![]() |
Skorża nimi wstrząsnął...jechać z nimi teraz
|
Jest Sobol 1-1!!!
|
Goooooooooooooooooooooooooooool vamos Wisla, dawaj do wygrac !!!!!!
|
te bramki wrzucaj jak juz wrzucasz to do działu multimedia
|
ale Sobol za.......ił! brawo!!!
|
Dajcie linka bo chce oglądać !
|
|
Czemu tam tylko jakieś Nsport jest i nic nie leci?
|
piękna akcja, a Cabaj to cudem wybronił... http://www.justin.tv/lukaszewski27/
|
Quicker, zaraz wylecisz z forum.
To ostatni twoj wpis w tym temacie. |
Z piekła do niebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2:1
\ |
Marcepan
I wszystko jasne |
Marcelo jest 2-1
|
a co to za je..any fotograf w pasiastej czapce ???
Radek Sobol - kat Cracowski !! |
golllllllllllllllllllllllllllll
|
Mały ****a 3-1
|
Jestem ****A w niebie, niesamowita przemiana zawodników :) JA.......EEEEEEEEEEEEEE, przepraszam, ale się cieszę
|
Marcelo!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
A mówiliscie ze Małecki do zmiany heheheheheheheh
|
i o to chodzi jechać z nimi
|
Mały!!! 3-1
|
3-1 Mały!! Słaby jego mecz, ale ta bramka piękna :)
|
jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa , jazda w radio Białej Gwiazdy ;) 3:1
|
szacunek Patryk !! najlepiej jakbys koszulke zgubił :D
|
Jeeeeeeeeeeeeest, pięknie. Wiślacki charakter się ujawnił ;)
|
No i w tym momencie Mały spełnił swoje marzenie... ;)
KAŻDY TO POWIE - WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE! |
ja bym teraz wpuścił Singlara za któregoś stopera (kartki) i przesunąl Baszcza na środek :)
|
eh, chłopaki, fajnie się czyta Wasze posty. Oo rozpaczy i chęci wieszania do euforii :)
Jeszcze nie koniec. A w ogóle to ma być 4-1 :) |
teraz dobrym posunięciem byłoby chyba wpuszczenie Mauro Cantoro żeby w środku przytrzymać piłke.
|
Piotrek Brożek jaka bezsensowna żółta kartka :| Za dyskusje...
|
Zeby kartek nie nalapac teraz...
|
Cytat:
No i masz 4-1:shock::rotfl: |
Pepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
-
Cytat:
Cracovia to śmieszny rywal. |
Cytat:
|
coś pięknego,......żydy żydy do domu!!
wpuścić Cantoro i Niedzielana!!!! |
4-1
Brawo chlopacy..pokazaliscie charakter |
Nic sie nie zmienia. Wisła rządzi w Krakowie. Ale czy może być inaczej, skoro Cracovia to taka słaba drużyna ? Dziwna ta liga.
|
Z piekła do nieba :)
Brawo! |
pięknie się układa, żeby w kolejnym meczu też był taki wiślacki nastrój
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl