Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ku przestrodze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4863)

ZwrABG 17.12.2008 14:31

mamy pajaca :D wszystko leszczu o tobie wiemy

donPedro23 17.12.2008 14:43

Wnioski nasuwają się same:
Nie zadzieraj z ABG, i tak cie znajdziemy i zniszczymy!

SpongeBob 17.12.2008 14:44

moderatorzy.błagam. nie usuwajcie jego konta!!:foch:
bez niego nasze forum straci na wartosci. młody jestem,niedoświadczony a tutaj ile rzeczy mozna sie dowiedziec o lludzkiej glupocie:rotfl:
po sprawdzianie z majcy myslalem ze nic mnie juz nie zdziwi.a tu prosze:rotfl:

PrzemooTSW 17.12.2008 14:45

ja miałem jego Adres Kurów czy jakoś tak

Kamson 17.12.2008 14:48

Leże :lol: Gratuluje rozkminki :D

HarryTB 17.12.2008 15:10

Gratuluje rozkminki

MicK 17.12.2008 15:16

Ty jeszcze masz czelność psioczyć tutaj na forum!?
a twoje stwierdzenie "nikogo nie oszukałem.... oprócz tych dwóch" brzmi równie idiotycznie jak deklaracja "Nie istnieje żadna liczba pierwsza, jeźeli by nie liczyć 1,2,3,5,7,11 itd."

HarryTB 17.12.2008 15:32

Słuchaj Tak oszukałem kolegę po szalu tak jestem idiotą i debilem tak zgadzam sie z tym wszystkim co napisane jest wyżej , wszystko OK zachowałem sie jak gówniarz i nic nie usprawiedliwia tego co zrobiłem ale teraz chce wszystko wyprostować i zapomnieć o tej całej sprawie i o was , bo już mam dosyć tego co pieszcie
Sprawa już zakończona więc możecie dać spokój ja już sie tu nigdy nie pojawię to sam na R22 bo to byłby szczyt bezczelności z mojej strony ale dajcie mi już spokój .
Kasa zwrócona i ja sie poprawiłem i zmieniłem a teraz żegnam was na zawsze

3michal_04 17.12.2008 15:38

z tego co wiem, to Przemowi oddaleś dotychczaa tylko POŁOWĘ hajsu... więc nic nie jestre zakończone

Masz racje - nie pokazuje sie na R22, ani po Krakowie lepiej nie łaź...

ByQ 17.12.2008 15:39

I teraz powinno rozbrzmieć gromkie : WYPIERDALAJ! WYPIERDALAJ!

orzeu 17.12.2008 15:40

Dobra juz, zostawcie go, wszystko juz wiadomo. Nic nie da kolejny wpis "co za pajac". Niech odda pieniadze i bedzie koniec tematu.

3michal_04 17.12.2008 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 643696)
Dobra juz, zostawcie go, wszystko juz wiadomo. Nic nie da kolejny wpis "co za pajac". Niech odda pieniadze i bedzie koniec tematu.

ile to już czekamy?...

PrzemooTSW 17.12.2008 15:52

czekamy od meczu z Lechem ..
Leci jeszcze 50zł

darotsok73 17.12.2008 16:22

Ostatni post ByQ wyczerpał temat. W 1906% popieram! AMEN.

HarryTB 17.12.2008 16:35

Następne 25PLN do Przema Poleciało

saklak1906 17.12.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643692)
Słuchaj Tak oszukałem kolegę po szalu tak jestem idiotą i debilem tak zgadzam sie z tym wszystkim co napisane jest wyżej , wszystko OK zachowałem sie jak gówniarz i nic nie usprawiedliwia tego co zrobiłem ale teraz chce wszystko wyprostować i zapomnieć o tej całej sprawie i o was , bo już mam dosyć tego co pieszcie
Sprawa już zakończona więc możecie dać spokój ja już sie tu nigdy nie pojawię to sam na R22 bo to byłby szczyt bezczelności z mojej strony ale dajcie mi już spokój .
Kasa zwrócona i ja sie poprawiłem i zmieniłem a teraz żegnam was na zawsze


Z twoja glupota to nigdy nie wiadomo co Ci do glowy nie przyjdzie, bez odbioru.

PrzemooTSW 17.12.2008 17:03

ok dostałem kolejne 25 zł czyli mam już 75 zł jeszcze 25 zł i bedzie koniec

amauri1990 17.12.2008 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 643682)
Ty jeszcze masz czelność psioczyć tutaj na forum!?
a twoje stwierdzenie "nikogo nie oszukałem.... oprócz tych dwóch" brzmi równie idiotycznie jak deklaracja "Nie istnieje żadna liczba pierwsza, jeźeli by nie liczyć 1,2,3,5,7,11 itd."

taki offtop, 1 nie jest liczbą pierwszą... :P

a pan Harry czy Dymek - srał go żyd - mimo że kibic niezależny, bez zdeklarowanej przynaleźności klubowej, jednak ma w profilu na nk i "antycracovia" i "Wisła FC Chełm" i jeszcze coś tam... no proszę :D

4fan_player 17.12.2008 17:50

Czyli już nie 50 zł długu tylko 25. Niech jakiś moderator zmieni mu rangę :p

ja_ka_ 17.12.2008 17:55

Pierwszy raz czytam ten temat i dla mnie to nie do pomyślenia... Jakieś 2 lata temu za pośrednictwem tego forum prosiłem Gościa o nicku Konrad o kupno biletu na jakiś mecz a w ostatniej chwili nie dostałem wolnego. Na meczu nie byłem, nie wiem co kolega zrobił z biletem ale przelałem Mu na konto kasę i jeszcze przeprosiłem za zamieszanie.

donPedro23 17.12.2008 18:33

Myślę, że kolega (Dymek, Harry i ch*j wie kto jeszcze) dostał nauczkę na zawsze. Jak zapłaci już wszystko proponuję zamknąć temat, kolegę zbanować po wsze czasy, a temat przykleić KU PRZESTRODZE dla potencjalnych oszustów.

1q2 17.12.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 643774)
Myślę, że kolega (Dymek, Harry i ch*j wie kto jeszcze) dostał nauczkę na zawsze. Jak zapłaci już wszystko proponuję zamknąć temat, kolegę zbanować po wsze czasy, a temat przykleić KU PRZESTRODZE dla potencjalnych oszustów.

A ja mysle ze tego gnoja to tylko jedna rzecz by mogla nauczyc rozumu - jaka? , chyba kazdy sie domysla.
Zamiast sprzatnac gowno, ktore zaczelo juz smierdziec kilka miesiecy temu - zanurzal sie w nim coraz glebiej.

Kiedy on juz tej kasy nie wplacil ,wlacznie z zarzekaniem sie ze zaraz wrzuci skana.Menda do potegi

+ ze presja przyniosla skutki a gowno pojdzie smierdziec gdzie indziej - bo ze bedzie chcial robic 'kariere' , to jestem przekonany, ale ze ryj powrzechnie znany, to zycze powodzenia - Na kaluze nadal by sie idealnie

Wisła&Lechia 17.12.2008 20:14

Uśmiałem się jak nigdy ;] hahaha ! Dziękuje że go rozkminiliście HAhahahahha...

M152T4L 18.12.2008 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643692)
Słuchaj Tak oszukałem kolegę po szalu tak jestem idiotą i debilem tak zgadzam sie z tym wszystkim co napisane jest wyżej , wszystko OK zachowałem sie jak gówniarz i nic nie usprawiedliwia tego co zrobiłem ale teraz chce wszystko wyprostować i zapomnieć o tej całej sprawie i o was , bo już mam dosyć tego co pieszcie
Sprawa już zakończona więc możecie dać spokój ja już sie tu nigdy nie pojawię to sam na R22 bo to byłby szczyt bezczelności z mojej strony ale dajcie mi już spokój .
Kasa zwrócona i ja sie poprawiłem i zmieniłem a teraz żegnam was na zawsze

jak to było powiedziane w piosence WWO:
"Jesteś szczurem w tej hierarchii w której chciałbyś być królem".

Tyle ode mnie

WiselkaMLP 18.12.2008 18:22

............

SZYMEK_TSW 22.12.2008 14:49

sorki ale nie moge :D:D:D <lol_pińcet>

Cytat:

Ja w 100% popieram ich regulamin wyjazdowy choć nie lubię Lecha ale ta ich dystrybucja biletów to też bardzo dobry pomysł , prawda taka że na wyjazd zagraniczny powinien pojechać ktoś kto zasłużył a nie każdy kto sobie przypomniał o klubie jak ten gra w Barcelonie czy Londynie , Takim kibicom mówimy STOP !!!!!!!
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2808

Człowieku ty naprawdę jesteś jebnięty...

Arkas 23.12.2008 12:59

On to sobie zasłużył na taki wyjazd jak nikt inny <lol>
Ty jesteś tak zryty, że.... Albo nie, świeta idą a ja jeszcze bana bym dostał:P

Romy S. 23.12.2008 18:34

Poujeżdzaliśmy sobie po tym kimś ( słusznie zresztą ) teraz na Gwiazdkę zrobimy mu prezent.
Temat przykleimy dla potomnych i do czasu wyrównania strat naszych braci.
O ewentualnym zwrocie pozostałego zadłużenia można poinformować moderatorów bądź PW bądź w temacie "Pytania do moderatorów..."


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl