Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Maciejo 06.11.2008 00:01

no po prostu skrzywdził Królewskich :) no ale jednak to Del Piero :)

co do horrorów to właśnie leci Piła na Tvn :) podobno klasyk już :)

a co do totolotka to wielkie g. :P wczoraj miałem wygrać 25 baniek i co? i nic!:foch:

(mówi mąż do żony:
- Kochanie, co mówiłaś, że jak wygram w Totka to co zrobisz?
żona odpowiada:
- no to zabieram połowę i się wyprowadzam.
- trafiłem 3, masz 8zł i wyp88rdalaj!!!)

:D

a Tobie co się stało Karolus?:P

darotsok73 06.11.2008 00:13

40 mln. Jezu.. co ja bym z tym zrobił, niewyobrażalna sprawa, eh....pomarzyć zawsze można,

Właśnie kupiłem na Allegro nową miniwieżę, jakiś kolo od dawna bardzo ostro się przypalał, oj chyba zepsułem mu nockę.... Pora spać.

Uran235 06.11.2008 00:22

Del Piero to jest piłkarz, teraz już takich nie robią :( . Pamiętam, że pierwsza koszulka jaką dostałem, to był właśnie trykot Del Piero. Do tej pory leży gdzieś w szafie, bo nie pozwoliłem wyrzucić, nawet chyba jakieś zdjęcie szkolne mam w tej koszulce :P .

Co do Totolotka, to słyszałem, że oni kasy potrzebują i to by się zgadzało, bo te kumulacje powoduja, że więcej ludzi gra, kilkadziesiąt milionów jest w stanie skysić nawet tych normalnych.

Zresztą co za różnica, w 2012 i tak będzie koniec świata. Kalendarz Azteków, czy innych Apaczy, Czarny władca świata, do tego w 2012 mamy Euro. Na dodatek po ulicach lata jakby więcej wszelkiej maści proroków, sekciarzy i innych nawołujących do poznania prawdy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że koniec jest bliski.

Karolus 06.11.2008 10:10

Ach..Jestem powodem! :P
Trening mnie troszeczkę zmęczył i tak mi się coś kiepsko pisało... :P

AYALA 06.11.2008 10:34

co do wygranej w totka to znam przypadek że koleś wygrał spore pieniądze i po kilku dniach nie wiedziec czemu zgłosili sie do niego niespowiedzianie panowie w czarnym BMW,głowy wychodziły im bezpośrednio z pleców.Chcieli aby ten odstapił im wygraną, oj jednak nie miał zamiaru tego czynic i musiał sie ewakuowac na drugi koniec polski

WzT 06.11.2008 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 624315)
Zresztą co za różnica, w 2012 i tak będzie koniec świata. Kalendarz Azteków, czy innych Apaczy, Czarny władca świata, do tego w 2012 mamy Euro. Na dodatek po ulicach lata jakby więcej wszelkiej maści proroków, sekciarzy i innych nawołujących do poznania prawdy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że koniec jest bliski.

Ile to już tych końców świata było? Minimum kilkanaście a tak się składa że świat nadal ma się dobrze może nie biorąc pod uwagę kryzysu finansowego :)
Skoro nikt z ludzi żyjących na globie nie zna daty końca świata to pewnie tak jest.

_ukoL 06.11.2008 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 624370)
co do wygranej w totka to znam przypadek że koleś wygrał spore pieniądze i po kilku dniach nie wiedziec czemu zgłosili sie do niego niespowiedzianie panowie w czarnym BMW,głowy wychodziły im bezpośrednio z pleców.Chcieli aby ten odstapił im wygraną, oj jednak nie miał zamiaru tego czynic i musiał sie ewakuowac na drugi koniec polski

Mimo wszystko chyba nikt by się nie obraził na wygraną. :-)

Karolus 06.11.2008 11:53

Pan Bóg kazał się dzielić... :P

Prezydentowa 06.11.2008 19:30

Taradadaaadadaaaaaam!
1000 postów stuknęło - idę robić rachunek sumienia :P



Edit: Dobra, przepraszam:D Post z dedykacją dla Karola:D

KarolOutlawz 06.11.2008 19:33

ten tysięczny post miał być dedykowany dla mnie:foch: :D

EDIT:
no.. lepiej:P


igortsw - od Ciebie nie chce :D

igortsw 06.11.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 624577)
ten tysięczny post miał być dedykowany dla mnie:foch: :D

Mi stuknął 267, chcesz to ci moge zadedykować :D ??

Edit: Nie to nie:foch::rotfl:... Jeszcze tego pożałujesz :D

MicK 06.11.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 624315)
Zresztą co za różnica, w 2012 i tak będzie koniec świata. Kalendarz Azteków, czy innych Apaczy, Czarny władca świata, do tego w 2012 mamy Euro. Na dodatek po ulicach lata jakby więcej wszelkiej maści proroków, sekciarzy i innych nawołujących do poznania prawdy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że koniec jest bliski.

No to trzeba będzie wydać wszystko przed 2012 rokiem, jeśli dobrze policzyłem to trzeba będzie wydawać 37 tyś. dziennie... da się zrobić ;)

Tomek_TS 06.11.2008 22:11

Znowu 6 w totka ahh ;-)

Kamson 06.11.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 624747)
Znowu 6 w totka ahh ;-)

Ty też?! :D

markokrk 06.11.2008 22:14

TO czemu jeszcze nie opijasz?? :>

Sensej 06.11.2008 22:15

a u mnie jedzie karetka teraz kukam gdzie:) bo pewnie tam ktos na zawał padł przed chwila ;)

u mnie 22 zł w błoto. znaczy w sraj tasme co najwyzej

Tomek_TS 06.11.2008 22:15

Ja nie pije :foch:

markokrk 06.11.2008 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 624752)
Ja nie pije :foch:

rozumiem, też się delektuję :D

dj_ibutti 06.11.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 624751)
a u mnie jedzie karetka teraz kukam gdzie:) bo pewnie tam ktos na zawał padł przed chwila ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 624752)
Ja nie pije :foch:

:D

Ja też nie będę świętował czyjegoś zgonu :)

Karolus 07.11.2008 11:37

Ile trzeba słuchać piosenki żeby się w końcu znudziła?

Numark 07.11.2008 12:21

w **** ;):)

Maciejo 07.11.2008 13:21

RMFka codziennie puszcza to samo po kilka jak nie kilkanaście razy i jakoś im się nie nudzi :P

dzwd 07.11.2008 13:28

Panowie,o jakiej nucie mowa?

Karolus 07.11.2008 13:36

Ja uparcie słucham Morandi - Save me...

A tak swoją drogą wiecie co mi się marzy... Szalik Nankatsu...

Szczurek_PB 07.11.2008 13:39

słyszeliście, że Legia dzisiaj polegnie ? :P

(oby, oby, oby)

Maciejo 07.11.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolus (Post 625005)
A tak swoją drogą wiecie co mi się marzy... Szalik Nankatsu...

może Angelina będzie miała?

http://photos-d.ak.facebook.com/phot...06019_9229.jpg

1q2 07.11.2008 15:03

Za chwile Endrju bedzie walczyl:)

Maciejo 07.11.2008 15:13

Endrju kaman! Endrju kaman!

już na ringu :D

5 sekunda i pierwsze liczenie. Endrju chyba znowu myślał, że najpierw będą rozmawiać.

i na dodatek jakaś kontuzja :/

"i po wszystkiemu, asfalt zabrał pas mistrza i poszedł do domu"

1q2 07.11.2008 15:19

ale masakra:D

DYRU 07.11.2008 15:54

po co się pcha jak juz słaby jest. wstyd nam tylko przynosi, a Polacy przpier.olić potrafia :D

Piotrek1991 07.11.2008 16:40

Chciałem sobie w spokoju w Yakuzie obejrzeć walkę z założeniem, że spóźnię się na 1 rundę... Żem pooglądał, kurna... :D

igortsw 07.11.2008 16:48

Tak jak to kiedyś Daniec powiedział : "Całą walkę se ludzie zobaczą w Telexpresie":D

Gucio25 07.11.2008 17:56

a mi tam go szkoda.
co by nie mówić, nie licząc pierwszych rund, bokser z niego dobry. :D

zuraw9 07.11.2008 19:31

Jego mocną stroną są końcówki walk tylko szkoda że tak rzadko do nich dochodzi:p

A swoją drogą był dzisiaj na deskach po ok 1/17 jednostki czasu zwanej Gołotą.

Maciejo 08.11.2008 09:23

"Andrzej Gołota ukrył twarz w dłoniach. Płakał. U jego stóp klęczała żona, Mariola. - Nie mogłeś nic zrobić - próbowała pocieszać męża. - Ciii... - bokser przyłożył palec do ust. Przez chwilę zastygli w milczeniu. Czyżby tak wyglądało zakończenie kariery naszego mistrza?"

sports.pl

to brzmi jak jakiś wstęp do horroru :shock:

Watts 08.11.2008 09:50

Po filmach o papieżu proponuję serię wyciskaczy łez o dzielnym Andrew, ten powyższy fragment doskonale nadaje się na wstęp :D

Proud 08.11.2008 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 625114)
Tak jak to kiedyś Daniec powiedział : "Całą walkę se ludzie zobaczą w Telexpresie":D


teraz to całą walke ludzie zobaczą nie w teleexpresie tylko w tym fleszu co jest na początku tele :D

igortsw 08.11.2008 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 625418)
Po filmach o papieżu proponuję serię wyciskaczy łez o dzielnym Andrew, ten powyższy fragment doskonale nadaje się na wstęp :D

Tak tylko jaki tytuł tego wyciskacza łez ?? Andrew - człowiek który dostał od Austina :rotfl:

Ale pisząc na poważnie szkoda mi troche Andrzeja, tyle prób i zacięstości w wracaniu na ring z jego strony a tu kicha przez kontuzje:-/

Piotrek1991 08.11.2008 11:59

Ma chłopak charakter, nikt mu tego nie odmówi.

Gucio25 09.11.2008 13:25

ale była impreza.. (półmetek) :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl