 11.04.2009 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 707251)
Chwala naszym zlotym obroncom :-) Swoja skutecznoscia ratuja nam punkty w kazdym meczu.
Tak jak przypuszczalem. Franek gwiazduje, ale do pewnego pulapu. Z nami tak jak i z Lechem, nie oddal nawet strzalu w kierunku bramki. Duza w tym zasluga dobrej gry Marcelo i zwlaszcza Marcina Baszczynskiego, ktory tak jak zapowiadal, doslownie skopala lisa chytrusa :)

A teraz z innej beczki. Panie Macieju Skorza, miej pan litosc nad Wisla :-/ Jak mozna wpuscic na boisko takiego zawodnika jak Lobo ? To co on gra, to jest mega hiper skandal :!:
Nie uwierze, ze nie ma zdolniejszego zawodnika w naszych juniorach badz w trampkarzach mlodszych.
I Kolejna sprawa. Zastanawiam sie gdzie gralby Cwielong, gdyby nie Wisla, bo jak pamietamy Ruch Chorzow nie przez przypadek chcial sie go pozbyc. Nie ma po prostu sytuacj, ktorej by nie byl w stanie sknocic. Damat.
Najsmutniejsze, ze Boguski w dzisiejszym meczu dostosowal sie do niego poziomem, jednak mam nadzieje, ze w jego przypadku to byl najgorszy mecz w sezonie i szybko zacznie grac lepiej.

Nie pomylilo Ci sie cos ? Ruch nie chcial go oddawac, potem (gdy Cwielong nie lapal sie do skladu) wyszedl z propozycja wypozyczenia

Na szczecie byl Łobo, bo znowu dzieciaki zgnoilyby Pawelka ze zle pilke wybil :P

Eustachy 11.04.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 707253)
Nie pomylilo Ci sie cos ? Ruch nie chcial go oddawac, potem (gdy Cwielong nie lapal sie do skladu) wyszedl z propozycja wypozyczenia

Pamietam jak pod koniec poprzedniego sezonu jeden z dziennikarzy w C+ twierdzil, ze Cwielong to taki goracy ziemniak, ktorym na linii Chorzow-Krakow, probuja przerzucac sie dzialacze obu klubow.
Nie sadze, by bylo w tym choc zdziebelko nieprawdy, biorac pod uwage postawe i skutecznosc Cwielonga w Ruchu...

Chesteroski 11.04.2009 19:33

Eustachy nie ma sensu czepiać się Ćwielonga, na tle naszych pozostałych napadziorów i tak nieźle wygląda. Akurat o niego jakoś jestem spokojny...

Szarny 11.04.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 707251)
I Kolejna sprawa. Zastanawiam sie gdzie gralby Cwielong, gdyby nie Wisla, bo jak pamietamy Ruch Chorzow nie przez przypadek chcial sie go pozbyc. Nie ma po prostu sytuacj, ktorej by nie byl w stanie sknocic. Damat.
Najsmutniejsze, ze Boguski w dzisiejszym meczu dostosowal sie do niego poziomem, jednak mam nadzieje, ze w jego przypadku to byl najgorszy mecz w sezonie i szybko zacznie grac lepiej.

Skuteczność Pepe dramatyczna, to fakt, ale jego gra naprawdę może sie podobać. Z Brożkiem sytuacja była podobna kilka lat temu. Miał dużą łatwość dochodzenia do sytuacji, które później marnował. Mimo to, w tej chwili Ćwielong jest naszym najlepszym piłkarzem w ofensywie. Dobrze sie zastawia, potrafi ładnie i mądrze rozprowadzić akcje (może poza jedną kontrą w 1 połowie), ogólnie jest całkowitym przeciwieństwem Boguskiego, któremu nie dość, że każda piłka odskakuje na mare metrów, to jeszcze notuje idiotyczne straty na środku boiska, z których przeciwnik wychodzi z groźnymi kontrami (dziś, podobnie było z Cracovią).

Co do samego meczu.. stworzyliśmy sobie chyba najwiecej sytuacji z dotychczasowych spotkań w tej rundzie. Skuteczność całego zespołu fatalna, ale po powrocie Pawła, powinno być z meczu na mecz coraz lepiej. Gra dobra, Jagiellonia poza sytuacją Kojasevica bezradna.

WALDI1988 11.04.2009 19:42

amica w****ia mnie jak nie wiem... podaroj dzieciem slonce... chyba wygrali w tym konkursie

darotsok73 11.04.2009 19:46

Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań - Młoda extraklasa , tylko i wyłącznie (i na długo). Nic do chłopa nie mam ale zdrowie kibiców to też ważna sprawa a jak takie akcje jak dziś będą się powtarzały to kardiologia się przeludni. :D W szanującym się klubie nawet by chłopa na trybuny nie wpuścili.....

Po drugie ofensywa - SKRAJNA nieskuteczność ,wieczny brak wykończenia lub pech.

Mecz z gatunku tych które się zapomina,były emocje , gra toczyła się w dobrym tempie , są 3 punkty, Franek nas nie "ukąsił" :D same pozytywy,
Można iść trochę poświętować.
Brawo Marcelo , Baszczu (tylko jak długo jeszcze nz R22 pogracie ? ) i spółka.
Jaga bez sztycha, doping niezły ,tylko oprawy jakoś nie zauważyłem....

Tylko_Wisła! 11.04.2009 19:48

Co my byśmy bez tych naszych obrońców zrobili ?? Przedłużyć kontrakt z BASZCZEM !!

Coach 11.04.2009 19:49

Na C+ mówili że Boguski po kadrze wrócił odmieniony, pewniejszy siebie i ...mocny psychicznie. Odmieniony? Na pewno. Czy to zmiana na lepsze ? Wg mnie nie ... jest chyba aż za pewny siebie, piłka mu odskakuje raz za razem, jest niedokładny, wolno myśli, nigdy skuteczny nie był ale to co dziś zrobił to było coś :O Po kadrze, w 2 meczach z Lechem i dziś z Jagiellonią nie podoba mi się jego gra, wręcz mnie irytuje

Cytat:

Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań
A kto wyłożył Boguskiemu kapitalną wręcz piłkę ?

Eustachy 11.04.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 707277)
Skuteczność Pepe dramatyczna, to fakt, ale jego gra naprawdę może sie podobać. Z Brożkiem sytuacja była podobna kilka lat temu. Miał dużą łatwość dochodzenia do sytuacji, które później marnował. Mimo to, w tej chwili Ćwielong jest naszym najlepszym piłkarzem w ofensywie. Dobrze sie zastawia, potrafi ładnie i mądrze rozprowadzić akcje (może poza jedną kontrą w 1 połowie), ogólnie jest całkowitym przeciwieństwem Boguskiego, któremu nie dość, że każda piłka odskakuje na mare metrów, to jeszcze notuje idiotyczne straty na środku boiska, z których przeciwnik wychodzi z groźnymi kontrami (dziś, podobnie było z Cracovią).

Co do samego meczu.. stworzyliśmy sobie chyba najwiecej sytuacji z dotychczasowych spotkań w tej rundzie. Skuteczność całego zespołu fatalna, ale po powrocie Pawła, powinno być z meczu na mecz coraz lepiej. Gra dobra, Jagiellonia poza sytuacją Kojasevica bezradna.


Nie zgodze sie, ze tylko skutecznosc ma masakryczna. Wystarczy przytoczyc sytuacje, kiedy Malecki idealnie go wypuscil, a ten zwlekal tak dlugo, az cala akcja poszla na marne. Fakt, ze czasem uda mu sie niezle zastawic, czy przedrzec, tylko co z tego, skoro zaraz potem laduje pilke w przestworza i brakiem dokladnosci kasuje cala akcje ?

Co do porownan z Pawlem Brozkiem, to powtorze to co mowie od dawna w tej sprawie, czyli ze na przykladach mozna zbudowac naprawde wiele, jednak to ciagle czysta teoria. Czasem bardzo mocno naciagana. Nie zapominajmy takze, ze tak jak istanieja przyklady zakonczone happy-endem, tak z drugiej strony nie brakuje ich calkowitych przeciwienstw. Poki co Cwielonga nawet od starego "slabszego" Brozka, dzieli bardzo wiele.

palikot 11.04.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 707291)
Po pierwsze Łobo ZERO dobrych zagrań - Młoda extraklasa , tylko i wyłącznie (i na długo). Nic do chłopa nie mam ale zdrowie kibiców to też ważna sprawa a jak takie akcje jak dziś będą się powtarzały to kardiologia się przeludni. :D W szanującym się klubie nawet by chłopa na trybuny nie wpuścili.....

Chyba zapomniales chłopcze czemu ten sport służy... wygwizdanie włąsnego piłkarza to zwykłe s****ysyństwo... Chocby nie wiadomo co zrobił, nikomu nie należy się takie traktowanie... Zapewne to ci co tak nazywaja się "prawdziwymi kibicami" co szanuja Franka i Jage, tylko szkoda, ze Jaga nie szanuje nas i do gościa co sie chciał szalikiem wymienic jeden kazał mu spierdalać z "tym". Fajna sprawa

A inna sprawa jest taka, ze dobry mecz piłkarsko oraz byłem zaskoczony grą w piłke drużyny przeciwnej! Tego na R22 juz dawno nie widziałem...

martin_6 11.04.2009 20:00

Ćwielong w sumie mi się podoba. Technikę to ma chyba najlepszy z naszych piłkarzy. Ale mam wrażenie, że gdy tylko dostanie piłkę w okolicach szestnastki... głupieje. Nie wie co zrobić. Ale wydaje mi się ż ez tego wyrośnie :)

palikot 11.04.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 707235)
zauwazcie, ze kazda druzyna ktora zdobywa mistrzostwo zdobywa zwycieskie bramki w koncowkach meczow. Tak bylo z nami kilka lat temu gdy np strzelilisny Amice w doliczonym czasie, tak bylo z Legia i tak teraz jest z Lechem.
Obawiam sie ze moga dowiezc tego lidera do konca.
Odpowiedz dadza ich mecze na Legii i na Polonii

Tak tylko my zdobywaliśmy te bramki w góra 1 meczu, i zawsze mielismy 15 pkt przeagi nad Legią nie mowiąc o całej reszcie a oni już w chyba w 5 meczu w tym sezonie tak jadą. Cwoki mają farta i tyle... ale jak to mówił Wojciech Ł. Suma szczescia=0

gigant 11.04.2009 20:06

Dzisiaj tylko Zieńczuk i jak zwykle ostatnio Sobol zagrali na dobrym poziomie. W miarę Baszczu, Marcelo ( choć zaczyna Cleberzyć przy każdej piłce, tzn. wykop na aut), Singlar. Diaz ewidentnie przemęczony, resztę ze wzg. na święta lepiej przemilczeć.

Z Ćwielonga taki napastnik, jak z Pawełka bramkarz.

Wesołych Świąt.

zrytyberet 11.04.2009 20:11

ja tylko nie moge patrzec na gre łobodzinskiego... dla mnie potyka sie o pilke zamiast grac

palikot 11.04.2009 20:12

gigant zapomniales o łobodzisnkim napisac

gigant 11.04.2009 20:13

Nie kopie się leżącego, tym bardziej we własnych barwach.

1q2 11.04.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 707301)
Nie zgodze sie, ze tylko skutecznosc ma masakryczna. Wystarczy przytoczyc sytuacje, kiedy Malecki idealnie go wypuscil, a ten zwlekal tak dlugo, az cala akcja poszla na marne. Fakt, ze czasem uda mu sie niezle zastawic, czy przedrzec, tylko co z tego, skoro zaraz potem laduje pilke w przestworza i brakiem dokladnosci kasuje cala akcje ?

Ale niestety dokładnie to samo coraz częściej , a dziś to już była z tym masakra, robi Boguski.
nie wiem jak Ty ale ja uważam że choć Cwielong szału nie robi, to i tak przy takiej kadrze jaką mamy na dziś(+kontuzja Brożka) - na pierwszy skład zasługuje.Narazie to robi więcej szumu niż realnego pożytku ale wd. mnie stać go na lepszą grę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 707320)
Nie kopie się leżącego, tym bardziej we własnych barwach.

Dokładnie - jak jest każdy widzi i wszystko już dawno zostało napisane.

PeO 11.04.2009 20:23

Ćwielongowi powinni zafundować psychologa. Jak tylko widzi bramkę to wali na oślep.
Ale poza tym, w chwili obecnej, najlepszy z przodu. Przez duże eN..

maksinho 11.04.2009 20:27

Jakby z nim popracować to może by coś było. Mecz dobry, doping świetny, ale końcówka już trochę gorsza. I oczywiście WESOŁYCH ŚWIĄT :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl