Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa 7.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5478)

lodecki 08.03.2009 13:54

Ja bym sie od Pawełka odjebał. takim gadaniem nie pomagamy jemu samemu. Jak ma wierzyc sam w siebie skoro nikt w niego nie wierzy, mecz z Polonia zagral na przyzwoitym poziomie.

Robek 08.03.2009 13:58

:-Pa MOŻE WŁAŚNIE TO GO ZMOBILIZUJE DO LEPSZEJ I PRACY NA TRENINGACH??

Eustachy 08.03.2009 13:58

Ja dla odmiany wezme w obrone Zienia.
Wiadomo, ze w ofensywie nie zagral tego co czlowiek (kibic) by sobie wymarzyl, ale kto dokladnie ogladal mecz, ten na pewno zauwazyl ile Zieniu napracowal sie w defensywie. A ze defensywa to takze wazna sprawa, przekonalismy sie przy bramce dla rywali, bo to akurat podczas gdy Marek lezal za linia, z jego rejonu boiska poszla akcja i Mierzejewski wtrombil nam bramke.

Mniemam, ze kazdy kto przed rozpoczeciem rundy mial spore watpliwosci o postawe Baszcza i Zienia ze wzgledu na ich uplywajace kontrakty, tych watpliwosci juz raczej sie pozbyl. Widac, ze chlopaki graja dla druzyny i wcale sie przy tym nie oszczedzaja.

brylant17 08.03.2009 14:07

panowie co do Pawełka on nie ma konkurenta porządengo bo co Ile Cebanu miałby z nim konkurować? z całym szacunkiem dla Ile ale powinno kupić porządnego bramkarza bo Pawełek robi co chce.Jak narazie Bilans strzelonych i straconych po 3:3 tak nie może być ;/

serek.c2 08.03.2009 14:19

Jasne, nie krytykujmy Pawełka, bidulek gotów się załamać... Jeśli ma jaja to krytyka powinna go zmobilizować a nie przybić! Mamy ciągla głaskać go po głowie? Dwa mecze ligowe i dwa podania prosto pod nogi napastników drużyny przeciwnej - cieszmy się, że w naszej lidze grają takie tuzy i nie padł z tego nawet jeden gol.Zamiast użalać się nad Mariuszem pomyślcie jak czuć się musi nasz drugi bramkarz? Czy On ma jakąkolwiek motywację do pracy na treningach? Jego konkurent popełnia seryjnie błędy a i tak broni. Zastanawiam się co musi wywinąć Pawełek żeby zszedł z bramki...

rafalek 08.03.2009 15:15

A może Cebanu jest i tak o dwie klasy gorszy od Pawełka, nie pomyślałeś o tym? Trzeba nam bramkarza klasy Dolhy gdy tylko i wyłącznie dzięki niemu mieliśmy ósme miejsce.

emjot 08.03.2009 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 689056)
Ja bym sie od Pawełka odjebał. takim gadaniem nie pomagamy jemu samemu. Jak ma wierzyc sam w siebie skoro nikt w niego nie wierzy, mecz z Polonia zagral na przyzwoitym poziomie.

biedny Mariuszek
z przedszkola
nie można na niego gwizdnąć bo faka pokaże
nie można go skrytykować bo się zdołuje

k. mać albo jest facet i ma jaja
albo niech wraca do Odry W. tam może se bronić bez presji i stresa

wislak68 08.03.2009 16:41

Po raz pierwszy od bardzo dawna miałem okazję oglądnąć meczyk z sektora E. Perspektywa jest zupełnie inna niż w przypadku oglądania meczu z A/B czy w TV. Znacznie lepiej widać akcje robione na bramkę przy sektorze, praktycznie nie widać co dzieje się po drugiej stronie boiska. Siłą rzeczy więc moje opinie będą obarczone pewnym błędem "wizyjnym". Ale do rzeczy:

1. Meczyk sam w sobie średni (jak to się mówi: mecz walki). Wisła ciut lepsza ale wielkiej różnicy nie było. Gdyby padł remis nie był by to wynik specjalnie niesprawiedliwy. Generalnie hasło kochajmy się (buziaczki po brameczkach Brozia, Skorża biorący na siebie rzekomy brak ambicji piłkarzy). I ok tylko ciekawe ile z tej miłości zostanie jak będzie wtopa w Bełchatowie.

2. Grająca w środę Amika sprawiła znacznie lepsze wrażenie od Discopolo aczkolwiek obydwoje próbowali grać to samo (obawiam się zresztą że aż do końca rundy nasi przeciwnicy będą się ustawiać bardzo podobnie): bardzo aktywny pressing w środku boiska aby odciąć od podań do Brożka. Disco było w tej taktyce trochę mniej konsekwentne a dodatkowo nieco lepiej w środku zagrał Diaz i skrzydłowi (Zieniu i Pepe) stąd różnica w wyniku. Podobnie jak w meczu z Amiką było natomiast widać że nasi są wolniejsi i słabsi kondycyjnie od przeciwników. Mam nadzieję że przyczyną jest faktycznie to co mówi Skorża (zbyt ciężkie treningi w Hiszpanii) a nasi zdążą jeszcze odpalić. Jeśli nie to dupa zbita...

3. Na przyszłość Skorża będzie miał niezły ból głowy bo można założyć ze nasi następni przeciwnicy będą grać to samo i jedyną opcją wydaje się być poprawienie gry skrzydeł (co podobno Wisła namiętnie ćwiczyła na drugim obozie w Hiszpanii). Ale jak tu grać skrzydłami jeśli nie ma dobrych skrzydłowych? Cały czas jest opcja grania długich piłek na Beto (i nawet całkiem fajnie wychodziło to w pierwszej połowie meczu z Lechem) ale póki co nasze Bydlątko jest chyba jeszcze za słabe na to żeby opierać na nim całą grę ofensywną.

4. Indywidualne oceny piłkarzy:
Pawełek: raczej na plus ale nie ustrzegł się błędów. Kiwanie na początku( ale zwróćcie uwagę że potem dał już sobie z tym spokój). Źle ustawiony przy wolnym w ostatniej minucie. Błąd w wyjściu do piłki przy wolnym w pierwszej połowie (mogłem to bardzo dobrze widzieć z sektora E).
Baszczu: starał się. Był bardzo aktywny w ofensywie ale to samo co w meczu z Amiką: robił błędy w obronie bardzo często ratując się faulami (przy innym sędzi mogło to skończyć się kartkami).
Marcelo: dobrze. Strata bramki obciąża w takim samym stopniu jego co nieasekurującego go piłkarza (Głowa/Brozio/Zieniek).
Głowa: dobrze
Pi Brozio: generalnie te same uwagi co do Baszcza aczkolwiek w obronie nieco solidniejszy.
Mały: słabo. W tym meczu wyglądał jak junior który zamiast grać woli pobawić się piłeczką.
Sobol: solidnie
Junior: dobrze. Zgadzam się że dość chaotyczny ale nie ograniczał się tylko do odbioru ale próbował rozdzielać piłki i nawet mu to wychodziło. Jak napisał to już ktoś wcześniej: bardziej niż defensywnego grał jako środkowy pomocnik. I można go podsumować że jako środkowy pomocnik zagrał średnio ale jako lewy obrońca grający jako środkowy pomocnik to wypadł całkiem, całkiem (napewno lepiej niż z Amiką). A swoją dogą dać go jeszcze do ataku i postawić na brame a bedziemy mieć uniwersalnego pilkarza co się zowie :D.
Zieniu: moim zdanim najlepszy skrzydłowy w tym meczu (podobnie zresztą jak z Amiką). Pod koniec trochę zgasł ale asystę zaliczył.
Boguski: widzę że jest krytykowany ale z mojej perspektwy (sektor E) nie było tak źle. Był aktywny. Starał się szukać gry. Dość dobrze utrzymywał się przy piłce.
Pa Brozio: klasa sama w sobie. Nawet w słabszej formie to i tak gwiazda Wisły (i chyba naszej ligi). Można się czepiać o nonszalancję w akcji w II połowie po podaniu Beto ale jak sam tłumaczył popchnął go wtedy obrońca. Bardzo dobrze.
Beto: obiecująco. Takiego piłkarza jeszcz nie mieliśmy. Strasznie ciężko jest mu odebrać piłkę (i to nie tylko wtedy gdy jest ustaiony tyłem do bramki). Wygląda że jest niezłym technikiem i potrafi fajni podać. Naprawdę może być z niego pociecha. Dla odmiany zaczynam nabierać przekonania że z tą jego dobrą grą glową to jakiś mit.
Pepe: przyzwoicie. Znacznie lepiej niż Mały ale bez przesady. Wszedł na podmęczonego przeciwnika i zrobił parę fajnych rajdów. Natomiast widać było że bał się brać na siebie odpowiedzialność i strzelać. Cały czas twierdzę (obym się mylił) że więcej niż średni ligowiec z niego nie wyrośnie.
Mauro: zrobił co miał zrobić.

Wojtas 08.03.2009 17:02

Dawno tak nie szalałem po golach dla mojej ukochanej Wisełki.


Mało co bym nie spadł z krzesełka pare rzedów niżej pozdro dla ziomka który mnie we wlasciwym czasie łapał.:)


Ale ja o meczu chcialem :)


Niech nasze "kochane" Wyborcze ,TVN itd dalej próbują wmawiać Polsce jaki to Paweł nie jest skłócony ze Skorżą,i jaka ta Wisla jest wypalona.Niech iz żałosna nagonka i próba zabicia ducha zepołu trwa dalej ,jak widać tylko tyle potrafią.



Najlepsza odpowiedzią na ich działania ,jest ujecie kiedy Brozek pierwsze co robi to biegnie do trenera i wzajemnie sie usciskują.To zdjecie dedykuje wszystkim którzy leczą swoje kompleksy tytułami "Wisła sie kończy" .



Az sie milo patrzylo jak chlopaki walczą ,nie odstawiają nogi,nie boja sie przeciwnika.To oni są panami boiska.
Tak ma byc.Taką Wisłe chce ogladac.Nieustepliwą ,pewną siebie i swoich umietnosci i wyższosci nad przeciwnikem.Pod kazdym wzgledem.

slawula 08.03.2009 17:14

Witam czy wie ktoś gdzie można obejrzeć całą powtórkę wczorajszego meczu. Rano była na c+sport2 ale po meczu jeszcze spałem.

grogoriogreg 08.03.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slawula (Post 689156)
Witam czy wie ktoś gdzie można obejrzeć całą powtórkę wczorajszego meczu. Rano była na c+sport2 ale po meczu jeszcze spałem.

powinien byc we wtorek lub w srode w klubie kibica, najpierw pokazuja mecze ktore nie byly transmitowane na zywo canal plus

kohprzem'68 08.03.2009 20:40

Dobry mecz ale te trzy punkty wcale nie były takie pewne równie dobrze mogło się skończyc remisem , na całe szczęscie więcej było momentów gdzie nie ustępowali przeciwnikowi i prowadzili walkę na każdym kroku na kazdym metrze boiska , taką Wisłę chcemy oglądac nie inną .

jimmywislak 08.03.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slawula (Post 689156)
Witam czy wie ktoś gdzie można obejrzeć całą powtórkę wczorajszego meczu. Rano była na c+sport2 ale po meczu jeszcze spałem.

Na Canal+SPORT leci we czwartek o 17 i na Orange Sport pare razy

Co do meczu, muszę jeszcze obejrzeć powtórkę, za bardzo na mecz nie patrzyłem bo oczywiście na pierwszym miejscu jest doping ale kilka wniosków:
- Pawełek traci u mnie już resztki zaufania: jak może bramkarz przy rzucie wolnym stac ZA MUREM?!!?
- znów pozytywny występ Beto: to co mówiłem przytrzymanie piłki, nadbiegli partnerzy z zespołu, odegranie i można powiedzieć że bardzo przyczynił sie do drugiej bramy
- Cwielong: Za Zienia W bełchatowie musi zagrać! Taki jak Małecki ale o wiele mniej chaotyczny

Ogólnie jest jeszcze bardzo dużo do poprawienia, szczególnie w taktyce,a grunt że było zaangażowanie i walka przez 90 minut!

kohprzem'68 08.03.2009 21:27

Co do super Mario to właśnie postawa przy ostatnim rzucie wolnym powinna wystarczyc za komentarz bo i co tu komentowac potem na krytyke się jeszcze obrazi paluszek pokaże w stronę D i bedzie afera .

jimmywislak 08.03.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 689359)
Co do super Mario to właśnie postawa przy ostatnim rzucie wolnym powinna wystarczyc za komentarz bo i co tu komentowac potem na krytyke się jeszcze obrazi paluszek pokaże w stronę D i bedzie afera .

Ten paluszek wtedy to był chyba raczej do E,,,ogólnie jestem przeciwny złośliwym docinkom w czasie meczu na kogokolwiek z piłkarzy Wisły bo to napewno nie pomaga, ale po meczu konstruktywna krytyka jest jak najbardziej na miejscu...Przede wszystkim Mario potrzebuje rywalizacji, był dolha - była dobra forma obu bramkarzy!

kohprzem'68 08.03.2009 22:06

Tak wtedy pokazał ludziom z E ale jak mu spawy puszczą to przy jego rozchwianych emocjach my też możemy tego doświadczyc , zastanawiało mnie jak i moich kolegów co spowodowało takie a nie inne zachowanie w przypadku tego wolnego , że zareagował w ten a nie inny sposób .

Robek 08.03.2009 22:21

była wypowiedz w liga+ extra ze chciał 4 w murze a dobiegło jeszcze3 i nic nie widział ze jego wina
ale co z niego za bramkarz jak zawodnicy nie słuchaja ilu ma być w murze powinien ich zjebac i tyle a on stał i patrzył jak piła leci do bramki (koło) na całe szczeście

Olivarez 08.03.2009 23:11

Nic mnie tak w tym meczu nie ucieszyło jak walka. Jeszcze nie wszystko stracone w tym sezonie. Natomiast nie rozumiem optymizmu w ocenie występu Beto, ten drewniak poruszał się na boisku jak słoń w składzie porcelany, Radovanović mógłby być przy nim baletnicą. Zero techniki, zero celności, ani razu nie wygrał pojedynku główkowego, ani razu nie zgrał piłki do kolegi. Starszy zdarty Baszczyński zapierdalał 2 razy szybciej od niego, w ogóle wyglądało to tak jakby do Manchesteru Utd. wszedł na zmianę Rasiak (przy zachowaniu wszelkich proporcji tego przejaskrawionego porównania) Zobaczycie za pół roku nikt nie będzie o tym Beto pamiętał.

rafalek 08.03.2009 23:22

Co ty za przeproszeniem .......isz? To Beto wziął udział w bramkowej akcji, to na Beto było kilka fauli przed polem karnym, to on zastawiał się gdy miał dwóch gości na plecach i w końcu to Beto zagrał kapitalną piłkę na sam na sam do Brożka - gdyby ją wykorzystał, Beto miałby asyste.

Olivarez 08.03.2009 23:29

Weź obejrzyj powtórkę, bez browca, bo nie wierzę, że to na trzeźwo piszesz. Zresztą wrócimy do tematu po sezonie, nie będę się kopał z koniem.

Fernando Redondo 09.03.2009 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 689412)
była wypowiedz w liga+ extra ze chciał 4 w murze a dobiegło jeszcze3 i nic nie widział ze jego wina
ale co z niego za bramkarz jak zawodnicy nie słuchaja ilu ma być w murze powinien ich zjebac i tyle a on stał i patrzył jak piła leci do bramki (koło) na całe szczeście

dobrze ze stanei jakby lato w vbramke trafil to by pawelek powachal ino pilke nawet jakby ja widzial

mic 09.03.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olivarez (Post 689485)
Weź obejrzyj powtórkę, bez browca, bo nie wierzę, że to na trzeźwo piszesz. Zresztą wrócimy do tematu po sezonie, nie będę się kopał z koniem.

Naprawde masz cos z oczami. W ciagu 20 minut wypracowal 3 (na upartego nawet 4) sytuacje, ktore skonczyly sie powaznym zagrozeniem bramki Groclinu. Dla porownania Boguski przez prawie 70 min 3 takie sytuacje (kontry w I polowie) spieprzyl masakrycznie.
Jak z meczu z GKSem Beto nie wyjdzie w I skladzie to bede bardzo zawiedziony.

Jezeli Beto w tym meczu byl dla Ciebie drewnem to chyba wszyscy bylismy na zawodach drwali

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olivarez
Zero techniki,

Zawodnik ktory potrafi utrzymac sie przy pilce z 2 przeciwnikami na plecach, przedryblowac pare(nascie) metrow, umie sie zastawic to nie ma techniki ? Faaajnie :shock:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olivarez
zero celności,

to skad Brozek nagle mial 2 razy sam na sam po podaniu Beto ? :shock:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olivarez
ani razu nie wygrał pojedynku główkowego,

:shock:
gra glowa na pewno nie jest jego mocna strona, ale tez nie jest tak ze nie wygrywa pojedynkow glowkowych
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olivarez
ani razu nie zgrał piłki do kolegi.

:shock: :shock:
naprawde proponuje ogladnac chociazby skroty jeszcze raz, jednak wlasnie bez browara, bo ewidentnie Ci zaszkodzil

grogoriogreg 09.03.2009 10:52

Beto zagral dobrze te 20 minut, jedyne co bylo na minus to gra glowa, niestety sciagalismy wysokiego napadziora ktory potrafi zgrac pilke z glowki, a on nie umie grac glowa

nawet fajnie ze nie umie grac w powietrzu, moze przestaniemy uzywc tak czesto dlugich pilek, a bedziemy gracz po ziemi krotkimi zagraniami

matti123 10.03.2009 00:49

Wiadomo żal komentować to co wyprawia Pawełek, choć póki nie padła jeszcze z tego bramka to można przecierpieć Zaskoczył mnie pozytywnie Baszczyński, takiego go chciałem widzieć w ofensywie, przez co zaniedbał obronę. Super założenia że gramy nominalnie 3 obrońcami co akcja to 1 wychodził do przodu, szkoda że Marcelo schodził do boku, a Pietia często zasypiał Plus dla Marcelo że powoli eliminuje grę rękami. Małecki zagubiony. Sobol nie rozumiem jak niektórzy piszą że zagrał przyzwoicie, nie wiem czemu ale ja widziałem kapitalny mecz w jego wykonaniu. Nie wymagajmy od niego że będzie rozgrywającym, wymiatacz, był wszędzie maksymalne zaangażowanie. Zieniu pozytywnie super wrzutki gorzej z samym poruszaniem się po skrzydle, ale też widoczny wszędzie gdzie był potrzebny. Boli mnie fakt że w pomocy a właściwie wogóle (poza Brożkiem) nie mamy zawodnika, który potrafiłby raz na jakiś czas mieć skuteczny pewny drybling a nie tylko na fart przepchnięcie. Diaz miał ciekawe zagrania ale na tej pozycji za dużo niedokładności. Do Brożka przyczepie się że nie strzelił 100 sam na sam, ale co byśmy bez niego zrobili. Boguski cięzko coś powiedzieć. Ćwielong ciekawa zmiana razem z Beto wypracowali bramkę. Będę w opozycji do niektórych i powiem że Beto mnie nie zachwycił, ale zagrał przyzwoicie. Jak prowadzi piłkę to ładnie klei mu się do nogi, świetnie się zastawia, brak gry głową na co w jego przypadku liczyliśmy.

jerry.lii.lewis 10.03.2009 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 689056)
Ja bym sie od Pawełka odjebał. takim gadaniem nie pomagamy jemu samemu. Jak ma wierzyc sam w siebie skoro nikt w niego nie wierzy, mecz z Polonia zagral na przyzwoitym poziomie.

Jak ma ktokolwiek wierzyć w niego, skoro on sam w siebie nie wierzy, udowadniając raz po raz, że brak wiary w niego jest jednym z najrozsądniejszych posunięć.
Nawet koledzy z zespołu sami decydują ilu ma w murze stanąć, zasłaniając profilaktyczne całą bramkę - widać bardzo realnie oceniają możliwości naszego tzw. bramkarza.
W końcu nie bez powodu pojawiło się określenie "puścił Pawełka" na różne gole padające w okolicznościach trudnych do wyjaśnienia co do postawy bramkarza.
Pawełek wybronił kilka sytuacji nieźle, tyle że wrzucanie sobie piłki do bramki przy użyciu własnych rąk, notoryczne "przyjmowanie" piłki za kołnierz czy pilne śledzenie toru lotu piłki jako jedyna reakcja na strzał to trochę mało.

grogoriogreg 10.03.2009 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 690123)
W końcu nie bez powodu pojawiło się określenie "puścił Pawełka" na różne gole padające w okolicznościach trudnych do wyjaśnienia co do postawy bramkarza.

O kurde normalnie w każdym meczu jak bramkarz popełnił błąd słyszę: "ale puścił Pawełka", "zachował się jak Pawełek" itp.

Nic swoimi płaczami na temat naszego bramkarza nie zmienicie, pokazuje to tylko jakimi jesteście kibicami. Ja jestem z Wisła na dobre i na złe, jestem z ich piłkarzami choćby mieli słabsze momenty, popełniali błędy. Oczywiście są tacy, których lubić i wspierać po prostu się nie da (Dawidek siedzi w Wisełce kilka lat i wyciąga od Niej miliony złotych). Jeżeli chcecie by w bramce stał Cebanu lub Kurto, to poszukajcie sobie na necie skrót meczu z Groclinem i ŁKSem, gdy Cebanu i Jarosiński pokazali, że to nie ich poziom.

Gdy Pawełek zbiera się do wybicia piłki, to czuję się dodatkowe emocje, "co sie stanie za chwile?".

Ale nie pozostaje nam nic innego jak wiara, lepszego golkipera i tak już nie dostaniemy, jeśli chcecie dołować jedyną osobę która umie bronić w Wiśle, to przyczyniacie się poniekąd do Jego formy.

FraMat 10.03.2009 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 690168)
Nic swoimi płaczami na temat naszego bramkarza nie zmienicie, pokazuje to tylko jakimi jesteście kibicami.

zatroskanymi?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 690168)
Ja jestem z Wisła na dobre i na złe, jestem z ich piłkarzami choćby mieli słabsze momenty, popełniali błędy.

to dzięki, że wpadłeś na to forum, żeby dac nam taki wspanialy przykład :-p
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 690168)
Oczywiście są tacy, których lubić i wspierać po prostu się nie da (Dawidek siedzi w Wisełce kilka lat i wyciąga od Niej miliony złotych). Jeżeli chcecie by w bramce stał Cebanu lub Kurto, to poszukajcie sobie na necie skrót meczu z Groclinem i ŁKSem, gdy Cebanu i Jarosiński pokazali, że to nie ich poziom.

Gdy Pawełek zbiera się do wybicia piłki, to czuję się dodatkowe emocje, "co sie stanie za chwile?".

to fakt, emocje jak przy skoku na bangee
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 690168)
Ale nie pozostaje nam nic innego jak wiara, lepszego golkipera i tak już nie dostaniemy, jeśli chcecie dołować jedyną osobę która umie bronić w Wiśle, to przyczyniacie się poniekąd do Jego formy.

to smutne, prawda?

kaco1985 10.03.2009 11:50

FraMat... wogóle Cie nie rozumie... Masz pretensje do Pawełka ? Mi sie wydaje, że stara sie jak może. Nie jest to Buffon, chodź napewno Mariusz chciałby dla Wisly tak bronić! Chyba, że wolisz, żeby Mariusz olał Nas w tym momencie jak Dawidowski?

FraMat 10.03.2009 11:59

Ja? pretensje do Pawełka? On robi, co może, a że wiele nie potrafi... tylko nie wiem czy z powodu braku wyszkolenia, czy słabej konstrukcji psychicznej...
Pawełek to bardzo sympatyczny człowiek, ale jak już pisalem w momencie gdy przychodził do Wisły, nie jest bramkarzem na nasze potrzeby i wielu innych bramkarzy w naszej lidze go przerasta.

Czy zresztą "poszukiwania" bramkarza zimą nie świadczą o tym, że podobnie uważa sztab szkoleniowy?

kaco1985 10.03.2009 12:09

Jednak klub wybrał Mariusza, a jakiekolwiek docinki mu nie pomogą do uzyskania lepszej formy psychicznej, a grogoriogreg chyba o to chodziło... Trzeba wspierać Mariusza puki mamy tylko jego.

Robek 10.03.2009 22:34

tak jest
Mariusz broń jak najlepiej potrafisz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl