Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Blacha92 16.01.2009 13:27

Jaka decyzja?

rocco_1906 17.01.2009 13:45

kłocić sie juz nie musicie :) liga zjednoczona startuje w najblizszy wtorek.i tak zestaw par w pierwszej kolejce wyglada nastepujaco:

WISŁAA KRRAKÓW - Nancatsu

..::ELITE::.. - NBZ KRAKÓW :D

White Star Kraków - Rot-Weisse Bomber

Wisła NH pauzuje

Blacha92 17.01.2009 13:48

Jak ktoś mi wykupi gice to też mogę grać:D

Nitrox 17.01.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 658294)
Jak ktoś mi wykupi gice to też mogę grać:D

Nie mozesz sobie sam wykupic z domowego lub z koma ?? ??

rocco_1906 17.01.2009 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 658294)
Jak ktoś mi wykupi gice to też mogę grać:D

zapisy byly do dnia dzisiejszego do 12:)

mozesz sie zalapac na nastepna edycje ew. na puchar zjednoczony jak ktos zrobi

Nitrox 20.01.2009 19:47

CO sie dzieje z pierwsza kolejka ligi zjednoczonej ?? ??

rocco_1906 20.01.2009 23:27

no to pierwsza kolejka za nami:) ja sie moge pochwalic zwyciestwem 4-0 nad ..::ELITE::.. i pozycją lidera:)

Nitrox 20.01.2009 23:33

Za Nami Nami. Ja po ciężkim meczu, zremisowałem na wyjeździe 3:3 z WISŁAA KRRAKÓW, strzelając bramke na 3:3 w 90 minucie :). Po pierwszej połowie przegrywałem 2:0.

zimka 21.01.2009 15:27

Proponuje rozegrać do końca ligę zjednoczoną i zbić Niemca:) a nową lige zaczniemy na oważnie po zakończeniu ligi zjednoczonej. Poprawimy organizacje, każdy będzie miał lepszą drużynę.

Teram można pisac o swoich wzlotach i upadkach w lidze nowych zakupionych zawodnikach

ale pisać z SENSEM nie że "Kupiłem napastnika" tylko przedstawic jego sylwetke. Nie służy ten temat do nabijania postów:)

Nergal 21.01.2009 16:28

Za mną debiut w 4 lidze, niestety nieudany. Porażka, do tego czerwona kartka i kontuzja jedynego bramkarza w kadrze na 3 tygodnie, sporo tego jak na jeden mecz :D No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bramkarza 4.0 sprzedałem dołożyłem 3 mln i kupiłem sobie 4.6 z charakterem przywódczym, a co. W sobotę szykuje się ciężki mecz, rywal niestety mocniejszy a zacząć od 2 porażek nie byłoby dobrze...trzeba się utrzymać:)

rocco_1906 21.01.2009 18:18

a czy ktos z grajacych kupował juz moze premium w tym nowym sklepie esem za 46zł?? działa to poprawnie??

ja_ka_ 24.01.2009 11:37

Ci co mają przynajmniej 150 giców zapraszam do uczestnictwa w zjednoczonym pucharze.12 wolnych miejsc w BaNaNoWym pucharze.

zimka 24.01.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 661674)
Ci co mają przynajmniej 150 giców zapraszam do uczestnictwa w zjednoczonym pucharze.12 wolnych miejsc w BaNaNoWym pucharze.


Ja mam 500 ale juz gram w zjednoczonej ale zachęcam do uczestnictwa w niej bardzo pomaga w podniesieniu poziomu piłkarzom w szczególnośc jak się odpadło z pucharu.


Ja dzisiaj wygrałem 1:0 w trudnym meczu w reszcie wyszedłem z długu i pora zakupić nowego zawodnika:))

zimka 27.01.2009 19:51

Coś nam temat podupadł:P

Dzisiaj grałem z Nancatsu na wyjeździe i przegrałem 4:2. Wystawiłęm mocno rezerwowy skład praktycznie wiek najstarszego zawodnika wynosił 23 lata nawieksza siła to 1,4. Będę grał takim składem w rozgrywkach zjednoczonych. Zmusiły mnie do tego rozgrywki pucharowe. Poprostu zbyt duże wyczerpanie piłkarzy:P
Drugim czynnikiem to jest zarobek na tych młodych zawodnikach. Naprawdę można wiele na nich zarobić:P

ja_ka_ 27.01.2009 19:59

Mam taki sam plan. dziś grałem w naszej zjednoczonej lidze z tym szkopem i na to nie mogłem sobie pozwolić. Niestety nic to nie dało 1:4...

Nitrox 27.01.2009 20:03

No to Zimka ostudziłeś mój entuzjazm po zwyciestwie nad Toba ;/

zimka 28.01.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 664214)
No to Zimka ostudziłeś mój entuzjazm po zwyciestwie nad Toba ;/


Zwycięstwo to zwycięstwo:P Gratuluje:P


Dzisiaj wygrałem mecz pucharowy 4:3 na wyjeździe:P

a Wam jak poszło:P?

martinius028 28.01.2009 22:13

ja wygrałem dzisiaj pucharowy mecz 3-1 u mnie

ja_ka_ 29.01.2009 09:44

Wystawiłem 5 rezerwowych i się zemściło. 2:3 po dogrywce i nie ma mnie już w pucharze :(

rocco_1906 29.01.2009 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 665151)
Wystawiłem 5 rezerwowych i się zemściło. 2:3 po dogrywce i nie ma mnie już w pucharze :(

i nie bedzie dodatkowych wpływów z biletów za następne rundy:-p

ja 4-2 wygrałem i walcze dalej

zimka 29.01.2009 10:23

Hahaha widze że nam w miare dobrze idzie w pucharach. Moja jedenastka ma bardzo niską świeżość i nie wiem czy tez w ligowym nie będe musiał wystawić rezerwowych a nie chciałbym tego robić bo walcze o miejsce zapewniające awans.

rocco_1906 29.01.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 665164)
Hahaha widze że nam w miare dobrze idzie w pucharach. Moja jedenastka ma bardzo niską świeżość i nie wiem czy tez w ligowym nie będe musiał wystawić rezerwowych a nie chciałbym tego robić bo walcze o miejsce zapewniające awans.

w zeszlym sezonie dotarlem do 5rundy:P

a jak cos Ci moge doradzic to wystaw ogłoszenie ze potrzebujesz trenera kondycyjnego :) i to z umiejetnosciami minimum +40!!! a optymalnie to nawet +50:) ogłoszenie 125tys kosztuje ale to sie zwroci,poniewaz zawodnicy bardzo szybko odzyskaja swiezosc i beda miec dobra kondycje;] no i wtedy mozesz wysprzedac pol zespolu i grac 15-17graczami-oszczedzisz na pensjach sporo

Nergal 29.01.2009 12:41

Żeby odzyskać szybko świeżość należy zatrudnić fizjoterapeute nie trenera kondycyjnego (ten pozwala utrzymać stosunkowo długo kondycje na wysokim poziomie, zapobiega jej nagłym spadkom). Wyprzedawanie graczy to bezsensowna czynność, lepiej mieć dużą (najlepiej pełną) kadrę i nie ważne że gra sie 15-16 zawodnikami. Ale reszta sie rozwija i można na nich zarobić peniądze, znacznie większe niż te przyoszczędzone na pensjach.

martinius028 29.01.2009 14:49

Zgadzam sie z Nergalem lepiej mieć pełną kadre nawet jak połowa to juniorzy .Za sezon można takich sprzedać i jest sie na plusie.

Blacha92 02.02.2009 22:18

Co się dzieje jak moi zawodnicy grają na poziomie 1 świeżości?
Czy gorzej grają czy tylko są bardziej podatni na kontuzje?
W których rundach pucharu jesteście /odpadliście ?
Ja już w 3:)

Nitrox 02.02.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 667542)
Co się dzieje jak moi zawodnicy grają na poziomie 1 świeżości?
Czy gorzej grają czy tylko są bardziej podatni na kontuzje?


Z tego co mi sie wydaje to gorzej graja i łatwiej o kontuzje.

Ja niestety odpadłem juz w pierwszej, po dogrywce.

ja_ka_ 02.02.2009 23:31

W Pucharze odpadłem w 2 rundzie po dogrywce, w pucharze zjednoczonym też pechowo 3-4. Oba mecze rezerwowym składem i na wyjazdach.

Za to w lidze idzie dobrze. Po 3 kolejkach lider i komplet punktów.

martinius028 02.02.2009 23:34

Ja w lidze jestem dopiero 6 ale to dopiero początek sezonu więc sie nie przejmuje w pucharze jestem w 3 rundzie.

Nergal 03.02.2009 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 667542)
Co się dzieje jak moi zawodnicy grają na poziomie 1 świeżości?
Czy gorzej grają czy tylko są bardziej podatni na kontuzje?

I gorzej grają i są bardziej podatni na kontuzje, z kontuzją w sumie sprawa bardzo prawdopodobna przy takiej świeżości w poniedziałek jak jest efekt treningowy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 667595)
W Pucharze odpadłem w 2 rundzie po dogrywce, w pucharze zjednoczonym też pechowo 3-4. Oba mecze rezerwowym składem i na wyjazdach.

Dlaczego w rozgrywkach zjednoczonych grasz rezerwami? One nie mają żadnego wpływu na normalne rozgrywki, ani na świeżość, ani na doświadczenie, ani na zgranie...ZERO. To tylko taki bajer dodatkowy coby umilić czas oczekiwania na ligę, zdobyć trofeum którym można się pochwalić, absolutnie bez najmniejszego wpływu na zespół.

Blacha92 03.02.2009 21:34

Słuchajcie , radzicie mi jakiegoś bramkarza szybko kupić? Bo mam jednego z siłą 1,6 i ma 7 świeżości. Polowałem na jakiegoś powyżej dwóch ale trudno coś upolować. A jutro gram puchar

Blacha92 03.02.2009 22:48

Ok , zakupiłem jakiegoś młodego turka 23 latka , o sile 1.8. Co zrobić , żeby się rozwijał?

martinius028 03.02.2009 22:57

Jeśli chcesz żeby twój bramkarz się dobrze rozwijał to zatrudnij dobrego trenera bramkarzy i trenuj bronienie. Mówisz że twój bramkarz ma świeżość 7 zatrudnij fizioterapeute +40 albo+50.Wiem z własnego doświadczenia że zawodnicy dzięki temu mają lepszą świeżośc i kontuzji mniej dzięki temu występuje.

No i niestety odpadłem z pucharu już w 4 minucie mój prawoskrzydłowy dostał czerwoną kartke i w końcowym rozrachunku przegrałem 3-1.
Chce ktoś spara zagrać za tydzień?(moja drużyna ZICH!((3 )

martinius028 04.02.2009 21:57

i jak wam poszło w pucharze?

rocco_1906 04.02.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 668631)
i jak wam poszło w pucharze?

czerwona kartka,kontuzja i gol w doliczonym czasie dla rywala na 3:2... i tak o to pozegnalem sie z pucharem w tym sezonie:-/

martinius028 04.02.2009 22:10

chcesz spara zagrać?
Bo ja też odpadłem w 4 minucie czerwień dostał mój koleś na skrzydle

Blacha92 04.02.2009 23:37

Panowie , chyba nikt nie miał tak dramatycznego meczu jak ja.
Po 20 minutach wygrywam 2:0. Moi przeważają. Na początku drugiej połowy wbijam 3 brameczke , potem czerwień dla lewego obrońcy , następnie do 80 minuty rywal wyrównuje , 80 którejś minucie strzelam czwartą bramke . W ostatniej minucie doliczonego czasu rywal wyrównuje . Po 90 minutach 4:4.
Po chwili moi zawodnicy dostają bramkę , 4:5:( . Prawa obrona wylatuje z boiska za drugą żółtką kartke. Następnie ładują mi kolejną bramkę. W drugiej połowie dogrywki , moi w dziewiatke strzelają bramkę na 5:6. I takim wynikiem kończy się mecz

martinius028 04.02.2009 23:43

Nie no szacunek awans mimo kończenia w dziewiątke.

Blacha92 04.02.2009 23:50

Odpadłem.... żle zrozumiałeś

<Crasch> 05.02.2009 07:23

Wczoraj przegrałem pierwszy mecz, a to dlatego że musiałem wystawić rezerwową obronę ze świeżością poniżej 50 procent nie było sensu wystawiać najlepszych. Już zakupiłem dobrego fizjoterapeute(co to za pojebany pomysł żeby płacić 50 tysięcy za postawienie ogłoszenia?) i dwóch przyzwoitych obrońców na rezerwe

Nitrox 17.02.2009 21:24

Czy jeżeli zawodnik odniesie kontuzje, to pauzuje przez jakis czas i jest gdzies podana informacja na ten temat ?? ?? W meczy Naszej Ligi, dwóch zawodników odniosło kontuzje i nic nie moge znalezc na ten temat w grze..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl