![]() |
Jak by Adamek tak walczyl to by bylo ze Kliczko nie mial na Niego sposobu no ale walczyl Sosnowski to przeciez Kliczko sie z Nim bawil. Nie lubie jak sie z Adamka robi nie wiadomo kogo, przypomina mi to robienie z Amiki wspanialego klubu.
|
Jakoś nie widziałem ani przez 10 sekund że Sosnowski był przestraszony.
Oglądnij kilka ostatnich walk Kliczki i zobacz jacy rywale byli posrani. Chyba inny pojedynek oglądaliśmy - facet się starał z całych sił - ja bym to na treningach naszym piłkarzom puszczał przed ważnymi meczami :) |
Większość fachowców mówiła że "zobaczymy walkę w teleexpresie" także Sosnowski im pokrzyżował plany. Najbardziej mnie śmieszy mówienie jak Kliczko się z nim bawił. Przecież wyprowadzał on pełno ciosów w każdej rundzie. Może się wydawać że to były lekkie ciosy ale wielu by padło po kilku rundach a nie dopiero w 10.
Czego można było oczekiwać od Sosnowskiego poza zaangazowaniem? Przecież w ciągu kilku miesięcy nie stał się rzeźnikiem wagi ciężkiej. Walczył najlepiej jak mógł i pokazał że ma jaja. Mógł się położyć dużo wcześniej i kasy by mu to nie zmniejszyło. Nie byłbym taki pewien wyniku walki Adamek-Sosnowski jakby ten drugi się przygotował tak jak na ten pojedynek albo lepiej. |
Do jakiej muzyki wchodził Albert ?
|
Walka nudna jak flaczki z olejem, znów Kliczko stał w miejscu całą walkę. Albert chciał ale świata nie zawojował.
Gołota za swoich dobrych czasów zmiótłby ich obu na raz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jasne, Golota przyniosl wstyd, a boksowal z bokserami nieporownywalnie lepszymi od Kliczkow...po drugie, to dwa razy zostal przekrecony przez sedziow(z Ruizem i Byrdem).
|
Sosnowski to ta sama klasa co Saleta.Bez ciosu,bez wyrazu,bez nadziei na cokolwiek w wadze ciężkiej.Obaj grzeczni chłopcy byli zawodowymi mistrzami Europy(choć muszę przyznać,że Salecie bardziej sie wtedy"lapnęło"),ale jeden i drugi to wzorcowy przypadek na to,kto nie powinien dostać walki o mistrza WBC,WBA i IBF.Dobrze,że Saleta takiej walki nigdy nie dostał,bo wczoraj byłaby powtórka z rozrywki,a tak był ten pierwszy...i ostatni raz.
|
Mi Gołota nigdy wstydu nie przyniósł i jestem dumny z tego, że walczył z najlepszymi, nikomu nie odmawiał walki oraz nie walczył jako Amerykanin choć mógł - zawsze walczył pod polską flagą, czego nie można powiedzieć o "legendarnym mistrzu" Michalczewskim.
Szczerze ? Na takiego dobrego boksera HW przyjdzie nam jeszcze długo poczekać i nie wiadomo czy się doczekamy. |
Gołota miał slabą głowe ;/ psychicznie niewytrzymywal
Pamietam walke z Ruizem, dwa razy go na deski poslal i wtedy przegral. Zawsze zarywalem noce dla Andrzeja. Szkoda ze nie zdobyl mistrzostwa...;/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
A, Najmana bije. No, to jakby bił w worek treningowy.
|
Będzie jakaś transmisja gali w Kielcach, na której walczył będzie Mastarnak z Jomardaszwilim? Gala ma się odbyć dzisiaj, czyli w sobotę 19 czerwca.
|
Cytat:
|
Chyba trzeba trochę temat pociągnąć do góry bo dziś w Prudential Center zobaczymy Adamka w walce z Grantem. Wie ktoś o której dokładnie jest ta walka? :)
|
i czy będzie można pooglądać tą walkę gdzieś na necie?
|
Cytat:
Cytat:
|
|
Walka Adamka o 4.30. :)
|
jeszcze nie ma. dałby ktoś znać, jak się pojawi?
|
za 10-15 minut powinno sie juz zaczac. Trwa przedostatnia walka, jest 8 runda z 10
|
Dzięki :)
1234 |
panowie zaczynamy!!! wasze przewidywania ze na ktorej rundzie koniec? a na trybunach ....jestes szalona :P
|
byc moze Adamek wygra na punkty jak z Arreola. Chyba uderzenia na wage ciezka to on nie ma, chociaz jak sie uda trafic to wiadomo ze nokaut tez wchodzi w gre. Tak czy inaczej mam nadzieje ze bedzie zwyciestwo, niewazne jak i kiedy :)
|
hm, co to była za muzyka, co do niej Adamek wchodził?
|
funky polak-pamietaj
|
dzięki.
no, nie jest źle, póki co - póki starczy Adamkowi refleksu na unikanie lewego, będzie dobrze. |
Skończy się pewnie na 12 rundach.Ciężko będzie przewrócić takiego dryblasa:P
|
....a tego komentatora to bym zajebał... cwel takie bzdury pierdzielił, że dramat... Ciosów Adamka nie widział, a Grant uderzając na bloki i zasłony po kontrach nagle rundy jego zdaniem wygrywał. Ale jednogłośnie wygrał i to zasłuzenie... Grant oprócz paru ciosów w tym ten prawy same przestrzały przy spotkaniowych, sierpowe niedochodziły i konczyły się na zasłonach Adamek fajnie, ale jeszcze jeden musi byc przed Wladymirem :)
|
Oj, Adamek z takim ciosem nie powalczy z Kliczkami. Gratuluje zwyciestwa, ale Goral dostal za duzy oklep od dziadka Granta.
|
110-118 111-117 to jest duży oklep?? Co ty mówisz wogole, jaki dziadek? Pomyliły ci się chyba dyscypliny... to nie piłka nożna... Co ty sie spodziewałeś? ze goscia 20 kg wiekszego znokautuje w 15 sekundzie? Grant to obijał jego garde cały czas, a ty chyba za duzo komentatora się nasłuchałeś...
|
Noty sedziowskie to jedno, przebieg walki to drugie a 118-110 to kpina. Obejrzyj sobie jeszcze raz 6 runde tej walki, kiedy Adamek po ciosie Granta byl w powaznych tarapatach. I kolejne w ktorych dochodzil do siebie. Na koniec zobacz 12 runde. Grant to zawodnik ktory od 9 lat praktycznie z nikim nie walczyl (dlatego dziadek, bo jest juz praktycznie na piesciarskiej emeryturze), a Adamek chce pojedynku z Kliczkami? Wolne zarty
Imho walka na 7-5 dla Adamka |
to co powiesz o seriach sierpowych Adamka w niemal każdej rundzie? Grant trafił go raz w 6 rundzie potężnie i czasem sporadycznie ... a w 12 co było? Ty wiesz co sie wogole punktuje? Napewno nie chaos i walenie na garde i bloki... punktuje się czyste ciosy, a Grant w 12 rundzie to rzucił się na niego i obijał mu gardę, Adamek mu schodził, robił uniki i blokował każdy cios, ani jeden nie wszedł. Ciosy proste spotkaniowe w całej walce wyglądały przeważnie ze Grantowi głowa odskakiwała, a Adamek robił uniki i grant trafiał go w ucho. Tomasz ogólnie był lepszy i wynik był sprawiedliwy. Przed Klitschkami powinien zawalczyć z jeszcze jednym tego typu gościem
|
Alez ja sie zgadzam z tym, ze Adamek wygral zasluzenie. Nie zgadzam sie z punktacja, bo ona wskazuje na to, ze Adamek przez praktycznie cala walke dominowal, a tak nie bylo.Bracia Klitschko to zupelnie inna liga niz dotychczasowi rywale Tomka a z taka sila ciosow jaka on prezentuje w wadze ciezkiej to krzywdy im nie zrobi. Oni natomiast jemu tak. Najprostsza droga do mistrzostwa byloby pokonanie Haye'a a pozniej ew. walka z Klitschkami, ale watpie by brytyjczyk odwazyl sie walczyc z Adamkiem.
|
Adamek pokazał klase ale nie tylko. Pokazał, ze mozna byc mniejszym wagowo i wyjsc zwyciesko z pojedynku. Teraz przed nim trudniejsze walki ale powinien i to bedzie nie lada wyzwanie.
|
Adamek pokazal ze jesli nie popracuje nad sila a bedzie bazowac na szybkosci, to po walce z Kliczkom bedzie nosic kwadratowe czapki... Tak czy siak gratulacje.
|
To co napisałem kilka stron wcześniej. Dopóki Tomek nie wygra w wadze ciężkiej przez KO to niech sobie odpuści walkę o mistrza.
Kliczki są podobnej postury co Grant tylko 5x silniejsze - więc jeszcze nie ta półka niestety. Za samą walkę brawo :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl