![]() |
Proponowałbym wrócić do tematu niedzielnego spotkania, bo jak mi się zdawało tytuł postu brzmi "Legia Warszawa - Wisła Kraków" a nie "Kontrowersje wokół decyzji PZPN-u". Jaki mają zresztą sens i wartość te dywagacje. Jedynym bezspornym faktem jest to, że w niedzielę Boguś na boisku nie wybiegnie, cała reszta to większe czy mniejsze domysły i spekulacje. Po co się w to bawić?
W niedzielę czeka nas cholernie ciężkie spotkanie, nie szło nam i nie idzie z Legią na wyjeździe. W dodatku spotkanie bez Boguskiego i najprawdopodobniej również Juniora. Nie jesteśmy w optymalnej formie, nie mamy skrzydeł, gramy niepewnie i nerwowo ( żółte kartki w meczu z Piastem Gliwice - U SIEBIE! ). Jeden Brożek, owszem, jest w stanie wygrać mecz, ale przecież nie można uzależniać wyniku od jego dyspozycji. Wiem, że nie powinienem, ale napiszę to - będę się cieszył z remisu. A jeszcze większą radość mi sprawi wygrana na Łazienkowskiej. Zakończyłoby to trwającą od jakiegoś czasu euforię w Legii związaną z tegorocznym bilansem spotkań między oboma drużynami. Niby rozgrywki pucharowe, mistrz Polski jest tam gdzie być powinien, ale jednak istnieje takie coś jak PRESTIŻ. I można by prestiżowo Legię pogonić na ich własnym stadionie. |
Cytat:
co do mojej wypowiedzi z czarnym Choto i białym Boguskim to była ironia. Skoro nie można porównywać zachowań Dixiego z zachowaniami Boguskiego, to co w końcu można? Ale jak ktoś tu napisał wyżej. Chyba pora skończyć te zbędne dyskusje. |
Cytat:
Cytat:
Forumowicz Arked: Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
bo on jest niewinna a co powiecie towarzyszu o Cezarym Kucharskim lat temu 6 kopnął Głowackiego i ... co ?? no i gówno jak twoje poczucie prawdy sprawiedliwości i ch. czego jeszcze tłumaczy nierównomierne potraktowanie Boguskiego i Cezarego Cezarego :idea: ps. przypadek to oczywiście że akcję w c+ zaczął wasz były legijny kopacz czyż nie ?? |
ToTylkoJa
Właśnie - skończ i tyle! Nie błaznuj tu z porównaniem sytuacji z Choto bo to nie to samo! Podam ci przykład. Iwański kopnął Adamskiego w meczu w Łodzi. Mimo to trener Urban przygotowywał taktykę na mecz z Wisłą gdzie kluczową rolę odgrywał Iwański. Nawet Legia wyjechała poza Warszawe szlifować formę. Aż tu nagle w Czwartek okazuje się że Iwański musi odpokutować 2 mecze. Co najgorsze komisja w Krakowie złożona z "bezstronnych" mieszkańców Krakowa nie poinformowała klubu i piłkarza o tej sprawie. Urban w****iony, na gwałt musi zmieniać taktykę i na **** był wyjazd poza Warszawę.... Pomijam w****ienie samych kibiców Legii - zwłaszcza gdy się okazało że niejaki Paweł Brożek z Wisły mocno klepnął sędziego w twarz w meczu z Piastem... i mimo tego może grać przeciw Legii:) |
Nie no, nie obrażaj Pawła porównując go z Grzelakiem. Jego brak byłby wzmocnieniem Legii :)
ToTylkoJa -> dzięki za info, pzdr. |
Cytat:
pchelas, wyjaśniłem we wcześniejszym poście, że to była ironia. Przeczytaj go, a się dowiesz. Ogryzek- tyle, że Iwański nie kopnął, a Boguski tak. Choto zawinił-miał karę. Boguski zawinił- ma karę. Nie gdybajmy. Tyle. Mogłeś donieść na Grzelaka. To byłoby tylko z pożytkiem dla Legii w tej chwili Dobra ludziska, każdy z nas wydał swoją opinię na ten temat. Więc pora chyba na zakończenie tego sporu:-p |
Wreszcie pożegnaliśmy Pana ToTylkoJa albo inaczej Pana nieprzemakalnego na argumenty:)
Widać ciężko kibicowi Legii zrozumieć - tak rzadko ich klub pada ofiarą takich zabiegów (klub nie kibice)... syty nie zrozumie głodnego |
Jak już pisałem ,ten temat jest nie do wyjaśnienia.Kraków-W-wa to zawsze będa odmienne bieguny.
-ToTylkoJa- dobrze by było gdybyś pisząc na NASZYM forum obiektywnie! przyznał że nagła kara dla R.Boguskiego w przeddzień ważnego meczu " z deka cuchnie". Przypomnę jeszcze że całą sprawę wywołał "wielki i dozgonny przyjaciel Krakowa i Wisły, szanowany od lat za bezstronność i profesjonalny obiektywizm Wieszczycki" |
http://pl.youtube.com/watch?v=U2XRJjXxykU
minuta 2 sekunda 55: "Wśród licznych kibiców warszawskich uzasadniona radość" minuta 4 sekunda 32: "Wie Pan w każdej lidze pewna reżyseria musi być" cytat z Janusza Wójcika dzisiaj W. malutkie dejavu, na szczescie na koniec sezonu na 1 miejscu będzie kto inny :-p A do legionistów piszących że wszystko było ok i Boguski powinien być zaczapowany, choć to trochę niesmaczne że w taki sposób, mam taką uwagę - nie dziwcie się jeśli cała Polska będzie piać z radości i zachwytu że towarzysz Walter skutecznie wyrzucił "kiboli i bandytów" z Żylety. Może zrobi to niezbyt elegancko, bez dyskusji rozmów, metodami zgoła esbeckimi ale tylko nieliczni uczciwi i z poczuciem smaku będą widzieli w tym coś nagannego. pisałem to ja ten któremu nie zabrakło smaku, mam nadzieję |
Cytat:
"art.19 Komisja jest obowiązana zapewnić podmiotom zainteresowanym czynny udział w postępowaniu, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów. Jeżeli jest to konieczne, po wszczęciu postępowania, a przed pierwszym posiedzeniem, na którym sprawa ma być rozpatrywana, Komisja zaprasza podmioty zainteresowane do udziału w postępowaniu. Nieuzasadnione niestawiennictwo podmiotu zainteresowanego albo jego pełnomocnika nie może być przyczyną korzystnych dla tego podmiotu rozstrzygnięć. " |
Cytat:
Rzeczywistosc jest taka jaka jest i jaka tutaj wiele osob juz przytaczala, widac do Ciebie trzeba prostym jezykiem bo inaczej nie rozumiesz : Boguski sam sobie winien, tak samo jak winien powinien byc Grzelak. Grzelaka nie ukarali ale nie jest to dowod na to ze sa jakies uklady. Jest to Twoje przypuszczenie, przypuszczenie xxxx osob i nic wiecej. Dowody,zlapanie za reke to zupelnie cos innego niz przypuszczenia. Juz raz napisales w swoim poscie o tym ze Legia ma uklady w PZPN, teraz mowisz ze za reke ktos kogos zlapal - W jednym jak i w drugim przypadku jest to za przeproszeniem "pitolenie potluczonego". Ile razy ja Spidey,Kijek czy ToTylkoJa mamy pisac ze kara dla Boguskiego to porazka?Ile razy mamy pisac ze Grzelak tez powinien byc ukarany. Ile razy mamy to wszystko powtarzac by do Ciebie i Tobie podobnych wreszcie to dotarlo? Nie pisz mi prosze o obietkywnej ocenie bo takie teksty w Twoim wykonaniu sa conajmniej nie na miejscu. Oskarzasz i wytaczasz smiala teze wiec mam prawo jako kibic Legii wyrazic swoje zdanie. Przypuszczasz ze sa uklady? Ok. Jesli jednak mowisz "one sa", "zlapali za reke" to albo dowody albo milczenie bo to juz podchodzi pod oczernianie. Moze samosad jeszcze? Choto to zabojca,Grzelak to sedziowski bokser, Warszawa to zło. Zal czytac... |
Cytat:
--> http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=7302 |
Cytat:
Kazdy tu i tam ma prawo wypowiadac sie i kazdy ma tez prawo na komentarz. Komentuje post osoby z tego forum wiec po cholere mi link do innego tematu na innym forum? Tamten temat i tamten post skomentuje w odpowiednim miejscu a tutaj komentuje posty ktore wypisuja uzytkownicy forum Wisly Krakow. Wszedzie sa "madrzy" i madrzy. W podobnej liczbie. Moze podasz mi jeszcze link do onetu? |
Powiem tak. Czytając ten temat jest mi trochę wstyd. Też nie podoba mi sie usunięcie Boguskiego, owszem wydaje mi się to dziwne. Ale z tego co piszecie można wnioskować, że Urban z Iwańskim poszli do tej komisji i kazali im wykluczyć Rafała z meczu. Co mają do tego kibice Legii? Wkurzajmy się nie na nich, ale na kretynów z ekstraklasy, którzy takie wyroki wydają. A czemu je wydali? to jest pytanie na które nie ma odpowiedzi i możemy się tylko domyślać.
Btw. Żeby nie było offtopu. W niedzielę, myślę, że wygramy, jesteśmy w stanie, i już czuję te ogromne emocje jakie nas czekają w niedzielę. I liczę, że sędzia nie wypaczy nam tego meczu ani w jedna ani w 2 stronę. Pozdrawiam.:) |
Honorowo to by było jakby Legia wystąpiła o np. "czasowe zawieszenie kary Boguskiemu" (takie moje małe marzenie). Dobrze będzie na przyszłość wyciągnąc mądre wnioski z tej sytuacji i wprowadzić jakieś uczciwe standarty i STOSOWAĆ JE Z OBU STRON
Tak kreseq jak i grzechu1991 mają rację, pora żeby ten "nurt "dyskusji zakończyć bo robi się jałowo. |
Cytat:
Kijek ... wydajesz mi się rozsądną osobą, więc po kiego próbujesz nawracać nasze forum ? Zawsze w takich przypadkach wychodzi stara prawda... "racja jest jak dupa każdy ma swoją". W tym temacie sprawa jest wydaje się skomplikowana, ale postaraj się zrozumieć nasz tok myślenia I. wyrok wydał Wydział Dyscypliny w którego składzie 4 na 6 osób to Warszawiacy, ==> II. Dla nas skojarzenie Warszawiak = Legionista (przeciesz nie będziemy brali pod uwagę tych kilku % Polonistów), nasuwa się samo ;-) Ktoś chciał usunąć nam na siłę ( brak info. o toczącym się postępowaniu, natychmasitowe wykonanie wyroku, brak możliwości odwołania) ze składu na mecz z wami jednego z najbardziej kreatywnych zawodników. Udało mu się to. Mam tylko nadzieje że to nie jest wstęp do dalszych działań np. panów z gwizdkiem w niedzielę. |
Nie, sprawa w zaden sposob nie jest skomplikowana i w zaden sposob nie pasuje tu powiedzonko "punkt widzenia zalezy od miejsca...".
Mamy do czynienia z ewidentnym naruszeniem zasad fairplay, wielkim skandalem, swiadectwem, ktore pokazuje jak wyglada bagno polskiej pilki, ze wciaz o obiektywizmie i zachodnich standardach mozemy sobie pomarzyc. Jak panowie kibicujacy Legii nie potrafia wzniesc sie ponad kibicowskie sympatie i podzialy, dla wyzszej idei, dla pewnych standardow moralnych, ktore powinnismy budowac wszyscy razem niezaleznie od druzyny, ktorej kibicujemy, to coz mowi sie trudno.. Sprawa nie moze byc jasniejsza i jesli ktos ma jakies watpliwosci to proponuje wyjsc ze swojej naiwnosci. Tu jest Polska niestety, tu sie kradnie, kombinuje i uklada w kazdej dziedzinie zycia spolecznego i pilka nozna nie jest wyjatkiem (a moze wrecz sztandarowym przykladem na ta patologie). Za niedlugo zaczniemy liczyc kolejna setke zatrzymanych w sprawie korupcji, liczba ustawionych meczow zaczyna dochodzic do 500 (!), umoczonych jest 80% srodowiska, a ktos jeszcze uwierzy, ze taka decyzja jak ta z Boguskim to przypadek... Naprawde... miejcie szacunek do samych siebie. Oto przed szlagierowym meczem rundy, komisja zlozona w wiekszosci z warszawskich adwokatow (dlaczego nie po jednym przedstawicielu klubow ? pewnie by sie nie dalo takich walkow krecic wtedy), postanowila ukarac zawodnika, ktory nigdy nie mial problemow z boiskowym prawem, za watpliwa sytuacje, 2 meczami dyskwalifikacji, bez mozliwosci odwolania, bez zawieszenia, bez mozliwosci zlozenia wyjasnien. Ja sie tym nie denerwuje, tak samo jak i niedzielnym meczem. Dlaczego ja mam tracic zdrowie przez takich sk... ? Portal gazeta.pl, ktory szydzi z Wisly na kazdym kroku, i ktory totalnie nie kryje sie ze swoja prolegijnoscia, wspomnial to zdarzenie przez 15 min, oburzajac sie, ze Boguski oskarzyl PZPN o stronniczosc. I co teraz ? Sprawy nie ma ! Cisza od wczoraj ! Wszystko zamiatane pod dywan.. Jedynie krakowska interia i Michal Bialonski mieli swoj honor i staneli w obronie uczciwosci i prawa. |
Oto tekst, który wysłałem do Canal +
Szanowni redaktorzy Liga+ Extra - panowie Smokowski i Twarowski. Jako doświadczony już kibic Wisły Kraków, wiem, że na "gorąco" i szybko, na drugi dzień po meczu, ukazaliście na antenie zdarzenie z Rafałem Boguskim. I właśnie dlatego, odnoszę wrażenie, że wraz z ekspertem Wieszczyckim, okazaliście swoje "emocjonalne" podejście do Wisły. Oczywiście, nikt nie podważa, pierwszego w karierze tego piłkarza, nagannego zachowania i oby nadmiernie drastyczna nagonka na niego, nie zniszczyła w tym młodym piłkarzu, zdolnym kandydacie na pożytecznego kadrowicza, ambicji i chęci ostrej, acz "fair" walki boiskowej. Zabrakło jednak obiektywizmu z Waszej strony, czyli rzeczowej analizy meczu wraz z tym zdarzeniem, oraz rozwagi, wymaganej przy rzetelnym dziennikarstwie. Dowodem na to jest ten oto, zamieszczony w sieci internetowej, materiał filmowy z tego samego meczu, po którym Boguski, ma prawo czuć się zaszczutym przez polskie środowisko piłkarskie : http://www.youtube.com/watch?v=4W1K9UdYZ2E Ani klub Piast Gliwice ani sam piłkarz Michniewicz, nie wnosili do komisji dyscyplinarnej, wydarzenia z Boguskim. Uczyniliście to pośrednio Wy. Jak jednak ma się pominięta sprawa Radzewicza i Cantoro z tego samego meczu, w obliczu tej Boguskiego i Michniewicza ? Wisła także nie wniosła sprawy Radzewicza. Canal + tym razem jednak, okiem tych samych kamerzystów i ekspertów, nie ujawnił tego zdarzenia. Czy nie wydaje się Wam takie nierzetelne podejscie do sprawy, za nie "fair" wobec Wisły Kraków i jedynego ukaranego w trybie natychmiastowym, Boguskiego ? Ukaranie w trybie późniejszym Radzewicza, nic tu już nie zmieni, wobec kary natychmiastowej dla Boguskiego, przed meczem na szczycie - Legia/Wisła. Ponadto, czy nie oburza Was skład komisji dyscyplinarnej, wyłoniony wyłącznie z mieszkańców Warszawy, być może kibiców, stołecznych klubów ? Reprezentatywność tej komisji, jest n-tym przykładem choroby toczącej polską piłkę nożną a jej werdykt w trybie zaocznym, z klauzulą natychmiastowej i bezodwoławczej wykonalności, mija się z jakimkolwiek prawem i celem, takim jak , kierowanie pod ich adresem, podobnych do przesłanego Wam emaila, gdyż liczenie na ich rzetelność postępowania i sprawiedliwej analizy pomeczowej, każdej kolejki ligowej, byłoby liczeniem na rozmowę z "diabłem" o jego nawrócenie. Dodatkowo zapytam Was, czy jeden z najczystszych klubów w aferze korupcyjnej, jakim jest mistrzowska od lat w lidze - Wisła Kraków, zasługuje na bycie na cenzurowanym ze strony mediów, czy też na szacunek i obiektywizm, przykładowo z Waszej strony ? Wnioskuję, że od precedensu z Boguskim, Canal + rozpoczyna kolejny wątek swojego programu Liga + Extra, w którym wydarzenia, poza uwagą sędziów, oraz te szczególnie brutalne lub nagminnie łamiące przepisy piłkarskie na boisku, będą przez Was analizowane i upubliczniane, wraz z wnioskami o ukaranie osób w nie zamieszanych, zwłaszcza z klubów topowych naszej ligi, od których, tak jak od Wisły, powinno się wymagać, identycznego przykładu, gry " fair". Z poważaniem i nadzieją na odpowiedź w tej sprawie. - [email protected] |
Cóż... ładnie napisałeś ale sam sobie trochę tu odpowiadasz na swoje wątpliwości. Jeśli skład komisji dyscyplinarnej może być warszawski to skład Canal + może być (i zapewne jest) warszawski^2. Nienawiść komentatorów tej stacji do naszego klubu jest od dawna oczywista i nikt z tym specjalnie już się nie kryje. Gdyby ktoś nie był obeznany w temacie i oglądał transmisje zwykłego meczu ligowego z Wisłą przeciw innej drużynie, to mógłby spokojnie odnieść wrażenie, że Wisła to jednak chyba jest jakiś zagraniczny klub, reszta świata lub niemcy ewentualnie ruscy no i generalnie wróg publiczny nr 1 natomiast ogranie jej to niemal jest równoznaczne z osiągnięciem orgazmu przez impotenta czy też zdobyciem Mistrza Świata albo wejściem na Mt. Everest itd. itp. Tak komentuje np. Kazek Węgrzyn... Przynajmniej do zdobycia 1 bramki dla Wisełki, później już mu opadają... emocje. W sumie to ja już dawno przestałem liczyć na obiektywizm w tej stacji. A polemika z C+ jest w gruncie rzeczy polemiką z kibicami z Warszawy czyli bez sensu.
|
Widzę, że wobec dyskwalifikacji Boguskiego mecz zszedł na dalszy plan... I to bardzo dalszy... Ukarali Rafała, trudno, żyć z tym trzeba... Choćbyśmy napisali na tym forum nie wiadomo co, to i tak nic to nie zmieni... Trzeba przyznać, że faul był, Rafał zachował się głupio, ale też postępowanie WD tragiczne... Bez prawa do obrony ( jakiej by nie było ) to nawet w PRL-u nie sądzili...
Strata Boguskiego jest dotkliwa, nie widzę zawodnika, który byłby w stanie go zastąpić... Szkoda, że Jirsak dopiero wraca po kontuzji, będzie musiał zagrać od pierwszej minuty, no chyba, że trener wystawi Wtorka, albo Małeckiego jako fałszywego napastnika...Ten drugi wariant nie byłby taki głupi, bo Mały gra nieźle i mógłby trochę namieszać na boisku... To nie będzie raczej wspaniałe widowisko... Chyba trzeba spodziewać się czegoś takiego jak w Poznaniu... No chyba, że ktoś szybko strzeli bramkę... |
[quote=nesta;619184]Nie, sprawa w zaden sposob nie jest skomplikowana i w zaden sposob nie pasuje tu powiedzonko "punkt widzenia zalezy od miejsca...".
Mamy do czynienia z ewidentnym naruszeniem zasad fairplay, wielkim skandalem, swiadectwem, ktore pokazuje jak wyglada bagno polskiej pilki, ze wciaz o obiektywizmie i zachodnich standardach mozemy sobie pomarzyc. Pkt 1 art. 19, który wstawił tu melin jest kluczowy - obowiązek umożliwienia czynnego udziału stron. zostało to złamane w qrewski sposób. Co do polemik z kibicami Legii na naszym forum to dajcie spokój - przecież to nie oni zrobili to qrestwo więc jaki sens ma jazda po Nich. |
Sczerze mówiąc nie wiem co trzeba zrobić żeby wywieść korzystny wynik z Warszawy. Skoro nie potrafimy wygrywać z outsiderami ligii więc o czym w ogóle rozmowa. Przespane okienko po raz kolejny daje o sobie znac, ale to temat do innego pokoju.
Tak naprawdę nawet z Boguskim było by jutro cieżko a co dopiero bez niego. Obecnie nasz skład wygląda tak, że mamy obronców a potem jest Brożek. Nasza linia pomocy a szczególnie boczni pomocnicy to zaprzeczenie możliwości ofensywnej gry i pewnie będzie to jutro widać. Ewentualny powrót Jirsaka może nieco poprawić sytuacje ale po pierwsze nie wiadomo czy zagra a jeśli tak to w jakiej jest formie. No cóż, trzeba się mądrze bronić, liczyć na kontry i tą jedną akcje Brożka. Remis oczywiście biore w ciemno. |
Ja tu bym dodał jeszcze, że Legia ma również układy w UEFA (UEFA zawiesiła Legii wykluczenie z pucharów za Wilno), podobno też była opcja żeby wykluczyć Brożka na mecz z Legią ale reporterom z C+ nie udało się na czas spreparować z nim video ale za to obiecali że na rewanż w Krakowie się lepiej spiszą.
|
Cytat:
Ja jestem dobrej myśli i stawiam bukmacherskie X2 |
A ja uważam, ze wygramy pod warunkiem dobrej skuteczności. Tak naprawdę obrona Legii jest słaba i jeśli będziemy grać dynamicznie w ofensywie i skutecznie pod ich bramką 3 punkty będą nasze:-)
|
w tym meczu nie Legia jest problemem, wystarczy przytoczyć ostatni mecz z ŁKS. Drużyna z dołu tabeli, przez niektórych wyzywana od niezasługujących na grę w tej naszej Ekstraklasie nadrobiła bez większego problemu ambicją i wolą walki do końca lepsze wyszkolenie techniczne warszawian. Ta wyższa klasa Legii nie była aż tak bardzo wysoka by narzucić swój styl, gdy rywal nie odpuści.
No i teraz podstawowe pytanko, jak do meczu podejdą nasi. Jeśli im się będzie chciało i zagrają tak, jak choćby z Arką - to mecz bez historii. Tylko jak te nasze gwiazdki do tego zmusić? Skorża sobie może cuda wymyślać w motywowaniu i przekonywaniu, a jak szatnia stwierdzi, że nie warto sobie rękawów z wysiłku wyrywać to przejdą trochę obok meczu. Wnerwiają mnie mocno , jak widzę co niekiedy wyprawiają, choć na innych meczach widać, że potrafią niejedno. Marchewkę już mają, u nas jak na polskie warunki zarabiają naprawdę nieźle a bogatsze ligi wcale się aż taką kolejką nie ustawiają. Dobry bat by się niekiedy przydał :) edytka: Zieniu 17 napisał Motywacji napewno nie zabraknie naszym zawodnikom, wkońcu nie mają jeszcze mistrza i napewno chcą odwetu za te kilka porażek z tamtego sezonu. No. Pięknie by było , jeśliby tak myśleli. Wtedy mecz wygrany już w szatni. |
No coz, pozostaje miec nadzieje ze Jirsak bedzie zdolny do gry, bo jak jeszcze on nie zagra to nasza pomoc w zestawieniu Zienczuk Cantoro Sobol Lobo to bedzie dramat jesli chodzi o ofensywe ;/
|
ja tam wcale nie jestem przekonany, że ITI przez najbliższe dwa - trzy lata włoży każde możliwe pieniądze na każdym odcinku (w sędziów też) by na siłę i po trupach chcieć tego miszcza i perspektywę LM w następnym roku.
A po co im to teraz? Stadion rozbierany i przebudowywany - gdzie grać? Do tego konflikt z kibicami , z których najradykalniejsze jednostki nie kryją, że wykorzystają okazję do odwieszenia zawiasów dla klubu. Cokolwiek rzucić na boisko wystarczy. Nie do upilnowania. Lepiej zacząć i skończyć budowę, licząc na to że przez ten czas sytuacja znormalnieje. Legia zacznie być naprawdę groźna gdy zarząd i trybuny pójdą ramię w ramię. Wtedy będzie realnym konkurentem. Na razie w takim szyku idzie Lech i jego bym się bardziej obawiał. Tak, że sędziowie owszem ważni. Ale najważniejsze jutro to, co w głowach naszych piłkarzy. Czuję, że źle nie będzie :) |
Myślę że Tomek zagra choć jedną połowę. I mam nadzieję że Łobo i Zieniu przypomną sobie jak się gra w piłkę na jak to mawia Beenhakker "International level". Zawsze będzie można np. dać Piotrka Brożka na lewą pomoc, a na lewą obronę Clebera (lewonożny!) lub Marcelo. Tylko problem może być w ataku. Ja osobiście widziałbym dwójkę Brożek-Małecki. Paweł potrafi powalczyć o piłkę, zastawić się a Patryk jest szybki, dynamiczny i ma dobry strzał. Nie ma co płakać już teraz, będzie dobrze ;)
na poprawę nastrojów: http://i38.tinypic.com/r7pze1.jpg |
ludzie! jesteśmy liderem i nie powinniśmy się tak martwić. cholera, to oni nas sie boją. l
|
Ta boja się :P Ze strachu wygrali 4 mecze z rzędu. Wierzę, że tym razem uda się tę złą passę przełamać. Szkoda, że nie mogą grać Boguś i Diaz. Z nimi byłoby łatwiej. Ale skoro Skorża nie narzeka, to i my nie powinniśmy :)
|
|
Przede wszystkim nie można tego meczu przegrać, wygrana Legii pozwoli im wyjść na prowadzenie w tabeli. Lech dogoni na jeden punkt i będzie gorąco. Naprawdę już lepiej wywieźć to 0:0 po nudnym pojedynku niż przegrać 3:4 po walce, na popisy przyjdzie czas w innych meczach :)
Cytat:
|
to wychodzi na to, że "intenational level" jest tylko w tedy jeśli ktoś nie ma też "national level". w końcu piłkarze dobrzy w lidze nie mają prawa być dobrzy za granicą
|
Cytat:
|
trzeba wygrc ten mecz to bedzie 6 punktow przewagi nad Lechem i 5 nad Legia
|
Szybciej niż się tego spodziewałem muszę wycofać się z obawy o zagrożenie ze strony Lecha pod kątem walki o mistrzostwo. Znów stracili punkty, tym razem u siebie ze Śląskiem. Wygląda na to, że albo na wiosnę zagrają rewelacyjnie albo czeka ich jedynie walka o trzecie miejsce w lidze.
W meczach z Bełchatowem, Gdynią, Chorzowem i Wrocławiem stracili już 10 punktów, co będzie niezwykle trudne do odrobienia. W tym sezonie w lidze mieli tylko jeden dobry mecz. Pech w tym, że akurat przy R22 :| |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl