Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

filip_wislak 05.09.2008 15:02

Mi pasują oba terminy. Co do godziny to wolę jak najwcześniej (chyba, że następnego dnia się do szkoły nie idzie) bo mam problemy rano ze wstaniem...

Gucio25 05.09.2008 18:06

o której wstajesz? chyba jak pójdziesz spać koło północy, to nic takiego.
ja codziennie tak szedłem spać w tamtym roku i wstawać trzeba było o szóstej. :)
teraz to na popołudniu prawie codziennie...

22:30 bardzo dobra, ale jakby w niedziele wypadła szybka piłka, to inny dzień prosimy. ;)

filip_wislak 05.09.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 599005)
o której wstajesz? chyba jak pójdziesz spać koło północy, to nic takiego.
ja codziennie tak szedłem spać w tamtym roku i wstawać trzeba było o szóstej. :)
teraz to na popołudniu prawie codziennie...

22:30 bardzo dobra, ale jakby w niedziele wypadła szybka piłka, to inny dzień prosimy. ;)

Wstaję ok. 6:30, ale jak pójdę spać nawet o 22 to mam problemy ze wstaniem:-p 22:30 jak najbardziej, ale w piątki, soboty... i środy:D

P.e.c.h 05.09.2008 20:49

Ja proponuje, zeby organizatorzy poprostu podali godzinę, a nie pytali się uczestników, bo na demokracji to jeszcze nikt daleko nie zajechał.

Krótka piłka, dzień, godzina i tyle.

Kto może - będzie, a kto nie to trudno, nie walczymy o złote gacie.

Ewentualnie można by wprowadzić możliwosć zgłoszenia nieobecnosci przed czasem i wtedy odjąc mu np 10% i dołożyc jedno miejsce z listy oczekujacych.

Pzdr.

zakk 07.09.2008 00:11

hmmm

# w1906s i ZakkTS zostali ukarani ujemnymi punktami zaufania za wyjście przed zakończeniem wyścigu.

fascynujące stwierdzenie.....;]

Genio 07.09.2008 00:46

w porę Zakk za przeproszeniem 'się obudziłeś'
jesteśmy już po kolejnym GP, ale widać jak Ci zależy

jak pisał Pysiek wcześniej, w razie niejasności, nieścisłości zwracajcie się do nas i wyjaśniajmy od zaraz nieporozumienie, my za nikim już nie mamy zamiaru gonić w celu dociekania szczegółów

Genio 07.09.2008 11:07

wyścig dzisiaj o 22.30

więcej na głównej stronie ligi

zakk 07.09.2008 12:47

nie no spoko - nie było mnie kilka dni wiec nie miałem kiedy wcześniej się obudzić ..
ale ok rozumiem - pozdro

Gucio25 07.09.2008 12:51

panowie, jest szansa, żeby jechać jutro? bo dziś mam poprawiny i nie wyrobie. :D

Sensej 07.09.2008 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 599655)
panowie, jest szansa, żeby jechać jutro? bo dziś mam poprawiny i nie wyrobie. :D

Damy rade bez Ciebie ;). Może się wyrobisz :)

Bati_NS_TSW 07.09.2008 12:59

Wszystko wporzo, ale umawialiśmy sie czwartek, poniedziałek i na 23 . 00. Weźcie piszcie na gadu, że jest zmiana,albo co. Bo Ciężko się skapnąć..

Genio 07.09.2008 14:29

po to prowadzimy stronę byście dowiadywali się o zmianach, ustaleniach i tym podobnych

w opisie gadu gadu również podajemy ważne informację

Genio 07.09.2008 20:06

najbliższy wyścig już dzisiaj, o godzinie 22:30

www.mro-twsd.lua.pl

pysio 08.09.2008 00:16

wyniki już na stronie:), a także tu:

1 Franek9182 Ferrari 14:33.579
2 Szarkoz Honda + 0:05.439
3 Maaarcin Ferrari + 0:20.389
4 Bartek1726 BMW Sauber + 0:23.156
5 Sensej Honda + 0:35.437
6 Pysiek Renault + 0:42.281
7 Drogba1991 Williams + 0:44.749
8 Filip_wis Force India + 0:43.984
9 Dudus BMW Sauber + 0:51.202
10 Bobic Mclaren + 0:51.547
11 Bati Williams + 1:19.921
12 Szymek_tsw Super Aguri + 1:21.006
13 Woyteknh Toyota + 2 OKRĄŻENIA
14 Tajfun_88 Super Aguri + 2 OKRĄŻENIA
15 Pech Red Bull + 2 OKRĄŻENIA
16 Acidekm Toyota + 4 OKRĄŻENIA
17 Antaeus Renault DQ
18 Eltoro1906 Toro Rosso DQ

btw. gracze nagminnie opuszczający kolejne GP (Kiha x4 pod rząd) będą usuwani z zabawy!

Genio 08.09.2008 10:24

drogba1991 oraz filip_wis podajcie ponownie swoje pozycje, które zdobyliście we wczorajszym wyścigu

Gucio25 08.09.2008 11:54

kurde, taka była zabawa, że się nie wyrobiłem. :)
a i panowie, odrazu mówie: 14 września, GP Kanady - odpada..
przypominam, że gramy z Leszkiem, a niektórzy mają trochę dalej na stadion, niż kilka minut. ;)

Genio 08.09.2008 12:03

racja, nie powiązałem faktów ze sobą, GP Kanady odbędzie się zatem 15 września

maaarcin 08.09.2008 12:11

a nie można przesunąć GP Francji z piątku 19 września na tydzień następny? 18 gramy z Tottenhamem i niektórym ciężko będzie wrócić z Londynu ;)\

a drugie pytanie odnośnie najbliższego GP Monako. wyścig zaplanowany jest na 22, nie można przesunąć tego o godzinę? pytam bo pokrywa się z meczem Polski z San Marino

wojteq_NH 08.09.2008 12:19

przewidujesz zacięte spotkanie do ostatnich minut? :lol:

mnie to żabka, okazjonalnie chyba można zmieniać terminy, byle robic to z wyprzedzeniem i podejmowac ostateczna decyzję conajmniej 2 dni przed i to zarówno tu i na stronie, żeby znowu nie było, że : "nie wiedziałem", "aha, dobrze wiedzieć" itp, itd.

Genio 08.09.2008 13:10

tyle tych meczów że straciłem rachubę, już poprawione pory, a piątkiem zajmiemy się po GP Monako :)

Sensej 08.09.2008 13:18

Może Monaco we wtorek a w czwartek Kanade?

Genio 08.09.2008 13:30

w czwartek nie można rozegrać GP ponieważ nie mam możliwości

filip_wislak 08.09.2008 13:55

Ja byłem 9. (tak pokazało), ale wydaje mi się, że dojechałem przed Drogbą....

Sensej 08.09.2008 14:00

No to środa Monaco
Poniedziałek Kanada

Tydzień skupienia na meczach Wisły i kilka osob odpocznie bo narzeka że sie nudzi :P

Poniedziałek Francja

Genio 09.09.2008 18:06

temat podupada ale liga wciąż żyje

zapraszam
www.mro-twsd.lua.pl

Twoja propozycja Sensej będzie rozważana

Genio 10.09.2008 12:31

szóste Grand Prix odbędzie się dzisiaj o godzinie 23:00 w Monako

więcej informacji na stronie
www.mro-twsd.lua.pl

pysio 11.09.2008 01:31

są już wyniki gp monako na stronie.

wklejam je także tutaj:

1 Franek9182 Ferrari 23:41.485
2 Bartek1726 BMW Sauber + 0:32.593
3 Antaeus Renault + 0:32.968
4 Filip_wis Force India + 0:35.343
5 Maaarcin Ferrari + 0:43.718
6 Pawlo1524 Red Bull + 0:44.954
7 Szarkoz Honda + 0:56.595
8 Pysiek Renault + 1:17.296
9 Dudus BMW Sauber + 1:19.796
10 Bati Williams + 1:33.265
11 Bobic McLaren + 1:51.687
12 Szymek_tsw Super Aguri + 2 OKRĄŻENIA
13 Tajfun_88 Super Aguri + 2 OKRĄŻENIA
14 Acidekm Toyota + 3 OKRĄŻENIA
15 Pech Red Bull + 3 OKRĄŻENIA
16 Kamilbas Force India + 4 OKRĄŻENIA
17 Woyteknh Toyota + 4 OKRĄŻENIA
18 Qbas Toro Rosso + 5 OKRĄŻEŃ
19 Gucio25 McLaren DNF
20 Grucha Toro Rosso DNF
21 Sensej Honda DQ

Kamil 11.09.2008 15:34

nigdy wiecej nie jezdze po alkoholu:foch:
pora chyba wziasc sie za ostry trening,
taką mala prosbe mam jeszcze zeby wyscig ktory zapewne zaplanujecie na niedziele 21wrzesnia, przelozyc na poniedzialek bo niektorzy jadą do bialego i nie zdaza wrocic ;)

Sensej 11.09.2008 15:43

i kto to mówi :) ty dojechales:D
NIGDY WIECEJ WYSCIGOW PO MECZACH !

QBAS 14.09.2008 21:48

Panowie, ja Was nie chcę straszyć, ale chyba wiecie, kto wygrał dzisiejszy wyścig.. Toro Rosso ;)

Genio 15.09.2008 20:14

GP Kanady dzisiaj o 22.30

pysio 15.09.2008 22:29

związku z ogromnymi lagami na serwerze, które poniekąd wypaczyły wynik wyścigu.. zastanawiamy się czy nie anulować tego wyścigu i nie powtórzyć go w innym terminie.

proszę o wypowiedzenie się graczy, czy wyniki mają być podliczone, czy powtarzamy wyścig.

maaarcin 15.09.2008 22:33

jeżeli chodzi o mnie to brałem udział w tych lagach, jadąc na czwartym miejscu zjechałem do boksu i na tym moja jazda się tak naprawdę skończyła, ponieważ do mety dojechałem ostatni z 4 okrążeniami straty. gdyby tylko mnie to dotyczyło tu luz, ale chyba ze 4 osoby nie dojechały wcale.

podsumowując jestem za powtórzeniem wyścigu :)

SZYMEK_TSW 15.09.2008 22:51

jeśli chodzi o mnie to sytuacja podobna jak u maaarcina, przed zjazdem do pit stopu byłem 6, zjechałem i zaczeło sie tankowanie po dolaniu odpowiedniej ilości paliwa odjezdzam a mechanicy jadą razem ze mną i wyjechałem z pit lane chyba jak dotankowali mnie na max'a i co zabawniejsze nie wymienili mi opon :] druga sprawa ze nie mogłem całego kólka w sumie jechac przez "sciaganie w jedną strone". Licznik z ilością paliwa na początku pokazywał mi wartości trzycyfrowe a potem unormował sie na okolo 30 okrązeniach

także też bym proponował pojechać to jeszcze raz

@szarkoz
w sumie najlepszym rozwiązaniem byłby stabilny serwer na bardzo dobrym łączu, a jeżeli narazie nie możemy tego miec, to wg mnie najlepiej zrobić cos zeby zeby zapobiec takim sytuacją bo mogą sie zdarzać się w sumie co wyscig. Mam tu na myśle jakieś podziały na grupy, wyścigi eleminacyjne, itp.

szarkoz 15.09.2008 23:10

Ja raczej jestem przeciwny powtarzaniu... Nie ma gwarancji, że jak pojedziemy 2. raz to będzie lepiej.

QBAS 16.09.2008 18:35

Ja się przed 20 minut wczoraj próbowałem zalogować i niestety mi się to nie udało. Nie wiem czy to było z tym związane.. A żeby pojechać w GP, zrezygnowałem z imprezki!

Genio 21.09.2008 13:44

przypominam że jutro odbędzie się powtórzony wyścig z przed tygodnia na torze w Kanadzie

godzina 22.30

Genio 22.09.2008 15:42

chwilowo serwer, na którym stoi strona jest wyłączony, wszystko wróci do normy w najbliższym czasie

oczywiście wyścig się odbędzie o planowanej porze, dzisiaj o 22.30

SZYMEK_TSW 22.09.2008 21:18

jak sie konfiguruje to hamachi bo miałem format ? wyskakuje mi jakis bład z proxy

edit:]
Super Wyścig

Genio 22.09.2008 21:40

sprawdz antywirusa, czy jest powylączany


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl