Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5526)

JrQ- 22.03.2009 18:08

Skorża nimi wstrząsnął...jechać z nimi teraz

martinius028 22.03.2009 18:08

Jest Sobol 1-1!!!

ChinoRios 22.03.2009 18:08

Goooooooooooooooooooooooooooool vamos Wisla, dawaj do wygrac !!!!!!

JrQ- 22.03.2009 18:08

te bramki wrzucaj jak juz wrzucasz to do działu multimedia

atomek21 22.03.2009 18:08

ale Sobol za.......ił! brawo!!!

Quicker 22.03.2009 18:11

Dajcie linka bo chce oglądać !

atomek21 22.03.2009 18:13

http://www-cdn.justin.tv/widgets/jtv...nel=neptyk1988

Quicker 22.03.2009 18:16

Czemu tam tylko jakieś Nsport jest i nic nie leci?

Domas 22.03.2009 18:17

piękna akcja, a Cabaj to cudem wybronił... http://www.justin.tv/lukaszewski27/

7 kotów 22.03.2009 18:18

Quicker, zaraz wylecisz z forum.
To ostatni twoj wpis w tym temacie.

losiu2001 22.03.2009 18:23

Z piekła do niebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2:1
\

JrQ- 22.03.2009 18:24

Marcepan

I wszystko jasne

martinius028 22.03.2009 18:24

Marcelo jest 2-1

Domas 22.03.2009 18:24

a co to za je..any fotograf w pasiastej czapce ???

Radek Sobol - kat Cracowski !!

losiu2001 22.03.2009 18:24

golllllllllllllllllllllllllllll

JrQ- 22.03.2009 18:25

Mały ****a 3-1

skeba 22.03.2009 18:25

Jestem ****A w niebie, niesamowita przemiana zawodników :) JA.......EEEEEEEEEEEEEE, przepraszam, ale się cieszę

atomek21 22.03.2009 18:25

Marcelo!!!!!!!!!!!!!!!!!

losiu2001 22.03.2009 18:25

A mówiliscie ze Małecki do zmiany heheheheheheheh

Robek 22.03.2009 18:26

i o to chodzi jechać z nimi

martinius028 22.03.2009 18:26

Mały!!! 3-1

emailowiec 22.03.2009 18:26

3-1 Mały!! Słaby jego mecz, ale ta bramka piękna :)

jurukuru 22.03.2009 18:26

jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa , jazda w radio Białej Gwiazdy ;) 3:1

Domas 22.03.2009 18:27

szacunek Patryk !! najlepiej jakbys koszulke zgubił :D

konrad1991tsw 22.03.2009 18:27

Jeeeeeeeeeeeeest, pięknie. Wiślacki charakter się ujawnił ;)

w0lno. 22.03.2009 18:28

No i w tym momencie Mały spełnił swoje marzenie... ;)

KAŻDY TO POWIE - WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!

emailowiec 22.03.2009 18:28

ja bym teraz wpuścił Singlara za któregoś stopera (kartki) i przesunąl Baszcza na środek :)

harthausen 22.03.2009 18:28

eh, chłopaki, fajnie się czyta Wasze posty. Oo rozpaczy i chęci wieszania do euforii :)
Jeszcze nie koniec.

A w ogóle to ma być 4-1 :)

martinius028 22.03.2009 18:36

teraz dobrym posunięciem byłoby chyba wpuszczenie Mauro Cantoro żeby w środku przytrzymać piłke.

emailowiec 22.03.2009 18:37

Piotrek Brożek jaka bezsensowna żółta kartka :| Za dyskusje...

JrQ- 22.03.2009 18:37

Zeby kartek nie nalapac teraz...

Yom 22.03.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 696887)

A w ogóle to ma być 4-1 :)


No i masz 4-1:shock::rotfl:

atomek21 22.03.2009 18:39

Pepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

depeche87 22.03.2009 18:39

-
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 696878)
A mówiliscie ze Małecki do zmiany heheheheheheheh

Z takiej sytuacji to kazdby by strzelał w ten sposób, nawet w 3 lidze. Przyjdzie silniejszy rywal i znowu będzie problem ze stworzeniem 1 dobrej okazji. Zejdźmy na ziemie....

Cracovia to śmieszny rywal.

grzesiek632 22.03.2009 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yom (Post 696896)
No i masz 4-1:shock::rotfl:

a tak w ogole to ma byc 5:1:P :D :D

jurukuru 22.03.2009 18:40

coś pięknego,......żydy żydy do domu!!
wpuścić Cantoro i Niedzielana!!!!

JrQ- 22.03.2009 18:40

4-1

Brawo chlopacy..pokazaliscie charakter

tofik 22.03.2009 18:40

Nic sie nie zmienia. Wisła rządzi w Krakowie. Ale czy może być inaczej, skoro Cracovia to taka słaba drużyna ? Dziwna ta liga.

Zwitter 22.03.2009 18:40

Z piekła do nieba :)

Brawo!

Domas 22.03.2009 18:41

pięknie się układa, żeby w kolejnym meczu też był taki wiślacki nastrój


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl